English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Better Man
Posts: 18732
Joined: 01/10/2006 20:10

#3826 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Bordolini wrote:
Better Man wrote:Sutra biti ili ne biti utakmica za Chelsea. Sve osim pobjede bi znacilo kraj njihove borbe za odbranu naslova.
:shock:

Pa ima jos bruka da se igra. Plus imaju odigrati 2 tekme s Unitedom pred kraj sezone, dakle nema sanse da se ovdje bilo kakav sampion nazire.
Već sad imaju zaostak koji će ako izgube večeras se potvrditi, a i treba znati da Chelsea ima utakmicu više u odnosu na Man. UTD:
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#3827 Re: English Premier League

Post by extraordinary »

Imao je Chelsea ogromnu razliku na startu pa je izgubio, isto tako može i United.
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#3828 Re: English Premier League

Post by nuki_cika »

Ovdje ocito neki misle da je united već završio posao i da je osvojio naslov.Sutra novo gostovanje birmingemu i naravno novo gubljenje bodova.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#3829 Re: English Premier League

Post by vaučer »

Ništa još nije gotovo ali Untedu bih dao bar 70% šanse da zaključi sezonu kao pobednik.
Preveliko je Fergusonovo iskustvo a preblizu njegovo ostvarenje sna o skidanju Liverpoolovih 18 titula.
Nema šanse da proćerda priliku osim ako ne bude neki nemoguć niz ozljeda.
Mislim, nula poraza ljudi, hej.. Usput Rooney gori nego dosad ne može biti, samo bolji.
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#3830 Re: English Premier League

Post by extraordinary »

Meni djeluje da je Chelsea istrošen. Ekipa koja dosta dugo nije pravila značajnije promjene u sastavu, nekako mi se čini da ih ubi monotonija. Imaju strašan prvi tim ali svi oni najbolji igrači imaju 30 ili preko. Drogba 32, Lampard 32, Anelka 31, Terry 30, Malouda 30. Nije to previše, ali kad pogledaš da ovi mlađi ne igraju ni blizu kvalitetno kao stariji, vide se problemi. Chelsea može da forsira ovo dokle god hoće, ali prije ili kasnije će im se obiti o glavu. Doveli su Ramiresa kao zamjenu za Lamparda i strašno fulili, naprijed ne mogu ni Anelku da zamijene a kamoli Drogbu, a Abramovič ne da dinara. Meni djeluje kao da će morati ubrzo u veliko trošenje, vjerovatno već iduće ljeto. Doduše, ni rivali se ne pretrgoše da nešto kvalitetno pokupuju, ali ako ovako nastave, City će postati dominantan faktor u engleskom fudbalu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3831 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Arsenalu puše kroz sredinu samo tako, čim izgube loptu Chelsea dolazi do gola za par sekundi... nije mali Wilshere za ovakvih utakmica :roll:
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3832 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

Izdominira ih Arsenal u prvom poluvremenu. :D
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3833 Re: English Premier League

Post by 1946 »

Paja cvjeta, u ekstazi je :lol:
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3834 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

Chelsea :lol: :lol: :lol:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3835 Re: English Premier League

Post by Baltazar_khan »

Razvaljivanje :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3836 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Pornić :-D
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3837 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

Najjace mi je ovo: Who are ya, who are ya? :lol: :lol:
User avatar
Better Man
Posts: 18732
Joined: 01/10/2006 20:10

#3838 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Chelsea je u dubokoj krizi i sad je svima jasno da nemaju sta traziti u prvenstvu i da je odbrana titule samo pusti san. Steta sto se prosle sedmice ne odigra derbi da ih do kraja dotucemo i unistimo.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3839 Re: English Premier League

Post by missko »

Izgleda da je stosta Arsenal od Mancestera naucio. Respect
User avatar
makkaj
Posts: 222
Joined: 27/10/2009 12:04
Location: kod mene

#3840 Re: English Premier League

Post by makkaj »

napokon da odigraju jednu utakmicu ''sa mudima''...gdje god krenu hem ih tuku, hem ih kradu, hem oni ko zadnje pizdurine ne znaju ni kod sudije da protestuju...Nasri je svoju igru doveo do savršenstva, definitivno najzrelije djeluje na terenu...ne mogu da vjerujem da Djorou nije pravio kardinalne greške :shock: :roll: uglanom prezadovoljan! :thumbup:
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3841 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Zaslužena pobjeda Arsenala, ljudi (djeca :D ) su je više htjeli...

Ancelotti se gubi više nego čitava ekipa Chelsea zajedno, frajer je tražio poraz sa onakvim pristupom u prvom poluvremenu, 3 puta mu je uspjelo onako, hoće još, užas fakat...

Kalou je kloc neviđeni, Pliska je bolji dribler od njega, šta je ono onako, da ima obraza sam bi se ispiso iz kluba :-)

Anelka falio, Clichy je rupa neviđena...

Ništa, ići iz tekme u tekmu i čekat grešku rivala, jednostavno sad se moraju dobiti sve tekme protiv rivala, jedina dobra stvar je da svi nama dolaze i svi između sebe igraju, ako ih ne možeš kući dobiti nisi ni zaslužio titulu što bi stari rekli :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3842 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Nije Arsenal nešto oduševio, ali nije ni bilo potrebe jer je Chelsea bio kriminalan... ipak Arsenal je bio dovoljno dobar da uzme ponuđeno, iskoristi šanse i iskontroliše ono malo što je Chelsea ponudio u napadu.
Mali Wilshere me demantovao, bio je jedan od najboljih igrača... ipak mislim da u ovakvim utakmicama uz Songa mora biti Diaby ili Denilson... izgleda da se Wenger sprema za odlazak Cesca.
Nasri ponovo moćtastičan 8-)
Šta bi od onakvog Chelseaja :-) Essien nije ni 30% igrača kakav je bio...nešto slično i Lampard. Ivanović jedini dobar.
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3843 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Uhh Ivanović, prejak fakat, jak u duelima, u skoku, pokretljiv, nerealno dobar za štopera, ne možeš da vjeruješ da odbrana Cech-Terry-Ivanović može primiti tri gola, al nije nijedan njihov gol, imali ispred sebe indisponiran vezni red a tako se ne pobjeđuje u derbijima...

Ali što kažeš, poklonili smo pobjedu Arsenalu, jbg i mi smo njihove greške do sada nemilice koristili, sad je red došao na nas i to je to...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3844 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

belafonte wrote:Uhh Ivanović, prejak fakat, jak u duelima, u skoku, pokretljiv, nerealno dobar za štopera, ne možeš da vjeruješ da odbrana Cech-Terry-Ivanović može primiti tri gola, al nije nijedan njihov gol, imali ispred sebe indisponiran vezni red a tako se ne pobjeđuje u derbijima...

Ali što kažeš, poklonili smo pobjedu Arsenalu, jbg i mi smo njihove greške do sada nemilice koristili, sad je red došao na nas i to je to...
Nisam dugo vidio ekipu sa toliko igrača van forme, ne znam šta tu trener može uraditi :roll: A objektivno na klupi nema neki kvalitet... možda ako bi neku svježu krv doveli u januaru,
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3845 Re: English Premier League

Post by belafonte »

@ultima Upravo o tome je govorio Ancelotti prije ove tekme
Ancelotti dismisses the idea that a few weeks of low-scoring strikers means he should look for reinforcements up front during the transfer window. If he was to make knee-jerk reactions to recent poor results then he would be shopping for far more than that.

'Obviously when you have a problem you have to find a solution immediately,' he says, 'but if you think only about one bad moment, it is not enough to change two or three players, you must change seven or eight and this is impossible.'
Jednostavno Lampard se tek vratio, Drogba tek prebolovo malariju, Terry, Essien, Malouda - svako sa svojim problemima, jbg govorim o kosturu tima, side effect svega toga je ovaj zaostatak, ali Chelsea će se vratiti, vjerovatno već u sljedećoj tekmi, sad da fali svježe krvi, fali sigurno, ali treba i keširat za kvalitet, fali jedno prodorno krilo podhitno, keš + Kalou za krilo, ako Kalou vrijedi milion eura reži me gdje sam najtanji :lol:
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#3846 Re: English Premier League

Post by extraordinary »

Ma Chelsea je u silaznoj putanji, manje - više istu ekipu forsiraju od 2005 godine, odnosno onu okosnicu tima. Ne može se to vječno držati, moraju da mijenjaju puno toga.
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3847 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Reci to ManU-u i SAF-u :lol:
krusty
Posts: 780
Joined: 30/10/2009 18:22

#3848 Re: English Premier League

Post by krusty »

Chelsea igra iducu protiv odlicnog Boltona tako da bas nije laka utakmica...
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#3849 Re: English Premier League

Post by extraordinary »

Ali kod njih uvijek ima svježe krvi, uzima se, juniori se polako uvode. Meni ovaj Kakuta jadan djeluje, ne znam na šta on pokupi onolika priznanja. Nije mu 15 godina da ovako igra, ima već 19. Ramires isto jako loše djeluje, Kalou je poluproizvod, jedini junior koji bi mogao postati dobar igrač je onaj Mceachran. Čini mi se da se Roman previše ulijenio.
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3850 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

Do maloprije sam preko streama gledao ovaj Sky Sports. Prejak kanal. Koja tehnologija jbt. :-)

Sve sto sam zelio iz vecerasnje utakmice je to da Chelsea ne dobije. Ni remi ne bi bio los, a ovako je jos bolje. United je na +6 i ima utakmicu manje. Jos je tu i odgođeni derbi, ali to ce se igrati mnogo kasnije. Zasad sve izgleda OK, ali sve mi je vise krivo zbog onih neobjasnjivih rezultata Uniteda sa pocetka sezone. Previse je bodova suludo baceno. :roll:
Post Reply