SDA-All about

naseroric
Posts: 169
Joined: 11/06/2015 13:36

#38251 Re: SDA-All about

Post by naseroric »

Image
crveni-Svrakic dir Hayat tv-a
plavi ministar za boracka pitanja Bukvarevic
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#38252 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

pici wrote:
Na pitanje da li građani Bosne i Hercegovine dobro žive - Kaplan je kazao:

"Uvijek možemo uzeti primjer, ali nije crno kako se predstavlja. Ja ne vjerujem u mjerenja, kažu ima tamo neki indeks sreće. Ne možemo reći da nema korupcije, te zemlje koje nama sole pamet - ne samo da u njima nema korupcije, nego su one popljačkale cijeli svijet, samo svoju korupciju sakrivaju. Mi te neke svoje nedostatke i propuste puno više prikazujemo, da postoje nego što jesu. Neka oni prvo sebi izmjere, pa onda nama. Ko god kaže da je neovisan - nije. To ne postoji. Imam osjećaj da nije onako kako vi to mediji predstavljate i ti neki što mjere".
Koja je to stoka odrođena od naroda. Govno malo, bio bi niko i ništa da ti partija nije dala poziciju, kako bi živio na leđima siromašnog naroda. I sad se pravite slijepi na sve što se događalo i događa. :twisted:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#38253 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

:lol:
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#38254 Re: SDA-All about

Post by sahara1428 »

Kako se piše ova dijagnoza :-) :-) :-) :-) :-)
User avatar
pici
Posts: 46370
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38255 Re: SDA-All about

Post by pici »

sahara1428 wrote:
Kako se piše ova dijagnoza :-) :-) :-) :-) :-)

mene samo interesira sta su iza nje predstavljali uposlenici... publiku, statiste, fikuse, ucenike, ikebane itd... ovo po ugledu na americkog prdCenika iza njega hor beckih deckiju...
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#38256 Re: SDA-All about

Post by sahara1428 »

pici wrote:
sahara1428 wrote:
Kako se piše ova dijagnoza :-) :-) :-) :-) :-)

mene samo interesira sta su iza nje predstavljali uposlenici... publiku, statiste, fikuse, ucenike, ikebane itd... ovo po ugledu na americkog prdCenika iza njega hor beckih deckiju...
Analni alpinisti, ucjenjeni radnici, vjerovatno je više kombinacija
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#38257 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

Ako Sebija padne, bošnjački narod ostat će obezglavljen. Ko će onda Bosnu braniti od Čovića i Dodika?
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#38258 Re: SDA-All about

Post by studiorum_tuzlaensis »

STRANKA DOBRIH APELACIJA
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#38259 Re: SDA-All about

Post by Maraschino »

Trajno im treba zabraniti ulaganje apelacija.
User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#38260 Re: SDA-All about

Post by Dasi »

pici wrote:
sahara1428 wrote:
Kako se piše ova dijagnoza :-) :-) :-) :-) :-)

mene samo interesira sta su iza nje predstavljali uposlenici... publiku, statiste, fikuse, ucenike, ikebane itd... ovo po ugledu na americkog prdCenika iza njega hor beckih deckiju...
Za aplaudiranje. A onim doktorima iz Austrije se nahebem sunca zarkog.

Image
User avatar
Man of steel
Posts: 1395
Joined: 28/02/2012 00:58

#38261 Re: SDA-All about

Post by Man of steel »

Volio bi Sebiju jednog dana vidjeti na čelu SDA ali da stranci pristupi na isti način na koji je pristupila i Kliničkom Centru.

Da uspostavi dijagnozu i odstrani sigurno podebel dio bolesnog tkiva.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#38262 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

Image
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#38263 Re: SDA-All about

Post by Maraschino »

Pa u cemu je problem, gdje su ugrozeni?
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#38264 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Pa niej Covke u predsjednistvu.
JA = nacija.
User avatar
Plaut
Posts: 250
Joined: 21/01/2019 02:37

#38265 Re: SDA-All about

Post by Plaut »

Kada su sve prodali i izdali drugima, sjetili se da su i oni Bošnjaci. Osjećaju ugroženost kako nisu na vlasti u KS :lol:

I meni, kao Bošnjaku bi sada trebalo biti krivo? Ne, nije mi krivo, niti će mi biti krivo što su tenderi, motokultivatori, poticaji uništili moj narod. Od Sokolovića do ovih danas, dno dna.

Srećom moj narod će uskoro postati njemački, tako da možemo ovu stranku okaraktezirati kao onu koja je uništili bošnjački identitet.

:thumbup:
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#38266 Re: SDA-All about

Post by normala brate »

studiorum_tuzlaensis wrote:
799.983,00 maraka bez PDV-a, što je tek 7 maraka manje od procijenjene vrijednosti posla.
7 maraka manje od procijenjene vrijednosti, nakon skakinog popusta od 2%. :)


KRIMINAL NEGO ŠTA

ali što bi rekli neki ljudi... sve po zakonu

Image

Kad sam bio dosta mlađi gore na Bjelašnici me covjek uveo u restoran platio mi sve što sam uzeo da jedem :lol:
User avatar
Plaut
Posts: 250
Joined: 21/01/2019 02:37

#38267 Re: SDA-All about

Post by Plaut »

Otkud mu :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#38268 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Man of steel wrote:Volio bi Sebiju jednog dana vidjeti na čelu SDA ali da stranci pristupi na isti način na koji je pristupila i Kliničkom Centru.

Da uspostavi dijagnozu i odstrani sigurno podebel dio bolesnog tkiva.
Volio bih i ja, svela bi ih u ravan za godinu... kad je Bakir onakav popustljiv napravio 3-4 otcjepljene i ko zna koliko neotcjepljenih frakcija, šta bi tek ona uradila.

I Bakir kakav god da je, ne pravi od sebe kult ličnosti, i to na funkciji na kojoj realno može... ona ga je napravila na funkciji koja je nebitna van medicinske branše. Nije se bavio političkim progonima, a za ovaj produkt dinarskog mentaliteta se ne bih kladio...

Meni je ona puno sličnija Fahri nego Bakiru.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38269 Re: SDA-All about

Post by kmirsad »

ultima_palabra wrote:
Man of steel wrote:Volio bi Sebiju jednog dana vidjeti na čelu SDA ali da stranci pristupi na isti način na koji je pristupila i Kliničkom Centru.

Da uspostavi dijagnozu i odstrani sigurno podebel dio bolesnog tkiva.
Volio bih i ja, svela bi ih u ravan za godinu... kad je Bakir onakav popustljiv napravio 3-4 otcjepljene i ko zna koliko neotcjepljenih frakcija, šta bi tek ona uradila.

I Bakir kakav god da je, ne pravi od sebe kult ličnosti, i to na funkciji na kojoj realno može... ona ga je napravila na funkciji koja je nebitna van medicinske branše. Nije se bavio političkim progonima, a za ovaj produkt dinarskog mentaliteta se ne bih kladio...

Meni je ona puno sličnija Fahri nego Bakiru.
:lol: :lol: :lol: Virus ovog tipa je veoma opasan...krene dobro, a onda pobudali, osladi se... i sve se završi destruktivno... zapliče se, sapliče se, a šteta sve veča i veča...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38270 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

zaštićeno geografsko porijeklo sa tromeđe albanija-kosovo-crna gora.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38271 Re: SDA-All about

Post by kmirsad »

Jebeno porjeklo.
S ovim geografskim porijeklom samo su vina dobra i miroljubiva...
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#38272 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

jesul legle te liste kandidata za Dom naroda po popisu iz 2tisuće13?

kaće plata?

nedajte da sistem bude blokiran, jer kako kaže Kaplan, samo u okviru sistema SDA se može boriti protiv Dodika i Čovića ...
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#38273 Re: SDA-All about

Post by jefff »

GORAN MILIĆ: ALIJA IZETBEGOVIĆ JE BIO POŠTEN ČOVJEK, BOLJI OD SVOG NARODA
http://www.novihorizonti.ba/goran-milic ... og-naroda/

Sto vade ove aveti proslosti?
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#38274 Re: SDA-All about

Post by shbc »

jefff wrote:GORAN MILIĆ: ALIJA IZETBEGOVIĆ JE BIO POŠTEN ČOVJEK, BOLJI OD SVOG NARODA
http://www.novihorizonti.ba/goran-milic ... og-naroda/

Sto vade ove aveti proslosti?
Ima li ovom iko da ne valja?
User avatar
Dozer
Posts: 32997
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#38275 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Mozda ce neko reci da je ovo sad OT, ali posto znamo ko je u sjeni SCC-a, mislim da treba da ide ovdje.

Sinoc mi covjek prica sta i kako fercera u SCC-u sto se tice poslovnih prostora, i nisam mogao vjerovati... I sad mi je nevjerovatno, ali covjek nema razloga lagati jer mu brat tamo ima neku radnju (znam koju, ali necu reci, covjeka radi).
Naime, covjek se kune da svi vlasnici radnji, tj. zakupci, svaki dan menadzmentu SCC-a moraju dostaviti dokaz o dnevnom prometu u svojoj radnji?! :shock:

Kakve veze menadzment SCC-a ima s prometom robe i firmi koje nisu vlasnistvo SCC-a?!
A onda, kaze da je svima najavljeno povecanje cijena zakupnine po kvadratu, i to ne za 10-20%, nego za 100% :roll:
OK, to je pravo SCC-a, naravno, ali zapravo pokazuje jedan vrhunski lihvarski nacin poslovanja, tj. svojevrstan reket zasnovan na poslovanju zakupaca, a s cim SCC nema nikakve veze.

I onda se neko cudi sto radnici u tim prodavnicama rade za 500-600 KM mjesecno...
Post Reply