Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38352 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Samo ne možeš pisati. Logično, jer i oni koji nisu članovi foruma mogu mu prilaziti bez logiranja. Što, hoćeš da opleteš po nekom?Donnie Smith wrote:@džoni, kad si banovan, jel' samo ne možeš pisati na forumu ili ne možeš ni vidjeti komentare?
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#38354 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
vicious wrote:Sta vam je AOT??
To je to.Snake Eyes wrote:Mislim da je ovo:
http://www.imdb.com/title/tt2560140/?ref_=nv_sr_1
- Donnie Smith
- Posts: 1720
- Joined: 23/06/2012 11:48
#38355 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Neću, nemam po kome, mene ovdje svi vole, znaš i samjohnnykola wrote:Samo ne možeš pisati. Logično, jer i oni koji nisu članovi foruma mogu mu prilaziti bez logiranja. Što, hoćeš da opleteš po nekom?Donnie Smith wrote:@džoni, kad si banovan, jel' samo ne možeš pisati na forumu ili ne možeš ni vidjeti komentare?![]()
![]()
Samo me zanimalo kako izgleda kad si banovan.
Nekad prije 100 godina, na nekom forumu su mi ban. IP a., na jedno 15-ak dana, a nisam u tom momentu znala za hidemyass i dr. sl. proks. platf.
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#38356 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Karanana, izašao ti dobar snimak za RAW, nisam ga pogledao ali meni se čini da će ti se svidjeti 
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#38357 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Odlicno! Bum pogledal. Valjda je dovoljno bolestan.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38358 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Normalica.Donnie Smith wrote:Neću, nemam po kome, mene ovdje svi vole, znaš i samjohnnykola wrote:Samo ne možeš pisati. Logično, jer i oni koji nisu članovi foruma mogu mu prilaziti bez logiranja. Što, hoćeš da opleteš po nekom?Donnie Smith wrote:@džoni, kad si banovan, jel' samo ne možeš pisati na forumu ili ne možeš ni vidjeti komentare?![]()
![]()
![]()
Samo me zanimalo kako izgleda kad si banovan.
Nekad prije 100 godina, na nekom forumu su mi ban. IP a., na jedno 15-ak dana, a nisam u tom momentu znala za hidemyass i dr. sl. proks. platf.pa reko' da i ovdje nije takav slučaj.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
- listopad
- Posts: 800
- Joined: 18/10/2016 19:14
#38361 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Smor od filma.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38362 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Cinemax2 18.55:

HRT3 20.10 emisija A forum veliki intervju s Mustafom Nadarevićem:


HRT3 20.10 emisija A forum veliki intervju s Mustafom Nadarevićem:

-
tr_ba
- Posts: 749
- Joined: 12/06/2014 17:13
- Location: privatna prcija
#38363 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#38364 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Gledacu danas pa cu ti javititr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#38365 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
jel se to ima kakav kvalitetan snimk skinut ???tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
-
tr_ba
- Posts: 749
- Joined: 12/06/2014 17:13
- Location: privatna prcija
#38366 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
beni-bu-man wrote:jel se to ima kakav kvalitetan snimk skinut ???tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
Ima na iload-u,na njemackom je...
Al mrtvih ko u prici, 300 je uspavanka za malu djecu...
-
tr_ba
- Posts: 749
- Joined: 12/06/2014 17:13
- Location: privatna prcija
#38367 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pripremi olovku i papir.Sanchez22 wrote:Gledacu danas pa cu ti javititr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#38369 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
pogledo trailer i cini mi se dobrim, probati cu ga veceras pregledati
al mi nije jasno sto tako kasno izlazi film u nasim kinima
https://www.klix.ba/magazin/film-tv/sku ... /170524046
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#38371 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Sto covjek reseta,da mu das maksima u ruke,opet bi svaki pucanj bio pogodaktr_ba wrote:Pripremi olovku i papir.Sanchez22 wrote:Gledacu danas pa cu ti javititr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
Ne mogu izbrojati,odustajem
Last edited by Sanchez22 on 24/05/2017 19:39, edited 1 time in total.
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#38372 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
beni-bu-man wrote:pogledo trailer i cini mi se dobrim, probati cu ga veceras pregledati
al mi nije jasno sto tako kasno izlazi film u nasim kinima
https://www.klix.ba/magazin/film-tv/sku ... /170524046
nemoj da se razocaras...tema deja vu, glup do bola, kome se to dopadne...a vidices sve sta je glupo, da ne spojlam
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#38373 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ne znam samo po kojim parametrima se ovaj Get Out svodi pod horor. Ovo se nije sa hororom srelo ni na ulici.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38374 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
RTS2 u 22.00 od režisera Vi, živućih i Pjesama s drugog sprata,
dobitnik Zlatnog lava u Veneciji 2014.:

Iz Živućih:

























HRT2 22.05:

dobitnik Zlatnog lava u Veneciji 2014.:

Iz Živućih:

























HRT2 22.05:

Last edited by johnnykola on 25/05/2017 04:49, edited 1 time in total.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#38375 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
135tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.


