La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3826 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by p206 »

Neka se malo zakuhalo,vjerujem da kada par sezona bude na snazi ova nova raspodjela love za tv prava da ce ovi iz vrha cesce gubiti,jer ce msnje ekipe moci zadrzati igrace koji idu u Englesku i druge lige..
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28533
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3827 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by BHF_Manijak »

LSD wrote:Top 5 strijelaca Primere, trenutno stanje

Image

Za neupucene - ovo gdje je kopačka, to su asistencije :mrgreen: :mrgreen:

Ubica Aspas na odlicnom četvrtom mjestu :mrgreen:
Ronaldo i Messi se vratili u "human mode". :oops:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#3828 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Najjača tema gdje navijaci Reala i Barselone prozivaju jedni druge oko suđenja uz priče guraju vas sudije :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
alijagoro
Posts: 8040
Joined: 06/03/2008 18:02

#3829 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by alijagoro »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Najjača tema gdje navijaci Reala i Barselone prozivaju jedni druge oko suđenja uz priče guraju vas sudije :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
:mrgreen: :lol:
LSD
Posts: 29908
Joined: 24/07/2007 08:26

#3830 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

BHF_Manijak wrote:
LSD wrote:Top 5 strijelaca Primere, trenutno stanje

Image

Za neupucene - ovo gdje je kopačka, to su asistencije :mrgreen: :mrgreen:

Ubica Aspas na odlicnom četvrtom mjestu :mrgreen:
Ronaldo i Messi se vratili u "human mode". :oops:

Messi se vratio na human mode, jer sad dijeli golove sa rasnim konjima tipa Suarez i Neymar, za razliku od perioda kad je igrao sa ragama Pedrom i Alexisom :mrgreen: ...a i ne igra više centralnog napadača, vec se vratio na staru poziciju desnog krila.
Ali ide to i ove sezone na 30 golova :mrgreen:
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#3831 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by omar little »

BHF_Manijak wrote:
Ronaldo i Messi se vratili u "human mode". :oops:
messko 10 ima u lp, nije bas human, do kraja sezone ce jos nabesati. posebno sa barcinom odron igrom ovom gdje mora sve sam. :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28533
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3832 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by BHF_Manijak »

Dobro ba, ne morate tuci odmah. :mrgreen: :oops: Govorim u odnosu na ranije periode, kada su obojica "debila" vec u ovom periodu imala po 25 golova u Primeri. :mrgreen: Ovo je ipak za trun podnosljivije, barem se ostali igraci osjecaju kao igraci. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3833 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Najjača tema gdje navijaci Reala i Barselone prozivaju jedni druge oko suđenja uz priče guraju vas sudije :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ispravka krivog navoda: navijaci i simpatizeri Barce (pojedini, naravno) KONSTANTNO prate svaki korak Ronalda i onda to uredno zabiljeze 8-)
Naravno, ne pogledaju u svoje dvoriste, nego se smiju gledajuci u tudje.
Na sve to ja im se samo smijem, realno gledajuci, u pet deka je to.
Dajvaju i jedni i drugi, Ronaldo baca loptu, Shakirin se svadja sa rukovodstvom lige i sudijama.
Ista stvar i oko sudjenja. Realu je titula vec dodjeljena, Perezove sudije bla bla :lol: :lol:
Da ne spominjem dugogodisnju pricu oko Clasica i to kako su dva mjeseca unaprijed odredjene sudije koje ce, pazi sad, namjestiti :mrgreen: Clasico i slicne price, naravno, svaki put je to bila jalova prica.
Al eto, najlakse je strpati sve u jedan kos, pogotovo kad gledas sa strane, a ne mirises ni jedan tim.
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#3834 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Dok je Pereza bice i sudija, no sikiriki. Penal tu i tamo kad najvise zatreba, malo se praviti corav na Ronaldove ispade i tako, sve po zakonu :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3835 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Tako je :thumbup:
Ako ce ti biti lakse...
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3836 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

Pojedinci i dalje imaju naviku ovako ponekad da prokomentarišu koju u alkoholiziranom stanju. :lol: :thumbup:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3837 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Kemal Malovčić »

Tomahawk11 wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Najjača tema gdje navijaci Reala i Barselone prozivaju jedni druge oko suđenja uz priče guraju vas sudije :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ispravka krivog navoda: navijaci i simpatizeri Barce (pojedini, naravno) KONSTANTNO prate svaki korak Ronalda i onda to uredno zabiljeze 8-)
Naravno, ne pogledaju u svoje dvoriste, nego se smiju gledajuci u tudje.
Na sve to ja im se samo smijem, realno gledajuci, u pet deka je to.
Dajvaju i jedni i drugi, Ronaldo baca loptu, Shakirin se svadja sa rukovodstvom lige i sudijama.
Ista stvar i oko sudjenja. Realu je titula vec dodjeljena, Perezove sudije bla bla :lol: :lol:
Da ne spominjem dugogodisnju pricu oko Clasica i to kako su dva mjeseca unaprijed odredjene sudije koje ce, pazi sad, namjestiti :mrgreen: Clasico i slicne price, naravno, svaki put je to bila jalova prica.
Al eto, najlakse je strpati sve u jedan kos, pogotovo kad gledas sa strane, a ne mirises ni jedan tim.
Sramota što ovo nije svirano https://streamable.com/w4qmb Čist penal.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3838 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Kme kme
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3839 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Kemal Malovčić »

To i jest tvoj nivo, spamanje, začatavanje i relativiziranje.

Normalna rada vidi koliko si ofiran.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3840 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ko mi kaze 8-) :mrgreen:
Kemo, uozbilji se.
Nije ti vise tlinest.
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#3841 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Sta kazu Neymar simulira? Koliko je puta Cristiano veceras pao netaknut, prestao sam brojati nakon treceg? :D
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3842 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

2002 wrote:Sta kazu Neymar simulira? Koliko je puta Cristiano veceras pao netaknut, prestao sam brojati nakon treceg? :D
Ne znam sta je bilo veceras al sjecas se proslog duela sa Celtom? :mrgreen: Mallenco je naravno nasjeo na potez padavicara.

http://www.sport.es/es/noticias/real-ma ... zo-5751735

Voli upast lik...u 16...
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#3843 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Veceras je imao jos dva u kaznenom i jedan van, samo sto ovaj sudija izgleda nije dobar s Perezom pa sudi posteno :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3844 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Cuj to....zar ima neki da nije dobar sa Perezom :? 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3845 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

2002 wrote:Sta kazu Neymar simulira? Koliko je puta Cristiano veceras pao netaknut, prestao sam brojati nakon treceg? :D
Pa voli Neymar simulirati, šta je sporno? Voli i Ronaldo. Ne kontam.
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#3846 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Tomahawk11 wrote:Cuj to....zar ima neki da nije dobar sa Perezom :? 8-)
Nadju se jedan-dva u sezoni ;)

Logovan wrote:
2002 wrote:Sta kazu Neymar simulira? Koliko je puta Cristiano veceras pao netaknut, prestao sam brojati nakon treceg? :D
Pa voli Neymar simulirati, šta je sporno? Voli i Ronaldo. Ne kontam.
Otkad to? :D
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3847 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

2002 wrote:Veceras je imao jos dva u kaznenom i jedan van, samo sto ovaj sudija izgleda nije dobar s Perezom pa sudi posteno :D
Imal gdje gif da vidim prevaranta na djelu :mrgreen:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3848 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Kemal Malovčić »

Distortion wrote:
2002 wrote:Sta kazu Neymar simulira? Koliko je puta Cristiano veceras pao netaknut, prestao sam brojati nakon treceg? :D
Ne znam sta je bilo veceras al sjecas se proslog duela sa Celtom? :mrgreen: Mallenco je naravno nasjeo na potez padavicara.

http://www.sport.es/es/noticias/real-ma ... zo-5751735

Voli upast lik...u 16...
Kakav jadnik.
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#3849 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Distortion wrote:
2002 wrote:Veceras je imao jos dva u kaznenom i jedan van, samo sto ovaj sudija izgleda nije dobar s Perezom pa sudi posteno :D
Imal gdje gif da vidim prevaranta na djelu :mrgreen:
Nema jos, bice vjerovatno kad budu highlights-i negdje. Ako naletim postavit cu.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#3850 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by tufahija12345 »

Mene bi bilo stid navijati za tim u kojem je najbolji igrač padavičar kakvog nogomet još nije upoznao. I još se hvali kako je najbolji na svijetu. Da jeste, u simuliranju. Fifa da reaguje, i uvede nagradu i za to. I da joj daju ime po Ronaldu.
Post Reply