Glupa ti info, otkud ti to ?Tvrtko II Kotromanić wrote:neko mi rece da je Borini gej?
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Ajant
- Posts: 268
- Joined: 07/02/2011 21:00
#3851 Re: Liverpool FC
-
rise against
- Posts: 347
- Joined: 07/08/2012 15:04
#3852 Re: Liverpool FC
zakuhale se stvari oko Sahina mogao bi on iz reala
u liverpool
-
Haj_Halve
- Posts: 240
- Joined: 13/03/2012 18:21
#3853 Re: Liverpool FC
Vidi ovo, rise against se i zahebava na ljubavnim temama i navija za Liverpool...ali hajde da se ipak pobijemo oko Keme Malovcica...
Izgleda da Aggera hoce da prodaju za tih 20 i kusur miliona...ne bih volio da ode, onda bi vise zavisili od Carraghera koji je odavno gotov.
Izgleda da Aggera hoce da prodaju za tih 20 i kusur miliona...ne bih volio da ode, onda bi vise zavisili od Carraghera koji je odavno gotov.
-
rise against
- Posts: 347
- Joined: 07/08/2012 15:04
#3854 Re: Liverpool FC
normalno da navijamo,samo redsi i niko drugi,pobit cemo se,tekstovi su muHaj_Halve wrote:Vidi ovo, rise against se i zahebava na ljubavnim temama i navija za Liverpool...ali hajde da se ipak pobijemo oko Keme Malovcica...
Izgleda da Aggera hoce da prodaju za tih 20 i kusur miliona...ne bih volio da ode, onda bi vise zavisili od Carraghera koji je odavno gotov.
nece Agger nikud,on ce ostat i postat legenda,a ni Carra nam ne treba ima tu Coates,te Wilson
-
Haj_Halve
- Posts: 240
- Joined: 13/03/2012 18:21
#3855 Re: Liverpool FC
Moramo o Shelveyju narodnjaka napisati...izvod Serif Konjevic.
- PrtiBeeGee
- Posts: 741
- Joined: 24/05/2012 11:00
- Location: Drzava Tuzla
#3856 Re: Liverpool FC
Rodgers: "I Liverpool je bio blizu bankrota. Rangersi su upozorenje svima"
Brendan Rodgers, nakon odličnih rezultata sa Swansea Cityjem, stigao je na Anfield. Upozorava da rastrošnosti ne smije i neće biti...
"Ovo je Liverpool. Nezamislivo je da je i ovaj klub bio blizu bankrota", izjavio je novi trener slavne momčadi s Anfielda, Brendan Rodgers, komentirajući aktivnosti tijekom ljetnog prijelaznog roka.
Odmah je naglasio kako Redsi neće izdvajati astronomske svote za pojačanja. "Svi mogu misliti da se to nikada neće dogoditi baš njihovom klubu, ali tko je mogao očekivati da će se to dogoditi jednim Glasgow Rangersima?", pita se Rodgers.
Liverpool je "na rubu" bio prije manje od dvije godine, pri kraju mandata američkih vlasnika Toma Hicksa i Georga Gilletta
"Ukoliko se u nogometu nastave isplaćivati plaće na razini na kojoj to sada čine neki klubovi, izaziva se nevolja. Možda se neće ništa dogoditi sada, ali u budućnosti sigurno hoće. Rangersi su upozorenje svima", nastavio je Brendan Rodgers.
"Neću nikoga dovoditi pod svaku cijenu. Potrudit ćemo se dovesti igrače koji donose prevagu, ali preferiram 'gladne' igrače, koji silno žele uspjeti. Dobro će zaraditi, ali samo ako budu dobro igrali. Povijest Liverpoola sazdana je od igrača koji su se probijali kroz niže lige i ja ću teško surađivati s igračima koji neće marljivo raditi", zaključio je.
Piše:
Borna Rupnik
Ajde reko da podjelim sa vama ovu zanimljivu izjavu BR za vas koji mozda niste ovo procitali ili znali!!
Brendan Rodgers, nakon odličnih rezultata sa Swansea Cityjem, stigao je na Anfield. Upozorava da rastrošnosti ne smije i neće biti...
"Ovo je Liverpool. Nezamislivo je da je i ovaj klub bio blizu bankrota", izjavio je novi trener slavne momčadi s Anfielda, Brendan Rodgers, komentirajući aktivnosti tijekom ljetnog prijelaznog roka.
Odmah je naglasio kako Redsi neće izdvajati astronomske svote za pojačanja. "Svi mogu misliti da se to nikada neće dogoditi baš njihovom klubu, ali tko je mogao očekivati da će se to dogoditi jednim Glasgow Rangersima?", pita se Rodgers.
Liverpool je "na rubu" bio prije manje od dvije godine, pri kraju mandata američkih vlasnika Toma Hicksa i Georga Gilletta
"Ukoliko se u nogometu nastave isplaćivati plaće na razini na kojoj to sada čine neki klubovi, izaziva se nevolja. Možda se neće ništa dogoditi sada, ali u budućnosti sigurno hoće. Rangersi su upozorenje svima", nastavio je Brendan Rodgers.
"Neću nikoga dovoditi pod svaku cijenu. Potrudit ćemo se dovesti igrače koji donose prevagu, ali preferiram 'gladne' igrače, koji silno žele uspjeti. Dobro će zaraditi, ali samo ako budu dobro igrali. Povijest Liverpoola sazdana je od igrača koji su se probijali kroz niže lige i ja ću teško surađivati s igračima koji neće marljivo raditi", zaključio je.
Piše:
Borna Rupnik
Ajde reko da podjelim sa vama ovu zanimljivu izjavu BR za vas koji mozda niste ovo procitali ili znali!!
-
rise against
- Posts: 347
- Joined: 07/08/2012 15:04
#3857 Re: Liverpool FC
ja upravo sad procitao na drugom portalu,covjek fakat zna izjaviti dobre stvari

-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#3858 Re: Liverpool FC
svaka njemu čast, izgleda da se dobro upoznao sa situacijom kluba i uprave, samo da fino posloži sve stvari. 
-
rise against
- Posts: 347
- Joined: 07/08/2012 15:04
- Gandalf
- Posts: 11173
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#3860 Re: Liverpool FC
Borini, Alen i evo kako izgleda i Sahin + se nadam većoj minutaži za Shelveya i Sterlinga
To bi zapravo bila neka nova igračka kombinatorika i drugačija postavka igre Liverpoola s kojom bi trebali krenuti prema mjestima za LP - onakva katastrofalna sezona kao prošla je teško ponovljiva
Ovoj ekipi bi trebalo bar još jedno brzo krilo a tu ne podrazumijevam ni Downinga ni Hendersona
To bi zapravo bila neka nova igračka kombinatorika i drugačija postavka igre Liverpoola s kojom bi trebali krenuti prema mjestima za LP - onakva katastrofalna sezona kao prošla je teško ponovljiva
Ovoj ekipi bi trebalo bar još jedno brzo krilo a tu ne podrazumijevam ni Downinga ni Hendersona
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
-
rise against
- Posts: 347
- Joined: 07/08/2012 15:04
#3862 Re: Liverpool FC
dadada znaci on je novo krilo,
valjda ce biti dobar
- PrtiBeeGee
- Posts: 741
- Joined: 24/05/2012 11:00
- Location: Drzava Tuzla
#3863 Re: Liverpool FC
Marokanski reprezentativac Assaidi novo pojačanje Liverpoola
Marokanski nogometni reprezentativac Oussama Assaidi (24) novo je pojačanje Liverpoola. Klub s Anfielda potvrdio je transfer ovog krilnog igrača iz Heerenveena putem web-stranice, a detalji suradnje zasad nisu poznati...
Assaidi je igrač Heerenveena od 2009. godine i otad je za klub odigrao 68 prvenstvenih susreta i zabio 20 golova. Reprezentativni debi za Maroko imao je u veljači 2011. godine i otad je skupio 22 nastupa. Bit će tako Marokanac treće pojačanje Liverpoola pod vodstvom novog menadžera Brendana Rodgersa. Prethodno su "redsi" ovog ljeta doveli talijanskog napadača Fabija Borinija iz Rome i velškog veznjaka Joea Allena iz Swanseaja.
http://www.youtube.com/watch?v=CKfGItAC ... r_embedded#!
Samo naprijed, da dovedu barem jos jednog a to bi trebao biti Sahin i sezona za Liverpool ce biti stvarno zanimljiva i iskreno se nadam LP

Marokanski nogometni reprezentativac Oussama Assaidi (24) novo je pojačanje Liverpoola. Klub s Anfielda potvrdio je transfer ovog krilnog igrača iz Heerenveena putem web-stranice, a detalji suradnje zasad nisu poznati...
Assaidi je igrač Heerenveena od 2009. godine i otad je za klub odigrao 68 prvenstvenih susreta i zabio 20 golova. Reprezentativni debi za Maroko imao je u veljači 2011. godine i otad je skupio 22 nastupa. Bit će tako Marokanac treće pojačanje Liverpoola pod vodstvom novog menadžera Brendana Rodgersa. Prethodno su "redsi" ovog ljeta doveli talijanskog napadača Fabija Borinija iz Rome i velškog veznjaka Joea Allena iz Swanseaja.
http://www.youtube.com/watch?v=CKfGItAC ... r_embedded#!
Samo naprijed, da dovedu barem jos jednog a to bi trebao biti Sahin i sezona za Liverpool ce biti stvarno zanimljiva i iskreno se nadam LP
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3865 Re: Liverpool FC
Ovaj Allen je smiješan meni, iskren da vam budem
Nije smiješan, ali ako on vrijedi onih spominjanih 15 miliona funti, Pjanić vrijedi barem 150 miliona 
-
rise against
- Posts: 347
- Joined: 07/08/2012 15:04
#3866 Re: Liverpool FC
ne vrijedi on nji al je britanac sto znaci da zna osutat loptu vrijedio bi 5mil, a ovako realno vrijedi 10mil a ga Swensea nije htio postiti za 15mil tj. klauza u ugovoru mu je bilo da moze ici za 15mil,al ispatit ce se valjda zna RodgersSarajevo1946 wrote:Ovaj Allen je smiješan meni, iskren da vam budemNije smiješan, ali ako on vrijedi onih spominjanih 15 miliona funti, Pjanić vrijedi barem 150 miliona
Southempton nam je uzeo Ramireza,al sad nam ni ne treba
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3867 Re: Liverpool FC
Samo nek oni gomilaju ''talentovane'' Britance, osvojice karinu. Kako je krenulo, pocece da se furaju na Bilbao.
-
sarajevomd
- Posts: 706
- Joined: 12/12/2010 20:42
#3868 Re: Liverpool FC
Pa normalno da ne treba kad ga ne mozete ni dobiti lol
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3869 Re: Liverpool FC
I ovaj Liverpool je zreo za Championshipa 
- Hopkins
- Posts: 494
- Joined: 10/01/2012 00:44
#3870 Re: Liverpool FC
Valjalo bi im da uzmu Benta za jedno 40Mfunti

-
Haj_Halve
- Posts: 240
- Joined: 13/03/2012 18:21
#3871 Re: Liverpool FC
Jos samo da nam Dempsey dodje...
-
Lucas Leiva
- Posts: 634
- Joined: 11/01/2011 14:47
#3872 Re: Liverpool FC
Neko ko malo dublje posmatra fudbal poput mene zna jednu stvar.... uzimanje titule ne zavisi od igraca koje imamo, vec od stacionarnog protoka igraca koji uspostavlja stabilan sistem rotacija!
-
Mustang1
- Posts: 29900
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3873 Re: Liverpool FC
Haj sto ovo haman pa ne lici ni nasta .. Nego sto sam do sada vidio Gerrarda da se dere (svadja) sa nekim od suigraca nisam vidio sa kime .. I Reina i Skrtel su se derali takodjer i odmahivali rukama jedan drugom .. Odlicno je krenulo .. Ovaj sto nam je zabio ufatio je volej kakav se fata jednom u karijeri ..
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
