do sredine odprilike originalan i drzi paznju poslije ga useru i razvodne te pred kraj obavezno How To za debilne americke mozgice da se ne umore previse sa hiljadu kako hiljadu ovako pitanja.beni-bu-man wrote:Eh i ovaj sam stigao pogledati preko vikenda.
Nije los.
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#38476 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#38477 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kraj su usralimarkioni wrote:do sredine odprilike originalan i drzi paznju poslije ga useru i razvodne te pred kraj obavezno How To za debilne americke mozgice da se ne umore previse sa hiljadu kako hiljadu ovako pitanja.beni-bu-man wrote:Eh i ovaj sam stigao pogledati preko vikenda.
Nije los.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38478 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kraj je baš Jordan Peele realno nije moglo drugacije.
A to svakako da je kraj dosta ozbiljniji možda bi ga i nazvao najboljim horor trilerom sto sam ja licno gledao.
A to svakako da je kraj dosta ozbiljniji možda bi ga i nazvao najboljim horor trilerom sto sam ja licno gledao.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#38479 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Vidim da je Get Out Horror, Mysterynema me tamo wrote:Kraj je baš Jordan Peele realno nije moglo drugacije.![]()
A to svakako da je kraj dosta ozbiljniji možda bi ga i nazvao najboljim horor trilerom sto sam ja licno gledao.
meni vise baca na psiholoski trileri
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38480 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
To sam i htio reci što je najgore, kakav crni horror..
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#38481 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
steta sto vise nema starih horora kao sto je ovajnema me tamo wrote:To sam i htio reci što je najgore, kakav crni horror..
mene jeza hvata cim sam pogledao slike

-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38482 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ima uvijek dobrih horora
Samo što rijetko ko recimo zamraci sobu ugasi svjetlo pojaca zvucnike malo..
'ebem je tog sto se nece sasrat živ i paranoicno gledat imal ikog iza sebe
Samo što rijetko ko recimo zamraci sobu ugasi svjetlo pojaca zvucnike malo..
'ebem je tog sto se nece sasrat živ i paranoicno gledat imal ikog iza sebe
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#38483 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Neam pojma meni zadnjih par godina nista dobro da potrefim da se ono bas userem
Ok su The Conjuring, Insidious..... al nije to to
Ovaj mi je bio dobar
http://www.imdb.com/title/tt1757742/?ref_=nv_sr_3

Ok su The Conjuring, Insidious..... al nije to to
Ovaj mi je bio dobar
http://www.imdb.com/title/tt1757742/?ref_=nv_sr_3

-
statixx
- Posts: 9834
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#38484 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Dobar je Straw Dogs. Nije losa ni djecija verzija - Home Alone. 
-
John Cleese
- Posts: 42920
- Joined: 25/05/2010 18:30
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38486 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
beni-bu-man wrote:Neam pojma meni zadnjih par godina nista dobro da potrefim da se ono bas userem![]()
Ok su The Conjuring, Insidious..... al nije to to
Ovaj mi je bio dobar
http://www.imdb.com/title/tt1757742/?ref_=nv_sr_3
Evo par dobrih ako slucajno nisi pogledao..
http://www.imdb.com/title/tt1922777/
http://www.imdb.com/title/tt0450385/
http://www.imdb.com/title/tt3235888/
http://www.imdb.com/title/tt2400463/
I odlican drama- triler.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#38487 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ovaj The Invitation nisam gledaonema me tamo wrote:beni-bu-man wrote:Neam pojma meni zadnjih par godina nista dobro da potrefim da se ono bas userem![]()
Ok su The Conjuring, Insidious..... al nije to to
Ovaj mi je bio dobar
http://www.imdb.com/title/tt1757742/?ref_=nv_sr_3
Evo par dobrih ako slucajno nisi pogledao..
http://www.imdb.com/title/tt1922777/
http://www.imdb.com/title/tt0450385/
http://www.imdb.com/title/tt3235888/
http://www.imdb.com/title/tt2400463/
I odlican drama- triler.
1408 pravo jak film i jos sa Cusack-om Identity
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#38488 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
herzog-kinski kakva faktap kombinacija. 
-
John Cleese
- Posts: 42920
- Joined: 25/05/2010 18:30
#38489 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
omar little wrote:herzog-kinski kakva faktap kombinacija.![]()

-
John Cleese
- Posts: 42920
- Joined: 25/05/2010 18:30
#38490 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Drago mi je sto cujem da si dobrojohnnykola wrote:John Cleese wrote:johnnykola wrote: http://i.imgur.com/bTj0S37.jpg![]()
![]()
(Pogledacu i preostala dva, cim nadjem
- listopad
- Posts: 800
- Joined: 18/10/2016 19:14
#38491 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Jedna legenda kaze da kada je Herzog snimao Nosferatu, Kinskom skoro nije ni trebao make-up. Kinski je inace bio totalno lud, ne samo u filmovima...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#38492 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
[quote="John Cleese"]
/quote]
ludilo od filma

/quote]
ludilo od filma
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#38493 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
mi lajki tus@mson wrote:http://www.imdb.com/title/tt4835894/?ref_=fn_al_tt_1
Bez obzira na nisku ocjenu na ajemdibiju jedan od boljih predstavnika crnog humora i preporuka za pogledati, naravno...
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#38494 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
I ne samo lud, vec i monstrum, jer je navodno silovao (ili pokusao da siluje) svoje kcerke.listopad wrote:Jedna legenda kaze da kada je Herzog snimao Nosferatu, Kinskom skoro nije ni trebao make-up. Kinski je inace bio totalno lud, ne samo u filmovima...
http://www.telegraph.co.uk/culture/film ... e-her.html
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38495 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pod obvezatno, Džone.John Cleese wrote: Drago mi je sto cujem da si dobro![]()
(Pogledacu i preostala dva, cim nadjem)
- listopad
- Posts: 800
- Joined: 18/10/2016 19:14
#38496 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Bilo je medju glumcima uvijek budala, ali neki od njih su makar bili sarmantni i puni dobrog humora. Jedan primjer je Oliver Reed koji je od 80ih i 90ih provodio najveci dio svog vremena praveci skandale u talk show emisijama. Uvijek je naravno bio pijan k'o letva. Ali lik je bio smijesan i cak simpatican dok je Kinski bio jednostavno naporan i agresivan. No s obzirom u kakvom se mentalnom stanju nalazio, imao je odlicnu filmsku karijeru. Zahvaljujuci filmovima Wernera Herzoga ce biti upamcen kao ikona.Tito_i_Partija wrote:I ne samo lud, vec i monstrum, jer je navodno silovao (ili pokusao da siluje) svoje kcerke.
http://www.telegraph.co.uk/culture/film ... e-her.html
Od Herzoga mi je inace najomiljeniji ovaj:
Stroszek (1977)

- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#38497 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Broji li se u tri navece pred spavanje sa ugasenim svjetlima i slusalicama na usima gledati "strasne" horore u to sasravanje?nema me tamo wrote:Ima uvijek dobrih horora![]()
Samo što rijetko ko recimo zamraci sobu ugasi svjetlo pojaca zvucnike malo..
'ebem je tog sto se nece sasrat živ i paranoicno gledat imal ikog iza sebe
Ako broji nisam nikad gace uhelacio, malo me nekad trzne pa prenese da prikunjam i to je to
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#38498 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Prvi put danas pogledam American Beauty, sa K. Spacey.
Bas mi se svidio. Preporuka ako neko nije gledao.
Bas mi se svidio. Preporuka ako neko nije gledao.
- Point.
- Posts: 33497
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#38499 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Evo par klasika sto sam pogledo u zadnje vrijeme i koje bih preporucio.







-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38500 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
triconja wrote:Broji li se u tri navece pred spavanje sa ugasenim svjetlima i slusalicama na usima gledati "strasne" horore u to sasravanje?nema me tamo wrote:Ima uvijek dobrih horora![]()
Samo što rijetko ko recimo zamraci sobu ugasi svjetlo pojaca zvucnike malo..
'ebem je tog sto se nece sasrat živ i paranoicno gledat imal ikog iza sebe
Ako broji nisam nikad gace uhelacio, malo me nekad trzne pa prenese da prikunjam i to je to. Najgore sto je bilo u vezi horora je ono iz trinaesti duh kad onaj "torso" puze po podu. To me je drzalo tri godine pod paznjom pred spavanje
.
Ma mene paranoje pucaju samo se okrecem iza sebe
Samo saserem se sav ako je dobar horror i onda po starom nema kod mene da cu se sad sjetit neke scene pa se okretat dok idem u wc..



