Real Madrid C.F.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
ek0
- Posts: 462
- Joined: 21/06/2009 16:17
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3852 Re: Real Madrid C.F.
Beton tekma... ne mogu Adebayoru nikako oprostiti onaj promašaj
Primijeti se pauza na Pepeu... Adan dosad dobar, da kucnem od drvo 
Crveni za Ikera opravdan, mada je mogao biti penal za Madrid kod onog igranja rukom u 16 plus bezveze žuti za Xabija zbog čega sad igra pod pritiskom
Crveni za Ikera opravdan, mada je mogao biti penal za Madrid kod onog igranja rukom u 16 plus bezveze žuti za Xabija zbog čega sad igra pod pritiskom
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3853 Re: Real Madrid C.F.
Ma kakav Espanyol, oni ne bi boda izvukli ni kad bi Realu iskljucio jos jednog igraca.
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3854 Re: Real Madrid C.F.
sta je ovo cim Barcelona odigra nerjeseno odmah crveni igracu Reala

- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3855 Re: Real Madrid C.F.
Sreca pa Barsa nema puno nerjesenih ..ratata wrote:sta je ovo cim Barcelona odigra nerjeseno odmah crveni igracu Reala![]()
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#3856 Re: Real Madrid C.F.
Crveni je bio čist, nema šta.
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3857 Re: Real Madrid C.F.
ma nema sansi.Entropio wrote:Crveni je bio čist, nema šta.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3858 Re: Real Madrid C.F.
ovo sad nije bio ofsajd.
-
ocaj
- Posts: 311
- Joined: 16/06/2008 10:29
#3859 Re: Real Madrid C.F.
Gdje gledati tekmu??
Ove neke kanale su ukinuli...
Hala Madrid!
Hala Madrid!
-
brucos7
- Posts: 413
- Joined: 01/06/2008 19:40
#3860 Re: Real Madrid C.F.
Cuj ofsajd!!!??? Toliko o sudijama koji "silje za Espanjol" 
-
dante14
- Posts: 55
- Joined: 05/02/2011 17:27
#3861 Re: Real Madrid C.F.
koja je ovo utakmica po redu da ce je dobit sa 1 : o ?
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3862 Re: Real Madrid C.F.
dante14 wrote:koja je ovo utakmica po redu da ce je dobit sa 1 : o ?
prva......
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#3863 Re: Real Madrid C.F.
Sa igracem manje 1:0 je jednako 5:0dante14 wrote:koja je ovo utakmica po redu da ce je dobit sa 1 : o ?
- fedor
- Posts: 9156
- Joined: 27/10/2010 08:10
- Location: Behind enemy lines
#3864 Re: Real Madrid C.F.
Idemo RMD, još malo.... 
-
ocaj
- Posts: 311
- Joined: 16/06/2008 10:29
#3866 Re: Real Madrid C.F.
E moj Adebayor....ccccc da ne uslijedi kazna uskoro...

- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3867 Re: Real Madrid C.F.
Adebayor
Živce mi je pojeo... Ronaldo se na kraju ispucava umjesto da troši vrijeme
Marcelo standardno odličan napadački, katastrofa defanzivno. Carvalho prof.dr. odbrane
Bitno je da su pokazali damu i da forma polako raste...trka se nastavlja.
Bitno je da su pokazali damu i da forma polako raste...trka se nastavlja.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#3868 Re: Real Madrid C.F.
Nije... ako zaboraviš dominaciju i 5:0.Ozil wrote:Jos 15 kola, 5 bodova razlike, oni nam dolaze u goste. Titula nije tako daleko.
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3869 Re: Real Madrid C.F.
Entropio wrote:Nije... ako zaboraviš dominaciju i 5:0.Ozil wrote:Jos 15 kola, 5 bodova razlike, oni nam dolaze u goste. Titula nije tako daleko.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#3870 Re: Real Madrid C.F.
da se i ja jednom pohvalim ovdjeLakat Jebić wrote:ja odgovorno tvrdim da nista nije gotovoi ova barsina forma mora pocet padat, da li ce taj pad biti dovoljan da se stigne ovaj zaostatak, vidjecemo, al real je one godine kad je uzeo titulu zaostajao 12 bodova cini mi se...
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#3871 Re: Real Madrid C.F.
Ovakve tekme volim. Ovo popravlja momcadski duh. Ovo moras proci ako hoces ekipu.
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3872 Re: Real Madrid C.F.
Mislim da bi Higuain zabio 3 komada u ovoj utakmici, ono su njegove situacije što je promašivao Adebayor.
Florentino za manje od 2 sata stigao iz dvorane u Madridu na stadion Espanyola
Florentino za manje od 2 sata stigao iz dvorane u Madridu na stadion Espanyola
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3873 Re: Real Madrid C.F.
ni u košarci se ne može ništa barceloniultima_palabra wrote: Florentino za manje od 2 sata stigao iz dvorane u Madridu na stadion Espanyola
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3874 Re: Real Madrid C.F.
Jbg, fudbal potroši sve pareBaltazar_khan wrote:ni u košarci se ne može ništa barceloniultima_palabra wrote: Florentino za manje od 2 sata stigao iz dvorane u Madridu na stadion Espanyola![]()
- fedor
- Posts: 9156
- Joined: 27/10/2010 08:10
- Location: Behind enemy lines
#3875 Re: Real Madrid C.F.
Hala MAdrid!

