BiH proizvodi (domaće je najbolje)

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
nellismo
Posts: 214
Joined: 08/10/2014 18:17

#3826 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by nellismo »

A za šta je ovaj falls deo?
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3827 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by bumerangss »

m_l wrote:
Izdvojila bih:

Image

Vraca se softly.

Podrzimo i kupujmo domace! :bih:
Meni je IDA bila... tako-tako ali je ARIX bio pravo dobar! Ja sam koristio ovaj rozi za bijelo otkuhavanje a ovaj ljubicasti color kako mu i ime kaze za sarene haljine a 3de je ne prevazidjen!
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3828 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by vješalica »

jel stiglo u sarajevo?
cranberries
Posts: 619
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#3829 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by cranberries »

Day after tomorrow, Bingo Sjenjak Tuzla...

Image
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3830 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

Bravo :thumbup:
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#3831 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by friskyoreo »

Kupio juce 3D, bas sad perem sudje, odlican je. Iako sam bio sumnjicav, i ono, podrzat cu ih kupovinom cak i ako kvalitet bude slabiji. Kvalitet je odlican, cak i da nije ovakva situacija kakva jeste, odlucio bih se za 3D. Ostalo nisam jos probao. Ako ostanu ovakvi, bit ce super. :thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3832 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

Nadam se da će uskoro biti u Sarajevu
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3833 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Pitarrr82 »

.
User avatar
saiks
Posts: 1196
Joined: 12/11/2013 13:06

#3834 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

Koja firma ce biti distributer za Ditu?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3835 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JanuaryJones »

Kome/kuda idu pare kad su im računi blokirani? Kako će isplaćivati radnike i nabavljat sirovine?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3836 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

JanuaryJones wrote:Kome/kuda idu pare kad su im računi blokirani? Kako će isplaćivati radnike i nabavljat sirovine?
Valjda je zakonom o stečaju definisano da je to sada novi subjekt sa novim računom
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#3837 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by ranger »

da, to je sada "Dita, dd u stecaju" koja se pravno razlikuje od "Dita dd", I guess...
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3838 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JanuaryJones »

StupskaBitanga wrote:
JanuaryJones wrote:Kome/kuda idu pare kad su im računi blokirani? Kako će isplaćivati radnike i nabavljat sirovine?
Valjda je zakonom o stečaju definisano da je to sada novi subjekt sa novim računom
Samo da dođe do radnika, de ne bude opet neko popuh'o pare usput a radnici izvisili.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3839 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Nisrin »

Da li je 3DE stigao u Sarajevo???! ;)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3840 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by _BataZiv_0809 »

JanuaryJones wrote: Samo da dođe do radnika, de ne bude opet neko popuh'o pare usput a radnici izvisili.
Stečajni postupak bi trebao to sve urediti. Koliko vidimo umjesala se politika i krupni kapital (vlada tk i dzambic/bingo) tako da mozda i bude nesto od ovoga.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3841 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by _BataZiv_0809 »

Nisrin wrote:Da li je 3DE stigao u Sarajevo???! ;)
Nije jos. Zeljno ga cekamo :evil:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#3842 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Ned071 »

Sve je to meni za k...c dok druga kuca radi normalno a haris abdurahmanovic ima status fine gradske raje...
nikimostar
Posts: 653
Joined: 09/05/2010 15:42

#3843 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by nikimostar »

Ned071 wrote:Sve je to meni za k...c dok druga kuca radi normalno a haris abdurahmanovic ima status fine gradske raje...

Da,bas tako,a gdje je Suad KUrtagic bivsi predsjednik skupstine i nadzornog odbora Dite,jadna smo mi drzava u svakom pogledau
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#3844 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Yapi Yapo »

onaj gel za kosu Professional, jel jedino on proizveden u BiH?
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#3845 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by artime »

Vispak krema tiramisu kapucinu :thumbup: :thumbup: nisam mogla naci sliku, novi je proizvod.
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#3846 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Yapi Yapo »

Yapi Yapo wrote:onaj gel za kosu Professional, jel jedino on proizveden u BiH?
i recite mi neke kozmeticke proizvode, kaladont, pjena za brijanje.. hocu da se namirim
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#3847 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Bosnjak333 »

Vispakove cokolade se strasno popravile sad su bas ukusne.Svaka cast,samo tako nastavite! :bih:
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#3848 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by walk_M-A-N »

Bosnjak333 wrote:Vispakove cokolade se strasno popravile sad su bas ukusne.Svaka cast,samo tako nastavite! :bih:
Otkad? Je li drugo ime ili su i dalje one iste čoko krem sa kockicama, koje su bile primjer loše čokolade?
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#3849 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Bosnjak333 »

walk_M-A-N wrote:
Bosnjak333 wrote:Vispakove cokolade se strasno popravile sad su bas ukusne.Svaka cast,samo tako nastavite! :bih:
Otkad? Je li drugo ime ili su i dalje one iste čoko krem sa kockicama, koje su bile primjer loše čokolade?
Iste su cokolade,barem omot,ali se ukus totalno promijenio.Obicne mlijecne cokolade meni lice na Kanditove.
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#3850 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Yapi Yapo »

niko da mi pomogne ccccccc,

jel imaju kakve musli pahuljice od našeg proizvođača?
Post Reply