Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Ajant
Posts: 268
Joined: 07/02/2011 21:00

#3851 Re: Liverpool FC

Post by Ajant »

Tvrtko II Kotromanić wrote:neko mi rece da je Borini gej? :shock:
Glupa ti info, otkud ti to ? :D
rise against
Posts: 347
Joined: 07/08/2012 15:04

#3852 Re: Liverpool FC

Post by rise against »

zakuhale se stvari oko Sahina mogao bi on iz reala :run: u liverpool
Haj_Halve
Posts: 240
Joined: 13/03/2012 18:21

#3853 Re: Liverpool FC

Post by Haj_Halve »

Vidi ovo, rise against se i zahebava na ljubavnim temama i navija za Liverpool...ali hajde da se ipak pobijemo oko Keme Malovcica...

Izgleda da Aggera hoce da prodaju za tih 20 i kusur miliona...ne bih volio da ode, onda bi vise zavisili od Carraghera koji je odavno gotov.
rise against
Posts: 347
Joined: 07/08/2012 15:04

#3854 Re: Liverpool FC

Post by rise against »

Haj_Halve wrote:Vidi ovo, rise against se i zahebava na ljubavnim temama i navija za Liverpool...ali hajde da se ipak pobijemo oko Keme Malovcica...

Izgleda da Aggera hoce da prodaju za tih 20 i kusur miliona...ne bih volio da ode, onda bi vise zavisili od Carraghera koji je odavno gotov.
normalno da navijamo,samo redsi i niko drugi,pobit cemo se,tekstovi su mu :lol: :lol:

nece Agger nikud,on ce ostat i postat legenda,a ni Carra nam ne treba ima tu Coates,te Wilson
Haj_Halve
Posts: 240
Joined: 13/03/2012 18:21

#3855 Re: Liverpool FC

Post by Haj_Halve »

Moramo o Shelveyju narodnjaka napisati...izvod Serif Konjevic.
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#3856 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

Rodgers: "I Liverpool je bio blizu bankrota. Rangersi su upozorenje svima"

Brendan Rodgers, nakon odličnih rezultata sa Swansea Cityjem, stigao je na Anfield. Upozorava da rastrošnosti ne smije i neće biti...

"Ovo je Liverpool. Nezamislivo je da je i ovaj klub bio blizu bankrota", izjavio je novi trener slavne momčadi s Anfielda, Brendan Rodgers, komentirajući aktivnosti tijekom ljetnog prijelaznog roka.

Odmah je naglasio kako Redsi neće izdvajati astronomske svote za pojačanja. "Svi mogu misliti da se to nikada neće dogoditi baš njihovom klubu, ali tko je mogao očekivati da će se to dogoditi jednim Glasgow Rangersima?", pita se Rodgers.

Liverpool je "na rubu" bio prije manje od dvije godine, pri kraju mandata američkih vlasnika Toma Hicksa i Georga Gilletta

"Ukoliko se u nogometu nastave isplaćivati plaće na razini na kojoj to sada čine neki klubovi, izaziva se nevolja. Možda se neće ništa dogoditi sada, ali u budućnosti sigurno hoće. Rangersi su upozorenje svima", nastavio je Brendan Rodgers.

"Neću nikoga dovoditi pod svaku cijenu. Potrudit ćemo se dovesti igrače koji donose prevagu, ali preferiram 'gladne' igrače, koji silno žele uspjeti. Dobro će zaraditi, ali samo ako budu dobro igrali. Povijest Liverpoola sazdana je od igrača koji su se probijali kroz niže lige i ja ću teško surađivati s igračima koji neće marljivo raditi", zaključio je.

Piše:
Borna Rupnik

Ajde reko da podjelim sa vama ovu zanimljivu izjavu BR za vas koji mozda niste ovo procitali ili znali!!
rise against
Posts: 347
Joined: 07/08/2012 15:04

#3857 Re: Liverpool FC

Post by rise against »

ja upravo sad procitao na drugom portalu,covjek fakat zna izjaviti dobre stvari :thumbup: :thumbup:
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#3858 Re: Liverpool FC

Post by Hedg »

svaka njemu čast, izgleda da se dobro upoznao sa situacijom kluba i uprave, samo da fino posloži sve stvari. :thumbup:
User avatar
Gandalf
Posts: 11173
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#3860 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Borini, Alen i evo kako izgleda i Sahin + se nadam većoj minutaži za Shelveya i Sterlinga
To bi zapravo bila neka nova igračka kombinatorika i drugačija postavka igre Liverpoola s kojom bi trebali krenuti prema mjestima za LP - onakva katastrofalna sezona kao prošla je teško ponovljiva
Ovoj ekipi bi trebalo bar još jedno brzo krilo a tu ne podrazumijevam ni Downinga ni Hendersona :oops:
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#3861 Re: Liverpool FC

Post by Hedg »

rise against
Posts: 347
Joined: 07/08/2012 15:04

#3862 Re: Liverpool FC

Post by rise against »

dadada znaci on je novo krilo, :thumbup: :thumbup: :thumbup: valjda ce biti dobar
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#3863 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

Marokanski reprezentativac Assaidi novo pojačanje Liverpoola

Marokanski nogometni reprezentativac Oussama Assaidi (24) novo je pojačanje Liverpoola. Klub s Anfielda potvrdio je transfer ovog krilnog igrača iz Heerenveena putem web-stranice, a detalji suradnje zasad nisu poznati...
Assaidi je igrač Heerenveena od 2009. godine i otad je za klub odigrao 68 prvenstvenih susreta i zabio 20 golova. Reprezentativni debi za Maroko imao je u veljači 2011. godine i otad je skupio 22 nastupa. Bit će tako Marokanac treće pojačanje Liverpoola pod vodstvom novog menadžera Brendana Rodgersa. Prethodno su "redsi" ovog ljeta doveli talijanskog napadača Fabija Borinija iz Rome i velškog veznjaka Joea Allena iz Swanseaja.

http://www.youtube.com/watch?v=CKfGItAC ... r_embedded#!

Samo naprijed, da dovedu barem jos jednog a to bi trebao biti Sahin i sezona za Liverpool ce biti stvarno zanimljiva i iskreno se nadam LP :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#3864 Re: Liverpool FC

Post by King Kenny »

moneyball pojačanje :-D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3865 Re: Liverpool FC

Post by Muhamed Đakmić »

Ovaj Allen je smiješan meni, iskren da vam budem :D Nije smiješan, ali ako on vrijedi onih spominjanih 15 miliona funti, Pjanić vrijedi barem 150 miliona :D
rise against
Posts: 347
Joined: 07/08/2012 15:04

#3866 Re: Liverpool FC

Post by rise against »

Sarajevo1946 wrote:Ovaj Allen je smiješan meni, iskren da vam budem :D Nije smiješan, ali ako on vrijedi onih spominjanih 15 miliona funti, Pjanić vrijedi barem 150 miliona :D
ne vrijedi on nji al je britanac sto znaci da zna osutat loptu vrijedio bi 5mil, a ovako realno vrijedi 10mil a ga Swensea nije htio postiti za 15mil tj. klauza u ugovoru mu je bilo da moze ici za 15mil,al ispatit ce se valjda zna Rodgers

Southempton nam je uzeo Ramireza,al sad nam ni ne treba
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3867 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Samo nek oni gomilaju ''talentovane'' Britance, osvojice karinu. Kako je krenulo, pocece da se furaju na Bilbao.
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#3868 Re: Liverpool FC

Post by sarajevomd »

Pa normalno da ne treba kad ga ne mozete ni dobiti lol
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3869 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

I ovaj Liverpool je zreo za Championshipa :D
User avatar
Hopkins
Posts: 494
Joined: 10/01/2012 00:44

#3870 Re: Liverpool FC

Post by Hopkins »

Valjalo bi im da uzmu Benta za jedno 40Mfunti :D :run:
Haj_Halve
Posts: 240
Joined: 13/03/2012 18:21

#3871 Re: Liverpool FC

Post by Haj_Halve »

Jos samo da nam Dempsey dodje...
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#3872 Re: Liverpool FC

Post by Lucas Leiva »

Neko ko malo dublje posmatra fudbal poput mene zna jednu stvar.... uzimanje titule ne zavisi od igraca koje imamo, vec od stacionarnog protoka igraca koji uspostavlja stabilan sistem rotacija!
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#3873 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Haj sto ovo haman pa ne lici ni nasta .. Nego sto sam do sada vidio Gerrarda da se dere (svadja) sa nekim od suigraca nisam vidio sa kime .. I Reina i Skrtel su se derali takodjer i odmahivali rukama jedan drugom .. Odlicno je krenulo .. Ovaj sto nam je zabio ufatio je volej kakav se fata jednom u karijeri ..
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3874 Re: Liverpool FC

Post by Chuckie »

WBA 3-0
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#3875 Re: Liverpool FC

Post by Herr Flick »

:lol: :lol: :lol: Koja bijeda od ekipa nane mila :lol: :lol: :lol:
Post Reply