listopad wrote:Gibsonova poruka je valjda jasna: Maje su bili divljaci i ljudozderi dok im dobri Spanjolci nisu donijeli rijec Krista (te usput po koju bolest i sve to naplatili u zlatu).
Karanana ti je objasnio.
Moderator: _BataZiv_0809
listopad wrote:Gibsonova poruka je valjda jasna: Maje su bili divljaci i ljudozderi dok im dobri Spanjolci nisu donijeli rijec Krista (te usput po koju bolest i sve to naplatili u zlatu).
Jel' se ti stvarno zelis vracati na pocetak cijele ove price? Ispravi ovo (jer zbog takvog rjecnika si i zaradio odmor, a ne zbog mene), lijepi dalje svoje postere i prepiske iz tv programa i kapak.johnnykola wrote: Ovom prigodom bih prvo da pozdravim ogromnu
pakašli eriju u vidu desetog mjeseca
Normalakaranana wrote:Aha, znaci kijamet i forest gump imaju istu poruku?!
Kako u ovom filmu znamo kako gibson vidi spance? Ako se dobro sjecam, spanci su prikazani jednom scenom iskrcavanja na plazu.
Dapache, ako malo razmislim, ta scena se moze tumaciti i kao: e tek sad ste najebali!
Mozda jedino nekome ko je samo gled'o pet zadnjih minuta filma. Ozbiljno, ja se i danas dan zgrozim na sve ono sto sam vidio u filmu i pitam se koji mi je kurac ono trebalo.karanana wrote:Aha, znaci kijamet i forest gump imaju istu poruku?!
Kako u ovom filmu znamo kako gibson vidi spance? Ako se dobro sjecam, spanci su prikazani jednom scenom iskrcavanja na plazu.
Dapache, ako malo razmislim, ta scena se moze tumaciti i kao: e tek sad ste najebali!
iako je bio banovan, covjek je vise doprinjeo ovoj temi jednim svojim postom nego ti za sve vrijeme koje si objasnjavao raji zasto su europske porno glumice bolje od americkihlistopad wrote:Jel' se ti stvarno zelis vracati na pocetak cijele ove price? Ispravi ovo (jer zbog takvog rjecnika si i zaradio odmor, a ne zbog mene), lijepi dalje svoje postere i prepiske iz tv programa i kapak.johnnykola wrote: Ovom prigodom bih prvo da pozdravim ogromnu
pakašli eriju u vidu desetog mjeseca
Lik zijanio i u prvom postu ovdje me naziva "pakasom". Pored toga tebe nitko nije nista pitao i takodjer se potrudi da sjases sa offtopica. Ovdje za mene zavrsava moja bavljenje vasim frustracijama.sizifinho wrote:iako je bio banovan, covjek je vise doprinjeo ovoj temi jednim svojim postom nego ti za sve vrijeme koje si objasnjavao raji zasto su europske porno glumice bolje od americkihlistopad wrote:Jel' se ti stvarno zelis vracati na pocetak cijele ove price? Ispravi ovo (jer zbog takvog rjecnika si i zaradio odmor, a ne zbog mene), lijepi dalje svoje postere i prepiske iz tv programa i kapak.johnnykola wrote: Ovom prigodom bih prvo da pozdravim ogromnu
pakašli eriju u vidu desetog mjeseca
bolan bolan, sjasi sa offtopica, ako imas nesto pametno napisati neki film preporucit onda to i uradi, ako ne onda se vrati evropskoj pornosinematografiji, stvarno mi se ne da citat vase prepiske opet i tvoje teroriziranje tudjiu misljenja
ne berem sto meni ta, ali moze.Tito_i_Partija wrote:
@omarka: nisi nista propustila, samo nastavi i:
Kako ovo nisam nikad pogledaonema me tamo wrote:http://www.imdb.com/title/tt4901306/
preporucen 10+ puta sigurno..
Zaslužuje ocjenu koju ima.





nastavit ću tačno tamo gdje sam stao, izronit će stari za one što ga (ne)volejohnnykola wrote:Pink Premum 08.00:
Cinemania TV 08.20:
FTV 17.30:
Fala Vi.markioni wrote:
meni nako....al fin meme.johnnykola wrote:Fala Vi.markioni wrote:Office Space je dobar muvi.