Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3826 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

:thumbup:
Aferim momci! Sve dok ginete za sveti dres nema zime za vas, a mjesta u prvom timu hvala Bogu ima na pretek. :-) Prekomanda! Bravo Dzeno! :)
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#3827 Re: FK Sarajevo

Post by Globus »

Alkos wrote::thumbup: Sve i jedan u prvi tim! Podebljat ugovore na nekoliko godina i nema zime za nas ;) :thumbup:
Ponos!!
Isto ovako se u Zenici govorilo prosle godine kad su juniori osvojili ligu .. al koga briga to ...Mislim postoji sansa (ako postoji sansa tako ce i biti :D ) da finale u ligi bude celik-sarajevo 8-)
User avatar
enko 1964
Posts: 1391
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#3828 Re: FK Sarajevo

Post by enko 1964 »

ćiro wrote:Tipični navijač Željeznica
Nisam baš siguran da je ovo tipični navijač bilo čiji. Na žalost ovakvih idiota ima i kod njih a i kod nas. Zbog njega i sličnih njemu i jeste ovako naopako.
Juniorima čestitke i valjda ćemo se uskoro ovako radovati i rezultatima "prvog" tima.
User avatar
van Basten
Posts: 7969
Joined: 21/09/2006 02:59

#3829 Re: FK Sarajevo

Post by van Basten »

čestitke juniorima :thumbup:
nego, sinoć malo na poslu gledam to finale kupa, gledam tog "moćnog" željA i kontam kako smo nisko pali ove sezone kada ovakvom želji nismo mogli tricu spucati bez guranja. Mirza, ja već sada to kažem, zreo je za noge. Zajedno sa, nadam se, i bagrom iz uprave koja ga je i dovela. Nije uspio pobijediti Široki kući, nije uspio pobijediti željezničar kući, još ako ne uspije izboriti ni Evropu , eto ga hattrik
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3830 Re: FK Sarajevo

Post by Logovan »

"Koliko sam imao lomova dobro je da sam živ"

Veldin Muharemović je svoju karijeru počeo graditi u omladinskoj školi nogometa Bubamari. Kasnije je preselio na Koševo. Bordo dres nosio je nekoliko sezone. Nakon osvajanje šampionske titule i nastupa na međunarodnoj sceni skrenuo je pažnju na sebe. Konkretna ponuda stigla je iz belgijskog Lokerena pa je Muharemović potpisao za pomenuti klub.

Posljednja sezona nije mu ostala u lijepom sjećanju:

"Nismo ispunili očekivanja. Iako je klub imao ambicije da se bori za sami vrh došli smo u situaciju da vodimo bitku za opstanak. Naime, pred početak sezone u našu svlačionicu su stigli Sulejman Smajić i Tomo Šokota. Sve je govorilo kako ćemo biti u gornjem dijelu tabele. No, kako je prvenstvo odmicalo rezultat je izostajao i polako se počela uvlačiti panika da bi mogli ispasti. Ipak, nekako smo se spasili, a klub je promijenio tri trenera tokom sezone", kaže Muharemović za Sarajevo-x.com.


Na pitanje hoće li ostati u Belgiji, odgovara.

"Ugovorom sam vezan do juna ove godine. Svakako treba istaći da nisam odigrao posljednjih nekoliko utakmica zbog povrede. Imao sam frakturu lobanje. Koliko sam do sada imao lomova dobro je da sam živ. Da li ću ostati u Lokerenu? To vam ne bih mogao reći u ovom momentu. Imam nekoliko ponuda iz evropskih liga. Razmotriću sve i donijeti konačnu odluku“.


O mogućem povratu na Koševo kaže:

"Ako bih se morao vratiti u BiH jedini klub za koji bih igrao je Sarajevo. Bordo tim mi je dao sve u životu. Ne bih se puno dvoumio. Volio bih da izbore plasman u Evropu mada više ne zavise od svojih rezultata. Bilo mi je žao što se derbi nije igrao pred punim stadionom, jer su nakon dugo godina dva najuspješnija bh. kluba bila u vrhu".

Na kraju je spomenuo i reprezentaciju:

"Drago mi je što Sušić vodi računa o tome koji igrači igraju u svojim klubovima, a koji ne. Nadam se da neće odustati od svojih namjera. Vjerujem da sa aktuelnim igračkim kadrom možemo izboriti plasman na EURO 2012.“.
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3831 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Cestitke juniorima!

Zasto se naredno kolo igra u nedelju? Nije valjda da se komsinice boje 'posjete' zbog finala CL? :P :P
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3832 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

A nisu odgađali kolo kad se igralo finale lige prvaka izmeđi Liverpoola i Milana :x
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#3833 Re: FK Sarajevo

Post by Globus »

ćiro wrote:Tipični navijač Željeznica
:lol: :lol: :lol: Kralju moj iskompleksirani .. po cemu si zakljucio da sam ja navijac Zelje .. logicno je da sam navijac Celika jel tako ? i po cemu si zakljucio da sam ja ista lose mislio ... ? :lol: :lol: :lol: :lol: ja znam sta je kod nas prosle godine bilo sa juniorima i tako ce i kod vas bit ove godine ...
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3834 Re: FK Sarajevo

Post by PriNc_ba »

hahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: necu kod komsija naljutit ce mi se pa evo ovde da se nasmijemo malo :)

Dobio Željo veliko pojačanje!!! Igrač iz Kine jučer sletio na aerodrom...Zove se Chao Kup :lol: :lol: :lol: :lol:
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#3835 Re: FK Sarajevo

Post by Dead Man Walking »

PriNc_ba wrote:hahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: necu kod komsija naljutit ce mi se pa evo ovde da se nasmijemo malo :)

Dobio Željo veliko pojačanje!!! Igrač iz Kine jučer sletio na aerodrom...Zove se Chao Kup :lol: :lol: :lol: :lol:
Iz Kine? Pa taj u FKS igra vec mjesecima u tandemu sa Chao Ligom, a nedavno su im se pridruzili i Chao Evropa i Chao Navijaci. :run:
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#3836 Re: FK Sarajevo

Post by Corola »

Dead Man Walking wrote:
PriNc_ba wrote:hahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: necu kod komsija naljutit ce mi se pa evo ovde da se nasmijemo malo :)

Dobio Željo veliko pojačanje!!! Igrač iz Kine jučer sletio na aerodrom...Zove se Chao Kup :lol: :lol: :lol: :lol:
Iz Kine? Pa taj u FKS igra vec mjesecima u tandemu sa Chao Ligom, a nedavno su im se pridruzili i Chao Evropa i Chao Navijaci. :run:
Jest,jest ti sto su kod vas pet godina igrali........sa uspjehom. :lol: :run:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3837 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

prije bana da se pozdravim sa rajom :D .
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3838 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

The 51st State wrote:prije bana da se pozdravim sa rajom :D .
Da nam se što prije vratiš :thumbup:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3839 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

Baltazar_khan wrote:
The 51st State wrote:prije bana da se pozdravim sa rajom :D .
Da nam se što prije vratiš :thumbup:
ma ne mogu zabraniti citanje :D , svakako isti kurac, jedino crveno na monitoru pravi razliku, ono kao novi postovi... :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3840 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

The 51st State wrote:
Baltazar_khan wrote:
The 51st State wrote:prije bana da se pozdravim sa rajom :D .
Da nam se što prije vratiš :thumbup:
ma ne mogu zabraniti citanje :D , svakako isti kurac, jedino crveno na monitoru pravi razliku, ono kao novi postovi... :D
Haj priznaj da si popio malo u gradu :razz: 8-)
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3841 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

malo?
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3842 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

The 51st State wrote:malo?
Razumijemo se :lol: 8-)
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3843 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Odlican tekst Edina Isanovica na naslovnici Sa-X;
Za kraj treba spomenuti i čelnike NSBiH koji se već godinama "iživljavaju" nad Fudbalskim klubom Sarajevo. "Slučaj Gavarić" je najbolji primjer za to. Tu svakako treba spomenuti i oduzimanje licence prije nekoliko godina, kada je onemogućen izlazak na međunarodnu scenu. Potom registracija utakmice sa Borcem 3-0 (također, prije nekoliko godina), iako je navijač Banjalučana utrčao na teren i udario igrača tima sa Koševa, Mirnela Sadovića. Navedene odluke samo su pokazatelj nesposobnosti uprave borda kluba da zaštiti interese FK Sarajevo, čak i onda kada je pravilnik na strani tima sa Koševa.
Neka bilo koji klub argumentovano dokaze da je bio u ovoj mjeri ostecen. Dva puta je sprijecen izlazak na medunarodnu scenu. Kaznjeni smo registracijama utakmica od 3:0 u korist protivnika iako je to bilo APSOLUTNO neosnovano. Uprava Sarajeva bi trebala da odgovara za sve ovo ili da brani interese kluba pa i po cijenu istupanja iz Lige. Interesi kluba ne brane se time sto se okrene guzica i spuste gace a to je jedino sto sadasnji clanovi uprave rade.

Do boljeg vremena...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3844 Re: FK Sarajevo

Post by ultima_palabra »

PriNc_ba wrote:hahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: necu kod komsija naljutit ce mi se pa evo ovde da se nasmijemo malo :)

Dobio Željo veliko pojačanje!!! Igrač iz Kine jučer sletio na aerodrom...Zove se Chao Kup :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa trebao sa bratom Chao Ligom pojačati Borac, međutim došlo do izmjene u zadnjem trenutku :D Kažu da je razlog iz kojeg je odbio Borac prevelika konkurencija u vidu Stevanovića i Kajkuta :-)
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#3845 Re: FK Sarajevo

Post by bordo_boy »

Hajd ne provaljujte vise...
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#3846 Re: FK Sarajevo

Post by aerosa »

strong69 wrote:Odlican tekst Edina Isanovica na naslovnici Sa-X;
Za kraj treba spomenuti i čelnike NSBiH koji se već godinama "iživljavaju" nad Fudbalskim klubom Sarajevo. "Slučaj Gavarić" je najbolji primjer za to. Tu svakako treba spomenuti i oduzimanje licence prije nekoliko godina, kada je onemogućen izlazak na međunarodnu scenu. Potom registracija utakmice sa Borcem 3-0 (također, prije nekoliko godina), iako je navijač Banjalučana utrčao na teren i udario igrača tima sa Koševa, Mirnela Sadovića. Navedene odluke samo su pokazatelj nesposobnosti uprave borda kluba da zaštiti interese FK Sarajevo, čak i onda kada je pravilnik na strani tima sa Koševa.
Neka bilo koji klub argumentovano dokaze da je bio u ovoj mjeri ostecen. Dva puta je sprijecen izlazak na medunarodnu scenu. Kaznjeni smo registracijama utakmica od 3:0 u korist protivnika iako je to bilo APSOLUTNO neosnovano. Uprava Sarajeva bi trebala da odgovara za sve ovo ili da brani interese kluba pa i po cijenu istupanja iz Lige. Interesi kluba ne brane se time sto se okrene guzica i spuste gace a to je jedino sto sadasnji clanovi uprave rade.

Do boljeg vremena...
Kakva nas gamad vode ništa ovo nije čudno.
Pored ovakve uprave dušmani nam i ne trebaju.... :roll:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3847 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Image
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3848 Re: FK Sarajevo

Post by ultima_palabra »

Tugo moja :( Čovjek ne treba ni živjeti kad mu je unaprijed najveće dostignuće što se negdje rodio...
A to zadnje je čini mi se rekao velikan bh. muzike i filozofije opće prakse Dino Merlin :-)
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3849 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

I u igračkom kadru FGR 8-)
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#3850 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Ne kontam šta se bunite, ionako sami tvrdite da je navijati za Sarajevo stvar geografije, a ne nekakve filozofije, to sam isto i ja rekao :D

Ionako su mi vazda bile draže te konkretne nauke, nego nekakve izmišljene i apstraktne koje se zasnivaju na nekakvim pretpostavkama, mišljenjima i izmišljenim pričama, a ne na činjenicama. Baš kao i dobar dio vaših argumenata u nekim raspravama, zar ne :D
Locked