FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3826 Re: FK Zeljeznicar

Post by rado_vidjen »

Halleluhwah wrote:Kakva vam je odbrana ako vam je napad tup? :mrgreen:
otupljujuca :oops:...zatupljuje ostricu protivnicke navale :D
-----------------------------------


ima li kakav broj da se nazove belmin k. i upita za junacko zdravlje i familiju usput? 8)

zasita je dobro se zvati belmin karamehmedovic

10 dana sekanja po berlinu i mlacenja, sigurno nemalih dnevnica, pa onda 10 dana zbjega u poljsku, i sve ponove...kakva lignja
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3827 Re: FK Zeljeznicar

Post by Halleluhwah »

"Biće guravo", kaže trener Želje Amar Osim. "Velež je po svemu sudeći u boljoj formi od nas. Mostarci igraju prilično dobro i pred nama nije nimalo lagan zadatak. Name donekle na ruku ide što uzvratnu utakmicu igramo na svom terenu, ali ćemo vidjeti koliko će nam to stvarno koristiti"

Evo i četvrte. :mrgreen: :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3828 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

igraj bunker, igraj i pobijedi :D
igraj hrabro brani seeeee :D :D
kad napadnu nemoj da se predaš
već iz kontre ima da ga daš :D :D

protiv veleža očekujem 'ladno 0-0 i 1-0, pametnome dosta :D :D
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3829 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

JThomas wrote:igraj bunker, igraj i pobijedi :D
igraj hrabro brani seeeee :D :D
kad napadnu nemoj da se predaš
već iz kontre ima da ga daš :D :D

protiv veleža očekujem 'ladno 0-0 i 1-0, pametnome dosta :D :D
Mali prijedlog: umjesto "ima da ga daš", bolje bi bilo "da ih sjebaš".
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3830 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

Poslije posjete Srebrenici :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: ( ovim smo pokazali ko je VELIKAN ) i datih 7 golova , jucer pobijedismo Famosa sa 5:0 i izgleda da se polako napad uigrava. Samo nam to treba.
Kada postanemo onakvi kakvi trebamo ( a Amar je tu da tome doprinese - zna on to ) - nije nam bitan protivnik ..... bice bitna samo nasa pobjednicka igra .....
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3831 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

elSaik wrote:
Mali prijedlog: umjesto "ima da ga daš", bolje bi bilo "da ih sjebaš".
jebiga, saiče, kaže se "sjebEš"... :D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3832 Re: FK Zeljeznicar

Post by Lakat Jebić »

JThomas wrote:
elSaik wrote:
Mali prijedlog: umjesto "ima da ga daš", bolje bi bilo "da ih sjebaš".
jebiga, saiče, kaže se "sjebEš"... :D
pjesnicka sloboda ba :D
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3833 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Lakat Jebić wrote:
JThomas wrote:
elSaik wrote:
Mali prijedlog: umjesto "ima da ga daš", bolje bi bilo "da ih sjebaš".
jebiga, saiče, kaže se "sjebEš"... :D
pjesnicka sloboda ba :D
Kolega je objasnio. 8-)
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3834 Re: FK Zeljeznicar

Post by rado_vidjen »

Jel nas prenose...ili?
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3835 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

rado_vidjen wrote:Jel nas prenose...ili?
ako se napijemo :mrgreen:

BHT u 19 sati :thumbup:
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3836 Re: FK Zeljeznicar

Post by rado_vidjen »

ako uzmemo bod, balzamujem se :D

bilo bi lepo da se spreme neke pjesmice za micu :evil:
AAEERROO
Posts: 37
Joined: 03/08/2009 15:08

#3837 Re: FK Zeljeznicar

Post by AAEERROO »

Petit_Beurre wrote:
rado_vidjen wrote:Jel nas prenose...ili?
ako se napijemo :mrgreen:

BHT u 19 sati :thumbup:
Ccc vidi navijaca ! pametujete ovdje po forumu svakodnevno a tesko vam je otici u BL da gledate svoj klub , sad kad je najlakse otici na gostovanje (uplatis u svom udruzenju put) vi cete kuci da gledate utakmicu i da sarate po forumu. I nesto pametujete o posjeti i gostovanjima .
Da sam na vasem mjestu u buduce bi izbjegavao teme o fudbalu imate "Elektronski i štampani mediji" pa se tamo raspravljajte kakav je bio prenos i kakav je bio komentator. O navijacima , posjeti i gostovanjima ni rijec vise nego se poklopite usima .
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#3838 Re: FK Zeljeznicar

Post by Joey Tribbiani »

o sidje GOSTE, sta ima...
Halleluhwah wrote:Kakva vam je odbrana ako vam je napad tup? :mrgreen:
bolje i to nego ko vasi "strucnjaci"- svaki,ama bas svaki trener sarajeva samo kuka...i proklinje odluku da preuzme taj kljub

@karanan a vi ste igrali sa velikanima u pm, sve jade neke. prva jaca utakmica i kiks
AAEERROO
Posts: 37
Joined: 03/08/2009 15:08

#3839 Re: FK Zeljeznicar

Post by AAEERROO »

Joey Tribbiani wrote:o sidje GOSTE, sta ima...
jel to sve :skoljka: :skoljka:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3840 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

hoće li vas ovu subotu naveče na domaćoj tekmi biti više od 1.500? :skoljka:

mislim, ko o čemu, pitar o posjeti :skoljka:
User avatar
dobar_ti?
Posts: 225
Joined: 25/09/2009 17:16
Location: tamo gdje mi Nijaz kaze

#3841 Re: FK Zeljeznicar

Post by dobar_ti? »

AAEERROO wrote:
Joey Tribbiani wrote:o sidje GOSTE, sta ima...
jel to sve :skoljka: :skoljka:
to je sve, ostavio si nas bez teksta.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3842 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

Taman se malo smirilo, smaraci otisli na temu o svom klubu i onda dodje nekakav novi delegat, extra navijac (koji prati svoj klub SVAKU utakmicu, bez obzira gdje da igra) i pocne da pise gluposti. Hajde Celje ziv bio prestani smarati i uhvati se problema na Hasetu. Vjerujem da ih ima dovoljno da se ne osvrnes na drugi klub!
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3843 Re: FK Zeljeznicar

Post by Halleluhwah »

Plavih_11 wrote:Taman se malo smirilo, smaraci otisli na temu o svom klubu i onda dodje nekakav novi delegat, extra navijac (koji prati svoj klub SVAKU utakmicu, bez obzira gdje da igra) i pocne da pise gluposti. Hajde Celje ziv bio prestani smarati i uhvati se problema na Hasetu. Vjerujem da ih ima dovoljno da se ne osvrnes na drugi klub!
Što ti ba zapusti temu o Barsi?
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3844 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

Višća je i oficijelno novi igrač FK Željezničara. Potpis je stavio na ugovor od 3 godine. Neće biti u sastavu za sutrašnju utakmicu. Kutarisali se i te brige :thumbup:
Izvor : športšport

Nemam namjeru se raspravljati sa ultra mega giga, korak ispred nazad dva navijačima. :thumbup:

Sutra se nadam osvojenom bodu :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3845 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

Halleluhwah wrote:Što ti ba zapusti temu o Barsi?
Kako sam na odmoru manje sam za kompom ali od ponedeljka se vracam na posao! A sta da se pise o njima kad su nastavili tamo gdje su stali u prosloj sezoni .. :thumbup:
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3846 Re: FK Zeljeznicar

Post by Halleluhwah »

Plavih_11 wrote:
Halleluhwah wrote:Što ti ba zapusti temu o Barsi?
Kako sam na odmoru manje sam za kompom ali od ponedeljka se vracam na posao! A sta da se pise o njima kad su nastavili tamo gdje su stali u prosloj sezoni .. :thumbup:
Pa da. :wink: :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3847 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

Halleluhwah wrote:
Plavih_11 wrote:
Halleluhwah wrote:Što ti ba zapusti temu o Barsi?
Kako sam na odmoru manje sam za kompom ali od ponedeljka se vracam na posao! A sta da se pise o njima kad su nastavili tamo gdje su stali u prosloj sezoni .. :thumbup:
Pa da. :wink: :thumbup:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 1#p3020661

Evo lijepih vijesti .. :thumbup:
cikular
Posts: 389
Joined: 03/08/2009 13:06

#3848 Re: FK Zeljeznicar

Post by cikular »

Zeljo!

Idemo po nove bodove!
Rafael
Posts: 70
Joined: 18/09/2009 17:09

#3849 Re: FK Zeljeznicar

Post by Rafael »

cikular wrote:Zeljo!

Idemo po nove bodove!
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3850 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

Joj debilnih klubova u još debilnijoj ligi, :x Borac se prep'o da bi mogao zijaniti od nas,pa nisu dozvolili prenos :x ,fuj stoko seljačka :x ,stvarno je naš fudbal jedna veliki cirkus,pa ne mogu da vjerujem,da klubovi,posebno ovi sa nekim renomeom,mogu da zabrane prenose utakmica,posebno zato što to barem malo dovodi do popularizacije ionako prejadne lige. :x Borac fujjjjjjjj :x :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Post Reply