Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#3826 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bosnolog »

Radzin doprinos organizovanju i odrani BiH je neosporan i to treba respektovati i uvazavati zauvijek kao i svima drugima koji su branili BiH.Sto se tice udesa koliko cujem da je skrivio u alkoholiziranom stanju za koji je osuden, ako se radi o istom udesu,......

Njegova najveca greska po mom misljenju je njegov pristup pogresnoj stranci i sto ga je Scepo prosle godine zloupotrebio kao uticajnog predstavika boracke organizacije cime je zloupotrebio proteste boraca da demoliraju zgradu federlne vlade kao dio politicki konstruisane Scepinog anti SDA projekta,..... :razz:

Radza bi mogao biti udarna isturena Scepina glasnogovorna buntovnicka pesnica u kantonalnoj vlast Sarajeva gdje je poslanik,...... :D
Dingos
Posts: 55
Joined: 31/10/2003 00:00

#3827 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Dingos »

Ponosan wrote:SBB i Elvira Abdic koce formiranej vlasti...ja kombinacije i govana.... Radoncic je poput TV1 primio velike pare od HDZ-ovaca,i zasad igra po njihovim notama...Zaista zalosno i bijedno! Nije ni cudo sto ga se odrekla IZBIH! to je jedan veliki licemjer i placenik koji bi i rodjenu mater prodao za 5 maraka!
Pa Radoncic ima para da kupi oba HDZ-a a ne da prima pare od njih....grrrr, kako kao dijete razmisljas...a mozda i jesi
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#3828 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Corto Maltese »

Ma Rađo je fula od političara, cijela poslijeratna karijera mu je problematična, naročito odvratna je bila uloga u prošlogodišnjim boračkim protestima, zbog svega toga malo mi je gadno što ga branim... ali širiti glasine o tome da je neko djecoubica je zločin za sebe.
Nass
Posts: 1795
Joined: 20/05/2010 16:17

#3829 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Nass »

Vratila se Elvira! I rekla da ne zeli ni u cemu ucestvovati..... Eto.....
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15271
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#3830 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

Kao sto sam vise puta naveo ranije, Platforma je neizrecivo mnogo izgubila uslijed HDZ-ove kupovine glasova u kantonalnoj skupstini Ze-Do Kantona. Ova lakrdija danas samo je posljedica toga da se nije dovoljno ozbiljno pristupilo pravljenju zaobilaznica oko HDZ-ova. Oslanjati se na stranku koja je zvanicno van Platforme pri ovako zajebanom poslu gdje su doslovce milijarde maraka u igri je u najmanju ruku naivno, ali sta je tu je.

Licno sumnjam da ce se uspjeti formirati Vlada, no kako je krenulo zadnjih par dana, izgleda da se ne isplati niti analizirati situaciju jer sta god da kazem, promasiti cu. Nek nam je Bog na pomoci. :-)
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#3831 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Gandalf »

Nass wrote:Vratila se Elvira! I rekla da ne zeli ni u cemu ucestvovati..... Eto.....
Da nije svratila u pauzi da podrži onih tisuću hiljada protestanata u Mostaru :D
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3832 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Država »

Je ko Elvira sad...
Nass
Posts: 1795
Joined: 20/05/2010 16:17

#3833 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Nass »

Ali ako je Elvira jos uvijek tu, i polozila je upravo prisegu, jos uvijek gajim ocajnicku nadu da ce mozda ipak doci do preokreta haha :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#3834 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by ultima_palabra »

Nass wrote:Vratila se Elvira! I rekla da ne zeli ni u cemu ucestvovati..... Eto.....
Jednom izdajnik, uvijek izdajnik :mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3835 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by madner »

Nass wrote:Ali ako je Elvira jos uvijek tu, i polozila je upravo prisegu, jos uvijek gajim ocajnicku nadu da ce mozda ipak doci do preokreta haha :-)
Tesko.
samoyu
Posts: 404
Joined: 22/06/2010 21:19

#3836 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by samoyu »

ultima_palabra wrote:
Nass wrote:Vratila se Elvira! I rekla da ne zeli ni u cemu ucestvovati..... Eto.....
Jednom izdajnik, uvijek izdajnik :mrgreen:
potpis
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#3837 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zavrzlama »

Sad na scenu ide drugi dio dodik/covic plana o rusenju BIH...

covic pocinje da stvara paralegalnu upravu svagdje tamo gdje ima istomisljenike,dok ce dodik na drugoj strani proteste protiv njega i vlade malog ausvica pretvoriti u proteste protiv nametnute BIH sa paralelnim oplakivanjem tkz. ugozenosti brace covicevaca....onim koji zele podjelu BIH nema nazad...pocinje razvlacenje pameti probosanskim snagama...ALI neka bar da znamo tacno sa kojim snagama raspolazemo,za pocetak covic nema podrsku bar 1/3 BIH hrvata a to je vise nego solidna prednost...doslo se do trenutka gdje neprijatelji BIH moraju glasno i jasno predociti svoj krajnji i jedini cilj....u najgorem polozaju je evropa jer je postalo tesko upakovati antibosansko djelovanje dodika i covica u celofan borbe za ravnopravnost...
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3838 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plain vanilla »

ultima_palabra wrote:
Nass wrote:Vratila se Elvira! I rekla da ne zeli ni u cemu ucestvovati..... Eto.....
Jednom izdajnik, uvijek izdajnik :mrgreen:
sad je mudrija, dosla je da bude na broju..ali nece da sudjeluje..

uhhhhh, kad ce casual friday na ovom forumu da kazemo sta imamo? :x
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3839 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Država »

Đe vi to gledate?
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3840 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by madner »

16:45: Platformaši sada imaju samo pet glasova iz reda hrvatskog naroda. To nije dovoljno da bi u prvom krugu glasanja bili izabrani predsjednik i potpredsjednici Federacije. U drugom krugu glasa se prostom većinom, što platformaši mogu osigurati.

http://radiosarajevo.ba/novost/47541/po ... omu-naroda
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#3841 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Ripicipi »

Država wrote:Đe vi to gledate?
Tesko je uganjati jer su pauze svakih 5 minuta :D
Inace FTV
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3842 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Država »

potres_mozga wrote:
Država wrote:Đe vi to gledate?
Tesko je uganjati jer su pauze svakih 5 minuta :D
Inace FTV
Hvala (Ja prebaciv"o, kad ono crtani...).
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3843 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plain vanilla »

potres_mozga wrote:
Država wrote:Đe vi to gledate?
Tesko je uganjati jer su pauze svakih 5 minuta :D
Inace FTV
Ftv je najbolja televizija, tita mi

Ide onaj crtic bajum, bajum (La linea), pa malo sjednice, i odmah nastavise s bajum bajum :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3844 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by madner »

Radio sarajevo (stranica)
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#3845 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 1gorstak »

Država wrote:
potres_mozga wrote:
Država wrote:Đe vi to gledate?
Tesko je uganjati jer su pauze svakih 5 minuta :D
Inace FTV
Hvala (Ja prebaciv"o, kad ono crtani...).
Bajum bajum :)
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#3846 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Ripicipi »

plain vanilla wrote:
potres_mozga wrote:
Država wrote:Đe vi to gledate?
Tesko je uganjati jer su pauze svakih 5 minuta :D
Inace FTV
Ftv je najbolja televizija, tita mi

Ide onaj crtic bajum, bajum (La linea), pa malo sjednice, i odmah nastavise s bajum bajum :D
Barem smo se crtanih nagledali :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3847 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Banksy »

Potpisuj Elvira, Hrvatice Babina, da Čović može s mirom u samoupravu. :mrgreen:
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#3848 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bosnolog »

ultima_palabra wrote:
Nass wrote:Vratila se Elvira! I rekla da ne zeli ni u cemu ucestvovati..... Eto.....
Jednom izdajnik, uvijek izdajnik :mrgreen:
:thumbup:

Babiba trojanaka,......
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#3849 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Gandalf »

Nass wrote:Ali ako je Elvira jos uvijek tu, i polozila je upravo prisegu, jos uvijek gajim ocajnicku nadu da ce mozda ipak doci do preokreta haha :-)
Traži treba malo više pažnje - nije ona došla đaba iz Bihaća u Sarajevo samo da se pojavi - ovo je sami dizanje cijene, jer ako se ne varam danas ili sutra je sazivanje HNK-a a odatle sigurno možemo nafatati bar još jednog zamumuljenog Hrvata - zna to i Elvira i zato će još danas ko seoska mlada šepurit se ne bi li sebi digla cijenu - ne vidim razloge za zabrinutost.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3850 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by madner »

Banksy wrote:Potpisuj Elvira, Hrvatice Babina, da Čović može s mirom u samoupravu. :mrgreen:
Evo danas sve maske padaju :D
Locked