Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3826 Hayat

Post by Chuckie »

karanana wrote:
dusa_raskopuša wrote:
karanana wrote:kakve veze ima sto im je 17 godina?
jeli to ne mogu nastupati na show-u maloljetnice?
ne'am pojma, valjda uz dozvolu roditelja, al' uglavnom svim mladjim je rek'o da ce ih 'nazvati'
to je fol da ih otkaci, kao onoj harisi isto reko kad joj bude 18 da dodje. bilo je mladjih takmicara i prije. pa eno ona tufo-vica od prosle godine, nije jos ni 17 godina bilo.
Nije ona vodala dijete za sobom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3827 Re: Hayat

Post by lijan »

plain vanilla wrote:svaka cura koja se razgolisi i malo provrti po sceni dobije karton
E pa nije bas tako, ako se iko razgolitio to je ova Maca i mislim da je bas zbog toga dobila shut kartu..

Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3828 Hayat

Post by Chuckie »

Ova sisa maca je bila kod Adija Sarajlica, tamo je jos vise sise izvalila. Ja bi je cuvao jos malo u emisiji, custo razonode radi, al eto. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3829 Re: Hayat

Post by boracha »

joj kako se ovaj smije na mijau :-)
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3830 Re: Hayat

Post by lijan »

Ammaru se po ocima vidi da je zeljan "mace" ako me razumijes... :mrgreen:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3831 Hayat

Post by Chuckie »

Amar je peder, ovaj homić.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#3832 Re: Hayat

Post by The Realist »

Koji idioti njima sastavljaju tekstove?

"Navikli ste na najbolje i zato sada dolazi kraj," ili takvo nešto. Pa koji idiot je ovo sastavio :roll: ?
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3833 Re: Hayat

Post by karanana »

nervira me ovaj babin sin.

ima veceras ok kandidata, u pjevackom smislu. tanko treba.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3834 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

ovo je repriza vec..onaj lik sto je pjevao Sex Bomb je vec bio... haman su vec potrosili nasnimano, pa gledamo ispocetka
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3835 Re: Hayat

Post by karanana »

a nisam gledo prije pa mi novo. a petpostavljo sam da su zavrsili sa mostarom audicije. ljetnja shema programa pa reprize.

evo fine crnke, nadam se da ce proci. a cuj babukinog.
a ova crnka kao neka poznata jetseterica?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3836 Re: Hayat

Post by It_is_a_Leclerc »

E, vidim ima vas koji pratite, pa me zanima - jesu li završile sve audicije odnosno je li emitovana audicija iz Bihaća ?
Emituju li oni sve kandidate koji su prošli ili neke i ne vidimo ?
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#3837 Re: Hayat

Post by opa22 »

:shock: :shock: :shock: :shock: ovo je dno dna :shock: :shock: :shock: :shock: vidi mace sto sejka :lol: :lol: :lol: zemljo otvori se
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#3838 Re: Hayat

Post by roki »

It_is_a_Leclerc wrote:E, vidim ima vas koji pratite, pa me zanima - jesu li završile sve audicije odnosno je li emitovana audicija iz Bihaća ?
Emituju li oni sve kandidate koji su prošli ili neke i ne vidimo ?
emitiju sve samo sto jedne sedmice emituju npr zenicu,pa sarajevo pa opet zenicu itd,izmjesaju
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3839 Re: Hayat

Post by lijan »

It_is_a_Leclerc wrote:E, vidim ima vas koji pratite, pa me zanima - jesu li završile sve audicije odnosno je li emitovana audicija iz Bihaća ?
Emituju li oni sve kandidate koji su prošli ili neke i ne vidimo ?
Utorkom od 21 idu nove emisije audicije, dok je petkom u 21 repriza starijih audicija ... ne emituju sve ucesnike nego izaberu za prikazivanje najzanimljivije takmicare
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3840 Re: Hayat

Post by lijan »

Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3841 Re: Hayat

Post by Melami »

lijan wrote:
Koji samo tandem, Jesul razmjenili brojeve iza kamere?
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#3842 Re: Hayat

Post by opa22 »

Melami wrote: Koji samo tandem, Jesul razmjenili brojeve iza kamere?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3843 Re: Hayat

Post by Melami »

opa22 wrote:
Melami wrote: Koji samo tandem, Jesul razmjenili brojeve iza kamere?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Imam osjecaj da je voditelj dobio svog favorita u ovom serijalu, uh sto ce da ga gura :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3844 Hayat

Post by Chuckie »

Koji je peško ovaj voditelj. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#3845 Re: Hayat

Post by opa22 »

socijalizirajte se ljudi gay is ok :D
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3846 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

pripadnik LBGT populacije :lol: al' me nervira lik i ovi što mu naređuju za kartone, to je nevjerovatno :D
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3847 Re: Hayat

Post by Melami »

Joj ovog sanera bgt. nekakva ofrina kosulja, sa cvikama u djepu, okrecena glava i glas slavuja, dobitna kombinacija.
i jos pjeva pjesmu od ADILA
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3848 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

nisam gled'o večeras, je l' bar bilo zanimljivo ? :lol:
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#3849 Re: Hayat

Post by Fauja Singh »

Ne znam jedino da je prikriveni pesko, ali ja ga neki dan vidio u gradu sa djevojkom, ekstra mu mala.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3850 Hayat

Post by Chuckie »

To mu je teticna. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply