ništa, daj user name pa ćemo ti dodati još par negativnih da ti više ne para oči samo taj 1maestro_92 wrote: ↑23/02/2023 06:11 Je li se nekome desilo da mu je dodan negativan dojam na profilu? Siguran sam da su mi sve bili pozitivni dojmovi i sada gledam 58 pozitivnih i 1 negativan i to iz 2021. godine.
Raja ako to i gleda odmah vidi onaj jedan negativan, para oči jednostavno.
OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
- VladaFBiH
- Posts: 6599
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
#3851 Re: OLX.BA - sve o tome
- VladaFBiH
- Posts: 6599
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
- semsasuljakovic
- Posts: 3683
- Joined: 02/08/2015 21:30
#3853 Re: OLX.BA - sve o tome
Pa ne postoji ništa debilnije od toga.zippoo87 wrote: ↑23/02/2023 13:28 Novi update android app OLXa...3.8.3.
Konacno rade snimljene pretrage,sada otvara ono sto si snimio a ne svih 500 000 oglasa
Btw. ja nemam nijedan negativan dojam za nekih 12-13 godina.
Ali nije to bas mjerodavno jer skoro niko i ne ostavlja dojmove a ne ostavljam ni ja,jako rijetko,jer ljudi brisu objavljene artikle loje prodaju.
A da molim da mi ostavi dojam ili ja njemu da pisem da ne brise artikal,ne pada mi na pamet.
Na olxu rijetko ko ima vise od 2-3 negativna dojma,jer ako nekog i zezne ne prihvati mu kupovinu i obrise artikal i idemo dalje sa prevarama
Po meni olx treba da radi na principu, ako se radi sa olx dostavom, da čim potvrdiš kupovinu, ukine ti opciju brisanja artikla.
Pa čim poštar potvrdi da je paket uručen, da se kupcu pošalje automatska poruka da ostavi dojam.
Eh kako bi to bilo dobro i kako bi sjebalo ove što hoće da zajebu.
Ovako on samo obriše artikal i pušit se možeš.
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3856 Re: OLX.BA - sve o tome
Je li ovo nema više olx kredita za korištenje brze pošte?
Imao sam jednu - završena .. pare preuzete - a ništa kredita nema
Imao sam jednu - završena .. pare preuzete - a ništa kredita nema
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3857 Re: OLX.BA - sve o tome
hahahahaaahahah
jel to ima neko sa olx da prati ovu temu ovdje.
evo sad .... 6 minuta nakon ovog gore posta stiže mi mejl da je dostava realizovana i vidim na profilu mi je evo sad dodan kredit.
Hajde da je danas to odrađeno - nego juče ujutro mi poštar lovu donio
jel to ima neko sa olx da prati ovu temu ovdje.
evo sad .... 6 minuta nakon ovog gore posta stiže mi mejl da je dostava realizovana i vidim na profilu mi je evo sad dodan kredit.
Hajde da je danas to odrađeno - nego juče ujutro mi poštar lovu donio
- banjaluka078
- Posts: 13174
- Joined: 16/01/2007 23:38
#3858 Re: OLX.BA - sve o tome
Kod idiota i dalje za sve poruke mi stoji datum 1.1.1970.
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3859 Re: OLX.BA - sve o tome
Ne daju vise kredit ni za prijave .
Nisam dobio nijedan kredit od kako je nova verzija a prijavio desetine oglasa i svi su bili opravdani,kao i do sada.
Tacno sibicare na svemu i prave ciganluk oko stranice.
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#3860 Re: OLX.BA - sve o tome
Dosta toga su popravili. Još poruke da hoće vratiti kao i prije.
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3861 Re: OLX.BA - sve o tome
Kod mene rade poruke...samo nema "outboxa" tj. poslatih poruka,nego samo dolazne.-Chesterfield- wrote: ↑23/02/2023 23:30 Dosta toga su popravili. Još poruke da hoće vratiti kao i prije.
Ne znam zasto aplikacija a ni desktop to nemaju od samog pocetka ...malo je glupo
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#3862 Re: OLX.BA - sve o tome
Prije se znalo za koji artikl si postavio pitanje.zippoo87 wrote: ↑23/02/2023 23:34Kod mene rade poruke...samo nema "outboxa" tj. poslatih poruka,nego samo dolazne.-Chesterfield- wrote: ↑23/02/2023 23:30 Dosta toga su popravili. Još poruke da hoće vratiti kao i prije.
Ne znam zasto aplikacija a ni desktop to nemaju od samog pocetka ...malo je glupo
Možda i sada to ima ali ja još nisam skužio.
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3863 Re: OLX.BA - sve o tome
Pa jesi li uradio update aplikacije na zadnju verziju 3.8.4 ?-Chesterfield- wrote: ↑23/02/2023 23:38Prije se znalo za koji artikl si postavio pitanje.
Možda i sada to ima ali ja još nisam skužio.
Kod mene je to popravljeno ima nekoliko dana a od danas radi i snimljena pretraga,trazi sto i treba da trazi.
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#3864 Re: OLX.BA - sve o tome
Kod mene je 3.8.3zippoo87 wrote: ↑23/02/2023 23:41Pa jesi li uradio update aplikacije na zadnju verziju 3.8.4 ?-Chesterfield- wrote: ↑23/02/2023 23:38
Prije se znalo za koji artikl si postavio pitanje.
Možda i sada to ima ali ja još nisam skužio.
Kod mene je to popravljeno ima nekoliko dana a od danas radi i snimljena pretraga,trazi sto i treba da trazi.
Evo sada ću probati restart mobitela možda ponudi ažuriranje?

-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3865 Re: OLX.BA - sve o tome
Pa ne trebas restartovati telefon,samo udjes u playstore,odes u manage apps and devices i uradis update,ako ti vec nije automatski a haman pa nije-Chesterfield- wrote: ↑23/02/2023 23:46Kod mene je 3.8.3
Evo sada ću probati restart mobitela možda ponudi ažuriranje?
![]()
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#3866 Re: OLX.BA - sve o tome
Ma nekada nakon restarta zna ponuditi.
Nema...

Nema...

-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#3867 Re: OLX.BA - sve o tome
Kada radim pretragu, pokazuje mi samo prvih 8 rezultata (dva reda) bez mogucnosti da "scroll down" vise. Kako za vozila, tako i za nekretnine. Je li i vama tako?
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3868 Re: OLX.BA - sve o tome
Lol...udjo u aplikaciju i kod mene pise 3.8.3. a danas uradio update na 3.8.4.
Uglavnom kod mene sada bolje radi aplikacija i poruka kada dodje,pise za koji je artikal.
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3869 Re: OLX.BA - sve o tome
Jedno možebiti glupo pitanje.
Ima li ijedan web browser s kojim mogu na olx ući sa računarom na kome je WINDOWS XP.
Mozila i Chrome ne može.
Ima li ijedan web browser s kojim mogu na olx ući sa računarom na kome je WINDOWS XP.
Mozila i Chrome ne može.
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3870 Re: OLX.BA - sve o tome
Jedino da skines neku stariju verziju Chroma pa da probas...iz vremena dok je jos imao podrsku.Ali i to nisam siguran hoce li otvarati "https" stranice
Je li ti trazi kakve certifikate ili tako nesto na Win XP ?
Btw.instaliraj neki light Linux na taj stari komp,poletiti ce i sve ce raditi...preporucujem Lubuntu
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3871 Re: OLX.BA - sve o tome
Evo veceras novi problem na dekstop olxu...ne moze se editovati oglas nikako...kada editujes,ono pod detaljno izbrisano i nema nista.
A vidim evo da su ubacili silizovanje teksta i ubacivanje linkova i ostalo pa mozda je zbog toga.
A vidim evo da su ubacili silizovanje teksta i ubacivanje linkova i ostalo pa mozda je zbog toga.
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#3873 Re: OLX.BA - sve o tome
Koje smeće.
Traže da verficiram broj mobitela. Pošaljem zahtjev za kodom. Unesem kod - token istekao ili ne postoji!?
Traže da verficiram broj mobitela. Pošaljem zahtjev za kodom. Unesem kod - token istekao ili ne postoji!?
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3874 Re: OLX.BA - sve o tome
Jesi li na zadnjoj verziji aplikacije?Škobo Habu wrote: ↑24/02/2023 10:06 Koje smeće.
Traže da verficiram broj mobitela. Pošaljem zahtjev za kodom. Unesem kod - token istekao ili ne postoji!?
Svakodnevno imaju barem jedan update aplikacije pa update-uj svaki dan...pomalo nesto i poprave



