Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3826 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Mislis da se S4 sali. Neka obuje cipele.

- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#3827 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Skoro uvijek stavljam udobnost ispred svega.moonca wrote:Nisu teniske za svaku priliku.pizarro wrote:na pravom si putu, samo tako nastaviNastasia wrote:Nosim starke, imala sam ih tonu, sad sam se ograničila. Jedne duboke bijele, kožne, jedne teget plave, crvene i crne.
Zadnjih godinu-dvije sam jako zavoljela vansice, i njih imam tonu, pretežno u nekim ludim dezenima, roze ružice, šahovnica, crne sa crvenim srcadima i bijelim krilima hahah i imam jedne muške patike, za koje me prodavač 10 minuta ubjeđivao da su muške ZNAM hoću da kupim, makse.
Tenisice nosim uz sve, od farmerki i opuštene majice, do suknjica, pa i haljine, čak i navečer u izlazak.
Imam jedne ravne sandale i jedne sa štiklom, u nekom retro fazonu, vrlo rijetko ih nosim.![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3828 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Razumijem to. Zbog udobnosti ne nosim sandale vec cipele. No, moramo pratiti i kodekse oblacenja za pojedine momente u zivotu. 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3830 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Recimo sastanak sa djevojkom, idete u restoran. Svakodnevno gledam, djevojka u haljinici, sandale, onpizarro wrote:npr?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#3833 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nosio ali mi ih ukrao cuko i izgrizao. 
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#3834 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Valjal' ovo cemu? Imam dva para Skecerica ne bih ih vise nikad kupio, a ni dusmanu preporucio kako kratko traju ...MarlboroGold wrote:
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#3835 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Odlične su i veoma udobne, a o trajanju ću vidjeti jer sam ih kupio prošle sedmice. Za šetnju su se ubile. Naravno, nisu za kišu, pa i onu najslabiju.Ramzess Veliki wrote:Valjal' ovo cemu? Imam dva para Skecerica ne bih ih vise nikad kupio, a ni dusmanu preporucio kako kratko traju ...MarlboroGold wrote:
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#3836 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kad dodjem potrazit cu Caterpillar, imao sam jedne - poslije deset godina ih poklonio jaranu a nisam obraz izgubio.MarlboroGold wrote:Odlične su i veoma udobne, a o trajanju ću vidjeti jer sam ih kupio prošle sedmice. Za šetnju su se ubile. Naravno, nisu za kišu, pa i onu najslabiju.Ramzess Veliki wrote:Valjal' ovo cemu? Imam dva para Skecerica ne bih ih vise nikad kupio, a ni dusmanu preporucio kako kratko traju ...
- SmokingMan
- Posts: 22556
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3837 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Za trčanja,tačnije maratona.....

- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#3838 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Za šetnju Hogwartsom.


- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3839 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Cuj neces se osjecati ugodno kad te konobar odmjeri
Jes pa da odmah popije backhand
Jes pa da odmah popije backhand
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3840 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jesu li ovo strample ili se kvarcasfrosty wrote:Spremne za polazak.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3841 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
znala sam da si nove crne objavio, čim sam vidjela nove postove u temi.S4mpion wrote:Za šetnju Hogwartsom.
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#3842 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Znaš me, znam te.cendlerbing wrote:
znala sam da si nove crne objavio, čim sam vidjela nove postove u temi.
- frosty
- Posts: 1291
- Joined: 26/11/2017 16:53
#3843 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ne kvarcam se, takav mi je ten. Samo je možda više došao do izražaja zbog boje tena._BataZiv_0809 wrote:Jesu li ovo strample ili se kvarcasfrosty wrote:Spremne za polazak.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3844 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Lijep ti je ten.frosty wrote: Ne kvarcam se, takav mi je ten. Samo je možda više došao do izražaja zbog boje tena.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3846 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
izvini sto te pitam , nije mi namjera da te uvrijedm , ali igras li ti fudbala??frosty wrote:Spremne za polazak.
-
infiny
- Posts: 325
- Joined: 06/04/2018 16:18
#3848 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Uzeti u obzir perspektivu i ugao iz koje(g) je uslikano
Samson, dobre tene
Samson, dobre tene
- frosty
- Posts: 1291
- Joined: 26/11/2017 16:53
#3849 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Hvala ti_BataZiv_0809 wrote:Lijep ti je ten.frosty wrote: Ne kvarcam se, takav mi je ten. Samo je možda više došao do izražaja zbog boje tena.Ocekujemo i neke ljetne varijante slika
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D




