Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
mazzy
Posts: 725
Joined: 25/07/2009 12:12

#3826 Re: Real Madrid C.F.

Post by mazzy »

Ne gleda se kako ce Real osvojiti bodove, nego kako ce ih Barsa izgubiti . Hahahah
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3827 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

mazzy wrote:Ne gleda se kako ce Real osvojiti bodove, nego kako ce ih Barsa izgubiti . Hahahah
Malo pogledaš tabelu pa ti bude jasno :roll:
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#3828 Re: Real Madrid C.F.

Post by ek0 »

-
Last edited by ek0 on 09/11/2016 14:08, edited 1 time in total.
mazzy
Posts: 725
Joined: 25/07/2009 12:12

#3829 Re: Real Madrid C.F.

Post by mazzy »

ek0 wrote:
mazzy wrote:ma joj svi vi sto navijate za Real ... U zivotu jadnijeg kluba nisam vidio . Majke mi ... Pozivate se na neke trofeje iz historije... sve kupujete i opet nista. Da vam dodje 5 fabregasa opet bi vas jedan Messi potopio . :sax: :sax: :sax: :sax:
Ti u zivotu (za zivota) neces vidjeti uspjesniji klub od Reala. Mozes dalje pisati sta hoces, ali ova recenica rusi sve sto kazes.
Ma daj . Od 9 titula LP koje su osvojili , 5 ih je osvojeno od 1955 do 1961 , te jednu 1965-66 . U novijoj historiji samo tri titule. A kada su osvajali protivnici su im bili Servete, Djurgarden , Rapid, Anderlecht , Partizan...E brate jaki protivnici :D A oni "kraljevski" klub medju njima, ocekivano bilo da osvajaju . Jadni ste zivota mi ... Da je bilo kojem drugom klubu igrace koje imate ili ste imali , pa osvojio bi bar 3 trofeja lige prvaka ...

Heh samo neka nastavi Barselona ovako kao sto sada ide, a naravno i nek Real ovako nastavi .... Budi uvjeren da ce postojati uspjesniji klub ...

Ah da, nikad nisam vidjeo i necu za zivota vidjeti klub toliko uspjesan i istovremeno toliko jadan

:D :sax:
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3830

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 08/06/2015 08:31, edited 2 times in total.
mazzy
Posts: 725
Joined: 25/07/2009 12:12

#3831 Re: Real Madrid C.F.

Post by mazzy »

dzemmo wrote:
mazzy wrote: U novijoj historiji samo tri titule.
Koliko bi ti - opet imaju vise od Barse, Manchestera, Juventusa kad se ne broje te koje ti ne priznajes.
Nisam rekao da ih ne priznajem ... Ali toliko se hvalite 9 9 9 9 9 , umal ne rekoh cega 9 .
Kontas sad o cemu pricam ?
mazzy
Posts: 725
Joined: 25/07/2009 12:12

#3832 Re: Real Madrid C.F.

Post by mazzy »

Po meni je AC Milan bolji sto se tice zadnjih 20 ak godina nego Real
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3833 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

http://en.wikipedia.org/wiki/1955%E2%80 ... ropean_Cup
Evo prvog Kupa prvaka, učestvovali prvaci najjačih zemalja Evrope osim Engleza, koji su se nešto furali ko i uvijek :D Naredne godine su se i oni uključili...
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3834

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 08/06/2015 08:31, edited 2 times in total.
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3835 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

dzemmo wrote:
mazzy wrote:Po meni je AC Milan bolji sto se tice zadnjih 20 ak godina nego Real
onda je Barsa do prije pet godina bila obicna chuna, ne mozes to tako da gledas
ko da ti je 13 godina, odes na wikipediju i gledas statisiku i ufatis pametovat
ou maj gaaad :lol: :mrgreen:
mazzy
Posts: 725
Joined: 25/07/2009 12:12

#3836 Re: Real Madrid C.F.

Post by mazzy »

dzemmo wrote:
mazzy wrote:Po meni je AC Milan bolji sto se tice zadnjih 20 ak godina nego Real
onda je Barsa do prije pet godina bila obicna chuna, ne mozes to tako da gledas
ko da ti je 13 godina, odes na wikipediju i gledas statisiku i ufatis pametovat

Na kraju krajeva, navijam za klub zbog onoga sto su napravili dok sam ja ziv ... ahhaah .-
A vas dok ima ko zna hoce li Real ista osvojiti :D
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3837

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 08/06/2015 08:31, edited 2 times in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3838 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

mazzy wrote:
dzemmo wrote:
mazzy wrote:Po meni je AC Milan bolji sto se tice zadnjih 20 ak godina nego Real
onda je Barsa do prije pet godina bila obicna chuna, ne mozes to tako da gledas
ko da ti je 13 godina, odes na wikipediju i gledas statisiku i ufatis pametovat

Na kraju krajeva, navijam za klub zbog onoga sto su napravili dok sam ja ziv ... ahhaah .-
A vas dok ima ko zna hoce li Real ista osvojiti :D
Pa što ne reče odmah da ti je 15 godina :P
mazzy
Posts: 725
Joined: 25/07/2009 12:12

#3839 Re: Real Madrid C.F.

Post by mazzy »

dzemmo wrote:pa dobro, koliko ti je onda godina :D
zar je bitno ? siguruno nisam rodjen 1955. ...
Ultima palabra...kladim se da sam stariji od tebe .
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3840 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Utoliko gore... jesi završio s trolanjem?
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3841 Re: Real Madrid C.F.

Post by burek_in_space »

Lik je fino izjavio da nije bio ni rodjen kada je Liverpool osvojio zadnju titulu :-)
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#3842 Re: Real Madrid C.F.

Post by extraordinary »

Navija za klub zbog onog što su napravili dok je on bio živ, ljepota. Glory hunter, kakva je fajda od rasprave sa njim.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#3843 Re: Real Madrid C.F.

Post by Ridjobrki »

Što bi Nihad rekao: ''Obriši nos i hajde da se igraš.'' :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3844 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Ne znam kako prati Primeru, pokasno su utakmice 8-)

Što se tiče teme, mali Morata danas zabio hattrick za Castillu... utakmica u Barceloni je za malo jače od sat.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3845 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Casillas; Arbeloa, Pepe, Carvalho, Marcelo; Xabi, Khedira; Di María, Özil, Cristiano; y Adebayor.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3846 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

crveni :shock:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#3847 Re: Real Madrid C.F.

Post by mrtva kokoš »

ko, sta, kako?? :shock:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#3848 Re: Real Madrid C.F.

Post by smoki_choko »

sto je casilas dobio crveni
gleda li iko utakmicu od ovih realovaca :?
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3849 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

istrčali kontru domaći, kasiljas izletio van svog 16-terca da izbije loptu, zakačio je malo protivničkog igrača kao zadnji igrač. ovaj pao i automatski kasiljas zaradio crveni.
User avatar
RMD
Posts: 122
Joined: 30/09/2010 17:53

#3850 Re: Real Madrid C.F.

Post by RMD »

smoki_choko wrote:sto je casilas dobio crveni
gleda li iko utakmicu od ovih realovaca :?
Valjda bio 1 na 1 faul, al izvan sesnaest :-?
Post Reply