What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
muha_sa
Posts: 140455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3826 Re: What to wear???

Post by muha_sa »

omladino draga :-D cuvajte svoj maternji jezik :-D nazovite ga kako god želite al ga cuvajte i nikad se nemojte stidit istog.

-moj unuk koji živi u jebenoj ŠveCkoj ne da rijec na švedskom da se u kuci progovori--švedski samo s djecom u vrticu--sad u školi.

opet da se temi vratim :-)
i ovo obavezno :D
Image
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3827 Re: What to wear???

Post by thea »

dobra tema
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#3828 Re: What to wear???

Post by ♥ Julianna ♥ »

muha_sa wrote:fakat mi na nerve ide kad vidim naslov na engleskom pored našeg tako bogatog jezika.
evo i ovo me na sabahu raspucalo :-)
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =1&t=96007

-valjda ako je strana rijec il naslov odmah je nešto što je plaho dobro :D
-sad da se vratim temi :D
-Šta obući :?
prvo ovo pa sve ostalo :lol:
Image
Ma pusti Muha, šta se zbog ovog nerviraš :kiss: Ovo ovdje je bila više folirancija.
Daj još tih dugih gaća u dezenima da poklonim sebi za 8. mart :-D
User avatar
Rosebud_
Posts: 345
Joined: 18/04/2011 21:10
Location: We're gonna need a bigger boat.

#3829 Re: What to wear???

Post by Rosebud_ »

Muha, svaka ti je zlatna :D
Iako studiram engleski i stalno sam u dodiru s istim, izbjegavam da ga mijesam s nasim. Ovako kad neko prica ivent, sori, fastforwardiram ( :lol: ) itd... A danasnja omladina se prifatila tog posla, pogotovo ova djecica 12-18, valjda pokupili nesto i sa 9gaga (a sad je fazon pratit 9gag, izdvajas se od onih koji prate (turbo)folkere i sl.), pa ubacuju tako te rijeci i fraze u svakodnevni govor. Tacno se nekad upitam kako bi pricali da nema engleskog :?

A opet, sta bi i nama ostalo kad bismo tudjice izbacili (germanizme, turcizme, anglizme i sve ostale-izme) - slabo bi se sta moglo probrat. Kako god, nije vise kupujmo nase, nego i pricajmo nase. :D

Da i ja doprinesem temi: http://blogs.wyomingnews.com/blogs/ever ... 34x300.jpg

A gle sto su ove lijepe haljinice, ova prugasta manje-vise, ali ove druge dvije... 8-)
http://3.bp.blogspot.com/_snmVBqfFeiY/T ... winter.jpg
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3830 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

alica.k wrote:nema puno veze ako stil platformi ne ide (mada meni izgleda lijepo kad se obuce, ljepse nego na stiklu il ravno), tu necu praviti nikakve kompromise :) ove su taman, nisu previsoke, ne stiscu me nigdje, i valja citav dan bit na nogama.

ja bih jos jednom apelovala na sve buduce mlade da se ne udaju u zimu :P a pogotovo po ovakvom kijametu. mislite na svoje goste :).

irmic, znam da ne idem u kabare, medjutim svadba je od "neobaveznog okupljanja" dosla do jako svecane prilike, a sve u mjesec dana. sve rodice i tetke su pokupovale toalete! strasno glupo, al eto, nek bude.

vidjecu onda da nadjem te duge bisere sto mima i ti kazete :) ja imam kratke samo :)
Ja tek vdijela :) Haljina ti je super, i sto meni bas ide s ovim tvojim, bas vuce na dvadesete i tridesete :) a obavezno dugi lanac :) može biti s nekim ono detaljem simpatičnim :)

ako još imaš kakav onaj okovratnik od krzna ko fol, baš bi bila kao da is izašla iz Paris in midnight
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3831 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Evo danasnje kombinacije, inspirisana je jednom od nasih blogerki:
http://malezensketeme.com/post/19769
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3832 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#3833 Re: What to wear???

Post by mrgreen »

nadi dokle više crna i siva :-D zadnjih nekoliko puta, šta god pogledam u tim nekim tmurnim bojama.
uz to, predložila bih da češće budu i neke neklasične kombinacije.. nismo svi još zaposleni i ozbiljni :-D
User avatar
anelie
Posts: 160
Joined: 19/03/2011 11:37

#3834 Re: What to wear???

Post by anelie »

ne znam gdje bih ovo pitala..koje su provjerene stranice za kupovinu muske odjece,osim asosa?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3835 Re: What to wear???

Post by alica.k »

anelie wrote:ne znam gdje bih ovo pitala..koje su provjerene stranice za kupovinu muske odjece,osim asosa?
topman.co.uk :D provjerena. kvalitet ala topshop.

evo, mozda i ovo da ti pomogne?
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3836 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

mrgreen wrote:nadi dokle više crna i siva :-D zadnjih nekoliko puta, šta god pogledam u tim nekim tmurnim bojama.
uz to, predložila bih da češće budu i neke neklasične kombinacije.. nismo svi još zaposleni i ozbiljni :-D

Mrgreen, moracu uvaziti ovo :)

Evo danas malo svjetlije idemo, ali opet ozbiljno, poprvaicu stvar ovih dana :)
http://malezensketeme.com/post/20624
User avatar
anelie
Posts: 160
Joined: 19/03/2011 11:37

#3837 Re: What to wear???

Post by anelie »

alica.k wrote: topman.co.uk :D provjerena. kvalitet ala topshop.

evo, mozda i ovo da ti pomogne?

alica,hvala puno! :thumbup:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3838 Re: What to wear???

Post by alica.k »

haljina je iz manga :)
al sam je na kraju dala sestri da obuce, posto je njoj kao bila veca frka nego meni. lijepo je izgledala :)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#3839 Re: What to wear???

Post by MedenoSrce »

Image

proberi cipelice :mrgreen: , u ovoj boji sakao i

ovu torbicu

Image


ja bih tako. Umal da zaboravim ofarbaj se u crveno
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#3840 Re: What to wear???

Post by mrgreen »

Nadinka wrote:
mrgreen wrote:nadi dokle više crna i siva :-D zadnjih nekoliko puta, šta god pogledam u tim nekim tmurnim bojama.
uz to, predložila bih da češće budu i neke neklasične kombinacije.. nismo svi još zaposleni i ozbiljni :-D

Mrgreen, moracu uvaziti ovo :)

Evo danas malo svjetlije idemo, ali opet ozbiljno, poprvaicu stvar ovih dana :)
http://malezensketeme.com/post/20624
ne sumnjam i radujem se :)
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#3841 Re: What to wear???

Post by surajaa »

Ona je zena s tako mnogo stila i jedna od onih koja zna da iznese gotovo svaku kombinaciju...njena sposobnost transformacije ide da se od classy dame u strogim i formalnim kombnacijama pretvara u djevojcurak koji uziva u potpuno neobaveznim i lezernim komadima...

Ona povrdjuje da je stil stav...ali nesto je svakako i u novcu, kcerka je poznatog ruskog senatora i oligarha Vasilej Duma

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#3842 Re: What to wear???

Post by MedenoSrce »

semlaca wrote:
ovo ofarbaj u crveno ti ozbiljno? (ako jesi onda ću ti reći da sam baš jučer nabacila crvene pramenove :mrgreen: )
sako sam vidjela fin pravo u ovoj boji u Kotonu tako da možda i odem po njeg :-D

ova boja koju si predložila mi se sviđa, samo ne znam gdje da nađem cipele u ovoj boji (ne plaho visoke, štikla što niža može biti to bolje) torbicu imam haman pa istu sa tvoje slike :sax:

Pa meni uz ovu boju crvena kosa "gori" :mrgreen: , tako da sam bila poluozbiljna :)
Baletanke u ovoj boji su bile u proljetnoj 2011 kolekciji Zare, mislim da su imale i neki zlatni detalj. U Sarajevu nisam vidjela u ovoj boji ništa, ali ja uglavnom vrijeme provodim na poslu tako da nisam relevantna.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3843 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Glede ove Ruskinje gore...lahko je imati i stil i stav kad imas pare. :oops:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3844 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

draga lejdi..stil se ne kupuje novcem :-?
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3845 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Not My Idea wrote:draga lejdi..stil se ne kupuje novcem :-?
Naravno da ne kupuje ali je puno lakse imati nekakav stil kad imas love, tesko ces vidjeti nekoga bez kinte u dzepu kako ima stil izgradjen nego ce navuci na sebe ono sto ima.
Ne pricam ja ovdje o milionskim iznosima koje ima ova gore, nego jednostavno da moras imati bar nekakvu "crkavicu" da bi mogao taj svoj stil graditi i nadogradjivati.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3846 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

sarkazam

:skoljka:

:D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3847 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Not My Idea wrote:sarkazam

:skoljka:

:D
God damn it znala sam :twisted: :skoljka: :lol: :mrgreen: Ali hajde de nije na odmet napisano :mrgreen:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3848 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

:lol:
jos ti nedavno onom momku govoris ti ne bi prepoznao sarkazam ni da ti pruzi ruku i kaze "zdravo, ja sam sarkazam"


:oops: :lol:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3849 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Not My Idea wrote::lol:
jos ti nedavno onom momku govoris ti ne bi prepoznao sarkazam ni da ti pruzi ruku i kaze "zdravo, ja sam sarkazam"


:oops: :lol:
:oops: ne mogu ja stalno tvoj sarkazam skontati ba :roll: :oops: :mrgreen:

Necem vise u off :run: :oops:
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3850 Re: What to wear???

Post by boracha »

jel to nesto ko nema svako sa parama stil, al svako ko ima stila mora imat i para :D
Post Reply