Ne stigoh sinoc radi tekmemilann1971 wrote:beni-bu-man wrote:pogledo trailer i cini mi se dobrim, probati cu ga veceras pregledati
al mi nije jasno sto tako kasno izlazi film u nasim kinima
https://www.klix.ba/magazin/film-tv/sku ... /170524046
nemoj da se razocaras...tema deja vu, glup do bola, kome se to dopadne...a vidices sve sta je glupo, da ne spojlam![]()
![]()
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#38376 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#38377 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
evo zanima me sta ces reci nakon filma. ja napaljen i nalozen kritikama raje sa odusevljen krenuo gledati, kad ono...ali eto..vidices sam
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#38378 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Evo recimo meni se film svidio.milann1971 wrote:evo zanima me sta ces reci nakon filma. ja napaljen i nalozen kritikama raje sa odusevljen krenuo gledati, kad ono...ali eto..vidices sam
Kakav crni deja-vu ?
Lik je bio hipnotisan, ne u deja-vuu
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38379 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Tema je filma po Milanu deja-vu, tj., već viđena. Samo da pojasnim.liaar wrote:Evo recimo meni se film svidio.milann1971 wrote:evo zanima me sta ces reci nakon filma. ja napaljen i nalozen kritikama raje sa odusevljen krenuo gledati, kad ono...ali eto..vidices sam
Kakav crni deja-vu ?
Lik je bio hipnotisan, ne u deja-vuu
Sad nastavite. Evo me k'o gospodin Meklaud u skeču Nadrealista.
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#38380 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
samo mi recite zašto je deza vu
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38381 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Evo pita vas Labudan crni nešto.Black swan wrote:samo mi recite zašto je deza vu
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#38382 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ili drugim riječima
imena filmova
imena filmova
-
tr_ba
- Posts: 749
- Joined: 12/06/2014 17:13
- Location: privatna prcija
#38383 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
aaaaaarelativno84 wrote:135tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
hahahahahaha
ma bravo majstooooree...
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38384 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Širokopojasno to su i Matrix i They live pa i Ghost in 'ventualno, a i Avatar Cuni.Black swan wrote:ili drugim riječima
imena filmova
Last edited by johnnykola on 25/05/2017 10:57, edited 2 times in total.
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#38385 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
onda može i Ben hur
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38386 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Jasno, i Itrnal sanšajn i Sinegdoka Nju Jork, a i Insepšn.Black swan wrote:onda može i Ben hur
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#38387 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
johnnykola wrote:Tema je filma po Milanu deja-vu, tj., već viđena. Samo da pojasnim.liaar wrote:Evo recimo meni se film svidio.milann1971 wrote:evo zanima me sta ces reci nakon filma. ja napaljen i nalozen kritikama raje sa odusevljen krenuo gledati, kad ono...ali eto..vidices sam
Kakav crni deja-vu ?
Lik je bio hipnotisan, ne u deja-vuu
Sad nastavite. Evo me k'o gospodin Meklaud u skeču Nadrealista.
tako je, izraz je prilicno u upotrebi pa kontam da forumasi znaju znacenje...dakle, bar 3 filma sam gledao na tu tematiku...a moze li gluplje od operacije mozgova u kucnim uslovima ??? a tek crnacki rasizam, nemam rijeci, dosadise sa tim..
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#38388 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Black swan wrote:ili drugim riječima
imena filmova
ajd iskreno, da li je realno da se sjecam imena bezvrijednih filmova? jer film ove tematike i radnje je bezvrijedan apsolutno...
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#38389 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
daj imena filmova
da ih i ja pogledam
da ih i ja pogledam
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#38390 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
odgovor iznad i tu zavrsavam ...izgubio sam sat i 45 min na film, necu jos u daljnjim prepiskama...

- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#38391 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ali si usput izmislio da je već viđeno
jer ne možeš navesti gdje
jer ne možeš navesti gdje
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#38392 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
spojler
da je glavni lik na kraju upucan mogli bismo reći da smo to vidjeli u romerovom filmu night of the living dead, da su vanzemaljci u pitanju rekli bismo peta verzija invazija tjelokradica, u trenu sam pomislio da je možda i KKK na neki uvrnuti način uključen onda bi mogla biti plejada filmova na temu južnjaka i crnaca... ovako... zaista je ideja zanimljiva a vjerujem da na ovaj način nije obrađivana...pranje mozgova postoji...mandzurijski kandidat npr obje verzije... ali na ovakav način ja još nisam mogao skontati koji je to film...
da je glavni lik na kraju upucan mogli bismo reći da smo to vidjeli u romerovom filmu night of the living dead, da su vanzemaljci u pitanju rekli bismo peta verzija invazija tjelokradica, u trenu sam pomislio da je možda i KKK na neki uvrnuti način uključen onda bi mogla biti plejada filmova na temu južnjaka i crnaca... ovako... zaista je ideja zanimljiva a vjerujem da na ovaj način nije obrađivana...pranje mozgova postoji...mandzurijski kandidat npr obje verzije... ali na ovakav način ja još nisam mogao skontati koji je to film...
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38393 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Misliš mozaka?:pppBlack swan wrote:spojler
da je glavni lik na kraju upucan mogli bismo reći da smo to vidjeli u romerovom filmu night of the living dead, da su vanzemaljci u pitanju rekli bismo peta verzija invazija tjelokradica, u trenu sam pomislio da je možda i KKK na neki uvrnuti način uključen onda bi mogla biti plejada filmova na temu južnjaka i crnaca... ovako... zaista je ideja zanimljiva a vjerujem da na ovaj način nije obrađivana...pranje mozgova postoji...mandzurijski kandidat npr obje verzije... ali na ovakav način ja još nisam mogao skontati koji je to film...
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#38394 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Black swan wrote:spojler
da je glavni lik na kraju upucan mogli bismo reći da smo to vidjeli u romerovom filmu night of the living dead, da su vanzemaljci u pitanju rekli bismo peta verzija invazija tjelokradica, u trenu sam pomislio da je možda i KKK na neki uvrnuti način uključen onda bi mogla biti plejada filmova na temu južnjaka i crnaca... ovako... zaista je ideja zanimljiva a vjerujem da na ovaj način nije obrađivana...pranje mozgova postoji...mandzurijski kandidat npr obje verzije... ali na ovakav način ja još nisam mogao skontati koji je to film...
Je l' pričaš i ti o Get Out ?
ako jeste, slažem se, ja sam dosta pogledao psiho-trillera i nijedan mi ne pada na pamet sa ovom tematikom.
Ni crnačkim rasizmom a pogotovo ne ispiranje mozga, bar ne ovakvo prikazano u filmu
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#38395 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
jes... ja sam samo tražio imena da ih pogledam jer mi je zanimljiva ta tema
ima onaj film iz hladnog rata kad zazvoni telefon nešto i uspavana ćelija se aktivira..
stalno je na TNT
slično
ima onaj film iz hladnog rata kad zazvoni telefon nešto i uspavana ćelija se aktivira..
stalno je na TNT
slično
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#38396 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Meni je malo ali samo malo baco na martyrs/shehidi. Mozda zbog one licitacije i okupljanja bogatasa.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#38397 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Tematika dobra, izrada losa ukratko o Get Out...
-
John Cleese
- Posts: 42913
- Joined: 25/05/2010 18:30
-
glockov kolac
- Posts: 1453
- Joined: 30/04/2011 15:53
#38399 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Jel puno strašan? Ne mogu se više pripadat...Pitarrr82 wrote:Tematika dobra, izrada losa ukratko o Get Out...
- listopad
- Posts: 800
- Joined: 18/10/2016 19:14
#38400 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Jedan klasik iz Dojclanda:
Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (1981)

Djevojka od 13 godina trazi "odraslije" drustvo, ide u diskoteku, upada u grupu narkomana i pridruzuje im se u svakom smislu. Svojevremeno hit u Njemackoj, baziran na istinitoj prici iz Berlina 70ih...
Tu je i David Bowie.
Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (1981)

Djevojka od 13 godina trazi "odraslije" drustvo, ide u diskoteku, upada u grupu narkomana i pridruzuje im se u svakom smislu. Svojevremeno hit u Njemackoj, baziran na istinitoj prici iz Berlina 70ih...
Tu je i David Bowie.

