RUSIJA

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3851 Re: RUSIJA

Post by pici »

a voli ga ova tijana samoj sebi heknut :mrgreen:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3852 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

A i vi je ozbiljno shvatili :D
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#3853 Re: RUSIJA

Post by jastuk1 »

Tvrtko II Kotromanić wrote: al Turkmenistan :lol: :lol: :lol:
tj :(
jadni narod, rijesio se one budale sto je mjenjala imena dana u sedmici i po svojoj majci nazivao hljeb i sl
a umjesto njega dodje ista budala :-)
Kakav crni jadni narod, evo nekoliko godina za redom od kad izvoze direktno plin i naftu imaju najveću stopu rasta na svijetu. :-D

haj nek vam se malo zavrti pred spavanje:

User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6556
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#3854 Re: RUSIJA

Post by Tvrtko II Kotromanić »

da jadni narod :)
ne jadna vladajuca klasa okupljena oko trenutnog diktatora
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#3855 Re: RUSIJA

Post by jastuk1 »

Tvrtko II Kotromanić wrote:da jadni narod :)
ne jadna vladajuca klasa okupljena oko trenutnog diktatora
Ali barem se imaju čemu nadati jer rastuća plima podiže sve brodove. Da mi barem možemo makar 10 posto rasti od onoga koliko će se ubuduće oni rasti, bili bismo sretni...
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3856 Re: RUSIJA

Post by nosara »

jastuk1 wrote:
Tvrtko II Kotromanić wrote:da jadni narod :)
ne jadna vladajuca klasa okupljena oko trenutnog diktatora
Ali barem se imaju čemu nadati jer rastuća plima podiže sve brodove. Da mi barem možemo makar 10 posto rasti od onoga koliko će se ubuduće oni rasti, bili bismo sretni...
Ti nama o rastu...? Kad bosancero klepi 10 piva i zamezi kolut sOlame more sravnit sve planine i narast ko slon...! :roll:

U naske je demokratija, biramo samo najgore i uzivamo u zivotu (pasjem)... :D
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3857 Re: RUSIJA

Post by nosara »

JohnnyS wrote:
Tijana_NS wrote:Image

Ako zanemarimo sve ostale ratove koje su Rusi započeli, vrijedi napomenuti da je i rat čiji se završetak veže uz tu fotografiju započet Molotov-Ribentropovim paktom i napadom dvaju zločinačkih diktatura na Poljsku.

Standard Oil Fuels World War II

In two gears Germany will be manufacturing oil and gas enough out of soft coal for a long war. The Standard Oil of New York is furnishing millions of dollars to help. (Report from the Commercial Attaché, U.S. Embassy in Berlin, Germany, January 1933, to State Department in Washington, D.C,)

:evil:
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#3858 Re: RUSIJA

Post by jastuk1 »

nosara wrote:
jastuk1 wrote:
Tvrtko II Kotromanić wrote:da jadni narod :)
ne jadna vladajuca klasa okupljena oko trenutnog diktatora
Ali barem se imaju čemu nadati jer rastuća plima podiže sve brodove. Da mi barem možemo makar 10 posto rasti od onoga koliko će se ubuduće oni rasti, bili bismo sretni...
Ti nama o rastu...? Kad bosancero klepi 10 piva i zamezi kolut sOlame more sravnit sve planine i narast ko slon...! :roll:

U naske je demokratija, biramo samo najgore i uzivamo u zivotu (pasjem)... :D
Not me buddy. :-D

Ne pijem, ne pušim, zdravo se hranim, nisam deb'o, UVIJEK IZABEREM SAMO ZA NAJBOLJE :mrgreen: i uživam jer nedam ni truku ponosu i cinizmu. :-D
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3859 Re: RUSIJA

Post by pici »

nosara wrote:

Standard Oil Fuels World War II

In two gears Germany will be manufacturing oil and gas enough out of soft coal for a long war. The Standard Oil of New York is furnishing millions of dollars to help. (Report from the Commercial Attaché, U.S. Embassy in Berlin, Germany, January 1933, to State Department in Washington, D.C,)

:evil:

nidje veze al evo nebilo mi mrsko :mrgreen:


Image

Image

Image
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3860 Re: RUSIJA

Post by nosara »

pici wrote:
nosara wrote:

Standard Oil Fuels World War II

In two gears Germany will be manufacturing oil and gas enough out of soft coal for a long war. The Standard Oil of New York is furnishing millions of dollars to help. (Report from the Commercial Attaché, U.S. Embassy in Berlin, Germany, January 1933, to State Department in Washington, D.C,)

:evil:

nidje veze al evo nebilo mi mrsko :mrgreen:


Image

Image

Image
Sta s cim...? :roll:

Nesto si htio, ali nema veze... :D
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3861 Re: RUSIJA

Post by pici »

ma ja hu ba de...tako je :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51180
Joined: 29/06/2011 23:39

#3862 Re: RUSIJA

Post by dječak sa šibicama »

Tenk o kojem se u zadnje vrijeme prica dosta, T-14 na podvozju Armata, bice predstavljen javnosti na svecanosti 9. maja.

Prve slike sa probnog mimohoda su dostupne, ali kupola je jos uvijek skrivena.

Image

Image

Zadnja rijec tehnologije, tenk bez ljudske posade u kupoli.

Bice predstavljeno jos par modernih vozila ruske proizvodnje.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17481
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#3863 Re: RUSIJA

Post by JohnnyS »

Sreća za Poljake da su ovaj put u NATO paktu pa su bar Nijemce skinuli s grbače, a ima ih tko braniti i od tenka kojem kupola još nije otkrivena (bogamazo ko da je novi Audi ili BMW na nekom autosajmu pa prekriven do premijere :lol: )
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3864 Re: RUSIJA

Post by 5 0 5 »

JohnnyS wrote:Sreća za Poljake da su ovaj put u NATO paktu pa su bar Nijemce skinuli s grbače, a ima ih tko braniti i od tenka kojem kupola još nije otkrivena (bogamazo ko da je novi Audi ili BMW na nekom autosajmu pa prekriven do premijere :lol: )
Možda je nevidljiva?
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3865 Re: RUSIJA

Post by nosara »

JohnnyS wrote:Sreća za Poljake da su ovaj put u NATO paktu pa su bar Nijemce skinuli s grbače, a ima ih tko braniti i od tenka kojem kupola još nije otkrivena (bogamazo ko da je novi Audi ili BMW na nekom autosajmu pa prekriven do premijere :lol: )
Jeben je nato, koga god su spasavali drzava mu se, od momentuma, smanjila... :-)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51180
Joined: 29/06/2011 23:39

#3866 Re: RUSIJA

Post by dječak sa šibicama »

JohnnyS wrote:Sreća za Poljake da su ovaj put u NATO paktu pa su bar Nijemce skinuli s grbače, a ima ih tko braniti i od tenka kojem kupola još nije otkrivena (bogamazo ko da je novi Audi ili BMW na nekom autosajmu pa prekriven do premijere :lol: )
Skrivena je zato jer ce biti vise verzija kupole, najmanje dvije kako kazu.

A i, naravno, radi malo misticnosti i medijske pompe. Ipak se priprema reklama Putinlenda u Moskvi 9. maja, pa sto pokazati sve adute prije vremena. Cuj tebe :D
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3867 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

dječak sa šibicama wrote:
JohnnyS wrote:Sreća za Poljake da su ovaj put u NATO paktu pa su bar Nijemce skinuli s grbače, a ima ih tko braniti i od tenka kojem kupola još nije otkrivena (bogamazo ko da je novi Audi ili BMW na nekom autosajmu pa prekriven do premijere :lol: )
Skrivena je zato jer ce biti vise verzija kupole, najmanje dvije kako kazu.

A i, naravno, radi malo misticnosti i medijske pompe. Ipak se priprema reklama Putinlenda u Moskvi 9. maja, pa sto pokazati sve adute prije vremena. Cuj tebe :D
Prica se da veliki putinkov prijatelj i barjaktar slobode iz Sjeverne Koreje dolazi putinku da mu uljepsa praznik.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3868 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

nosara wrote:
JohnnyS wrote:Sreća za Poljake da su ovaj put u NATO paktu pa su bar Nijemce skinuli s grbače, a ima ih tko braniti i od tenka kojem kupola još nije otkrivena (bogamazo ko da je novi Audi ili BMW na nekom autosajmu pa prekriven do premijere :lol: )
Jeben je nato, koga god su spasavali drzava mu se, od momentuma, smanjila... :-)
Bole i tebe rane sa Kosova Polja, kao i grovercica.

Nisi ti provjeravao mapu Evrope od devedesetih naovamo?
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3869 Re: RUSIJA

Post by nosara »

Avetinho wrote:
nosara wrote:
JohnnyS wrote:Sreća za Poljake da su ovaj put u NATO paktu pa su bar Nijemce skinuli s grbače, a ima ih tko braniti i od tenka kojem kupola još nije otkrivena (bogamazo ko da je novi Audi ili BMW na nekom autosajmu pa prekriven do premijere :lol: )
Jeben je nato, koga god su spasavali drzava mu se, od momentuma, smanjila... :-)
Bole i tebe rane sa Kosova Polja, kao i grovercica.

Nisi ti provjeravao mapu Evrope od devedesetih naovamo?
Mape su tu da se prilagodjavaju trenutnoj situaciji... Pravit cemo nove, nisu u kamenu uklesane... Sabura... :D
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3870 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

Zahvaljujući NATO i "uvođenju" demokratije školski atlasi i globusi zastarijevaju svako dvije godine.....
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3871 Re: RUSIJA

Post by pici »

nosara wrote:
Mape su tu da se prilagodjavaju trenutnoj situaciji... Pravit cemo nove, nisu u kamenu uklesane... Sabura... :D
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3872 Re: RUSIJA

Post by pici »

Lajavikrelac wrote:Zahvaljujući NATO i "uvođenju" demokratije školski atlasi i globusi zastarijevaju svako dvije godine.....
a zato je srbija sve manja... :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3873 Re: RUSIJA

Post by pici »

Image
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3874 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Lajavikrelac wrote:Zahvaljujući NATO i "uvođenju" demokratije školski atlasi i globusi zastarijevaju svako dvije godine.....
Sva sreca pa ima ko da ispravlja zlodjela ruskog imperijalizma.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3875 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

Jest jebeš ga...sve one kampanje i bombardovanja, oni silni nosači po okeanima...čekaj, ne! To su USA :-)
Post Reply