Znači sesBanksy wrote:kluz franjo wrote:
Dokazane patriotske snage...
http://--- NO LINKS ---/clanak/Alen/465585 ... je-izjavio
Lažu, dušmani.
Predsjednik KO SDP-a TK Enver Bijedić je komentarisao Komšićeve optužbe na njegov račun.
Komšićev potez je prouzrokovan alkoholom. On rano ujutro krene da pije i nije svjestan šta je izjavio
Naveo je da Željko Komšić radi direktno u korist SDA , te u dogovoru i prema nalogu određenih struktura SDA i djeluje.
SDA-All about
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#38326 Re: SDA-All about
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#38327 Re: SDA-All about
Znači, krpa i zakrpa, mora se jednom pocijepati.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#38328 Re: SDA-All about
ubise se potvarajuci druge i kako su izdajnici, pederi, lezbe, crveni kmeri itd itd... dze avto put od akciza sdO zgadijo... pojela maca tj budjetlije... selam 
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#38329 Re: SDA-All about
SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#38330 Re: SDA-All about
Pobuna u SDP-u.fosna2014 wrote:SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
https://www.faktor.ba/vijest/pobuna-u-s ... ravi/22379
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#38331 Re: SDA-All about
The BEN10 wrote:Pobuna u SDP-u.fosna2014 wrote:SDA se debelo trese cim ovako kmeče.![]()
https://www.faktor.ba/vijest/pobuna-u-s ... ravi/22379
Enver Bijedić je u razgovoru za Faktor kazao da Bh. blok ovom odlukom "predaje BiH Beogradu i Zagrebu".
- Nisam spreman da žrtvujem državu zbog sitnih političkih interesa.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#38332 Re: SDA-All about
HDZ godinama prca SDA, tako da su se i oni najmiroljubiviji građani svijeta ohrabrili da opale koju čušku Bakiru. Jeli, takav je trend.
Lako je na sirotinju.
Inače mi ovo liči na revanšizam pod okriljem okupacije.
Lako je na sirotinju.
Inače mi ovo liči na revanšizam pod okriljem okupacije.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#38333 Re: SDA-All about
Velika stvar se desila sa ovom odlukom BiH bloka. Totalni poremecaj u politickom sistemu. SDA filharmonija ne zna „ni kud riše ni kud veze“.
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38334 Re: SDA-All about
Pratite li FTV, Residat govori o drzavotvornosti i opstanku, a mali Kaplan zapjenio.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#38335 Re: SDA-All about
jbg. došao vakat da SDA sama izađe na crtu Čoviću i Dodiku, da pokažu šta znaju a da nije u vezi tendera. Valja njima teške odluke donositi.fosna2014 wrote:Velika stvar se desila sa ovom odlukom BiH bloka. Totalni poremecaj u politickom sistemu. SDA filharmonija ne zna „ni kud riše ni kud veze“.
Situacija jeste opasna zbog ove odluke BH bloka ali je idealna da se sve probosanske snage prosiju kroz sito i rešeto.
jah, MZ i VP su ih takođe odgrebali.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#38336 Re: SDA-All about
BH blok je skoro pa sigurno propustio svoju priliku.
Vidjecemo.
Vidjecemo.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#38337 Re: SDA-All about
kaplan teska ljakselast mohicans wrote:Pratite li FTV, Residat govori o drzavotvornosti i opstanku, a mali Kaplan zapjenio.
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
#38338 Re: SDA-All about
Ne pamtim kad me je neko izbacio iz takta kao ovaj Kaplan kad su mu spomenuli pausale u SBK. "Nemojte o tome, necemo o tome pricati". Pa o cemu bi ti da pricas majku ti kriminalno-zelenu.
Tacno ih treba svaki dan sa tim resetati. Da je medijima imalo stalo do ove drzave i naroda samo bi ih to zapitkivali a ignorisali im ove gluposti kojim dizu nacionalne tenzije.
Tacno ih treba svaki dan sa tim resetati. Da je medijima imalo stalo do ove drzave i naroda samo bi ih to zapitkivali a ignorisali im ove gluposti kojim dizu nacionalne tenzije.
- Better Man
- Posts: 18732
- Joined: 01/10/2006 20:10
#38339 Re: SDA-All about
I on htio da bude načelnik općine Stolac. On ne bi mogao ni čistač ulica biti. Obični balavi polupismeni idiot. Ko se sjeća kad je kao miistar u Vladi FBiH primao naknadu za smještaj u mjestu rada i odvojeni život, a stanovao u vlastitom stanu u Vogošći. Fuj.pici wrote:kaplan teska ljakselast mohicans wrote:Pratite li FTV, Residat govori o drzavotvornosti i opstanku, a mali Kaplan zapjenio.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#38340 Re: SDA-All about
shbc wrote:Ne pamtim kad me je neko izbacio iz takta kao ovaj Kaplan kad su mu spomenuli pausale u SBK. "Nemojte o tome, necemo o tome pricati". Pa o cemu bi ti da pricas majku ti kriminalno-zelenu.
Tacno ih treba svaki dan sa tim resetati. Da je medijima imalo stalo do ove drzave i naroda samo bi ih to zapitkivali a ignorisali im ove gluposti kojim dizu nacionalne tenzije.
kaze nije to tema emisije to cemo drugom prilikom
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#38341 Re: SDA-All about
Frajer je glup. Frapantno je kako je on shvatio Lanin prijedlog alimentacijskog fonda kao podsticaj da se ne radi 
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#38342 Re: SDA-All about
Iz ove drzave treba bjezati.shbc wrote:Ne pamtim kad me je neko izbacio iz takta kao ovaj Kaplan kad su mu spomenuli pausale u SBK. "Nemojte o tome, necemo o tome pricati". Pa o cemu bi ti da pricas majku ti kriminalno-zelenu.
Tacno ih treba svaki dan sa tim resetati. Da je medijima imalo stalo do ove drzave i naroda samo bi ih to zapitkivali a ignorisali im ove gluposti kojim dizu nacionalne tenzije.
Koliki smecari moraju biti i ovi mediji da pored svih korupcija i afera SDA clanova svih ovih godina napisu jednu pozitivnu recenicu o njima.
Ovaj klix da je imalo drzavni medij i medij svog naroda,prvo sto bi uradio je napravio totalnu cenzuru za sve smecare iz SDA,a ne direktno ucestvovao u sahranjivanju Bosanskog covjeka i drzave.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#38343 Re: SDA-All about
Kako Kaplan optuži Njemačku da ne provjerava kupljene diplome iz BiH.
"Daj Bože kako se ponašaju (Njemačka) da će preispitat (diplome)"
Njemačka je njemu kriva što je u BiH sranje u obrazovanju. Tipična SDA priča, drugi su krivi.
ta će Njemačka
"Daj Bože kako se ponašaju (Njemačka) da će preispitat (diplome)"
Njemačka je njemu kriva što je u BiH sranje u obrazovanju. Tipična SDA priča, drugi su krivi.
ta će Njemačka
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#38344 Re: SDA-All about
Hladno frajer kaze trebala bi se Njemacka zabrinuti sa kakvim diplomama im ljudi dolazetandmand wrote:Kako Kaplan optuži Njemačku da ne provjerava kupljene diplome iz BiH.
"Daj Bože kako se ponašaju (Njemačka) da će preispitat (diplome)"![]()
Njemačka je njemu kriva što je u BiH sranje u obrazovanju. Tipična SDA priča, drugi su krivi.
I jos kaze, sta hoce ovi sto idu, treba da placaju 8 hiljada umjesto osam stotina maraka da idu....
Ono...wow. zemljo otvori se
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#38345 Re: SDA-All about
Udaje se ocu šćer i kaže on budućem zetu: "Ti bi se trebao dobro zabrinuti koga dovodiš u kuću".DaffyDuck wrote:Hladno frajer kaze trebala bi se Njemacka zabrinuti sa kakvim diplomama im ljudi dolazetandmand wrote:Kako Kaplan optuži Njemačku da ne provjerava kupljene diplome iz BiH.
"Daj Bože kako se ponašaju (Njemačka) da će preispitat (diplome)"![]()
Njemačka je njemu kriva što je u BiH sranje u obrazovanju. Tipična SDA priča, drugi su krivi.![]()
I jos kaze, sta hoce ovi sto idu, treba da placaju 8 hiljada umjesto osam stotina maraka da idu....
Ono...wow. zemljo otvori se
- Man of steel
- Posts: 1395
- Joined: 28/02/2012 00:58
#38346 Re: SDA-All about
Ja to malo drugačije sve vidim.fosna2014 wrote:SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
SDA ove iz nekakvog bloka dere uzduž i poprijeko.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#38347 Re: SDA-All about
Ne dere ona ove iz bloka,ona dere svoj vlastiti narod koje drzi kao taoce preko medija,sindikata,nekih kvaziintelektualaca i uhljebljenih borackih udruzenja,ljiljana i slicno.Svako ko je normalan sad moze vidjeti do koje mjere ide taj kartel,da smo mi u stvari taoci jedne organizovane grupe ljudi ne prezaju ni da nekog etiketira izdajnikom i srpskim spijunom i da covjeka sutra neka mentalno poremecena osoba rokne na ulici.I to sve radi vlasti,preduzeca,miliona,..Bosnjaci su jednostavno taoci i to je najtuznija spoznaja.Sve to pokriva medijska masinerija,i ovo samo govori da covjek u ovoj drzavi jednostavno moze preko noci nestati i jos da ti ebu mater jer ce te sutra mediji koji su podruzena ruka SDA optuziti spijunom,izdajnikom naroda i slicno i jos ce svi biti zadovoljni sto si ubijen..ovo je strasno.Man of steel wrote:Ja to malo drugačije sve vidim.fosna2014 wrote:SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
SDA ove iz nekakvog bloka dere uzduž i poprijeko.
- Man of steel
- Posts: 1395
- Joined: 28/02/2012 00:58
#38348 Re: SDA-All about
Neka klix za početak prestane objavljivati skoro na dnevnoj bazi članke gdje se ljudima sugeriše da ne prave djecu.nikad_vise wrote: Ovaj klix da je imalo drzavni medij i medij svog naroda,prvo sto bi uradio je napravio totalnu cenzuru za sve smecare iz SDA,a ne direktno ucestvovao u sahranjivanju Bosanskog covjeka i drzave.
- Man of steel
- Posts: 1395
- Joined: 28/02/2012 00:58
#38349 Re: SDA-All about
Ti se izgleda brineš za Kojovića?nikad_vise wrote:Ne dere ona ove iz bloka,ona dere svoj vlastiti narod koje drzi kao taoce preko medija,sindikata,nekih kvaziintelektualaca i uhljebljenih borackih udruzenja,ljiljana i slicno.Svako ko je normalan sad moze vidjeti do koje mjere ide taj kartel,da smo mi u stvari taoci jedne organizovane grupe ljudi ne prezaju ni da nekog etiketira izdajnikom i srpskim spijunom i da covjeka sutra neka mentalno poremecena osoba rokne na ulici.I to sve radi vlasti,preduzeca,miliona,..Bosnjaci su jednostavno taoci i to je najtuznija spoznaja.Sve to pokriva medijska masinerija,i ovo samo govori da covjek u ovoj drzavi jednostavno moze preko noci nestati i jos da ti ebu mater jer ce te sutra mediji koji su podruzena ruka SDA optuziti spijunom,izdajnikom naroda i slicno i jos ce svi biti zadovoljni sto si ubijen..ovo je strasno.Man of steel wrote:Ja to malo drugačije sve vidim.fosna2014 wrote:SDA se debelo trese cim ovako kmeče.
SDA ove iz nekakvog bloka dere uzduž i poprijeko.
Neće mu niko ništa.
Sam je kriv što se nepromišljenim izjavama zbog kojih je i pobjegao sa ovog foruma dovodi u neprijatnu situaciju i protivniku skače na volej.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#38350 Re: SDA-All about
Brinem se jarane za sebe i svoje dijete.Danas su njemu stavili nisan na celo,sutra ce staviti meni zbog mog pisanja,prekosutra ce nekom drugom jer je ocito da ljudi ne prezaju od bilo cega kad je vlast u pitanju.Ovo prevazilazi granice i ispod pojasa sto bi se reklo.Pregledaj medije zadnjih nekoliko dana,spinove,konstrukcije,facebook grupe..jednostavno javni linc u svakom pogledu.Blokiraju se budzeti kantona i nanosi steta gradjanima,prijeti se sa sindikatima,sa borcima,ljiljanima,stvara se opsta atmosfera linca..Man of steel wrote: Ti se izgleda brineš za Kojovića?
Neće mu niko ništa.
Sam je kriv što se nepromišljenim izjavama zbog kojih je i pobjegao sa ovog foruma dovodi u neprijatnu situaciju i protivniku skače na volej.
