Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Moderator: anex
Chuckie
Posts: 7466 Joined: 04/01/2011 21:44
Post
by Chuckie » 04/07/2012 12:47
karanana wrote: dusa_raskopuša wrote: karanana wrote: kakve veze ima sto im je 17 godina?
jeli to ne mogu nastupati na show-u maloljetnice?
ne'am pojma, valjda uz dozvolu roditelja, al' uglavnom svim mladjim je rek'o da ce ih 'nazvati'
to je fol da ih otkaci, kao onoj harisi isto reko kad joj bude 18 da dodje. bilo je mladjih takmicara i prije. pa eno ona tufo-vica od prosle godine, nije jos ni 17 godina bilo.
Nije ona vodala dijete za sobom.
Sent from my iPhone using Tapatalk
lijan
Posts: 375 Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo
Post
by lijan » 04/07/2012 16:38
plain vanilla wrote: svaka cura koja se razgolisi i malo provrti po sceni dobije karton
E pa nije bas tako, ako se iko razgolitio to je ova Maca i mislim da je bas zbog toga dobila shut kartu..
VIDEO
Chuckie
Posts: 7466 Joined: 04/01/2011 21:44
Post
by Chuckie » 04/07/2012 18:23
Ova sisa maca je bila kod Adija Sarajlica, tamo je jos vise sise izvalila. Ja bi je cuvao jos malo u emisiji, custo razonode radi, al eto.
Sent from my iPhone using Tapatalk
boracha
Posts: 1353 Joined: 29/10/2006 05:18
Post
by boracha » 04/07/2012 21:34
joj kako se ovaj smije na mijau
lijan
Posts: 375 Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo
Post
by lijan » 04/07/2012 22:06
Ammaru se po ocima vidi da je zeljan "mace" ako me razumijes...
Chuckie
Posts: 7466 Joined: 04/01/2011 21:44
Post
by Chuckie » 04/07/2012 22:55
Amar je peder, ovaj homić.
Sent from my iPhone using Tapatalk
The Realist
Posts: 6776 Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo
Post
by The Realist » 06/07/2012 21:46
Koji idioti njima sastavljaju tekstove?
"Navikli ste na najbolje i zato sada dolazi kraj," ili takvo nešto. Pa koji idiot je ovo sastavio
?
karanana
Posts: 50771 Joined: 26/02/2004 00:00
Post
by karanana » 06/07/2012 22:21
nervira me ovaj babin sin.
ima veceras ok kandidata, u pjevackom smislu. tanko treba.
plain vanilla
Posts: 70304 Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Post
by plain vanilla » 06/07/2012 22:27
ovo je repriza vec..onaj lik sto je pjevao Sex Bomb je vec bio... haman su vec potrosili nasnimano, pa gledamo ispocetka
karanana
Posts: 50771 Joined: 26/02/2004 00:00
Post
by karanana » 06/07/2012 22:31
a nisam gledo prije pa mi novo. a petpostavljo sam da su zavrsili sa mostarom audicije. ljetnja shema programa pa reprize.
evo fine crnke, nadam se da ce proci. a cuj babukinog.
a ova crnka kao neka poznata jetseterica?
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223 Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica
Post
by It_is_a_Leclerc » 07/07/2012 00:58
E, vidim ima vas koji pratite, pa me zanima - jesu li završile sve audicije odnosno je li emitovana audicija iz Bihaća ?
Emituju li oni sve kandidate koji su prošli ili neke i ne vidimo ?
opa22
Posts: 1683 Joined: 02/04/2010 15:20
Post
by opa22 » 07/07/2012 01:38
roki
Posts: 1904 Joined: 08/09/2006 14:14
Post
by roki » 07/07/2012 06:52
It_is_a_Leclerc wrote: E, vidim ima vas koji pratite, pa me zanima - jesu li završile sve audicije odnosno je li emitovana audicija iz Bihaća ?
Emituju li oni sve kandidate koji su prošli ili neke i ne vidimo ?
emitiju sve samo sto jedne sedmice emituju npr zenicu,pa sarajevo pa opet zenicu itd,izmjesaju
lijan
Posts: 375 Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo
Post
by lijan » 07/07/2012 15:14
It_is_a_Leclerc wrote: E, vidim ima vas koji pratite, pa me zanima - jesu li završile sve audicije odnosno je li emitovana audicija iz Bihaća ?
Emituju li oni sve kandidate koji su prošli ili neke i ne vidimo ?
Utorkom od 21 idu nove emisije audicije, dok je petkom u 21 repriza starijih audicija ... ne emituju sve ucesnike nego izaberu za prikazivanje najzanimljivije takmicare
lijan
Posts: 375 Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo
Post
by lijan » 11/07/2012 06:36
VIDEO
Melami
Posts: 2563 Joined: 25/10/2004 04:43
Post
by Melami » 11/07/2012 09:22
lijan wrote: VIDEO
Koji samo tandem, Jesul razmjenili brojeve iza kamere?
opa22
Posts: 1683 Joined: 02/04/2010 15:20
Post
by opa22 » 12/07/2012 02:27
Melami
Posts: 2563 Joined: 25/10/2004 04:43
Post
by Melami » 12/07/2012 10:26
Imam osjecaj da je voditelj dobio svog favorita u ovom serijalu,
uh sto ce da ga gura
Chuckie
Posts: 7466 Joined: 04/01/2011 21:44
Post
by Chuckie » 12/07/2012 10:40
Koji je peško ovaj voditelj.
Sent from my iPhone using Tapatalk
opa22
Posts: 1683 Joined: 02/04/2010 15:20
Post
by opa22 » 12/07/2012 11:47
socijalizirajte se ljudi gay is ok
anonimnaosoba
Posts: 2015 Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:
Post
by anonimnaosoba » 13/07/2012 15:20
pripadnik LBGT populacije
al' me nervira lik i ovi što mu naređuju za kartone, to je nevjerovatno
Melami
Posts: 2563 Joined: 25/10/2004 04:43
Post
by Melami » 13/07/2012 21:36
Joj ovog sanera bgt. nekakva ofrina kosulja, sa cvikama u djepu, okrecena glava i glas slavuja, dobitna kombinacija.
i jos pjeva pjesmu od ADILA
anonimnaosoba
Posts: 2015 Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:
Post
by anonimnaosoba » 14/07/2012 01:38
nisam gled'o večeras, je l' bar bilo zanimljivo ?
Fauja Singh
Posts: 2474 Joined: 07/12/2011 12:40
Post
by Fauja Singh » 14/07/2012 01:52
Ne znam jedino da je prikriveni pesko, ali ja ga neki dan vidio u gradu sa djevojkom, ekstra mu mala.
Chuckie
Posts: 7466 Joined: 04/01/2011 21:44
Post
by Chuckie » 14/07/2012 02:10
To mu je teticna.
Sent from my iPhone using Tapatalk