Druga je stvar sto smo mi pomalo ovisni pa ne mozemo cekat
Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- mukyze
- Posts: 31
- Joined: 31/05/2012 20:52
#3826 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kazu da je do "nadprovajdera".. Drugim rijecima nije do njih nit mogu oni sta uradit, to se vidi i na speedtestu..
Druga je stvar sto smo mi pomalo ovisni pa ne mozemo cekat

Druga je stvar sto smo mi pomalo ovisni pa ne mozemo cekat
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3827 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne znam Šta je to kod vas, evo ja odgledao sopcast stream celtic:juve prvo pol. bez problema, i to u HD-u na sgs3 preko wifi-a. Ovaj sopcast za android sada mi postao daleko najdraži app. 
Tapatalked
Tapatalked
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#3828 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Meni ovi iz Help deska rekose da je riknuo neki link od Ljubljane preko Zagreba i Sarajeva prema Mostaru... 
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3829 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Lose ovo drama.
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3830 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
A što ga slagaše i ostadoše živi!Creasy wrote:Meni ovi iz Help deska rekose da je riknuo neki link od Ljubljane preko Zagreba i Sarajeva prema Mostaru...
Tapatalked
- dječak sa šibicama
- Posts: 51282
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3831 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nisu slagali, nije ovo prvi put, vec znamo kako izgleda koji problem. Ako speedtest izmjeri normalnu brzinu i ping, a ne mozes otvoriti 90% stranica, onda je problem do nadprovajdera odnosno neki bager je negdje pocupao opticki kabl
odnosno vjerovatno je opet problem sa nevremenom jer tamo zapadnije od Sarajeva je kijamet od kise i snijega.
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#3832 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
i meni torrenti rade normala - puna brzina - sopcast istoMaharadza wrote:Ne znam Šta je to kod vas, evo ja odgledao sopcast stream celtic:juve prvo pol. bez problema, i to u HD-u na sgs3 preko wifi-a. Ovaj sopcast za android sada mi postao daleko najdraži app.
Tapatalked
al sve sto ide preko browsera nidje veze
vjerovatno im se po...alo ovo sto ide preko http porta (ili kako se vec kaze) a ostalo fercera normala
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#3834 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
kako trokira nije normalno 
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3835 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jebiga ... ajde necu im uzeti za zlo ovo je prvi put da imam problema u zadnjih 6 mjeseci sigurno
- hopi
- Posts: 7262
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#3836 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ja mislio da je do mog kompa i browsera, ja recimo mogu otvarati stranice na firefoxu koje su mi u favoritima ali google ne može niti nešta tražiti na googlu, ili jako teško ide
ali recimo torent ide ok maksimalnom brzinom (700 kb/s) jel ovo kod sviju ili samo kod mene ovako?
ali recimo torent ide ok maksimalnom brzinom (700 kb/s) jel ovo kod sviju ili samo kod mene ovako?
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3837 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Sta se ovo urotilo sve u pm .. I kad dodjem do fb.a nece chat

-
krater
- Posts: 6991
- Joined: 27/09/2012 07:00
#3838 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ccc, mogli su barem najaviti, da znamo 
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3839 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hocemo da nam zauzvrat otkljucaju HBO paket do kraja mjeseca

- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#3840 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Otislo sve k vragu ,i telemach i BHT i HS

- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3841 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
I onda ih još ima pa seru "ADSL bolji od Cable-a", isti kurac kada su oba ISP-a na jednom kablu!bELMIN_666 wrote:Otislo sve k vragu ,i telemach i BHT i HS![]()
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3842 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
kako sam ja pored svih ovih problema mogao uredno gledati TV preko D3go?
- 4m3l
- Posts: 1109
- Joined: 04/04/2010 00:31
#3843 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Onaj osjecaj kad nikom ne radi net osim tebi!
-
akoodljubavidomrznje
- Posts: 7
- Joined: 22/12/2012 23:16
#3844 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Poznat osjecaj..4m3l wrote:Onaj osjecaj kad nikom ne radi net osim tebi!
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#3845 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Dosao sam ovdje preko mobilne (draga alternativa), zna li iko sta se desava sa telemachom? Ne radi im ni stranica!
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#3846 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
cool ja mislila samo meni ne radi
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#3847 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Interesantno je da im radi TV, ali onaj njihov info kanal zamracen! Pa mogli su makar tu dati neku informaciju.
1430 i ne pokusavam zvati, znam da je badava...
MORA SE U OVAKVIM SITUACIJAMA MAKAR DATI INFORMACIJA NA BILO KOJI NACIN !
S R A M O T A !
1430 i ne pokusavam zvati, znam da je badava...
MORA SE U OVAKVIM SITUACIJAMA MAKAR DATI INFORMACIJA NA BILO KOJI NACIN !
S R A M O T A !
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#3848 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ja sam na cable telemach....samo da se upisem:
konekcija radi za: mirc, ftp , neke www adrese pa pomalo i za pidgin messenger. ovu poruku trenutno pisem preko RDPa u USA, sto ce reci da net nije skroz pao nego su ocito neki servisi, portovi i stranice trrenutno namjerno blokirane.zanimljivo sve u svemu. inace od 6 popodne je pocelo stekat...inace u sarajevu sam i do sada sam prezadovoljan telemachom..poz i nadam se da ce otlkoniti ovaj haos uskoro.
konekcija radi za: mirc, ftp , neke www adrese pa pomalo i za pidgin messenger. ovu poruku trenutno pisem preko RDPa u USA, sto ce reci da net nije skroz pao nego su ocito neki servisi, portovi i stranice trrenutno namjerno blokirane.zanimljivo sve u svemu. inace od 6 popodne je pocelo stekat...inace u sarajevu sam i do sada sam prezadovoljan telemachom..poz i nadam se da ce otlkoniti ovaj haos uskoro.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#3849 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
markioni wrote:ja sam na cable telemach....samo da se upisem:
konekcija radi za: mirc, ftp , neke www adrese pa pomalo i za pidgin messenger. ovu poruku trenutno pisem preko RDPa u USA, sto ce reci da net nije skroz pao nego su ocito neki servisi, portovi i stranice trrenutno namjerno blokirane.zanimljivo sve u svemu. inace od 6 popodne je pocelo stekat...inace u sarajevu sam i do sada sam prezadovoljan telemachom..poz i nadam se da ce otlkoniti ovaj haos uskoro.
Pa druze,ziv bio, zar se mirc jos koristi ...
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#3850 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
hahah pa za neke stvari da ako si mislio da koke ganjam i dalje i tako to preko njega onda naravno ne:) ma njega sam samo naveo cisto radi infa jer irc koristi sasvim druge ip adreese i portove ..mislim smjesno je malo da ovaj post pisem sa racunara u USA a preko remota a na svom ne mogu da otvorim maltene ni jednu stranicu...CVIKERASH wrote:markioni wrote:ja sam na cable telemach....samo da se upisem:
konekcija radi za: mirc, ftp , neke www adrese pa pomalo i za pidgin messenger. ovu poruku trenutno pisem preko RDPa u USA, sto ce reci da net nije skroz pao nego su ocito neki servisi, portovi i stranice trrenutno namjerno blokirane.zanimljivo sve u svemu. inace od 6 popodne je pocelo stekat...inace u sarajevu sam i do sada sam prezadovoljan telemachom..poz i nadam se da ce otlkoniti ovaj haos uskoro.
Pa druze,ziv bio, zar se mirc jos koristi ...
