Real Madrid C.F.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mazzy
- Posts: 725
- Joined: 25/07/2009 12:12
#3826 Re: Real Madrid C.F.
Ne gleda se kako ce Real osvojiti bodove, nego kako ce ih Barsa izgubiti . Hahahah
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3827 Re: Real Madrid C.F.
Malo pogledaš tabelu pa ti bude jasnomazzy wrote:Ne gleda se kako ce Real osvojiti bodove, nego kako ce ih Barsa izgubiti . Hahahah
-
ek0
- Posts: 462
- Joined: 21/06/2009 16:17
-
mazzy
- Posts: 725
- Joined: 25/07/2009 12:12
#3829 Re: Real Madrid C.F.
Ma daj . Od 9 titula LP koje su osvojili , 5 ih je osvojeno od 1955 do 1961 , te jednu 1965-66 . U novijoj historiji samo tri titule. A kada su osvajali protivnici su im bili Servete, Djurgarden , Rapid, Anderlecht , Partizan...E brate jaki protivniciek0 wrote:Ti u zivotu (za zivota) neces vidjeti uspjesniji klub od Reala. Mozes dalje pisati sta hoces, ali ova recenica rusi sve sto kazes.mazzy wrote:ma joj svi vi sto navijate za Real ... U zivotu jadnijeg kluba nisam vidio . Majke mi ... Pozivate se na neke trofeje iz historije... sve kupujete i opet nista. Da vam dodje 5 fabregasa opet bi vas jedan Messi potopio .![]()
![]()
![]()
Heh samo neka nastavi Barselona ovako kao sto sada ide, a naravno i nek Real ovako nastavi .... Budi uvjeren da ce postojati uspjesniji klub ...
Ah da, nikad nisam vidjeo i necu za zivota vidjeti klub toliko uspjesan i istovremeno toliko jadan
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
-
mazzy
- Posts: 725
- Joined: 25/07/2009 12:12
#3831 Re: Real Madrid C.F.
Nisam rekao da ih ne priznajem ... Ali toliko se hvalite 9 9 9 9 9 , umal ne rekoh cega 9 .dzemmo wrote:Koliko bi ti - opet imaju vise od Barse, Manchestera, Juventusa kad se ne broje te koje ti ne priznajes.mazzy wrote: U novijoj historiji samo tri titule.
Kontas sad o cemu pricam ?
-
mazzy
- Posts: 725
- Joined: 25/07/2009 12:12
#3832 Re: Real Madrid C.F.
Po meni je AC Milan bolji sto se tice zadnjih 20 ak godina nego Real
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3833 Re: Real Madrid C.F.
http://en.wikipedia.org/wiki/1955%E2%80 ... ropean_Cup
Evo prvog Kupa prvaka, učestvovali prvaci najjačih zemalja Evrope osim Engleza, koji su se nešto furali ko i uvijek
Naredne godine su se i oni uključili...
Evo prvog Kupa prvaka, učestvovali prvaci najjačih zemalja Evrope osim Engleza, koji su se nešto furali ko i uvijek
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3835 Re: Real Madrid C.F.
ou maj gaaaddzemmo wrote:onda je Barsa do prije pet godina bila obicna chuna, ne mozes to tako da gledasmazzy wrote:Po meni je AC Milan bolji sto se tice zadnjih 20 ak godina nego Real
ko da ti je 13 godina, odes na wikipediju i gledas statisiku i ufatis pametovat
-
mazzy
- Posts: 725
- Joined: 25/07/2009 12:12
#3836 Re: Real Madrid C.F.
dzemmo wrote:onda je Barsa do prije pet godina bila obicna chuna, ne mozes to tako da gledasmazzy wrote:Po meni je AC Milan bolji sto se tice zadnjih 20 ak godina nego Real
ko da ti je 13 godina, odes na wikipediju i gledas statisiku i ufatis pametovat
Na kraju krajeva, navijam za klub zbog onoga sto su napravili dok sam ja ziv ... ahhaah .-
A vas dok ima ko zna hoce li Real ista osvojiti
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3838 Re: Real Madrid C.F.
Pa što ne reče odmah da ti je 15 godinamazzy wrote:dzemmo wrote:onda je Barsa do prije pet godina bila obicna chuna, ne mozes to tako da gledasmazzy wrote:Po meni je AC Milan bolji sto se tice zadnjih 20 ak godina nego Real
ko da ti je 13 godina, odes na wikipediju i gledas statisiku i ufatis pametovat
Na kraju krajeva, navijam za klub zbog onoga sto su napravili dok sam ja ziv ... ahhaah .-
A vas dok ima ko zna hoce li Real ista osvojiti
-
mazzy
- Posts: 725
- Joined: 25/07/2009 12:12
#3839 Re: Real Madrid C.F.
zar je bitno ? siguruno nisam rodjen 1955. ...dzemmo wrote:pa dobro, koliko ti je onda godina
Ultima palabra...kladim se da sam stariji od tebe .
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3840 Re: Real Madrid C.F.
Utoliko gore... jesi završio s trolanjem?
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#3841 Re: Real Madrid C.F.
Lik je fino izjavio da nije bio ni rodjen kada je Liverpool osvojio zadnju titulu 
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#3842 Re: Real Madrid C.F.
Navija za klub zbog onog što su napravili dok je on bio živ, ljepota. Glory hunter, kakva je fajda od rasprave sa njim.
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#3843 Re: Real Madrid C.F.
Što bi Nihad rekao: ''Obriši nos i hajde da se igraš.'' 
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3844 Re: Real Madrid C.F.
Ne znam kako prati Primeru, pokasno su utakmice
Što se tiče teme, mali Morata danas zabio hattrick za Castillu... utakmica u Barceloni je za malo jače od sat.
Što se tiče teme, mali Morata danas zabio hattrick za Castillu... utakmica u Barceloni je za malo jače od sat.
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3845 Re: Real Madrid C.F.
Casillas; Arbeloa, Pepe, Carvalho, Marcelo; Xabi, Khedira; Di María, Özil, Cristiano; y Adebayor.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3846 Re: Real Madrid C.F.
crveni 
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#3847 Re: Real Madrid C.F.
ko, sta, kako?? 
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3848 Re: Real Madrid C.F.
sto je casilas dobio crveni
gleda li iko utakmicu od ovih realovaca
gleda li iko utakmicu od ovih realovaca
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3849 Re: Real Madrid C.F.
istrčali kontru domaći, kasiljas izletio van svog 16-terca da izbije loptu, zakačio je malo protivničkog igrača kao zadnji igrač. ovaj pao i automatski kasiljas zaradio crveni.
- RMD
- Posts: 122
- Joined: 30/09/2010 17:53
#3850 Re: Real Madrid C.F.
Valjda bio 1 na 1 faul, al izvan sesnaestsmoki_choko wrote:sto je casilas dobio crveni
gleda li iko utakmicu od ovih realovaca
