BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3826 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Trebam li dodat' da svi navedeni klubovi smatraju cinjenicu da Ibro ne igra evropske utakmice kao veoma pozitivan faktor u toku predstojecih pregovora, jer bi time imao pravo nastupa u zavrsnici Lige Sampiona :wink:
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3827 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

zlajapravaraja wrote:Vec kruze price kuloarima da Ibro vec na zimu treba da predje u neki zvucniji klub. Pominju se tu Juventus, Malaga, Dortmund, ali i Paris, Chelsea i Junajted.
Eto Misimovic, Zahirovic i Lulic igraju po Dortmundima i Unitedima :lol:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3828 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

PapeSusic wrote:
zlajapravaraja wrote:Vec kruze price kuloarima da Ibro vec na zimu treba da predje u neki zvucniji klub. Pominju se tu Juventus, Malaga, Dortmund, ali i Paris, Chelsea i Junajted.
Eto Misimovic, Zahirovic i Lulic igraju po Dortmundima i Unitedima :lol:
Igra Stilic u Karpatyma iz Lwiwa :wink:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3829 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ultima_palabra »

Ibro prelazi u Olimpich poslije nove godine, na svečanom dočeku svira AC/DC.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3830 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

ultima_palabra wrote:Ibro prelazi u Olimpich poslije nove godine, na svečanom dočeku svira AC/DC.
Dakako onaj iz Marseille-a :wink:

A svirace mu Marseljezu, naravno,...kakav crni ACDC :-)
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#3831 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by luckylaka »

PapeSusic wrote:
zlajapravaraja wrote:Vec kruze price kuloarima da Ibro vec na zimu treba da predje u neki zvucniji klub. Pominju se tu Juventus, Malaga, Dortmund, ali i Paris, Chelsea i Junajted.
Eto Misimovic, Zahirovic i Lulic igraju po Dortmundima i Unitedima :lol:
Da dodam Begovic,Vranjes,Vrsajevic,Spahic,Pandza,Zukanovic,Sehic,Vedo....Sve europski giganti :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3832 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ultima_palabra »

zlajapravaraja wrote:
ultima_palabra wrote:Ibro prelazi u Olimpich poslije nove godine, na svečanom dočeku svira AC/DC.
Dakako onaj iz Marseille-a :wink:

A svirace mu Marseljezu, naravno,...kakav crni ACDC :-)
Moraš pratiti lik i djelo @PapeSusica da bi skontao :)
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3833 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

luckylaka wrote:
PapeSusic wrote:
zlajapravaraja wrote:Vec kruze price kuloarima da Ibro vec na zimu treba da predje u neki zvucniji klub. Pominju se tu Juventus, Malaga, Dortmund, ali i Paris, Chelsea i Junajted.
Eto Misimovic, Zahirovic i Lulic igraju po Dortmundima i Unitedima :lol:
Da dodam Begovic,Vranjes,Vrsajevic,Spahic,Pandza,Zukanovic,Sehic,Vedo....Sve europski giganti :-)
Problem ju u tome sto Ibricic nije iz Saraj'va :-)
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3834 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

@Ultima

Ma prokont'o sam ga vec odavno :lol:
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3835 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Infaze Studio »

Sudeci po pisanju mnogih, mi imamo toliko talenta i kvaliteta sirom Evrope da nam nebi bilo dosta ni kada bi se 45 igraca pozivalo na okupljanja.
Papetu se lomi sve na kamaru sto nikoga ne kontaktira, sto im on ne izvadi BiH pasose itd...
JA ne znam kako to ustvari ide, akoi moze neko da pojasni:
Da li pape pozove igraca na okupljanje recimo protiv Grcke i litvanije i onda oni u par dana pokusavaju (ako to prvenstveno zele) da srede papire (ili mora Pape da i to uradi) i dodju na okupljanje??
Ili mozda PApe treba da porazgovara s njima, pita IH zele li igrati za BiH, oni onda ako zele srede papire i onda ih pape fino zovne i kaze im kad i gdje da dodju na okupljanje??

Ako je ovo drugo, kako se zna da li Pape to radi i s kojim igracima?? Pise li gdje koga Pape zove i pokusava ubijediti da igra za BiH??
Lomilo se Papetu sve od-do za ZUkanovica, dok je on, kako se neki dan ispostavilo, pricao sa momkom i cak pokusavao rijesiti neke nesuglasice, kakve obicno dolaze od strane tih nasih talenata, i koje su obicno prouzrokovane njihovim nezadovoljstvom zbog nepozivanja itd. itd...
Ohanite malo ljudi, ne moze svaki iole talentirani momak zaigrati cim neko stavi klip o njemu na Youtube...
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3836 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by phillie »

Evo u Avazu mali interwiev sa Kolasincem, u kojem je ponovio da samo ceka poziv Papeta, odnosno pozitivnu "vibru" iz NSBIH, pa da krene u mjenjanje sportskog drzavljanstva. :thumbup:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3837 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by cyprus »

PapeSusic wrote:
Rossi07 wrote:@pape aka @nedimko sa ss.ba foruma jel tako? :D
Ne, ali je Ibricic nas najbolji igrac poslije Dzeke, Spahica i mozda Pjanica.
Iako mislim da je pljuvačina prema Ibričiću isuviše pretjerana... vala ti ga momački prećera :mrgreen:
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2774
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#3838 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by alphonse kauders »

Salihović forsira izgleda da ga izbace iz tima ili stave na transfer listu - drugi crveni u tri kola.

Pretpostavljam da je razlog taj što minute dobija na kapaljku, a danas iako Vukčević nije mogao igrati (naravno, čovjeku želimo brz oporavak), opet je počeo s klupe.
Kako god - momak je od kapitena tima dogurao do 13, 14-og igrača, očigledno ima problem sa Babelom i teško da će igrati ijednu utakmicu do kraja sezone.

Ipak, i ovo kako pokazuje svoje nezadovoljstvo je totalno neprofesionalan način (a ovo mu nije prvi put, čak je u reprezentaciji dobio crveni zbog vrijeđanja sudije pa nije igrao pola kvalifikacija) i teško da će se klubovi otimati na zimu za fudbalera ovako "teškog" karaktera.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3839 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

alphonse kauders wrote:Salihović forsira izgleda da ga izbace iz tima ili stave na transfer listu - drugi crveni u tri kola.

Pretpostavljam da je razlog taj što minute dobija na kapaljku, a danas iako Vukčević nije mogao igrati (naravno, čovjeku želimo brz oporavak), opet je počeo s klupe.
Kako god - momak je od kapitena tima dogurao do 13, 14-og igrača, očigledno ima problem sa Babelom i teško da će igrati ijednu utakmicu do kraja sezone.

Ipak, i ovo kako pokazuje svoje nezadovoljstvo je totalno neprofesionalan način (a ovo mu nije prvi put, čak je u reprezentaciji dobio crveni zbog vrijeđanja sudije pa nije igrao pola kvalifikacija) i teško da će se klubovi otimati na zimu za fudbalera ovako "teškog" karaktera.
Gaziantepspor i Genclerbirligi jedva cekaju takve :roll:
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3840 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

zlajapravaraja wrote:
alphonse kauders wrote:Salihović forsira izgleda da ga izbace iz tima ili stave na transfer listu - drugi crveni u tri kola.

Pretpostavljam da je razlog taj što minute dobija na kapaljku, a danas iako Vukčević nije mogao igrati (naravno, čovjeku želimo brz oporavak), opet je počeo s klupe.
Kako god - momak je od kapitena tima dogurao do 13, 14-og igrača, očigledno ima problem sa Babelom i teško da će igrati ijednu utakmicu do kraja sezone.

Ipak, i ovo kako pokazuje svoje nezadovoljstvo je totalno neprofesionalan način (a ovo mu nije prvi put, čak je u reprezentaciji dobio crveni zbog vrijeđanja sudije pa nije igrao pola kvalifikacija) i teško da će se klubovi otimati na zimu za fudbalera ovako "teškog" karaktera.
Gaziantepspor i Genclerbirligi jedva cekaju takve :roll:
Gaziantepspor je trenutno jedan od naj jaci klubova u Turskoj, ljudi ulazu. Cilj je im za 2 godine igrati grupnu fazu LP
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3841 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

PapeSusic wrote:
zlajapravaraja wrote:
alphonse kauders wrote:Salihović forsira izgleda da ga izbace iz tima ili stave na transfer listu - drugi crveni u tri kola.

Pretpostavljam da je razlog taj što minute dobija na kapaljku, a danas iako Vukčević nije mogao igrati (naravno, čovjeku želimo brz oporavak), opet je počeo s klupe.
Kako god - momak je od kapitena tima dogurao do 13, 14-og igrača, očigledno ima problem sa Babelom i teško da će igrati ijednu utakmicu do kraja sezone.

Ipak, i ovo kako pokazuje svoje nezadovoljstvo je totalno neprofesionalan način (a ovo mu nije prvi put, čak je u reprezentaciji dobio crveni zbog vrijeđanja sudije pa nije igrao pola kvalifikacija) i teško da će se klubovi otimati na zimu za fudbalera ovako "teškog" karaktera.
Gaziantepspor i Genclerbirligi jedva cekaju takve :roll:
Gaziantepspor je trenutno jedan od naj jaci klubova u Turskoj, ljudi ulazu. Cilj je im za 2 godine igrati grupnu fazu LP
A potom i osvojiti, dakako ;-)

Citam jutros da su upravo Seju (pored Lulica) zapikali za lijevog ofanzivnog, a za ostale pozicije su se spominjali i Ronaldo, Tevez, Vidic ili Alves ;-)
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3842 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

Opet taj Zukanović zabija :thumbup: , pa smiri se dečko..

EDIT: i onda pocrvenio :sad:
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3843 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

uh jestel vidili start Salihovica ono je za zatvora
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#3844 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by denimb »

Sta bi Salihovicu :run:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3845 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Ma nije mu prvi, a Bogami ni zadnji put. Covjek je imo jos od Herthe ovakvih "izleta", definitivno ima problem u glavi jer ovoliki crveni ne mogu biti slucajnost. :roll:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3846 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Slučajnost da je onako baš potrefio Sejo. Jeste da je čisti crveni, no daleko od namjere, jedino ako je baš pravi glumac ala Fabregas i takvih polovnih igrača koji su fuj od igrača.
IlijaLadin
Posts: 1218
Joined: 24/10/2004 23:46
Location: Soli

#3847 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by IlijaLadin »

bitna je najava izmjene zakonske regulative vezane uz drzavljanatvo bih i drugih zemalja. iako one ne znace ekvivalenciju, dobro je barem s nase strane zapoceti pozitivne procese

http://www.klix.ba/vijesti/bih/ustavni- ... /120929125
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79553
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3848 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

Salihović je mogao onom liku slomiti nogu samo tako. :-)
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#3849 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by amoninan »

Image

dakle ima u njemu bosanskog
ima nade :D
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3850 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

Netreba sada stvarati pritisak. Nije budala da rizikuje karijeru, ipak igra za Dinamo i mlade reprezentacije Hrvatske. U nas su mlade reprezentacije neozibiljne i organizacija je smjesna (izuzetak U21 otkad je Jagodic preuzeo.)

Pustiti ga nek igra za njih i onda kad je spreman za U21 poslati Dzeku u Zagreb da malo poprica.
Post Reply