BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3826 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Trebam li dodat' da svi navedeni klubovi smatraju cinjenicu da Ibro ne igra evropske utakmice kao veoma pozitivan faktor u toku predstojecih pregovora, jer bi time imao pravo nastupa u zavrsnici Lige Sampiona 
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3827 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Eto Misimovic, Zahirovic i Lulic igraju po Dortmundima i Unitedimazlajapravaraja wrote:Vec kruze price kuloarima da Ibro vec na zimu treba da predje u neki zvucniji klub. Pominju se tu Juventus, Malaga, Dortmund, ali i Paris, Chelsea i Junajted.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3828 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Igra Stilic u Karpatyma iz LwiwaPapeSusic wrote:Eto Misimovic, Zahirovic i Lulic igraju po Dortmundima i Unitedimazlajapravaraja wrote:Vec kruze price kuloarima da Ibro vec na zimu treba da predje u neki zvucniji klub. Pominju se tu Juventus, Malaga, Dortmund, ali i Paris, Chelsea i Junajted.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3829 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ibro prelazi u Olimpich poslije nove godine, na svečanom dočeku svira AC/DC.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3830 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Dakako onaj iz Marseille-aultima_palabra wrote:Ibro prelazi u Olimpich poslije nove godine, na svečanom dočeku svira AC/DC.
A svirace mu Marseljezu, naravno,...kakav crni ACDC
- luckylaka
- Posts: 26217
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3831 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Da dodam Begovic,Vranjes,Vrsajevic,Spahic,Pandza,Zukanovic,Sehic,Vedo....Sve europski gigantiPapeSusic wrote:Eto Misimovic, Zahirovic i Lulic igraju po Dortmundima i Unitedimazlajapravaraja wrote:Vec kruze price kuloarima da Ibro vec na zimu treba da predje u neki zvucniji klub. Pominju se tu Juventus, Malaga, Dortmund, ali i Paris, Chelsea i Junajted.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3832 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Moraš pratiti lik i djelo @PapeSusica da bi skontaozlajapravaraja wrote:Dakako onaj iz Marseille-aultima_palabra wrote:Ibro prelazi u Olimpich poslije nove godine, na svečanom dočeku svira AC/DC.![]()
A svirace mu Marseljezu, naravno,...kakav crni ACDC
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3833 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Problem ju u tome sto Ibricic nije iz Saraj'valuckylaka wrote:Da dodam Begovic,Vranjes,Vrsajevic,Spahic,Pandza,Zukanovic,Sehic,Vedo....Sve europski gigantiPapeSusic wrote:Eto Misimovic, Zahirovic i Lulic igraju po Dortmundima i Unitedimazlajapravaraja wrote:Vec kruze price kuloarima da Ibro vec na zimu treba da predje u neki zvucniji klub. Pominju se tu Juventus, Malaga, Dortmund, ali i Paris, Chelsea i Junajted.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3834 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
@Ultima
Ma prokont'o sam ga vec odavno
Ma prokont'o sam ga vec odavno
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#3835 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Sudeci po pisanju mnogih, mi imamo toliko talenta i kvaliteta sirom Evrope da nam nebi bilo dosta ni kada bi se 45 igraca pozivalo na okupljanja.
Papetu se lomi sve na kamaru sto nikoga ne kontaktira, sto im on ne izvadi BiH pasose itd...
JA ne znam kako to ustvari ide, akoi moze neko da pojasni:
Da li pape pozove igraca na okupljanje recimo protiv Grcke i litvanije i onda oni u par dana pokusavaju (ako to prvenstveno zele) da srede papire (ili mora Pape da i to uradi) i dodju na okupljanje??
Ili mozda PApe treba da porazgovara s njima, pita IH zele li igrati za BiH, oni onda ako zele srede papire i onda ih pape fino zovne i kaze im kad i gdje da dodju na okupljanje??
Ako je ovo drugo, kako se zna da li Pape to radi i s kojim igracima?? Pise li gdje koga Pape zove i pokusava ubijediti da igra za BiH??
Lomilo se Papetu sve od-do za ZUkanovica, dok je on, kako se neki dan ispostavilo, pricao sa momkom i cak pokusavao rijesiti neke nesuglasice, kakve obicno dolaze od strane tih nasih talenata, i koje su obicno prouzrokovane njihovim nezadovoljstvom zbog nepozivanja itd. itd...
Ohanite malo ljudi, ne moze svaki iole talentirani momak zaigrati cim neko stavi klip o njemu na Youtube...
Papetu se lomi sve na kamaru sto nikoga ne kontaktira, sto im on ne izvadi BiH pasose itd...
JA ne znam kako to ustvari ide, akoi moze neko da pojasni:
Da li pape pozove igraca na okupljanje recimo protiv Grcke i litvanije i onda oni u par dana pokusavaju (ako to prvenstveno zele) da srede papire (ili mora Pape da i to uradi) i dodju na okupljanje??
Ili mozda PApe treba da porazgovara s njima, pita IH zele li igrati za BiH, oni onda ako zele srede papire i onda ih pape fino zovne i kaze im kad i gdje da dodju na okupljanje??
Ako je ovo drugo, kako se zna da li Pape to radi i s kojim igracima?? Pise li gdje koga Pape zove i pokusava ubijediti da igra za BiH??
Lomilo se Papetu sve od-do za ZUkanovica, dok je on, kako se neki dan ispostavilo, pricao sa momkom i cak pokusavao rijesiti neke nesuglasice, kakve obicno dolaze od strane tih nasih talenata, i koje su obicno prouzrokovane njihovim nezadovoljstvom zbog nepozivanja itd. itd...
Ohanite malo ljudi, ne moze svaki iole talentirani momak zaigrati cim neko stavi klip o njemu na Youtube...
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3836 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Evo u Avazu mali interwiev sa Kolasincem, u kojem je ponovio da samo ceka poziv Papeta, odnosno pozitivnu "vibru" iz NSBIH, pa da krene u mjenjanje sportskog drzavljanstva. 
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3837 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Iako mislim da je pljuvačina prema Ibričiću isuviše pretjerana... vala ti ga momački prećeraPapeSusic wrote:Ne, ali je Ibricic nas najbolji igrac poslije Dzeke, Spahica i mozda Pjanica.Rossi07 wrote:@pape aka @nedimko sa ss.ba foruma jel tako?
- alphonse kauders
- Posts: 2774
- Joined: 12/10/2004 22:10
- Location: def: a place of settlement, activity, or residence
#3838 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Salihović forsira izgleda da ga izbace iz tima ili stave na transfer listu - drugi crveni u tri kola.
Pretpostavljam da je razlog taj što minute dobija na kapaljku, a danas iako Vukčević nije mogao igrati (naravno, čovjeku želimo brz oporavak), opet je počeo s klupe.
Kako god - momak je od kapitena tima dogurao do 13, 14-og igrača, očigledno ima problem sa Babelom i teško da će igrati ijednu utakmicu do kraja sezone.
Ipak, i ovo kako pokazuje svoje nezadovoljstvo je totalno neprofesionalan način (a ovo mu nije prvi put, čak je u reprezentaciji dobio crveni zbog vrijeđanja sudije pa nije igrao pola kvalifikacija) i teško da će se klubovi otimati na zimu za fudbalera ovako "teškog" karaktera.
Pretpostavljam da je razlog taj što minute dobija na kapaljku, a danas iako Vukčević nije mogao igrati (naravno, čovjeku želimo brz oporavak), opet je počeo s klupe.
Kako god - momak je od kapitena tima dogurao do 13, 14-og igrača, očigledno ima problem sa Babelom i teško da će igrati ijednu utakmicu do kraja sezone.
Ipak, i ovo kako pokazuje svoje nezadovoljstvo je totalno neprofesionalan način (a ovo mu nije prvi put, čak je u reprezentaciji dobio crveni zbog vrijeđanja sudije pa nije igrao pola kvalifikacija) i teško da će se klubovi otimati na zimu za fudbalera ovako "teškog" karaktera.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3839 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Gaziantepspor i Genclerbirligi jedva cekaju takvealphonse kauders wrote:Salihović forsira izgleda da ga izbace iz tima ili stave na transfer listu - drugi crveni u tri kola.
Pretpostavljam da je razlog taj što minute dobija na kapaljku, a danas iako Vukčević nije mogao igrati (naravno, čovjeku želimo brz oporavak), opet je počeo s klupe.
Kako god - momak je od kapitena tima dogurao do 13, 14-og igrača, očigledno ima problem sa Babelom i teško da će igrati ijednu utakmicu do kraja sezone.
Ipak, i ovo kako pokazuje svoje nezadovoljstvo je totalno neprofesionalan način (a ovo mu nije prvi put, čak je u reprezentaciji dobio crveni zbog vrijeđanja sudije pa nije igrao pola kvalifikacija) i teško da će se klubovi otimati na zimu za fudbalera ovako "teškog" karaktera.
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3840 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Gaziantepspor je trenutno jedan od naj jaci klubova u Turskoj, ljudi ulazu. Cilj je im za 2 godine igrati grupnu fazu LPzlajapravaraja wrote:Gaziantepspor i Genclerbirligi jedva cekaju takvealphonse kauders wrote:Salihović forsira izgleda da ga izbace iz tima ili stave na transfer listu - drugi crveni u tri kola.
Pretpostavljam da je razlog taj što minute dobija na kapaljku, a danas iako Vukčević nije mogao igrati (naravno, čovjeku želimo brz oporavak), opet je počeo s klupe.
Kako god - momak je od kapitena tima dogurao do 13, 14-og igrača, očigledno ima problem sa Babelom i teško da će igrati ijednu utakmicu do kraja sezone.
Ipak, i ovo kako pokazuje svoje nezadovoljstvo je totalno neprofesionalan način (a ovo mu nije prvi put, čak je u reprezentaciji dobio crveni zbog vrijeđanja sudije pa nije igrao pola kvalifikacija) i teško da će se klubovi otimati na zimu za fudbalera ovako "teškog" karaktera.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3841 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
A potom i osvojiti, dakakoPapeSusic wrote:Gaziantepspor je trenutno jedan od naj jaci klubova u Turskoj, ljudi ulazu. Cilj je im za 2 godine igrati grupnu fazu LPzlajapravaraja wrote:Gaziantepspor i Genclerbirligi jedva cekaju takvealphonse kauders wrote:Salihović forsira izgleda da ga izbace iz tima ili stave na transfer listu - drugi crveni u tri kola.
Pretpostavljam da je razlog taj što minute dobija na kapaljku, a danas iako Vukčević nije mogao igrati (naravno, čovjeku želimo brz oporavak), opet je počeo s klupe.
Kako god - momak je od kapitena tima dogurao do 13, 14-og igrača, očigledno ima problem sa Babelom i teško da će igrati ijednu utakmicu do kraja sezone.
Ipak, i ovo kako pokazuje svoje nezadovoljstvo je totalno neprofesionalan način (a ovo mu nije prvi put, čak je u reprezentaciji dobio crveni zbog vrijeđanja sudije pa nije igrao pola kvalifikacija) i teško da će se klubovi otimati na zimu za fudbalera ovako "teškog" karaktera.
Citam jutros da su upravo Seju (pored Lulica) zapikali za lijevog ofanzivnog, a za ostale pozicije su se spominjali i Ronaldo, Tevez, Vidic ili Alves
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3842 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Opet taj Zukanović zabija
, pa smiri se dečko..
EDIT: i onda pocrvenio
EDIT: i onda pocrvenio
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3843 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
uh jestel vidili start Salihovica ono je za zatvora
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#3844 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Sta bi Salihovicu 
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3845 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ma nije mu prvi, a Bogami ni zadnji put. Covjek je imo jos od Herthe ovakvih "izleta", definitivno ima problem u glavi jer ovoliki crveni ne mogu biti slucajnost. 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3846 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Slučajnost da je onako baš potrefio Sejo. Jeste da je čisti crveni, no daleko od namjere, jedino ako je baš pravi glumac ala Fabregas i takvih polovnih igrača koji su fuj od igrača.
-
IlijaLadin
- Posts: 1218
- Joined: 24/10/2004 23:46
- Location: Soli
#3847 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
bitna je najava izmjene zakonske regulative vezane uz drzavljanatvo bih i drugih zemalja. iako one ne znace ekvivalenciju, dobro je barem s nase strane zapoceti pozitivne procese
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ustavni- ... /120929125
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ustavni- ... /120929125
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79553
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3848 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Salihović je mogao onom liku slomiti nogu samo tako. 
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3849 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

dakle ima u njemu bosanskog
ima nade
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3850 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Netreba sada stvarati pritisak. Nije budala da rizikuje karijeru, ipak igra za Dinamo i mlade reprezentacije Hrvatske. U nas su mlade reprezentacije neozibiljne i organizacija je smjesna (izuzetak U21 otkad je Jagodic preuzeo.)
Pustiti ga nek igra za njih i onda kad je spreman za U21 poslati Dzeku u Zagreb da malo poprica.
Pustiti ga nek igra za njih i onda kad je spreman za U21 poslati Dzeku u Zagreb da malo poprica.
