Sve su to legitimne metode u borbi za vlast.nikad_vise wrote:Brinem se jarane za sebe i svoje dijete.Danas su njemu stavili nisan na celo,sutra ce staviti meni zbog mog pisanja,prekosutra ce nekom drugom jer je ocito da ljudi ne prezaju od bilo cega kad je vlast u pitanju.Ovo prevazilazi granice i ispod pojasa sto bi se reklo.Pregledaj medije zadnjih nekoliko dana,spinove,konstrukcije,facebook grupe..jednostavno javni linc u svakom pogledu.Blokiraju se budzeti kantona i nanosi steta gradjanima,prijeti se sa sindikatima,sa borcima,ljiljanima,stvara se opsta atmosfera linca..Man of steel wrote: Ti se izgleda brineš za Kojovića?
Neće mu niko ništa.
Sam je kriv što se nepromišljenim izjavama zbog kojih je i pobjegao sa ovog foruma dovodi u neprijatnu situaciju i protivniku skače na volej.
Već danas smo čuli da DF izlazi iz Kantona, SDP se dijeli na sarajevski i tuzlanski, Naša Stranka se proglašava četničkom...i da su dani ovog takozvanog BH Bloka odbrojani.
A ovi iz SDA se nisu ni zagrijali kako treba.


