Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3826 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Ma obojica su OK momci zaista.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3827 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

emmir1 wrote:Upoznao sam u Sarajevu sina od načelnika Zenice.

ikbal

Ako mu je ovaj buraz pola na njega onda je momak za deset
E ikbal je za afana jashar
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3828 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Ev izgleda mali bio u marisani :-)
Bice ovo zanimljivo
User avatar
Amomiman
Posts: 516
Joined: 26/04/2011 17:24

#3829 Re: Zeničani

Post by Amomiman »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/nacelnik ... /140324051

Pazi Huse :lol:

On POZIVA policiju da ovom slučaju pristupi kao i svakom drugom. Komedija. Valjda im je defaultno ponašanje da rade svoj posao, bez Husinog poziva i odobrenja.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3830 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Pa sta ide ovdje po zakonu ? Vjerovatno samo novcana kazna .. Onaj ce ga tuziti i ako dobije je'l ide novcana odsteta ? Zao mi Afana ali Bog zna sta je tu bilo .. Mozda su mu psovali a njemu prekipilo hajd ga znaj
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#3831 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Svako od nas bi stao u odbranu oca i majke, pa kakvi god oni bili.
Nema tu puno filozofiranja :)

Unesi mi se u lice, *ebi od-do, razvalit cu ti facu, platiti 250 KM i to je to :D

Mada, dugo su i izdrzali. Ja sam mislio da ce i ranije belaj izbiti :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#3832 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

novčana kazna za narušavanje javnog reda i mira,ostalo je do njih hoće li jedan drugog tiužiti
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3833 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Mustang1 wrote:Pa sta ide ovdje po zakonu ? Vjerovatno samo novcana kazna .. Onaj ce ga tuziti i ako dobije je'l ide novcana odsteta ? Zao mi Afana ali Bog zna sta je tu bilo .. Mozda su mu psovali a njemu prekipilo hajd ga znaj
A mozda je i on podjebav`o , ovaj mu odgovorio i tada se probudio Jasar u Afanu (posto je bio sa dvojicom jel) i desilo se to sto se desilo. Mozemo nagadjati i samo oni sto su bili u krugu 10 metara znaju sta je tacno bilo.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3834 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Moguce .. Ali jucer sam vidio ko je bio u onoj koloni protestanata .. Sema Kawasaki i jos nekoliko njemu slicnih su bili na celu kolone ..Meni bilo dovoljno da vidim ozbiljnost svega toga .. A jadna nam majka ako ce nam ovi nesto krojiti :-)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3835 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Evo sad gledam na RTV Zenici Benjaminovog oca i lici mi na jednog jako ebenog lika. On im je tamo komsija (ako je to taj na kojeg mislim) i covjek fino rece da ako je Afan mislio da je nekog prepao, da dobro grijesi. A grijesi sigurno ukoliko se ispostavi da je to taj lik na kojeg ja mislim.

Nije ni cudo sto se Huso javno izvinjava.

edit: zaboravih napisati da je mali rekao da je Afan dobacio njemu kao "vidi klosara" i ovaj njemu i toj dvojici uzvratio "burzuji..." i onda je frka izbila.

Jopet edit: Dobro sam mislio, zato se Huso i izvinjava jer zna s kim ima posla. Radi guza inace se sigurno ne bi izvinjavao i vjerovatno bi bilo da u toj grupi nije bio Afan.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3836 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Po cemu to neki "jeben lik" moze uplasiti Husu koji iza sebe ima pola drzave kroz SDA veze? Nabijem i Husu i tog "zajebanog".
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3837 Re: Zeničani

Post by channel10 »

izbrisan post jer mi se ne da prepucavati :run:
User avatar
Oi
Posts: 747
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#3838 Re: Zeničani

Post by Oi »

dobar potez od strane afana po pitanju njegove muzicke karijere, uzimajuci u obzir da njegov novi materijal ima malo cvrsci zvuk. :sax:
rekla-kazala
Posts: 1308
Joined: 19/10/2013 16:50

#3839 Re: Zeničani

Post by rekla-kazala »

channel10 wrote:Evo sad gledam na RTV Zenici Benjaminovog oca i lici mi na jednog jako ebenog lika. On im je tamo komsija (ako je to taj na kojeg mislim) i covjek fino rece da ako je Afan mislio da je nekog prepao, da dobro grijesi. A grijesi sigurno ukoliko se ispostavi da je to taj lik na kojeg ja mislim.

Nije ni cudo sto se Huso javno izvinjava.

edit: zaboravih napisati da je mali rekao da je Afan dobacio njemu kao "vidi klosara" i ovaj njemu i toj dvojici uzvratio "burzuji..." i onda je frka izbila.

Jopet edit: Dobro sam mislio, zato se Huso i izvinjava jer zna s kim ima posla. Radi guza inace se sigurno ne bi izvinjavao i vjerovatno bi bilo da u toj grupi nije bio Afan.
Slika je loša u Avazu ali čini mi se da mu je otac Kale. Nekad davno igrao dobro bilijara. Zajeban ?
I ja bi bio zajeban da mi neko dirne dijete.
User avatar
dajdza-ze
Posts: 360
Joined: 23/10/2012 12:48

#3840 Re: Zeničani

Post by dajdza-ze »

Ako je to taj Kale koji mislim da jeste (nekad "visio" u bosanskoj kafani na bilijaru) huso salji tok tvog kopileta "vani" bolje ti je. :izet:
rekla-kazala
Posts: 1308
Joined: 19/10/2013 16:50

#3841 Re: Zeničani

Post by rekla-kazala »

dajdza-ze wrote:Ako je to taj Kale koji mislim da jeste (nekad "visio" u bosanskoj kafani na bilijaru) huso salji tok tvog kopileta "vani" bolje ti je. :izet:
Da taj, i ja sam visio u toj istoj kafani, igrao bilijara.
Bilo je tu puno ludih tipova, šanera, kabadahija.
Karte su se igrale javno u lovu ali policija, inspekcija i ostali nikad nisu dolazili. :lol:
User avatar
dajdza-ze
Posts: 360
Joined: 23/10/2012 12:48

#3842 Re: Zeničani

Post by dajdza-ze »

rekla-kazala wrote:
dajdza-ze wrote:Ako je to taj Kale koji mislim da jeste (nekad "visio" u bosanskoj kafani na bilijaru) huso salji tok tvog kopileta "vani" bolje ti je. :izet:
Da taj, i ja sam visio u toj istoj kafani, igrao bilijara.
Bilo je tu puno ludih tipova, šanera, kabadahija.
Karte su se igrale javno u lovu ali policija, inspekcija i ostali nikad nisu dolazili. :lol:
Onda se znamo.
rekla-kazala
Posts: 1308
Joined: 19/10/2013 16:50

#3843 Re: Zeničani

Post by rekla-kazala »

dajdza-ze wrote:
rekla-kazala wrote:
dajdza-ze wrote:Ako je to taj Kale koji mislim da jeste (nekad "visio" u bosanskoj kafani na bilijaru) huso salji tok tvog kopileta "vani" bolje ti je. :izet:
Da taj, i ja sam visio u toj istoj kafani, igrao bilijara.
Bilo je tu puno ludih tipova, šanera, kabadahija.
Karte su se igrale javno u lovu ali policija, inspekcija i ostali nikad nisu dolazili. :lol:
Onda se znamo.
Vjerovatno.
Prije rata smo se svi poznavali, pozdravljao sam se sa 10.000 ljudi. Za minut bi sreo nekog skim mogu popiti kafu i lijepo porazgovarati. Sad,.... ko stranac u svom gradu, :sad: :sad: Moje generacije nigdje ili su otišli ili su u kući.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3846 Re: Zeničani

Post by phillie »

Izlila se Neretva u Perinom Hanu :D

Kako je poceo, Hope je izgleda i zavrsio. Vidim da je slasticarna/picerija/kafic zatvoren i ispraznjen, a sta je sa diskotekom, ne znam. Vjerovatno joj je ista sudbina. Pa jbt, duze bi se halal mesnica u Vatikanu odrzala nego ovaj objekat u Crkvicama :roll:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3847 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Sta je ocekivao sa onim zvijezdama hayata ? Da ce puniti svaki vikend ? :D
andr0id
Posts: 925
Joined: 03/02/2014 23:20

#3848 Re: Zeničani

Post by andr0id »

Mocno ovo pravo..

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3849 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Joj kad sad luk i paprike na pijaci počnu da svijetle u mraku. :lol:
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#3850 Re: Zeničani

Post by nacho_ »

podsjeti me :lol: :lol: :lol:
Post Reply