jebo formulu slikaj ti nama madjarice
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3851 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
nemoj koju madjaricu da ne pokupis slucajno, 
jebo formulu slikaj ti nama madjarice
jebo formulu slikaj ti nama madjarice
- slobodni armirach
- Posts: 5588
- Joined: 22/06/2010 17:17
- Location: Administrativni Centar Kantona 4
#3852 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
sto se tice tribina i tamo cete zuljati
, tribine nista posebno, posto nema sanse da udjes u Supergold tribinu koja je jedina natkrivena, a cisto sumnjam da ces na bilo koju,
ponesi sebi kakvu kapu, jer Madjarska rijetko kad ima kise za vrijeme tekme.
i sebi pica ponesi u rusaku, jer zauzimas poziciju u 12:00
valja sjedit na suncu, a madjar upeko
pa ces skontat pravi smisao narodne izreke
i sebi pica ponesi u rusaku, jer zauzimas poziciju u 12:00
pa ces skontat pravi smisao narodne izreke
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- bato99
- Posts: 1946
- Joined: 30/04/2008 15:04
- Location: starMO
- Contact:
#3854 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
idemo Lewis 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3855 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Može li se ovo potvrditi i danas, ili ima izmjena?Edin H. wrote:Previdja se kisaza danasnju utrku
http://news.bbc.co.uk/weather/hi/news/n ... 546297.stm
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3856 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nemogu da vjerujem da su ovi sa TV 1 ostavili komentatore sa BBC.
- studeni76
- Posts: 6777
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3857 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Još kad bi i ušutili, da fino gledamo utrku. Bolje slušat ove sa BBCa
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3858 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
lijepi BBC
kakva preticanja
kakva preticanja
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3859 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nije loše, nije loše, još kad bi pljusnulo.
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3860 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
cim nema vetela u vrhu odmah zanimljivije gledati 
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3861 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
prepisuju od njihmentalist wrote:Nemogu da vjerujem da su ovi sa TV 1 ostavili komentatore sa BBC.
- studeni76
- Posts: 6777
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3862 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Dobro je kad se ušute,da čuju šta ovi sa BBC kažuEllinor wrote:prepisuju od njihmentalist wrote:Nemogu da vjerujem da su ovi sa TV 1 ostavili komentatore sa BBC.
- studeni76
- Posts: 6777
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3863 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zanimljiva utrka skroz, još da je Alonso mogao malo stisnut zadnjih par krugova bilo bi ludilo. Al dobro je i drugo mjesto
- bosnianidiot
- Posts: 1187
- Joined: 23/09/2007 17:57
- Contact:
#3864 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Eh da Alonso nije napravio pocetnicku gresku pri izlasku iz boksa, bilo bi puno interesantnije...
Ovako, opet se pokazuje sva nemoc ferrarijevih mehanicara, sta bi ono u zadnjem krugu?
U Schumacherovoj eri su harali, daleko najbolje mehanicare imali, a sad grijese kao zadnji amateri
Ovako, opet se pokazuje sva nemoc ferrarijevih mehanicara, sta bi ono u zadnjem krugu?
U Schumacherovoj eri su harali, daleko najbolje mehanicare imali, a sad grijese kao zadnji amateri
- Libyano
- Posts: 480
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Tripoli nekad, BiH sad
#3865 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sta je bilo sa Buttonom? Nisam upratio razlog odustajanja...
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3866 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pratI se sa-x forum dok je poslije ugasen bbc komentar. Al sto jes jes, gubili su se cesto kada slusaju komentatore poslije je bilo dosta kvalitetnije..studeni76 wrote:Dobro je kad se ušute,da čuju šta ovi sa BBC kažuEllinor wrote:prepisuju od njihmentalist wrote:Nemogu da vjerujem da su ovi sa TV 1 ostavili komentatore sa BBC.
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3867 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
otisla mu hidraulikaLibyano wrote:Sta je bilo sa Buttonom? Nisam upratio razlog odustajanja...
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3868 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kočioni sistem, tako rekoše Lolek i Bolek.Libyano wrote:Sta je bilo sa Buttonom? Nisam upratio razlog odustajanja...
- bosnianidiot
- Posts: 1187
- Joined: 23/09/2007 17:57
- Contact:
#3869 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Problemi sa hidraulikom.Libyano wrote:Sta je bilo sa Buttonom? Nisam upratio razlog odustajanja...
- Libyano
- Posts: 480
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Tripoli nekad, BiH sad
#3870 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hvala na odgovoru.smoki_choko wrote:otisla mu hidraulikaLibyano wrote:Sta je bilo sa Buttonom? Nisam upratio razlog odustajanja...
Bas mi je zao covjeka, dvije utrke zaredom dobro vozi i zbog tehnickih problema odustaje...
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3871 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jaoo Vetela, 15 krugova nije mogao nista Masi ... Sramota za svjetskog prvaka ... Jos na "domacem" terenu ...
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3872 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ne budali,lik ima haman 100 bodova prednostiMagarece_godine wrote:Jaoo Vetela, 15 krugova nije mogao nista Masi ... Sramota za svjetskog prvaka ... Jos na "domacem" terenu ...
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3873 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
simonese wrote:ne budali,lik ima haman 100 bodova prednostiMagarece_godine wrote:Jaoo Vetela, 15 krugova nije mogao nista Masi ... Sramota za svjetskog prvaka ... Jos na "domacem" terenu ...
Ne budalim drug, samo kazem ono sto jeste ... Upravo zbog tih 100 bodova prednosti, ne bi trebao imati onolikih problema s Masom ...
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3874 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
problemi sa zadnjim kocnicamaMagarece_godine wrote:simonese wrote:ne budali,lik ima haman 100 bodova prednostiMagarece_godine wrote:Jaoo Vetela, 15 krugova nije mogao nista Masi ... Sramota za svjetskog prvaka ... Jos na "domacem" terenu ...
Ne budalim drug, samo kazem ono sto jeste ... Upravo zbog tih 100 bodova prednosti, ne bi trebao imati onolikih problema s Masom ...
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3875 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa i Hamilton je imao problema sa kvacilom, pa pobjedi ... Helenejse, ne navijam ni za koga u F1, jednostavno uzivam gledajuci i ne bih se sada "navijacki" prepucavao. Vetel me licno (dakle moje subjektivno misljenje) stvarno razocarao ... Bojim se da se "zvijezda pocinje gasiti" ...
