Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#38376 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by beni-bu-man »

milann1971 wrote:
beni-bu-man wrote:
liaar wrote:evo upravo na poslu skidam ovaj film Bježi! ili ti ga Get Out, trailer mi se čini predobar, psihotrilere volim više nego majku rođenu, pa ćemo da vidimo danas. :izet: :izet: :lol:
pogledo trailer i cini mi se dobrim, probati cu ga veceras pregledati
al mi nije jasno sto tako kasno izlazi film u nasim kinima
https://www.klix.ba/magazin/film-tv/sku ... /170524046

nemoj da se razocaras...tema deja vu, glup do bola, kome se to dopadne...a vidices sve sta je glupo, da ne spojlam :evil: :evil: :evil:
Ne stigoh sinoc radi tekme :mrgreen:
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#38377 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by milann1971 »

evo zanima me sta ces reci nakon filma. ja napaljen i nalozen kritikama raje sa odusevljen krenuo gledati, kad ono...ali eto..vidices sam
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#38378 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by liaar »

milann1971 wrote:evo zanima me sta ces reci nakon filma. ja napaljen i nalozen kritikama raje sa odusevljen krenuo gledati, kad ono...ali eto..vidices sam
Evo recimo meni se film svidio.
Kakav crni deja-vu ?
Lik je bio hipnotisan, ne u deja-vuu
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38379 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

liaar wrote:
milann1971 wrote:evo zanima me sta ces reci nakon filma. ja napaljen i nalozen kritikama raje sa odusevljen krenuo gledati, kad ono...ali eto..vidices sam
Evo recimo meni se film svidio.
Kakav crni deja-vu ?
Lik je bio hipnotisan, ne u deja-vuu
Tema je filma po Milanu deja-vu, tj., već viđena. Samo da pojasnim.
Sad nastavite. Evo me k'o gospodin Meklaud u skeču Nadrealista. :D
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38380 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

samo mi recite zašto je deza vu
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38381 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Black swan wrote:samo mi recite zašto je deza vu
Evo pita vas Labudan crni nešto. :D :D :D
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38382 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

ili drugim riječima

imena filmova
tr_ba
Posts: 749
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#38383 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by tr_ba »

relativno84 wrote:
tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
135 :D
aaaaaa

hahahahahaha
ma bravo majstooooree...
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38384 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Black swan wrote:ili drugim riječima

imena filmova
Širokopojasno to su i Matrix i They live pa i Ghost in 'ventualno, a i Avatar Cuni.
Last edited by johnnykola on 25/05/2017 10:57, edited 2 times in total.
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38385 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

onda može i Ben hur
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38386 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Black swan wrote:onda može i Ben hur
Jasno, i Itrnal sanšajn i Sinegdoka Nju Jork, a i Insepšn.
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#38387 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by milann1971 »

johnnykola wrote:
liaar wrote:
milann1971 wrote:evo zanima me sta ces reci nakon filma. ja napaljen i nalozen kritikama raje sa odusevljen krenuo gledati, kad ono...ali eto..vidices sam
Evo recimo meni se film svidio.
Kakav crni deja-vu ?
Lik je bio hipnotisan, ne u deja-vuu
Tema je filma po Milanu deja-vu, tj., već viđena. Samo da pojasnim.
Sad nastavite. Evo me k'o gospodin Meklaud u skeču Nadrealista. :D

tako je, izraz je prilicno u upotrebi pa kontam da forumasi znaju znacenje...dakle, bar 3 filma sam gledao na tu tematiku...a moze li gluplje od operacije mozgova u kucnim uslovima ??? a tek crnacki rasizam, nemam rijeci, dosadise sa tim..
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#38388 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by milann1971 »

Black swan wrote:ili drugim riječima

imena filmova

ajd iskreno, da li je realno da se sjecam imena bezvrijednih filmova? jer film ove tematike i radnje je bezvrijedan apsolutno...
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38389 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

daj imena filmova
da ih i ja pogledam
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#38390 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by milann1971 »

odgovor iznad i tu zavrsavam ...izgubio sam sat i 45 min na film, necu jos u daljnjim prepiskama... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38391 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

ali si usput izmislio da je već viđeno :D
jer ne možeš navesti gdje :D
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38392 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

spojler

da je glavni lik na kraju upucan mogli bismo reći da smo to vidjeli u romerovom filmu night of the living dead, da su vanzemaljci u pitanju rekli bismo peta verzija invazija tjelokradica, u trenu sam pomislio da je možda i KKK na neki uvrnuti način uključen onda bi mogla biti plejada filmova na temu južnjaka i crnaca... ovako... zaista je ideja zanimljiva a vjerujem da na ovaj način nije obrađivana...pranje mozgova postoji...mandzurijski kandidat npr obje verzije... ali na ovakav način ja još nisam mogao skontati koji je to film...
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38393 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Black swan wrote:spojler

da je glavni lik na kraju upucan mogli bismo reći da smo to vidjeli u romerovom filmu night of the living dead, da su vanzemaljci u pitanju rekli bismo peta verzija invazija tjelokradica, u trenu sam pomislio da je možda i KKK na neki uvrnuti način uključen onda bi mogla biti plejada filmova na temu južnjaka i crnaca... ovako... zaista je ideja zanimljiva a vjerujem da na ovaj način nije obrađivana...pranje mozgova postoji...mandzurijski kandidat npr obje verzije... ali na ovakav način ja još nisam mogao skontati koji je to film...
Misliš mozaka?:ppp
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#38394 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by liaar »

Black swan wrote:spojler

da je glavni lik na kraju upucan mogli bismo reći da smo to vidjeli u romerovom filmu night of the living dead, da su vanzemaljci u pitanju rekli bismo peta verzija invazija tjelokradica, u trenu sam pomislio da je možda i KKK na neki uvrnuti način uključen onda bi mogla biti plejada filmova na temu južnjaka i crnaca... ovako... zaista je ideja zanimljiva a vjerujem da na ovaj način nije obrađivana...pranje mozgova postoji...mandzurijski kandidat npr obje verzije... ali na ovakav način ja još nisam mogao skontati koji je to film...

Je l' pričaš i ti o Get Out ?

ako jeste, slažem se, ja sam dosta pogledao psiho-trillera i nijedan mi ne pada na pamet sa ovom tematikom.
Ni crnačkim rasizmom a pogotovo ne ispiranje mozga, bar ne ovakvo prikazano u filmu
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38395 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

jes... ja sam samo tražio imena da ih pogledam jer mi je zanimljiva ta tema
ima onaj film iz hladnog rata kad zazvoni telefon nešto i uspavana ćelija se aktivira..
stalno je na TNT

slično :D
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#38396 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

Meni je malo ali samo malo baco na martyrs/shehidi. Mozda zbog one licitacije i okupljanja bogatasa.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#38397 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Pitarrr82 »

Tematika dobra, izrada losa ukratko o Get Out...
glockov kolac
Posts: 1453
Joined: 30/04/2011 15:53

#38399 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by glockov kolac »

Pitarrr82 wrote:Tematika dobra, izrada losa ukratko o Get Out...
Jel puno strašan? Ne mogu se više pripadat...
User avatar
listopad
Posts: 800
Joined: 18/10/2016 19:14

#38400 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by listopad »

Jedan klasik iz Dojclanda:

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (1981)

Image

Djevojka od 13 godina trazi "odraslije" drustvo, ide u diskoteku, upada u grupu narkomana i pridruzuje im se u svakom smislu. Svojevremeno hit u Njemackoj, baziran na istinitoj prici iz Berlina 70ih...

Tu je i David Bowie. :D
Post Reply