A inace ove JC Lita Spikes tj. kopiju, imas online naruciti
Sarajevo shopping
Moderator: anex
- Miss D
- Posts: 1598
- Joined: 14/12/2009 17:33
#3826 Re: Sarajevo shoping
Retro bi mogao imati ovako malo "neobicnije" modele, to mi jedino pada na pamet sada.
A inace ove JC Lita Spikes tj. kopiju, imas online naruciti
A inace ove JC Lita Spikes tj. kopiju, imas online naruciti
- rinna0304
- Posts: 865
- Joined: 23/07/2011 13:23
- Location: Sarajevo
#3827 Re: Sarajevo shoping
retro definitivno , a sa zakovicama ebay ima cijena oko 30ak dolara cini mi seotherside wrote:
ja samo da popravim slikunemam pojma za cipele
-
kojeime
- Posts: 3624
- Joined: 11/11/2010 13:03
#3828 Re: Sarajevo shoping
Ovo cudo neko stvarno nosi?rinna0304 wrote:retro definitivno , a sa zakovicama ebay ima cijena oko 30ak dolara cini mi seotherside wrote:
ja samo da popravim slikunemam pojma za cipele
-
TetkaSara
- Posts: 2291
- Joined: 27/11/2012 11:53
- Location: Za neke knjige sam emotivno vezana. Više nego za neke ljude.
#3829 Re: Sarajevo shoping
Provjeri cu na e-bay a bogme i u retru.kojeime wrote:Ovo cudo neko stvarno nosi?rinna0304 wrote:retro definitivno , a sa zakovicama ebay ima cijena oko 30ak dolara cini mi seotherside wrote:
ja samo da popravim slikunemam pojma za cipele
Kojeime-ja cu da ih nosim.Jedne sam dobila ali eto trebaju mi jos jedne jer sam ove stare bacila.
Pa pitam ima li negdje u Sa..
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
- rinna0304
- Posts: 865
- Joined: 23/07/2011 13:23
- Location: Sarajevo
-
TetkaSara
- Posts: 2291
- Joined: 27/11/2012 11:53
- Location: Za neke knjige sam emotivno vezana. Više nego za neke ljude.
#3832 Re: Sarajevo shoping
Sutra cu otici u Retro onako mi je blizu pa ako tamo ne nadjem onda cu preko e-bay ako do tad neuspijem od nekoga izmoliti da mi kupi. 
-
švrljo
- Posts: 123
- Joined: 04/08/2012 18:29
#3833 Re: Sarajevo shoping
U retru nemas, na Ciglanama imas 
-
dark_killer
- Posts: 113
- Joined: 02/05/2012 10:41
#3834 ima li se negdje kupiti? :D
zanima me jel se ima negdje(u sarajevu)kupiti ovakav džemper http://www.ebay.com/itm/Charles-Wilson- ... 337df3f46d
Last edited by dark_killer on 01/12/2012 12:54, edited 1 time in total.
- casper_
- Posts: 1096
- Joined: 24/06/2010 12:26
#3835 Re: ima li se negdje kupiti? :D
džemper sa kaže.dark_killer wrote:zanima me jel se ima negdje(u sarajevu)kupiti ovakav djemper http://www.ebay.com/itm/Charles-Wilson- ... 337df3f46d
- terra_incognita
- Posts: 1913
- Joined: 08/10/2007 11:43
- Location: Terra Incognita
#3836 Re: ima li se negdje kupiti? :D
Modiana, ali ne za ove paredark_killer wrote:zanima me jel se ima negdje(u sarajevu)kupiti ovakav djemper http://www.ebay.com/itm/Charles-Wilson- ... 337df3f46d
-
delirium.sa
- Posts: 257
- Joined: 24/02/2012 13:25
#3837 Re: Sarajevo shoping
Ima li neko info o novoj prodavnici Vis a Vis koja se otvara pored Azela u Titovoj? 
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#3838 Re: Sarajevo shoping
A zna li neko gdje ima malih jelki,ali bas malih




- lala*
- Posts: 255
- Joined: 17/03/2010 17:05
- Location: rajvoSa
#3839 Re: Sarajevo shoping
Zna li neko da li u sportskim radnjama ima zimskih jakni ali da su duže? Ili, ako ne u njima onda negdje drugo po povoljnoj cijeni i da nisu napuhane
?
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#3840 Re: Sarajevo shoping
Merkur na StupuSofija89 wrote:A zna li neko gdje ima malih jelki,ali bas malih
Pogledaj i u Merkatoru i Robotu
-
anonimus03
- Posts: 319
- Joined: 08/01/2011 11:54
- Location: Jupiter
#3841 Re: Sarajevo shoping
Ako mogu umjetne, bile su prosle godine u Jysku, okicene su. Velicina im je otprilike 40-50cm (odokativna metoda)Sofija89 wrote:A zna li neko gdje ima malih jelki,ali bas malih
Usput pitanjce, gdje ima kupiti pravu jelku, oko 1-1,5m visine, ali da nije rezana, nego u saksiji? Gledala sam prosle godine po rasadnicima, nije bilo.
-
drshh_sa
- Posts: 76
- Joined: 15/03/2011 08:39
#3842 Re: Sarajevo shoping
jeli ima jos leskon radnja u alti ili je samo u avazu sad?
- BadSanta
- Posts: 390
- Joined: 30/11/2011 22:43
- Location: Sarajevo
#3843 Re: Sarajevo shoping
Rekli su mi da ima tih dugih zimskih na pijaci na Ciglanama navodno ispod 100 km. Kakav im je stupanj napuhanosti ne znam.lala* wrote:Zna li neko da li u sportskim radnjama ima zimskih jakni ali da su duže? Ili, ako ne u njima onda negdje drugo po povoljnoj cijeni i da nisu napuhane?
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#3844 Re: Sarajevo shoping
nema je odavno u Altidrshh_sa wrote:jeli ima jos leskon radnja u alti ili je samo u avazu sad?
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#3845 Re: Sarajevo shoping
tufahija18
pa da trazim rezanu ne bih sigurno gledala gdje ima kupiti,nego bi otisla i ubrala jednu
ali dala si mi dobru ideju
pa da trazim rezanu ne bih sigurno gledala gdje ima kupiti,nego bi otisla i ubrala jednu
ali dala si mi dobru ideju
- Veliko Stopalo
- Posts: 538
- Joined: 31/10/2012 18:15
#3846 Re: Sarajevo shoping
trebaju mi farmerke, ravni kroj- u fazonu leviski 501, tamne... nemam puno vremena da obilazim prodavnice pa ako znate gdje da ih nadjem recite.
buvljak ne dolazi u obzir, cijena do 150 KM.
hajde zhene, sad se pokazhite.
buvljak ne dolazi u obzir, cijena do 150 KM.
hajde zhene, sad se pokazhite.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#3847 Re: Sarajevo shoping
Veliko Stopalo wrote:trebaju mi farmerke, ravni kroj- u fazonu leviski 501, tamne... nemam puno vremena da obilazim prodavnice pa ako znate gdje da ih nadjem recite.
buvljak ne dolazi u obzir, cijena do 150 KM.
hajde zhene, sad se pokazhite.
Benetton, Azel France, Mango...u Mangu su mi bili cak najljepsi modeli!
A takve sam uzela na Siranu, tamnoplave, ravnog kroja 30 KM
- Veliko Stopalo
- Posts: 538
- Joined: 31/10/2012 18:15
#3848 Re: Sarajevo shoping
hvala! samo ne znam da li se najbolje razumijemo, radi se o mushkim farmerkama.Nisrin wrote:
Benetton, Azel France, Mango...u Mangu su mi bili cak najljepsi modeli!
A takve sam uzela na Siranu, tamnoplave, ravnog kroja 30 KM
azel france, sirano-nishta to, kategorichki nishta.
- Better Man
- Posts: 18753
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3849 Re: Sarajevo shoping
Otiđi i pogledaj u Salsi u BBI, Replay na istom mjestu,a u Imortaneu je Diesel i naravno pogledaj i u Levisu!Veliko Stopalo wrote:trebaju mi farmerke, ravni kroj- u fazonu leviski 501, tamne... nemam puno vremena da obilazim prodavnice pa ako znate gdje da ih nadjem recite.
buvljak ne dolazi u obzir, cijena do 150 KM.
hajde zhene, sad se pokazhite.
- Veliko Stopalo
- Posts: 538
- Joined: 31/10/2012 18:15
#3850 Re: Sarajevo shoping
hvala!Better Man wrote:Otiđi i pogledaj u Salsi u BBI, Replay na istom mjestu,a u Imortaneu je Diesel i naravno pogledaj i u Levisu!Veliko Stopalo wrote:trebaju mi farmerke, ravni kroj- u fazonu leviski 501, tamne... nemam puno vremena da obilazim prodavnice pa ako znate gdje da ih nadjem recite.
buvljak ne dolazi u obzir, cijena do 150 KM.
hajde zhene, sad se pokazhite.
bio danas u salsi, imaju jedne koje su mi se svidjele, tu i inache kupujem farmerke ali sam se posljednji put izradio jer mi se nije svidio kroj a nije mi se uchinio tako losh dok sam ih probavao.
Replay i Diesel su zhara, chisto sumnjam da ima ishta ispod 250-300 KM a u Levis nisam ishao, ne znam ni koji vishe radi, vjerovatno onaj kod FIS-a?

