SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#3826 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

Scena bi bila da mu je priso drot i opalio samar,koga ti zajebavas kakva milicija :lol:
I ovi onda da su priletili i svi ga namarinjali :lol:
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3827 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

alphonse kauders wrote:

Damir Nikšić napadnut u Opštini Centar (počinje od ca 2:45)
Ja ovog lika smislit ne mogu!
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3828 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

i meni je lik nekako antipatican.

previse kenja sa nekim svojim fazonom ne znam kako bi nazvao to njegovo foliranje i ponasanje. koja je to vrsta umjetnosti?
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3829 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

karanana wrote:i meni je lik nekako antipatican.

previse kenja sa nekim svojim fazonom ne znam kako bi nazvao to njegovo foliranje i ponasanje. koja je to vrsta umjetnosti?
kreativna... :-)
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#3830 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Freamon Lester »

Sama mogucnost da te neko fizicki napadne i ometa u obavljanju tvog posla na ovoj lokaciji je dovoljan alarm za sve da nesto sa policijom definitivno nije ok.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3831 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Ko ga je fizicki nap'o?
Prvo je on njih napao verbalno


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#3832 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Horcrux »

Znaci ima i ljudi kojima je to bilo ok?
Nista, sljedeci put kad ti neko kaze 'mrs' na ulici, kreni se fizicki razracunavati. Ma sta 'mrs', kad te neko lose pogleda, odmah reaguj sa "ša' ba gledaš" i fizicki se obracunaj i nemoj zaboraviti na kraju jos zaprijetiti.

Mozes da ga ne volis, da ti se ne svidja, bilo on ili negov (pokusaj) humor(a), ne moras ga ni gledati na kraju krajeva - sve je to vase pravo, ali reci da je zasluzio i podrzavati ovo, a desava sa u samom centru gradu cini vas samo forumskom verzijom ove balavurdije.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3833 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

AmirBaa wrote:bravo sugradjani mirni, oni koji ovdje pisu kako bi pomagali ljudima u nevolji u tramvaju, da vide na ulicama nekog da pljackaju, koji bi da se otkrivaju imena lopova i ubica...i onda stanu na stranu 3-4 klosara koja bi da biju jednog covjeka (sto bi vjerovatno i uradili da nije snimao i da nije bio ispred mup-a) naspram obrazovanog covjeka (koji takodjer izdrzava zenu i dijete) koji ima fula ali i ima i pametnih par. Bravo COBANI :thumbup:
njegova obrazovanost i to što izdržava djecu treba uvijek da bude alibi za njegove psihijatrijske ispade poremećaja radi nedostatka pažnje u društvu?

klasični primjer idiota kojeg je matera vodala sa sobom kad ide na minder satima družiti se sa komšinicama
Last edited by vješalica on 04/08/2016 17:53, edited 1 time in total.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3834 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

insomnia78 wrote:Ko ga je fizicki nap'o?
Prvo je on njih napao verbalno


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
:thumbup:
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3835 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

ni prvi, a boga mi ni zadnji put da gledam kako neko nesta snima a prolaznici dignu "prst". Da se okrenuo i sebe i kameru na drugu strau...ne bi došlo ni do čega ž...ovako, on nešta š'a ba po nekoliko puta i onda namjerno ostavlja upaljen kameru i zove milcija...ću' milicija...

A da su ovo kakve kabadahije raznjeli bi ga ko novinu...
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3836 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_milojica »

Iskreno,frajer je budala.
Ko fol on nasao da se raspravlja sa 4 klosara i onda bi plakao kako su mu njonju razbili.
Pametni ljudi gledaju da se od problema izmaknu,zaobidju. On sam trazi belaj i malo je falilo da naleti na rutav nos,ovaj put x4.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#3837 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

AmirBaa wrote:bravo sugradjani mirni, oni koji ovdje pisu kako bi pomagali ljudima u nevolji u tramvaju, da vide na ulicama nekog da pljackaju, koji bi da se otkrivaju imena lopova i ubica...i onda stanu na stranu 3-4 klosara koja bi da biju jednog covjeka (sto bi vjerovatno i uradili da nije snimao i da nije bio ispred mup-a) naspram obrazovanog covjeka (koji takodjer izdrzava zenu i dijete) koji ima fula ali i ima i pametnih par. Bravo COBANI :thumbup:
taj "obrazovani" :roll: lik je poceo verbalni sukob.
zna sa kim ima posla, nije pao s marsa.

ne kazem da je zasluzio batine, ali da je ono nesta intelektualac blabla ... :izet: malo sutra.
isti primitivac kao ta balavurdija :run:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3838 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Pun internet snimaka kad ljudi provociraju, podjebavaju, ometaju profi tv voditelje



Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3839 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Mislim da je samo htio malo vise publiciteta....jer, ponavljam, da je naišao na runjav nos i rekao š'a ba...boga mi bi ga pecali iz onog potoka malo dalje...
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#3840 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Freamon Lester »

Eto dokle je doslo. Forumasi brane lokalne klosare... :lol:
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#3841 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by __Phoenix__ »

Što ih ne bi branio, uvijek je bila fora nekom tamo ko snima glupi video pokazati srednji prst u pozadini i nešto dobaciti, bez ikakve loše namjere, samo ovaj cvikeraš to tumači kao atak na njegovu umjetnost :bih:
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#3842 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sha_ba »

potrosih cetiri i po minute... :-)
jel ovaj lik fakat ozbiljan ili pokusava biti smijesan? :zoka:
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3843 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Freamon Lester wrote:Eto dokle je doslo. Forumasi brane lokalne klosare... :lol:
ja, boga mi, ne branim nikoga...jebeme se za njih....ali, kako napisah, ovi su samo htjeli ispasti smijesni sa srednjim prstom, vjerovatno ga prepoznali...a on, poletio da iskoristi priliku i ispade pametan u pokušaju...

rekoh, da se okrenu i nastavio snimati i prosipati "umjetnost"...ni dočega ne bi došlo...al' jok, morao je on šae ba, ša ho'š...
Hakiz
Posts: 48412
Joined: 30/07/2015 20:01

#3844 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

Freamon Lester wrote:Sama mogucnost da te neko fizicki napadne i ometa u obavljanju tvog posla na ovoj lokaciji je dovoljan alarm za sve da nesto sa policijom definitivno nije ok.
U tome i jeste poenta. Dakle, Nikšić je napravio performans kojim je pokazao da policija ne radi svoj posao.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3845 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Hakiz wrote:
Freamon Lester wrote:Sama mogucnost da te neko fizicki napadne i ometa u obavljanju tvog posla na ovoj lokaciji je dovoljan alarm za sve da nesto sa policijom definitivno nije ok.
U tome i jeste poenta. Dakle, Nikšić je napravio performans kojim je pokazao da policija ne radi svoj posao.
Kako ne radi. Spasili su ga da ga ljudi ne namlate :D
Zspisali ucesnike svadje, ako situacija eskalira znaju koga ce traziti i to je, otprilike pos'o policije


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#3846 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by AmirBaa »

e citajuci vas ovdje se moze jos bolje zakljuciti sto je situacija u drzavi/gradu ovakva kakva jeste :thumbup: a pored vas mi je jedino jaci ovaj francuz koji se cudi sto se zalimo na vodovod u sarajevu i sto mu je cudno da mozes dobiti batine ili noz u centru sarajevu jer si nekome nesto rekao. Slika i prilika ste stanja u drzavu :thumbup:
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#3847 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by AmirBaa »

uglavnomja wrote:
AmirBaa wrote:bravo sugradjani mirni, oni koji ovdje pisu kako bi pomagali ljudima u nevolji u tramvaju, da vide na ulicama nekog da pljackaju, koji bi da se otkrivaju imena lopova i ubica...i onda stanu na stranu 3-4 klosara koja bi da biju jednog covjeka (sto bi vjerovatno i uradili da nije snimao i da nije bio ispred mup-a) naspram obrazovanog covjeka (koji takodjer izdrzava zenu i dijete) koji ima fula ali i ima i pametnih par. Bravo COBANI :thumbup:
taj "obrazovani" :roll: lik je poceo verbalni sukob.
zna sa kim ima posla, nije pao s marsa.

ne kazem da je zasluzio batine, ali da je ono nesta intelektualac blabla ... :izet: malo sutra.
isti primitivac kao ta balavurdija :run:
i jel normalno da mi svi znamo s kim on ima posla ? Jel normalno da imas veliki broj ljudi u gradu koje ako pogresno pogledas mozes dobiti batine ili noz ? U troli neko jutro 3 klosara spucana stoje na sredini i lupaju u trolu, nesto se deru, sreca poluprazna trola bila pa se nisu ni na koga "navadili", a i da jesu svi bi gledali kako kradu, bodu, udaraju nekog neduznog covjeka. Hajd sto je to normalno postalo, nego su krenule osude ako neko hoce nesto da uradi povodom toga :run:
edit: "obrazovani" ? Studirao je na likovnim akademijama u Sarajevu, Milanu i Bolonji. Diplomirao je 2000. godine na Akademiji likovnih umjetnosti u Sarajevu, Odsjek za slikarstvo. U periodu 2000-2004. godine studirao je na postdiplomskom studiju na University of Arizona, SAD. Magistrirao je 2004. godine iz likovnih umjetnosti i historije umjetnosti. Predavao je na Northwestern University u Evanstonu, SAD. Bio je član grupe Maxumin. Izlagao je na Venecijanskom bijenalu 2003. godine u internacionalnoj selekciji.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3848 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Jbga takva nam je svijest...Mene je rođena mati sinoć i jutros milion puta proklela jer sam nazvao policiju da uklone auto od komšije debila koji je zagradio prilaz u zgradu....Rekla mi je da me nije tako odgojila da prijavljujem ljude i da trebam da gledam svoja posla.

Ne pričamo više....

Šta očekivati od nas koji smo odgajani tako? Neku akciju? Klinac drug moj, klinac. Šuti i ne talasaj.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#3849 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by AmirBaa »

O'zone wrote:Jbga takva nam je svijest...Mene je rođena mati sinoć i jutros milion puta proklela jer sam nazvao policiju da uklone auto od komšije debila koji je zagradio prilaz u zgradu....Rekla mi je da me nije tako odgojila da prijavljujem ljude i da trebam da gledam svoja posla.

Ne pričamo više....

Šta očekivati od nas koji smo odgajani tako? Neku akciju? Klinac drug moj, klinac. Šuti i ne talasaj.
slazem se druze, to nam je usadjeno u mentalitet, suti i gledaj svoja posla...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3850 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

prozivas ovdje i govoris bravo za ljude koji bi mirno gledali kako neko nekoga ubija
a nisi u stanju 2 zalaufana drogalja izbacito iz trole jer prave probleme
Post Reply