SDA-All about
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#38201 Re: SDA-All about
milicijo oružana silo lola radi što je naumio 
- MarshalDodik
- Posts: 1602
- Joined: 20/11/2018 16:45
#38202 Re: SDA-All about
Abdulah ima podrsku svog naroda, dakle nista sporno 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#38203 Re: SDA-All about
Znaju te halal pive poštenom čovjeku koji je u vjeri udarit u glavu.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#38204 Re: SDA-All about
Abdulah demantuje zvanicnu verziju dogadjaja i kaze da je s drustvom navratio u lokal Aveija na omiljeni caj od lipe a da je na njega,
nicim izazvan, nasrnuo vlasnik kafica.
Takodje dodaje da bi eventualni razlog napada na njega mogla biti cinjenica da nije prije nekoliko godina donirao junicu gazdi lokala
jer isti nije ispunjavao uslove
. A Avdo ne zeli nista da radi sto je u suprotnosti sa zakonom jer takva je praksa izabranih zastupnika
koji dolaze iz redova SDA.
Avdo ce, kako kaze, halaliti vlasniku kafica sto ga je tukao i nece ga tuziti uz opasku da ce mu Bog suditi za ovo nedjelo.
nicim izazvan, nasrnuo vlasnik kafica.
Takodje dodaje da bi eventualni razlog napada na njega mogla biti cinjenica da nije prije nekoliko godina donirao junicu gazdi lokala
jer isti nije ispunjavao uslove
koji dolaze iz redova SDA.
Avdo ce, kako kaze, halaliti vlasniku kafica sto ga je tukao i nece ga tuziti uz opasku da ce mu Bog suditi za ovo nedjelo.
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#38206 Re: SDA-All about
Pusti to, talasaš kad nam treba bošnjačko jedinstvo, sad je tema hapelacija.
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#38207 Re: SDA-All about
tandmand wrote:Kad gubiš državu a niti je državni udar, niti se puca. Šta je onda?
Poraz bošnjačke politike
HDZ apsolutno kontrolira pravosuđe, finansije i energetiku
Od 12 tužilaštava čije je sjedište u Federaciji BiH Hrvati rukovode sa njih sedam. HDZ upravlja carinom, finansijama i granicom. U saradnji sa SNSD-om, Čović upravlja FERK-om, DERK-om. NOS-om i Elektroprenosom.
ko im je to dao zadnji put... a sad ce dat jos vise... sdO... selam
- geralt
- Posts: 6445
- Joined: 14/09/2017 12:45
#38208 Re: SDA-All about
Evo jednog humoristicnog teksta da se malo nasmijemo i oraspolozimo:
http://stav.ba/fadile-ostani-ko-je-naju ... i-mandata/
http://stav.ba/fadile-ostani-ko-je-naju ... i-mandata/
Nijedan premijer nije dočekan na nož kao Fadil Novalić, niko nije pretrpio više kritika, uvreda i podsmijeha od Novalića. A niko nije bio bolji od Fadila Novalića. Fadile, sve je oprošteno, samo ostani.
Last edited by geralt on 28/01/2019 14:54, edited 1 time in total.
-
Novak20
- Posts: 15239
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#38209 Re: SDA-All about
Prazno kmečanje SDA putem Stava ili najava koalicije tzv. zelenih i tzv. crvenih.
Vidjet' ćemo.
Kako god, interes etnije (ne samo bošnjačke) je ispred ideologije (ako je uopće ima) i države (tri ravnopravna naroda) BiH.
http://stav.ba/tri-razloga-zasto-bi-sda ... ec-drzava/
Kako god, interes etnije (ne samo bošnjačke) je ispred ideologije (ako je uopće ima) i države (tri ravnopravna naroda) BiH.
http://stav.ba/tri-razloga-zasto-bi-sda ... ec-drzava/
Na koncu, treći razlog jeste smirivanje napetosti u društvu koju uzrokuju javne ideološke trzavice tzv. zelenih i tzv. crvenih. U tom smislu, obje stranke moraju pokazati najveći stupanj odgovornosti te moguće udruživanje, koje bi se činilo u ime Bosne i njenog prosperiteta, moraju iskomunicirati sa svojim glasačima koji politiku doživljavaju kao emotivni izbor.
Posebice se to odnosi na SDP i one koji politiku doživljavaju avanturistički, egzibicionistički i s nakanom da svoju narcisoidnost vježbaju kroz neukusni politički performans koji nije i ne može biti od bilo kakvog umjetničkog značaja, a kamoli od državnog interesa.
DF je druga stranka iz lijevog spektra u ovoj priči koja bi po svim kalkulacijama morala biti u istom koalicionom paketu. Naša stranka već je najavila da odbija koalirati sa SDA, ali njihovo prisustvo u politici mjerljivo je tek na sarajevskom kantonalnom nivou, s natruhama federalnog i državnog.
SDP se s druge strane vidi kao jak politički faktor te je neozbiljno, a i neprimjereno, da svoj koalicioni kapacitet potroši na Kanton Sarajevo. Dakle, ako bi se ova moguća koalicija mjerila prema ovim trima razlozima, prema ulozima i cijeni, dvojbe ne bi trebalo biti.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#38210 Re: SDA-All about
Hoće li biti penzija ili će Bošnjaci morati u Merhamet po sljedovanje?
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#38211 Re: SDA-All about
tandmand wrote:Hoće li biti penzija ili će Bošnjaci morati u Merhamet po sljedovanje?
bice kod Tetke Zilhe i repete... paprike kila 5km pa nista od paprikasHa al ce bitnut kalja ihhhhh prste da polizes... selam
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#38212 Re: SDA-All about
Ne kazes da ima finih nona na snimku da to nisi bolestanpici wrote:doktor78 wrote:
klasicna mafija... sdO je ogrezo u korupciji, pljacki, reketiranju itd... kupovina i namjestanje izbora su im mala maca, zato reze u KS sto su prvi put opozicija i skinuti su sa vlasti... selam
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#38214 Re: SDA-All about

Čakl su i stranci skontali da su Izetbegovići obični četnici.
https://www.youtube.com/watch?v=Jsomfos4Wgo
-
Heller
- Posts: 4404
- Joined: 02/05/2012 22:32
- Location: Tuzla
#38215 Re: SDA-All about
ovakvu junad i seljake nemoš ničim popravit, samo u gulag_BataZiv_0809 wrote:Ne kazes da ima finih nona na snimku da to nisi bolestanpici wrote:doktor78 wrote:
klasicna mafija... sdO je ogrezo u korupciji, pljacki, reketiranju itd... kupovina i namjestanje izbora su im mala maca, zato reze u KS sto su prvi put opozicija i skinuti su sa vlasti... selam
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#38216 Re: SDA-All about
Heller wrote:
ovakvu junad i seljake nemoš ničim popravit, samo u gulag
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38217 Re: SDA-All about
Jel gulaš ili gulag?
Mislim jedno je za junad, drugo za junake.
Mislim jedno je za junad, drugo za junake.
-
Heller
- Posts: 4404
- Joined: 02/05/2012 22:32
- Location: Tuzla
#38218 Re: SDA-All about
Sibir pa šamarajdrug_profi wrote:Jel gulaš ili gulag?
Mislim jedno je za junad, drugo za junake.
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38219 Re: SDA-All about
Ja svakako preferiram gulaš ispred gulaga. Ali dopuštam da su ukusi različiti.
-
Heller
- Posts: 4404
- Joined: 02/05/2012 22:32
- Location: Tuzla
#38220 Re: SDA-All about
Kedno je od junadi, drugo za junaddrug_profi wrote:Ja svakako preferiram gulaš ispred gulaga. Ali dopuštam da su ukusi različiti.
-
Qoom
- Posts: 1690
- Joined: 17/10/2012 12:36
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#38222 Re: SDA-All about
Mašala...sahara1428 wrote:
Ti meni, ja tebi...
MILION MARAKA ZA CEREMONIJU OTVARANJA: Posao dobila firma koja je radila u izbornoj kampanji SDA
Reference za dobijanje posla otvaranja EYOF-a firma Monogram d.o.o. stekla u izbornoj kampanji, kada su bili su angažovani na promoviranju Stranke Demokratske Akcije
Ukupna cijena organizacije ceremonije otvaranja Europskog omladinskog olimpijskog festivala iznosi više od 935 hiljada maraka sa uračunatim PDV-om.
Šta građani Bosne i Hercegovine mogu očekivati na ceremoniji otvaranja EYOF-a 2019, pitali smo direktoricu firme Monogram d.o.o. Sarajevo Almu Švrakić. Nije željela govoriti za Žurnal o detaljima kako će biti potrošeno blizu milion maraka
http://www.zurnal.info/novost/21821/pos ... mpanji-sda
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
#38223 Re: SDA-All about
Sica. "Kome ce tih milion pomoci"Banksy wrote:Mašala...sahara1428 wrote:
Ti meni, ja tebi...
MILION MARAKA ZA CEREMONIJU OTVARANJA: Posao dobila firma koja je radila u izbornoj kampanji SDA
Reference za dobijanje posla otvaranja EYOF-a firma Monogram d.o.o. stekla u izbornoj kampanji, kada su bili su angažovani na promoviranju Stranke Demokratske Akcije
Ukupna cijena organizacije ceremonije otvaranja Europskog omladinskog olimpijskog festivala iznosi više od 935 hiljada maraka sa uračunatim PDV-om.
Šta građani Bosne i Hercegovine mogu očekivati na ceremoniji otvaranja EYOF-a 2019, pitali smo direktoricu firme Monogram d.o.o. Sarajevo Almu Švrakić. Nije željela govoriti za Žurnal o detaljima kako će biti potrošeno blizu milion maraka
http://www.zurnal.info/novost/21821/pos ... mpanji-sda
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#38224 Re: SDA-All about
Jel mislite da je on bezveze prenose skupova radio, i ozbiljno pratio rezultate u stabuBanksy wrote:Mašala...sahara1428 wrote:
Ti meni, ja tebi...
MILION MARAKA ZA CEREMONIJU OTVARANJA: Posao dobila firma koja je radila u izbornoj kampanji SDA
Reference za dobijanje posla otvaranja EYOF-a firma Monogram d.o.o. stekla u izbornoj kampanji, kada su bili su angažovani na promoviranju Stranke Demokratske Akcije
Ukupna cijena organizacije ceremonije otvaranja Europskog omladinskog olimpijskog festivala iznosi više od 935 hiljada maraka sa uračunatim PDV-om.
Šta građani Bosne i Hercegovine mogu očekivati na ceremoniji otvaranja EYOF-a 2019, pitali smo direktoricu firme Monogram d.o.o. Sarajevo Almu Švrakić. Nije željela govoriti za Žurnal o detaljima kako će biti potrošeno blizu milion maraka
http://www.zurnal.info/novost/21821/pos ... mpanji-sda

- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#38225 Re: SDA-All about
7 maraka manje od procijenjene vrijednosti, nakon skakinog popusta od 2%.799.983,00 maraka bez PDV-a, što je tek 7 maraka manje od procijenjene vrijednosti posla.
KRIMINAL NEGO ŠTA
ali što bi rekli neki ljudi... sve po zakonu

