Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38352 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Donnie Smith wrote:@džoni, kad si banovan, jel' samo ne možeš pisati na forumu ili ne možeš ni vidjeti komentare?
Samo ne možeš pisati. Logično, jer i oni koji nisu članovi foruma mogu mu prilaziti bez logiranja. Što, hoćeš da opleteš po nekom? :D :D :D
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#38353 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Diwan »

User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#38354 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by I am Happy »

vicious wrote:Sta vam je AOT??
Snake Eyes wrote:Mislim da je ovo:
http://www.imdb.com/title/tt2560140/?ref_=nv_sr_1
To je to. :)
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#38355 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

johnnykola wrote:
Donnie Smith wrote:@džoni, kad si banovan, jel' samo ne možeš pisati na forumu ili ne možeš ni vidjeti komentare?
Samo ne možeš pisati. Logično, jer i oni koji nisu članovi foruma mogu mu prilaziti bez logiranja. Što, hoćeš da opleteš po nekom? :D :D :D
Neću, nemam po kome, mene ovdje svi vole, znaš i sam :)

Samo me zanimalo kako izgleda kad si banovan.
Nekad prije 100 godina, na nekom forumu su mi ban. IP a., na jedno 15-ak dana, a nisam u tom momentu znala za hidemyass i dr. sl. proks. platf. :D pa reko' da i ovdje nije takav slučaj.
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#38356 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Snake Eyes »

Karanana, izašao ti dobar snimak za RAW, nisam ga pogledao ali meni se čini da će ti se svidjeti :per:
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#38357 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

Odlicno! Bum pogledal. Valjda je dovoljno bolestan.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38358 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Donnie Smith wrote:
johnnykola wrote:
Donnie Smith wrote:@džoni, kad si banovan, jel' samo ne možeš pisati na forumu ili ne možeš ni vidjeti komentare?
Samo ne možeš pisati. Logično, jer i oni koji nisu članovi foruma mogu mu prilaziti bez logiranja. Što, hoćeš da opleteš po nekom? :D :D :D
Neću, nemam po kome, mene ovdje svi vole, znaš i sam :)

Samo me zanimalo kako izgleda kad si banovan.
Nekad prije 100 godina, na nekom forumu su mi ban. IP a., na jedno 15-ak dana, a nisam u tom momentu znala za hidemyass i dr. sl. proks. platf. :D pa reko' da i ovdje nije takav slučaj.
Normalica.:)
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#38360 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Partijaner »

User avatar
listopad
Posts: 800
Joined: 18/10/2016 19:14

#38361 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by listopad »

Partijaner wrote:The Fountain (2006)

http://www.imdb.com/title/tt0414993/

Image
Smor od filma.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38362 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Cinemax2 18.55:

Image

HRT3 20.10 emisija A forum veliki intervju s Mustafom Nadarevićem:

Image
tr_ba
Posts: 749
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#38363 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by tr_ba »

Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#38364 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Sanchez22 »

tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
Gledacu danas pa cu ti javiti :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#38365 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by beni-bu-man »

tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
jel se to ima kakav kvalitetan snimk skinut ???
tr_ba
Posts: 749
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#38366 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by tr_ba »

beni-bu-man wrote:
tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
jel se to ima kakav kvalitetan snimk skinut ???

Ima na iload-u,na njemackom je...
Al mrtvih ko u prici, 300 je uspavanka za malu djecu...
tr_ba
Posts: 749
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#38367 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by tr_ba »

Sanchez22 wrote:
tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
Gledacu danas pa cu ti javiti :D
Pripremi olovku i papir. :D
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#38368 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by liaar »

evo upravo na poslu skidam ovaj film Bježi! ili ti ga Get Out, trailer mi se čini predobar, psihotrilere volim više nego majku rođenu, pa ćemo da vidimo danas. :izet: :izet: :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#38369 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by beni-bu-man »

liaar wrote:evo upravo na poslu skidam ovaj film Bježi! ili ti ga Get Out, trailer mi se čini predobar, psihotrilere volim više nego majku rođenu, pa ćemo da vidimo danas. :izet: :izet: :lol:
pogledo trailer i cini mi se dobrim, probati cu ga veceras pregledati
al mi nije jasno sto tako kasno izlazi film u nasim kinima
https://www.klix.ba/magazin/film-tv/sku ... /170524046
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#38370 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by JoseMujica »

liaar wrote:evo upravo na poslu skidam ovaj film Bježi! ili ti ga Get Out, trailer mi se čini predobar, psihotrilere volim više nego majku rođenu, pa ćemo da vidimo danas. :izet: :izet: :lol:

odličan film za američku B produkciju
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#38371 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Sanchez22 »

tr_ba wrote:
Sanchez22 wrote:
tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
Gledacu danas pa cu ti javiti :D
Pripremi olovku i papir. :D
Sto covjek reseta,da mu das maksima u ruke,opet bi svaki pucanj bio pogodak :D
Ne mogu izbrojati,odustajem :lol: :lol:
Last edited by Sanchez22 on 24/05/2017 19:39, edited 1 time in total.
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#38372 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by milann1971 »

beni-bu-man wrote:
liaar wrote:evo upravo na poslu skidam ovaj film Bježi! ili ti ga Get Out, trailer mi se čini predobar, psihotrilere volim više nego majku rođenu, pa ćemo da vidimo danas. :izet: :izet: :lol:
pogledo trailer i cini mi se dobrim, probati cu ga veceras pregledati
al mi nije jasno sto tako kasno izlazi film u nasim kinima
https://www.klix.ba/magazin/film-tv/sku ... /170524046

nemoj da se razocaras...tema deja vu, glup do bola, kome se to dopadne...a vidices sve sta je glupo, da ne spojlam :evil: :evil: :evil:
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#38373 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Point. »

Ne znam samo po kojim parametrima se ovaj Get Out svodi pod horor. Ovo se nije sa hororom srelo ni na ulici.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38374 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

RTS2 u 22.00 od režisera Vi, živućih i Pjesama s drugog sprata,
dobitnik Zlatnog lava u Veneciji 2014.:

Image

Iz Živućih:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

HRT2 22.05:

Image
Last edited by johnnykola on 25/05/2017 04:49, edited 1 time in total.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#38375 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by relativno84 »

tr_ba wrote:Pogledao sam film i preporucujem ga svima koji vole da broje...
Obecavam nagradu ko mi izbroji sve mrtve ili ti ga ubijene od strane Dzon Vika,drugi dio naravno.
135 :D
Post Reply