SDA-All about

User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#38326 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Banksy wrote:
kluz franjo wrote:

Dokazane patriotske snage...
http://--- NO LINKS ---/clanak/Alen/465585 ... je-izjavio

Predsjednik KO SDP-a TK Enver Bijedić je komentarisao Komšićeve optužbe na njegov račun.

Komšićev potez je prouzrokovan alkoholom. On rano ujutro krene da pije i nije svjestan šta je izjavio

Naveo je da Željko Komšić radi direktno u korist SDA , te u dogovoru i prema nalogu određenih struktura SDA i djeluje.
Lažu, dušmani.
Znači ses :izet:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38327 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Znači, krpa i zakrpa, mora se jednom pocijepati.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38328 Re: SDA-All about

Post by pici »

ubise se potvarajuci druge i kako su izdajnici, pederi, lezbe, crveni kmeri itd itd... dze avto put od akciza sdO zgadijo... pojela maca tj budjetlije... selam :bih:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#38329 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#38330 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

fosna2014 wrote:SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
Pobuna u SDP-u. :-)
https://www.faktor.ba/vijest/pobuna-u-s ... ravi/22379
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38331 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

The BEN10 wrote:
fosna2014 wrote:SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
Pobuna u SDP-u. :-)
https://www.faktor.ba/vijest/pobuna-u-s ... ravi/22379
:bih:

Enver Bijedić je u razgovoru za Faktor kazao da Bh. blok ovom odlukom "predaje BiH Beogradu i Zagrebu".

- Nisam spreman da žrtvujem državu zbog sitnih političkih interesa.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#38332 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

HDZ godinama prca SDA, tako da su se i oni najmiroljubiviji građani svijeta ohrabrili da opale koju čušku Bakiru. Jeli, takav je trend.
Lako je na sirotinju. :D
Inače mi ovo liči na revanšizam pod okriljem okupacije.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#38333 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

Velika stvar se desila sa ovom odlukom BiH bloka. Totalni poremecaj u politickom sistemu. SDA filharmonija ne zna „ni kud riše ni kud veze“.
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#38334 Re: SDA-All about

Post by last mohicans »

Pratite li FTV, Residat govori o drzavotvornosti i opstanku, a mali Kaplan zapjenio.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#38335 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

fosna2014 wrote:Velika stvar se desila sa ovom odlukom BiH bloka. Totalni poremecaj u politickom sistemu. SDA filharmonija ne zna „ni kud riše ni kud veze“.
jbg. došao vakat da SDA sama izađe na crtu Čoviću i Dodiku, da pokažu šta znaju a da nije u vezi tendera. Valja njima teške odluke donositi.
Situacija jeste opasna zbog ove odluke BH bloka ali je idealna da se sve probosanske snage prosiju kroz sito i rešeto.

jah, MZ i VP su ih takođe odgrebali.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#38336 Re: SDA-All about

Post by bunk »

BH blok je skoro pa sigurno propustio svoju priliku.
Vidjecemo.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38337 Re: SDA-All about

Post by pici »

last mohicans wrote:Pratite li FTV, Residat govori o drzavotvornosti i opstanku, a mali Kaplan zapjenio.
kaplan teska ljakse
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#38338 Re: SDA-All about

Post by shbc »

Ne pamtim kad me je neko izbacio iz takta kao ovaj Kaplan kad su mu spomenuli pausale u SBK. "Nemojte o tome, necemo o tome pricati". Pa o cemu bi ti da pricas majku ti kriminalno-zelenu.

Tacno ih treba svaki dan sa tim resetati. Da je medijima imalo stalo do ove drzave i naroda samo bi ih to zapitkivali a ignorisali im ove gluposti kojim dizu nacionalne tenzije.
User avatar
Better Man
Posts: 18732
Joined: 01/10/2006 20:10

#38339 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

pici wrote:
last mohicans wrote:Pratite li FTV, Residat govori o drzavotvornosti i opstanku, a mali Kaplan zapjenio.
kaplan teska ljakse
I on htio da bude načelnik općine Stolac. On ne bi mogao ni čistač ulica biti. Obični balavi polupismeni idiot. Ko se sjeća kad je kao miistar u Vladi FBiH primao naknadu za smještaj u mjestu rada i odvojeni život, a stanovao u vlastitom stanu u Vogošći. Fuj.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38340 Re: SDA-All about

Post by pici »

shbc wrote:Ne pamtim kad me je neko izbacio iz takta kao ovaj Kaplan kad su mu spomenuli pausale u SBK. "Nemojte o tome, necemo o tome pricati". Pa o cemu bi ti da pricas majku ti kriminalno-zelenu.

Tacno ih treba svaki dan sa tim resetati. Da je medijima imalo stalo do ove drzave i naroda samo bi ih to zapitkivali a ignorisali im ove gluposti kojim dizu nacionalne tenzije.

kaze nije to tema emisije to cemo drugom prilikom :lol: :lol: :lol: :lol: fino ga voditelj pita zovete na bh jedinstvo bosnjacki savez itd itd a u srednjebosanskom kantonu ste skupa s HDZeom digli pausale 100 posto u roku pet minuta... :lol: :lol: :lol:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#38341 Re: SDA-All about

Post by DaffyDuck »

Frajer je glup. Frapantno je kako je on shvatio Lanin prijedlog alimentacijskog fonda kao podsticaj da se ne radi :-)
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#38342 Re: SDA-All about

Post by nikad_vise »

shbc wrote:Ne pamtim kad me je neko izbacio iz takta kao ovaj Kaplan kad su mu spomenuli pausale u SBK. "Nemojte o tome, necemo o tome pricati". Pa o cemu bi ti da pricas majku ti kriminalno-zelenu.

Tacno ih treba svaki dan sa tim resetati. Da je medijima imalo stalo do ove drzave i naroda samo bi ih to zapitkivali a ignorisali im ove gluposti kojim dizu nacionalne tenzije.
Iz ove drzave treba bjezati.
Koliki smecari moraju biti i ovi mediji da pored svih korupcija i afera SDA clanova svih ovih godina napisu jednu pozitivnu recenicu o njima.
Ovaj klix da je imalo drzavni medij i medij svog naroda,prvo sto bi uradio je napravio totalnu cenzuru za sve smecare iz SDA,a ne direktno ucestvovao u sahranjivanju Bosanskog covjeka i drzave.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#38343 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

Kako Kaplan optuži Njemačku da ne provjerava kupljene diplome iz BiH.

"Daj Bože kako se ponašaju (Njemačka) da će preispitat (diplome)" :zid:

Njemačka je njemu kriva što je u BiH sranje u obrazovanju. Tipična SDA priča, drugi su krivi.

ta će Njemačka :D
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#38344 Re: SDA-All about

Post by DaffyDuck »

tandmand wrote:Kako Kaplan optuži Njemačku da ne provjerava kupljene diplome iz BiH.

"Daj Bože kako se ponašaju (Njemačka) da će preispitat (diplome)" :zid:

Njemačka je njemu kriva što je u BiH sranje u obrazovanju. Tipična SDA priča, drugi su krivi.
Hladno frajer kaze trebala bi se Njemacka zabrinuti sa kakvim diplomama im ljudi dolaze :shock:
I jos kaze, sta hoce ovi sto idu, treba da placaju 8 hiljada umjesto osam stotina maraka da idu....

Ono...wow. zemljo otvori se
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#38345 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

DaffyDuck wrote:
tandmand wrote:Kako Kaplan optuži Njemačku da ne provjerava kupljene diplome iz BiH.

"Daj Bože kako se ponašaju (Njemačka) da će preispitat (diplome)" :zid:

Njemačka je njemu kriva što je u BiH sranje u obrazovanju. Tipična SDA priča, drugi su krivi.
Hladno frajer kaze trebala bi se Njemacka zabrinuti sa kakvim diplomama im ljudi dolaze :shock:
I jos kaze, sta hoce ovi sto idu, treba da placaju 8 hiljada umjesto osam stotina maraka da idu....

Ono...wow. zemljo otvori se
Udaje se ocu šćer i kaže on budućem zetu: "Ti bi se trebao dobro zabrinuti koga dovodiš u kuću". :D
User avatar
Man of steel
Posts: 1395
Joined: 28/02/2012 00:58

#38346 Re: SDA-All about

Post by Man of steel »

fosna2014 wrote:SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
Ja to malo drugačije sve vidim.

SDA ove iz nekakvog bloka dere uzduž i poprijeko.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#38347 Re: SDA-All about

Post by nikad_vise »

Man of steel wrote:
fosna2014 wrote:SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
Ja to malo drugačije sve vidim.

SDA ove iz nekakvog bloka dere uzduž i poprijeko.
Ne dere ona ove iz bloka,ona dere svoj vlastiti narod koje drzi kao taoce preko medija,sindikata,nekih kvaziintelektualaca i uhljebljenih borackih udruzenja,ljiljana i slicno.Svako ko je normalan sad moze vidjeti do koje mjere ide taj kartel,da smo mi u stvari taoci jedne organizovane grupe ljudi ne prezaju ni da nekog etiketira izdajnikom i srpskim spijunom i da covjeka sutra neka mentalno poremecena osoba rokne na ulici.I to sve radi vlasti,preduzeca,miliona,..Bosnjaci su jednostavno taoci i to je najtuznija spoznaja.Sve to pokriva medijska masinerija,i ovo samo govori da covjek u ovoj drzavi jednostavno moze preko noci nestati i jos da ti ebu mater jer ce te sutra mediji koji su podruzena ruka SDA optuziti spijunom,izdajnikom naroda i slicno i jos ce svi biti zadovoljni sto si ubijen..ovo je strasno.
User avatar
Man of steel
Posts: 1395
Joined: 28/02/2012 00:58

#38348 Re: SDA-All about

Post by Man of steel »

nikad_vise wrote: Ovaj klix da je imalo drzavni medij i medij svog naroda,prvo sto bi uradio je napravio totalnu cenzuru za sve smecare iz SDA,a ne direktno ucestvovao u sahranjivanju Bosanskog covjeka i drzave.
Neka klix za početak prestane objavljivati skoro na dnevnoj bazi članke gdje se ljudima sugeriše da ne prave djecu.
User avatar
Man of steel
Posts: 1395
Joined: 28/02/2012 00:58

#38349 Re: SDA-All about

Post by Man of steel »

nikad_vise wrote:
Man of steel wrote:
fosna2014 wrote:SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
Ja to malo drugačije sve vidim.

SDA ove iz nekakvog bloka dere uzduž i poprijeko.
Ne dere ona ove iz bloka,ona dere svoj vlastiti narod koje drzi kao taoce preko medija,sindikata,nekih kvaziintelektualaca i uhljebljenih borackih udruzenja,ljiljana i slicno.Svako ko je normalan sad moze vidjeti do koje mjere ide taj kartel,da smo mi u stvari taoci jedne organizovane grupe ljudi ne prezaju ni da nekog etiketira izdajnikom i srpskim spijunom i da covjeka sutra neka mentalno poremecena osoba rokne na ulici.I to sve radi vlasti,preduzeca,miliona,..Bosnjaci su jednostavno taoci i to je najtuznija spoznaja.Sve to pokriva medijska masinerija,i ovo samo govori da covjek u ovoj drzavi jednostavno moze preko noci nestati i jos da ti ebu mater jer ce te sutra mediji koji su podruzena ruka SDA optuziti spijunom,izdajnikom naroda i slicno i jos ce svi biti zadovoljni sto si ubijen..ovo je strasno.
Ti se izgleda brineš za Kojovića?

Neće mu niko ništa.

Sam je kriv što se nepromišljenim izjavama zbog kojih je i pobjegao sa ovog foruma dovodi u neprijatnu situaciju i protivniku skače na volej.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#38350 Re: SDA-All about

Post by nikad_vise »

Man of steel wrote: Ti se izgleda brineš za Kojovića?

Neće mu niko ništa.

Sam je kriv što se nepromišljenim izjavama zbog kojih je i pobjegao sa ovog foruma dovodi u neprijatnu situaciju i protivniku skače na volej.
Brinem se jarane za sebe i svoje dijete.Danas su njemu stavili nisan na celo,sutra ce staviti meni zbog mog pisanja,prekosutra ce nekom drugom jer je ocito da ljudi ne prezaju od bilo cega kad je vlast u pitanju.Ovo prevazilazi granice i ispod pojasa sto bi se reklo.Pregledaj medije zadnjih nekoliko dana,spinove,konstrukcije,facebook grupe..jednostavno javni linc u svakom pogledu.Blokiraju se budzeti kantona i nanosi steta gradjanima,prijeti se sa sindikatima,sa borcima,ljiljanima,stvara se opsta atmosfera linca..
Post Reply