La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3826 Re: Spanska liga ( Primera División )
Neka se malo zakuhalo,vjerujem da kada par sezona bude na snazi ova nova raspodjela love za tv prava da ce ovi iz vrha cesce gubiti,jer ce msnje ekipe moci zadrzati igrace koji idu u Englesku i druge lige..
- BHF_Manijak
- Posts: 28533
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3827 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ronaldo i Messi se vratili u "human mode".LSD wrote:Top 5 strijelaca Primere, trenutno stanje
Za neupucene - ovo gdje je kopačka, to su asistencije![]()
![]()
Ubica Aspas na odlicnom četvrtom mjestu
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#3828 Re: Spanska liga ( Primera División )
Najjača tema gdje navijaci Reala i Barselone prozivaju jedni druge oko suđenja uz priče guraju vas sudije

- alijagoro
- Posts: 8040
- Joined: 06/03/2008 18:02
#3829 Re: Spanska liga ( Primera División )
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Najjača tema gdje navijaci Reala i Barselone prozivaju jedni druge oko suđenja uz priče guraju vas sudije![]()
![]()
-
LSD
- Posts: 29908
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3830 Re: Spanska liga ( Primera División )
BHF_Manijak wrote:Ronaldo i Messi se vratili u "human mode".LSD wrote:Top 5 strijelaca Primere, trenutno stanje
Za neupucene - ovo gdje je kopačka, to su asistencije![]()
![]()
Ubica Aspas na odlicnom četvrtom mjestu
Messi se vratio na human mode, jer sad dijeli golove sa rasnim konjima tipa Suarez i Neymar, za razliku od perioda kad je igrao sa ragama Pedrom i Alexisom
Ali ide to i ove sezone na 30 golova
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#3831 Re: Spanska liga ( Primera División )
messko 10 ima u lp, nije bas human, do kraja sezone ce jos nabesati. posebno sa barcinom odron igrom ovom gdje mora sve sam.BHF_Manijak wrote:
Ronaldo i Messi se vratili u "human mode".
- BHF_Manijak
- Posts: 28533
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3832 Re: Spanska liga ( Primera División )
Dobro ba, ne morate tuci odmah.
Govorim u odnosu na ranije periode, kada su obojica "debila" vec u ovom periodu imala po 25 golova u Primeri.
Ovo je ipak za trun podnosljivije, barem se ostali igraci osjecaju kao igraci. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3833 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ispravka krivog navoda: navijaci i simpatizeri Barce (pojedini, naravno) KONSTANTNO prate svaki korak Ronalda i onda to uredno zabiljezecvrčak_na_hedonizmu wrote:Najjača tema gdje navijaci Reala i Barselone prozivaju jedni druge oko suđenja uz priče guraju vas sudije![]()
![]()
Naravno, ne pogledaju u svoje dvoriste, nego se smiju gledajuci u tudje.
Na sve to ja im se samo smijem, realno gledajuci, u pet deka je to.
Dajvaju i jedni i drugi, Ronaldo baca loptu, Shakirin se svadja sa rukovodstvom lige i sudijama.
Ista stvar i oko sudjenja. Realu je titula vec dodjeljena, Perezove sudije bla bla
Da ne spominjem dugogodisnju pricu oko Clasica i to kako su dva mjeseca unaprijed odredjene sudije koje ce, pazi sad, namjestiti
Al eto, najlakse je strpati sve u jedan kos, pogotovo kad gledas sa strane, a ne mirises ni jedan tim.
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#3834 Re: Spanska liga ( Primera División )
Dok je Pereza bice i sudija, no sikiriki. Penal tu i tamo kad najvise zatreba, malo se praviti corav na Ronaldove ispade i tako, sve po zakonu 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3835 Re: Spanska liga ( Primera División )
Tako je
Ako ce ti biti lakse...
Ako ce ti biti lakse...
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3836 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pojedinci i dalje imaju naviku ovako ponekad da prokomentarišu koju u alkoholiziranom stanju.

- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3837 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sramota što ovo nije svirano https://streamable.com/w4qmb Čist penal.Tomahawk11 wrote:Ispravka krivog navoda: navijaci i simpatizeri Barce (pojedini, naravno) KONSTANTNO prate svaki korak Ronalda i onda to uredno zabiljezecvrčak_na_hedonizmu wrote:Najjača tema gdje navijaci Reala i Barselone prozivaju jedni druge oko suđenja uz priče guraju vas sudije![]()
![]()
![]()
Naravno, ne pogledaju u svoje dvoriste, nego se smiju gledajuci u tudje.
Na sve to ja im se samo smijem, realno gledajuci, u pet deka je to.
Dajvaju i jedni i drugi, Ronaldo baca loptu, Shakirin se svadja sa rukovodstvom lige i sudijama.
Ista stvar i oko sudjenja. Realu je titula vec dodjeljena, Perezove sudije bla bla![]()
![]()
Da ne spominjem dugogodisnju pricu oko Clasica i to kako su dva mjeseca unaprijed odredjene sudije koje ce, pazi sad, namjestitiClasico i slicne price, naravno, svaki put je to bila jalova prica.
Al eto, najlakse je strpati sve u jedan kos, pogotovo kad gledas sa strane, a ne mirises ni jedan tim.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3839 Re: Spanska liga ( Primera División )
To i jest tvoj nivo, spamanje, začatavanje i relativiziranje.
Normalna rada vidi koliko si ofiran.
Normalna rada vidi koliko si ofiran.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3840 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ko mi kaze
Kemo, uozbilji se.
Nije ti vise tlinest.
Kemo, uozbilji se.
Nije ti vise tlinest.
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#3841 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sta kazu Neymar simulira? Koliko je puta Cristiano veceras pao netaknut, prestao sam brojati nakon treceg? 
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3842 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne znam sta je bilo veceras al sjecas se proslog duela sa Celtom?2002 wrote:Sta kazu Neymar simulira? Koliko je puta Cristiano veceras pao netaknut, prestao sam brojati nakon treceg?
http://www.sport.es/es/noticias/real-ma ... zo-5751735
Voli upast lik...u 16...
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#3843 Re: Spanska liga ( Primera División )
Veceras je imao jos dva u kaznenom i jedan van, samo sto ovaj sudija izgleda nije dobar s Perezom pa sudi posteno 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3844 Re: Spanska liga ( Primera División )
Cuj to....zar ima neki da nije dobar sa Perezom

- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3845 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa voli Neymar simulirati, šta je sporno? Voli i Ronaldo. Ne kontam.2002 wrote:Sta kazu Neymar simulira? Koliko je puta Cristiano veceras pao netaknut, prestao sam brojati nakon treceg?
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#3846 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nadju se jedan-dva u sezoniTomahawk11 wrote:Cuj to....zar ima neki da nije dobar sa Perezom![]()
Otkad to?Logovan wrote:Pa voli Neymar simulirati, šta je sporno? Voli i Ronaldo. Ne kontam.2002 wrote:Sta kazu Neymar simulira? Koliko je puta Cristiano veceras pao netaknut, prestao sam brojati nakon treceg?
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3847 Re: Spanska liga ( Primera División )
Imal gdje gif da vidim prevaranta na djelu2002 wrote:Veceras je imao jos dva u kaznenom i jedan van, samo sto ovaj sudija izgleda nije dobar s Perezom pa sudi posteno
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3848 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kakav jadnik.Distortion wrote:Ne znam sta je bilo veceras al sjecas se proslog duela sa Celtom?2002 wrote:Sta kazu Neymar simulira? Koliko je puta Cristiano veceras pao netaknut, prestao sam brojati nakon treceg?Mallenco je naravno nasjeo na potez padavicara.
http://www.sport.es/es/noticias/real-ma ... zo-5751735
Voli upast lik...u 16...
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#3849 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nema jos, bice vjerovatno kad budu highlights-i negdje. Ako naletim postavit cu.Distortion wrote:Imal gdje gif da vidim prevaranta na djelu2002 wrote:Veceras je imao jos dva u kaznenom i jedan van, samo sto ovaj sudija izgleda nije dobar s Perezom pa sudi posteno
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#3850 Re: Spanska liga ( Primera División )
Mene bi bilo stid navijati za tim u kojem je najbolji igrač padavičar kakvog nogomet još nije upoznao. I još se hvali kako je najbolji na svijetu. Da jeste, u simuliranju. Fifa da reaguje, i uvede nagradu i za to. I da joj daju ime po Ronaldu.

