Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3826 Re: Zeničani
Ma obojica su OK momci zaista.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3827 Re: Zeničani
E ikbal je za afana jasharemmir1 wrote:Upoznao sam u Sarajevu sina od načelnika Zenice.
ikbal
Ako mu je ovaj buraz pola na njega onda je momak za deset
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3828 Re: Zeničani
Ev izgleda mali bio u marisani
Bice ovo zanimljivo
Bice ovo zanimljivo
- Amomiman
- Posts: 516
- Joined: 26/04/2011 17:24
#3829 Re: Zeničani
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nacelnik ... /140324051
Pazi Huse
On POZIVA policiju da ovom slučaju pristupi kao i svakom drugom. Komedija. Valjda im je defaultno ponašanje da rade svoj posao, bez Husinog poziva i odobrenja.
Pazi Huse
On POZIVA policiju da ovom slučaju pristupi kao i svakom drugom. Komedija. Valjda im je defaultno ponašanje da rade svoj posao, bez Husinog poziva i odobrenja.
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3830 Re: Zeničani
Pa sta ide ovdje po zakonu ? Vjerovatno samo novcana kazna .. Onaj ce ga tuziti i ako dobije je'l ide novcana odsteta ? Zao mi Afana ali Bog zna sta je tu bilo .. Mozda su mu psovali a njemu prekipilo hajd ga znaj
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#3831 Re: Zeničani
Svako od nas bi stao u odbranu oca i majke, pa kakvi god oni bili.
Nema tu puno filozofiranja
Unesi mi se u lice, *ebi od-do, razvalit cu ti facu, platiti 250 KM i to je to
Mada, dugo su i izdrzali. Ja sam mislio da ce i ranije belaj izbiti
Nema tu puno filozofiranja
Unesi mi se u lice, *ebi od-do, razvalit cu ti facu, platiti 250 KM i to je to
Mada, dugo su i izdrzali. Ja sam mislio da ce i ranije belaj izbiti
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3832 Re: Zeničani
novčana kazna za narušavanje javnog reda i mira,ostalo je do njih hoće li jedan drugog tiužiti
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3833 Re: Zeničani
A mozda je i on podjebav`o , ovaj mu odgovorio i tada se probudio Jasar u Afanu (posto je bio sa dvojicom jel) i desilo se to sto se desilo. Mozemo nagadjati i samo oni sto su bili u krugu 10 metara znaju sta je tacno bilo.Mustang1 wrote:Pa sta ide ovdje po zakonu ? Vjerovatno samo novcana kazna .. Onaj ce ga tuziti i ako dobije je'l ide novcana odsteta ? Zao mi Afana ali Bog zna sta je tu bilo .. Mozda su mu psovali a njemu prekipilo hajd ga znaj
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3834 Re: Zeničani
Moguce .. Ali jucer sam vidio ko je bio u onoj koloni protestanata .. Sema Kawasaki i jos nekoliko njemu slicnih su bili na celu kolone ..Meni bilo dovoljno da vidim ozbiljnost svega toga .. A jadna nam majka ako ce nam ovi nesto krojiti 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3835 Re: Zeničani
Evo sad gledam na RTV Zenici Benjaminovog oca i lici mi na jednog jako ebenog lika. On im je tamo komsija (ako je to taj na kojeg mislim) i covjek fino rece da ako je Afan mislio da je nekog prepao, da dobro grijesi. A grijesi sigurno ukoliko se ispostavi da je to taj lik na kojeg ja mislim.
Nije ni cudo sto se Huso javno izvinjava.
edit: zaboravih napisati da je mali rekao da je Afan dobacio njemu kao "vidi klosara" i ovaj njemu i toj dvojici uzvratio "burzuji..." i onda je frka izbila.
Jopet edit: Dobro sam mislio, zato se Huso i izvinjava jer zna s kim ima posla. Radi guza inace se sigurno ne bi izvinjavao i vjerovatno bi bilo da u toj grupi nije bio Afan.
Nije ni cudo sto se Huso javno izvinjava.
edit: zaboravih napisati da je mali rekao da je Afan dobacio njemu kao "vidi klosara" i ovaj njemu i toj dvojici uzvratio "burzuji..." i onda je frka izbila.
Jopet edit: Dobro sam mislio, zato se Huso i izvinjava jer zna s kim ima posla. Radi guza inace se sigurno ne bi izvinjavao i vjerovatno bi bilo da u toj grupi nije bio Afan.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3836 Re: Zeničani
Po cemu to neki "jeben lik" moze uplasiti Husu koji iza sebe ima pola drzave kroz SDA veze? Nabijem i Husu i tog "zajebanog".
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3837 Re: Zeničani
izbrisan post jer mi se ne da prepucavati 
- Oi
- Posts: 747
- Joined: 23/07/2006 15:03
- Location: tajna lokacija
#3838 Re: Zeničani
dobar potez od strane afana po pitanju njegove muzicke karijere, uzimajuci u obzir da njegov novi materijal ima malo cvrsci zvuk. 
-
rekla-kazala
- Posts: 1308
- Joined: 19/10/2013 16:50
#3839 Re: Zeničani
Slika je loša u Avazu ali čini mi se da mu je otac Kale. Nekad davno igrao dobro bilijara. Zajeban ?channel10 wrote:Evo sad gledam na RTV Zenici Benjaminovog oca i lici mi na jednog jako ebenog lika. On im je tamo komsija (ako je to taj na kojeg mislim) i covjek fino rece da ako je Afan mislio da je nekog prepao, da dobro grijesi. A grijesi sigurno ukoliko se ispostavi da je to taj lik na kojeg ja mislim.
Nije ni cudo sto se Huso javno izvinjava.
edit: zaboravih napisati da je mali rekao da je Afan dobacio njemu kao "vidi klosara" i ovaj njemu i toj dvojici uzvratio "burzuji..." i onda je frka izbila.
Jopet edit: Dobro sam mislio, zato se Huso i izvinjava jer zna s kim ima posla. Radi guza inace se sigurno ne bi izvinjavao i vjerovatno bi bilo da u toj grupi nije bio Afan.
I ja bi bio zajeban da mi neko dirne dijete.
- dajdza-ze
- Posts: 360
- Joined: 23/10/2012 12:48
#3840 Re: Zeničani
Ako je to taj Kale koji mislim da jeste (nekad "visio" u bosanskoj kafani na bilijaru) huso salji tok tvog kopileta "vani" bolje ti je. 
-
rekla-kazala
- Posts: 1308
- Joined: 19/10/2013 16:50
#3841 Re: Zeničani
Da taj, i ja sam visio u toj istoj kafani, igrao bilijara.dajdza-ze wrote:Ako je to taj Kale koji mislim da jeste (nekad "visio" u bosanskoj kafani na bilijaru) huso salji tok tvog kopileta "vani" bolje ti je.
Bilo je tu puno ludih tipova, šanera, kabadahija.
Karte su se igrale javno u lovu ali policija, inspekcija i ostali nikad nisu dolazili.
- dajdza-ze
- Posts: 360
- Joined: 23/10/2012 12:48
#3842 Re: Zeničani
Onda se znamo.rekla-kazala wrote:Da taj, i ja sam visio u toj istoj kafani, igrao bilijara.dajdza-ze wrote:Ako je to taj Kale koji mislim da jeste (nekad "visio" u bosanskoj kafani na bilijaru) huso salji tok tvog kopileta "vani" bolje ti je.
Bilo je tu puno ludih tipova, šanera, kabadahija.
Karte su se igrale javno u lovu ali policija, inspekcija i ostali nikad nisu dolazili.
-
rekla-kazala
- Posts: 1308
- Joined: 19/10/2013 16:50
#3843 Re: Zeničani
Vjerovatno.dajdza-ze wrote:Onda se znamo.rekla-kazala wrote:Da taj, i ja sam visio u toj istoj kafani, igrao bilijara.dajdza-ze wrote:Ako je to taj Kale koji mislim da jeste (nekad "visio" u bosanskoj kafani na bilijaru) huso salji tok tvog kopileta "vani" bolje ti je.
Bilo je tu puno ludih tipova, šanera, kabadahija.
Karte su se igrale javno u lovu ali policija, inspekcija i ostali nikad nisu dolazili.
Prije rata smo se svi poznavali, pozdravljao sam se sa 10.000 ljudi. Za minut bi sreo nekog skim mogu popiti kafu i lijepo porazgovarati. Sad,.... ko stranac u svom gradu,
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3846 Re: Zeničani
Izlila se Neretva u Perinom Hanu 
Kako je poceo, Hope je izgleda i zavrsio. Vidim da je slasticarna/picerija/kafic zatvoren i ispraznjen, a sta je sa diskotekom, ne znam. Vjerovatno joj je ista sudbina. Pa jbt, duze bi se halal mesnica u Vatikanu odrzala nego ovaj objekat u Crkvicama
Kako je poceo, Hope je izgleda i zavrsio. Vidim da je slasticarna/picerija/kafic zatvoren i ispraznjen, a sta je sa diskotekom, ne znam. Vjerovatno joj je ista sudbina. Pa jbt, duze bi se halal mesnica u Vatikanu odrzala nego ovaj objekat u Crkvicama
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3847 Re: Zeničani
Sta je ocekivao sa onim zvijezdama hayata ? Da ce puniti svaki vikend ? 
-
andr0id
- Posts: 925
- Joined: 03/02/2014 23:20
#3848 Re: Zeničani
Mocno ovo pravo..
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3849 Re: Zeničani
Joj kad sad luk i paprike na pijaci počnu da svijetle u mraku. 
