Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#3826 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by alberto_tomba »

1946--1987 wrote:al' fakat kako je moguce da se ekipa bori za opstanak i vjerovatno ce ispasti iz lige a dobila i sarajevo i zeljeznicar u jednoj polusezoni. :lol:
kako igraju sa ostalim ekipama, naguze se vjerovatno ? nema u kost protiv radnika ili viteza a :-)
Mi vracali bodove za proslu sezonu, a ne znam sta je komsijama bilo, kazu bojkot igraca..
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50736
Joined: 29/12/2005 01:20

#3827 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

1946--1987 wrote:al' fakat kako je moguce da se ekipa bori za opstanak i vjerovatno ce ispasti iz lige a dobila i sarajevo i zeljeznicar u jednoj polusezoni. :lol:
kako igraju sa ostalim ekipama, naguze se vjerovatno ? nema u kost protiv radnika ili viteza a :-)
Tako sto im je vise od pola igraca igralo nekad ili su posudjeni iz sarajevskih klubova.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#3828 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

jeza u ledja wrote:
1946--1987 wrote:al' fakat kako je moguce da se ekipa bori za opstanak i vjerovatno ce ispasti iz lige a dobila i sarajevo i zeljeznicar u jednoj polusezoni. :lol:
kako igraju sa ostalim ekipama, naguze se vjerovatno ? nema u kost protiv radnika ili viteza a :-)
Tako sto im je vise od pola igraca igralo nekad ili su posudjeni iz sarajevskih klubova.
I tako što mi imamo amatere koji u ugovor ne znaju ubaciti član da posuđeni igrač NE SMIJE igrati protiv FKS! :P
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#3829 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Distortion »

jeza u ledja wrote:
Mislim da ovdje pogresno pise i da je ovaj prvi dobio kaznu jer nije dosudio penal za Celik. Ja se bas ovog sjecam sa pregleda i ne znam da sam dugo vidio blatantnije krsenje pravila fudbalske igre, a da nije sankcionisano.

Image :shock:
Prvo nije dosudio cist penal za Čelik pa je onda izmislio nepostojeci penal za Slaviju. Cuic nas ove sezone 2x na strani sa pomocnicima ostecuje.

Ohrabrujuce je vidjeti ovakve odluke komisije, za svaku pohvalu. Bodovi se nece vratiti ali ovo je opomena za sve ostale sudije. :thumbup:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3830 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

ovaj cuic u karijeri ima vise meceva suspenzije nego odradjenih utakmica mater jeb'o sebi
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3831 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Raigor Stonehoof »

E cuj sablja mu se zove zulfikar :lol: :lol: svasta naucis na ovoj temi :D
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#3832 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by limeni »

Ne znam zasto neki ismijavaju gosp. Mulalica koji je jako dobar insan, emotivan i impulzivan borac koji ce nam zagorcati zivot jer ce pripremiti ekipu bolje nego Braco Hadziosmanovic.
Medjutim kvalitet je na nasoj strani i ocekujem rezultat 1-2 znaci Zeljeznicar-Sarajevo 1-2.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3833 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Pa ne ismijava se uglavnom niti treba, meni bi čak bilo draže da je ostao Vlado još ovu utakmicu, jer znam da ih ne bi mogao nabrijati i dići iz mrtvila....ovaj će ih znati naložiti, trznuti, ujediniti, ali srećom to nije dovoljno u fudbalu, treba znati nešto i o taktici, psihologiji, pripremi igrača za ovakve utakmice, kad šta treba mijenjati u toku utakmice, drugim riječima treba znanja i iskustva, ovaj ga nema, a vidjećemo ima li momak talenta za to....Apsolutno sam i dalje uvjeren da mi nismo neki izraziti favoriti, i da će opet ko i svaki put derbi biti u gol razlike, i neizvjesno što se rezultata tiče do samog kraja...
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3834 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

limeni wrote:Ne znam zasto neki ismijavaju gosp. Mulalica koji je jako dobar insan, emotivan i impulzivan borac koji ce nam zagorcati zivot jer ce pripremiti ekipu bolje nego Braco Hadziosmanovic.
Medjutim kvalitet je na nasoj strani i ocekujem rezultat 1-2 znaci Zeljeznicar-Sarajevo 1-2.
upravo to

Mulalić je brat mumin, čovjek u vjeri, ljudina....dobro tetovaže, pa šta sad...ne treba osuđivati covjeka po prošlosti, kao što neki rade
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3835 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

north wrote:Pa ne ismijava se uglavnom niti treba, meni bi čak bilo draže da je ostao Vlado još ovu utakmicu, jer znam da ih ne bi mogao nabrijati i dići iz mrtvila....ovaj će ih znati naložiti, trznuti, ujediniti, ali srećom to nije dovoljno u fudbalu, treba znati nešto i o taktici, psihologiji, pripremi igrača za ovakve utakmice, kad šta treba mijenjati u toku utakmice, drugim riječima treba znanja i iskustva, ovaj ga nema, a vidjećemo ima li momak talenta za to....Apsolutno sam i dalje uvjeren da mi nismo neki izraziti favoriti, i da će opet ko i svaki put derbi biti u gol razlike, i neizvjesno što se rezultata tiče do samog kraja...
opcenito da, ali nasi igraci tj u ovoj ligi nemas jednog koji je fudbalski inteligentan igrac, tako da mislim da ce biti dovoljno tako ih naloziti

Na kratke staze odlican potez i malo zabrinjavajuci barem za nas kamp, koliko je ovo dugorocno rjesenje....ne vjerujem da ce Mulalic docekati kraj sezone, ali za derbi....ne znam...sa Vladom rekao bih nasa pobjeda, ovako...bice jebeno
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3836 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Tom logikom, onda treba Bracu dovesti, jer niko ne loži i ne diže ko on, on bio bio pun pogodak :oops: ..jebi ga, nije to samo dovoljno, iako se slažem da nije takva liga gdje trener može znanjem lako rješavati utakmicu, ali da je bitno da zna, bitno je, koliko god smo kurton od lige generalno...
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#3837 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by racionalista »

Kukala vam majka ako mislite da Mulalić ima znanja i intelektualnog kapaciteta da nešto značajnije utiče na ishod derbija i ostalih utakmica.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50736
Joined: 29/12/2005 01:20

#3838 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Distortion wrote:
jeza u ledja wrote:
Mislim da ovdje pogresno pise i da je ovaj prvi dobio kaznu jer nije dosudio penal za Celik. Ja se bas ovog sjecam sa pregleda i ne znam da sam dugo vidio blatantnije krsenje pravila fudbalske igre, a da nije sankcionisano.

Image :shock:
Prvo nije dosudio cist penal za Čelik pa je onda izmislio nepostojeci penal za Slaviju. Cuic nas ove sezone 2x na strani sa pomocnicima ostecuje.

Ohrabrujuce je vidjeti ovakve odluke komisije, za svaku pohvalu. Bodovi se nece vratiti ali ovo je opomena za sve ostale sudije. :thumbup:
Zar je bio penal? Mescini na pregledu rekose prvo je dosudio penal pa se onda predomislio.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3839 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

north wrote:Tom logikom, onda treba Bracu dovesti, jer niko ne loži i ne diže ko on, on bio bio pun pogodak :oops: ..jebi ga, nije to samo dovoljno, iako se slažem da nije takva liga gdje trener može znanjem lako rješavati utakmicu, ali da je bitno da zna, bitno je, koliko god smo kurton od lige generalno...
pa kazem ti na duze staze, upravu si

ali za jednu utakmicu...gdje ti dodje lik koji zivi zeljeznicar...normalno da ce ih naloziti i da ce ginuti jednu utakmicu protiv rivala, zato i kazem za derbi jebeno ce biti, ali ne vjerujem da moze vise od par utakmica izvuci on
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50736
Joined: 29/12/2005 01:20

#3840 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Ne treba se zanosit, i mi smo imali Uscuplica pa znamo koliko je uspjeha imao. Ocigledno je imao neki pozitivan ucinak na formu ekipe. Prema tome ne vidim sto to ne bi mogao ni Mulalic.
hzsa22
Posts: 1054
Joined: 16/12/2011 18:25

#3841 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by hzsa22 »

Image

More l' okupat' ljudine?
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#3842 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

Image

Adžo davno upozorio! :oops:
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#3843 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by racionalista »

Jesul ovo 103.000 KM duzni samo za vodu???
User avatar
Lim Meng Kwong
Posts: 265
Joined: 18/01/2014 14:21

#3844 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Lim Meng Kwong »

racionalista wrote:Jesul ovo 103.000 KM duzni samo za vodu???
Duzni su jos 156,68 za vodu :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3845 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

Maharadza wrote:Image

Adžo davno upozorio! :oops:
Hoce li doc' adzo malo derbi da gleda ? :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50736
Joined: 29/12/2005 01:20

#3846 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Maharadza wrote:Image

Adžo davno upozorio! :oops:
:D
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3847 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Bice to tesko gostovanje, bukvalno. Treba na Grbavicu uprtiti kanistere da se igraci malo plaknu poslije utakmice, da ne ulaze blatnjavi u autobus.

E hebiga, ja mislio da se klub finansijski stabilizirao kad ono 100 milja duga za vodu.
Kakvi su bili prije nego sto su se stabilizirali???
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50736
Joined: 29/12/2005 01:20

#3848 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

al ne fakat. o kakvom se to povratu duga govori kad ti nisi u stanju isplatit 100k za vodu koja je pod moranje.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3849 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by sumirprimus »

elem, novo kolo nova nafaka...
gledam neki dan,trening djece, i kontam..imal kakve edukacije za trenere u bih?
dok se dodje do seniorskih voda rupa je vec poprilicna u znanju i jednih i drugih...
User avatar
ZonFon
Posts: 2277
Joined: 17/11/2013 01:58

#3850 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ZonFon »

Misimovic pere lovu preko kluba, pa nabio racun za vodu :D
Locked