Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3826 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

Mislis da se S4 sali. Neka obuje cipele. :wink: :mrgreen:
User avatar
Nastasia
Posts: 3472
Joined: 12/01/2018 13:44

#3827 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Nastasia »

moonca wrote:
pizarro wrote:
Nastasia wrote:Nosim starke, imala sam ih tonu, sad sam se ograničila. Jedne duboke bijele, kožne, jedne teget plave, crvene i crne.
Zadnjih godinu-dvije sam jako zavoljela vansice, i njih imam tonu, pretežno u nekim ludim dezenima, roze ružice, šahovnica, crne sa crvenim srcadima i bijelim krilima hahah i imam jedne muške patike, za koje me prodavač 10 minuta ubjeđivao da su muške ZNAM hoću da kupim, makse.

Tenisice nosim uz sve, od farmerki i opuštene majice, do suknjica, pa i haljine, čak i navečer u izlazak.
Imam jedne ravne sandale i jedne sa štiklom, u nekom retro fazonu, vrlo rijetko ih nosim.
na pravom si putu, samo tako nastavi :thumbup: :D
Nisu teniske za svaku priliku. :-)
Skoro uvijek stavljam udobnost ispred svega.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3828 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

Razumijem to. Zbog udobnosti ne nosim sandale vec cipele. No, moramo pratiti i kodekse oblacenja za pojedine momente u zivotu. :)
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3829 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

npr?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3830 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

pizarro wrote:npr?
Recimo sastanak sa djevojkom, idete u restoran. Svakodnevno gledam, djevojka u haljinici, sandale, on :shock: japanke, sportski shorc. Ili tene. Neces se osjecati ugodno kada te konobar na ulazu odmjeri, djevojku pa tebe.intervju za posao. Neki dan se zali studentica isla na,razgovor za ljetni posao. Zena koja ju je intervjuisala je bila jako dotjerana, odjeca, sminka. Ova djevojka je to jako licno primila, osjecala se neugodno, odrazilo se sigurno i na njenim.odgovorima.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3831 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

:lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3832 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by MarlboroGold »

Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#3833 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Ramzess Veliki »

Nosio ali mi ih ukrao cuko i izgrizao. :sad:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#3834 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote:Image
Valjal' ovo cemu? Imam dva para Skecerica ne bih ih vise nikad kupio, a ni dusmanu preporucio kako kratko traju ...
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3835 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by MarlboroGold »

Ramzess Veliki wrote:
MarlboroGold wrote:Image
Valjal' ovo cemu? Imam dva para Skecerica ne bih ih vise nikad kupio, a ni dusmanu preporucio kako kratko traju ...
Odlične su i veoma udobne, a o trajanju ću vidjeti jer sam ih kupio prošle sedmice. Za šetnju su se ubile. Naravno, nisu za kišu, pa i onu najslabiju.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#3836 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote:
Ramzess Veliki wrote:Valjal' ovo cemu? Imam dva para Skecerica ne bih ih vise nikad kupio, a ni dusmanu preporucio kako kratko traju ...
Odlične su i veoma udobne, a o trajanju ću vidjeti jer sam ih kupio prošle sedmice. Za šetnju su se ubile. Naravno, nisu za kišu, pa i onu najslabiju.
Kad dodjem potrazit cu Caterpillar, imao sam jedne - poslije deset godina ih poklonio jaranu a nisam obraz izgubio. :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3837 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by SmokingMan »

Za trčanja,tačnije maratona..... :bih: :thumbup:

Image
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3838 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by S4mpion »

Za šetnju Hogwartsom.
Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3839 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by insomnia78 »

Cuj neces se osjecati ugodno kad te konobar odmjeri
Jes pa da odmah popije backhand
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3840 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by _BataZiv_0809 »

frosty wrote:Spremne za polazak.
Image
Jesu li ovo strample ili se kvarcas :evil:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#3841 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

S4mpion wrote:Za šetnju Hogwartsom.
Image
znala sam da si nove crne objavio, čim sam vidjela nove postove u temi. :|
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3842 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by S4mpion »

cendlerbing wrote:
znala sam da si nove crne objavio, čim sam vidjela nove postove u temi. :|
Znaš me, znam te. :lol: Ovim tenama nijedna druga boja ne bi stajala. :komi:
User avatar
frosty
Posts: 1291
Joined: 26/11/2017 16:53

#3843 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by frosty »

_BataZiv_0809 wrote:
frosty wrote:Spremne za polazak.
Image
Jesu li ovo strample ili se kvarcas :evil:
Ne kvarcam se, takav mi je ten. Samo je možda više došao do izražaja zbog boje tena.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3844 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by _BataZiv_0809 »

frosty wrote: Ne kvarcam se, takav mi je ten. Samo je možda više došao do izražaja zbog boje tena.
Lijep ti je ten. :kiss: Ocekujemo i neke ljetne varijante slika 8)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3845 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mO k3 »

:lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3846 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mO k3 »

frosty wrote:Spremne za polazak.
Image
izvini sto te pitam , nije mi namjera da te uvrijedm , ali igras li ti fudbala??
s@mson
Posts: 908
Joined: 23/03/2007 10:50

#3847 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by s@mson »

Image
infiny
Posts: 325
Joined: 06/04/2018 16:18

#3848 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by infiny »

Uzeti u obzir perspektivu i ugao iz koje(g) je uslikano

Samson, dobre tene :thumbup:
User avatar
frosty
Posts: 1291
Joined: 26/11/2017 16:53

#3849 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by frosty »

_BataZiv_0809 wrote:
frosty wrote: Ne kvarcam se, takav mi je ten. Samo je možda više došao do izražaja zbog boje tena.
Lijep ti je ten. :kiss: Ocekujemo i neke ljetne varijante slika 8)
Hvala ti :kiss:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3850 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by beni-bu-man »

Image
Post Reply