Miner prvi put pogrijesi kad izabere profesiju.StLouis wrote:padobranci,djevice i mineri grijese samo jednom
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#3826 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
- Fair Life
- Posts: 14219
- Joined: 02/03/2004 00:00
#3828 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ode Sanader u posjet kod Obame i ovaj ga ugosti bogato i priredi bal u
njegovu čast. Sanader se začudi i upita Obamu: - Sigurno Vas je puno koštao
ovaj bal. Otkud vam toliki novci?
Obama se nasmije i odgovori:
- Eto, vidiš onaj most na periferiji Washingtona? Računali smo da će nas
koštati 10 milijuna $ da ga izgradimo, ali nas je koštao 8 milijuna. Od te razlike smo priredili ovaj bal.
Nedugo nakon Sanaderove posjete dođe Obama u Hrvatsku. Sanader ga ugosti kao cara na jahti, brdo hrane, pića koliko ti srce želi. Obama se začudi, znajući da je Hrvatska u krizi: - Je li, otkud ovako bogata gozba kad je država pred bankrotom? Sanader odgovori mrtav-hladan:
- Ovo je tradicionalno gostoprimstvo.
- Ali, otkud vam novac za sve ovo?
- E, vidiš tamo Pelješki most?
Obama se dobro zagleda:
- Ne vidim!
- Eeeeeeeee!!!
njegovu čast. Sanader se začudi i upita Obamu: - Sigurno Vas je puno koštao
ovaj bal. Otkud vam toliki novci?
Obama se nasmije i odgovori:
- Eto, vidiš onaj most na periferiji Washingtona? Računali smo da će nas
koštati 10 milijuna $ da ga izgradimo, ali nas je koštao 8 milijuna. Od te razlike smo priredili ovaj bal.
Nedugo nakon Sanaderove posjete dođe Obama u Hrvatsku. Sanader ga ugosti kao cara na jahti, brdo hrane, pića koliko ti srce želi. Obama se začudi, znajući da je Hrvatska u krizi: - Je li, otkud ovako bogata gozba kad je država pred bankrotom? Sanader odgovori mrtav-hladan:
- Ovo je tradicionalno gostoprimstvo.
- Ali, otkud vam novac za sve ovo?
- E, vidiš tamo Pelješki most?
Obama se dobro zagleda:
- Ne vidim!
- Eeeeeeeee!!!
- Priorat
- Posts: 1451
- Joined: 07/04/2009 09:43
- Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...
#3829 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Fair Life wrote:Ode Sanader u posjet kod Obame i ovaj ga ugosti bogato i priredi bal u
njegovu čast. Sanader se začudi i upita Obamu: - Sigurno Vas je puno koštao
ovaj bal. Otkud vam toliki novci?
Obama se nasmije i odgovori:
- Eto, vidiš onaj most na periferiji Washingtona? Računali smo da će nas
koštati 10 milijuna $ da ga izgradimo, ali nas je koštao 8 milijuna. Od te razlike smo priredili ovaj bal.
Nedugo nakon Sanaderove posjete dođe Obama u Hrvatsku. Sanader ga ugosti kao cara na jahti, brdo hrane, pića koliko ti srce želi. Obama se začudi, znajući da je Hrvatska u krizi: - Je li, otkud ovako bogata gozba kad je država pred bankrotom? Sanader odgovori mrtav-hladan:
- Ovo je tradicionalno gostoprimstvo.
- Ali, otkud vam novac za sve ovo?
- E, vidiš tamo Pelješki most?
Obama se dobro zagleda:
- Ne vidim!
- Eeeeeeeee!!!
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
-
encian
- Posts: 1309
- Joined: 22/12/2006 15:42
#3831 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
a sto meni samo pise
image
a ne vidim nikakvu sliku?
image
a ne vidim nikakvu sliku?
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3832 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Fair Life wrote:Ode Sanader u posjet kod Obame i ovaj ga ugosti bogato i priredi bal u
njegovu čast. Sanader se začudi i upita Obamu: - Sigurno Vas je puno koštao
ovaj bal. Otkud vam toliki novci?
Obama se nasmije i odgovori:
- Eto, vidiš onaj most na periferiji Washingtona? Računali smo da će nas
koštati 10 milijuna $ da ga izgradimo, ali nas je koštao 8 milijuna. Od te razlike smo priredili ovaj bal.
Nedugo nakon Sanaderove posjete dođe Obama u Hrvatsku. Sanader ga ugosti kao cara na jahti, brdo hrane, pića koliko ti srce želi. Obama se začudi, znajući da je Hrvatska u krizi: - Je li, otkud ovako bogata gozba kad je država pred bankrotom? Sanader odgovori mrtav-hladan:
- Ovo je tradicionalno gostoprimstvo.
- Ali, otkud vam novac za sve ovo?
- E, vidiš tamo Pelješki most?
Obama se dobro zagleda:
- Ne vidim!
- Eeeeeeeee!!!
-
twizzler
- Posts: 42
- Joined: 09/09/2009 22:02
#3833 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Zato sto zensko pokusava postaviti sliku na forum. Nije do tebe.encian wrote:a sto meni samo pise
image
a ne vidim nikakvu sliku?
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3834 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Eki to.twizzler wrote:Zato sto zensko pokusava postaviti sliku na forum. Nije do tebe.encian wrote:a sto meni samo pise
image
a ne vidim nikakvu sliku?
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3835 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Pita covjek pet malih Roma: Djeco, znatel' vi sta je ananas.
Djeca: Znamo ciko, to je kad babo kupi kilu banana, pojedu on i mama, a-na-nas djecu nista!

Djeca: Znamo ciko, to je kad babo kupi kilu banana, pojedu on i mama, a-na-nas djecu nista!
-
pupa hava
- Posts: 351
- Joined: 27/07/2009 19:14
- Location: havosfera
#3836 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Sjedi cigo u biblioteci i cijelo vrijeme bulji u jednu studentkinju. Njoj pravo neugodno, suti, suti, pa onda kad nije vise mogla izdrzati kaze:
- "Decko, izvini, ali moras znati jednu stvar....moje srce pripada nekom drugom..."
Veli cigo:
- "Ma nema veze, imas ti i drugi organi."

- "Decko, izvini, ali moras znati jednu stvar....moje srce pripada nekom drugom..."
Veli cigo:
- "Ma nema veze, imas ti i drugi organi."
- StLouis
- Posts: 2969
- Joined: 07/03/2004 00:00
- Location: USA
#3837 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
aiiiiiiipupa hava wrote:Sjedi cigo u biblioteci i cijelo vrijeme bulji u jednu studentkinju. Njoj pravo neugodno, suti, suti, pa onda kad nije vise mogla izdrzati kaze:
- "Decko, izvini, ali moras znati jednu stvar....moje srce pripada nekom drugom..."
Veli cigo:
- "Ma nema veze, imas ti i drugi organi."
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#3838 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Baš nisi fertwizzler wrote:Zato sto zensko pokusava postaviti sliku na forum. Nije do tebe.encian wrote:a sto meni samo pise
image
a ne vidim nikakvu sliku?
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#3839 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
ovaj vic ima sa Dodikom, Bushem i autoputem za GradiškuPalaSa Marsa wrote:Fair Life wrote:Ode Sanader u posjet kod Obame i ovaj ga ugosti bogato i priredi bal u
njegovu čast. Sanader se začudi i upita Obamu: - Sigurno Vas je puno koštao
ovaj bal. Otkud vam toliki novci?
Obama se nasmije i odgovori:
- Eto, vidiš onaj most na periferiji Washingtona? Računali smo da će nas
koštati 10 milijuna $ da ga izgradimo, ali nas je koštao 8 milijuna. Od te razlike smo priredili ovaj bal.
Nedugo nakon Sanaderove posjete dođe Obama u Hrvatsku. Sanader ga ugosti kao cara na jahti, brdo hrane, pića koliko ti srce želi. Obama se začudi, znajući da je Hrvatska u krizi: - Je li, otkud ovako bogata gozba kad je država pred bankrotom? Sanader odgovori mrtav-hladan:
- Ovo je tradicionalno gostoprimstvo.
- Ali, otkud vam novac za sve ovo?
- E, vidiš tamo Pelješki most?
Obama se dobro zagleda:
- Ne vidim!
- Eeeeeeeee!!!![]()
![]()
![]()
dobar
- tranquil
- Posts: 6638
- Joined: 11/08/2007 00:55
- Location: Mare Tranquillitatis
#3840 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Molba: ako već postavljaš slike koje si dobila kao attachment na google mailu, pošalji i nama svoj username i password, kako bi i mi ostali mogli vidjetidrekalica28 wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
#3842 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
drekalica28 wrote:Baš nisi fertwizzler wrote:Zato sto zensko pokusava postaviti sliku na forum. Nije do tebe.encian wrote:a sto meni samo pise
image
a ne vidim nikakvu sliku?
KAKO POSTAVITI SLIKU NA FORUMU http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 21&t=35560
-
MA DAJ...
- Posts: 590
- Joined: 29/01/2007 17:01
#3843 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
http://www.youtube.com/watch?v=Qx6hAQmR ... re=related
da se samo prisjtimo jedne nezaboravne legende za komiku...Dave Allen.
da se samo prisjtimo jedne nezaboravne legende za komiku...Dave Allen.
- Joey Tribbiani
- Posts: 1248
- Joined: 01/08/2008 16:28
- Location: Stadion Grbavica
#3845 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Perica je bio najgori ucenik u razredu, najrzuniji, najgluplji...pored svega volio je da psuje.
Jednog dana uciteljica odrzi sastanak sa ucenicama.
Dogovorile se da na svaku narednu Pericinu ruznu rijec ustanu i izadju iz ucionice.
Perica zakasni u skolu...pravila se javna kuca u blizini
Ulozi on u ucionicu: uciteljice, izvinite sto kasnim, gradi se javna kuca...
istog momenta se pokupe uciteljica i ucenice i krenu preko vrata.
Perica: stan'te kurve, tek su postavili kamen temeljac!
Jednog dana uciteljica odrzi sastanak sa ucenicama.
Dogovorile se da na svaku narednu Pericinu ruznu rijec ustanu i izadju iz ucionice.
Perica zakasni u skolu...pravila se javna kuca u blizini
Ulozi on u ucionicu: uciteljice, izvinite sto kasnim, gradi se javna kuca...
istog momenta se pokupe uciteljica i ucenice i krenu preko vrata.
Perica: stan'te kurve, tek su postavili kamen temeljac!
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#3847 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
- Amazonka27
- Posts: 6209
- Joined: 21/08/2007 10:25
- Location: Sa
#3848 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
twizzler wrote:Zato sto zensko pokusava postaviti sliku na forum. Nije do tebe.encian wrote:a sto meni samo pise
image
a ne vidim nikakvu sliku?
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#3849 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Amazonka27 wrote:twizzler wrote:Zato sto zensko pokusava postaviti sliku na forum. Nije do tebe.encian wrote:a sto meni samo pise
image
a ne vidim nikakvu sliku?
- BiH-x
- Posts: 2193
- Joined: 18/07/2008 22:09
#3850 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Fair Life wrote:Ode Sanader u posjet kod Obame i ovaj ga ugosti bogato i priredi bal u
njegovu čast. Sanader se začudi i upita Obamu: - Sigurno Vas je puno koštao
ovaj bal. Otkud vam toliki novci?
Obama se nasmije i odgovori:
- Eto, vidiš onaj most na periferiji Washingtona? Računali smo da će nas
koštati 10 milijuna $ da ga izgradimo, ali nas je koštao 8 milijuna. Od te razlike smo priredili ovaj bal.
Nedugo nakon Sanaderove posjete dođe Obama u Hrvatsku. Sanader ga ugosti kao cara na jahti, brdo hrane, pića koliko ti srce želi. Obama se začudi, znajući da je Hrvatska u krizi: - Je li, otkud ovako bogata gozba kad je država pred bankrotom? Sanader odgovori mrtav-hladan:
- Ovo je tradicionalno gostoprimstvo.
- Ali, otkud vam novac za sve ovo?
- E, vidiš tamo Pelješki most?
Obama se dobro zagleda:
- Ne vidim!
- Eeeeeeeee!!!
Razgovaraju Srbin i Crnogorac i pita Crnogorac Srbina:
• Dje ćeš na ljetovanje ove godine?
Srbin odgovara:
• U Tursku.
• Zašto, čoče, u Tursku? - Crnogorac će pomalo uvređeno.
• Imaju lepše more i plaže, povoljnije su im cene, a i duže smo bili u zajednici








