Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83383
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#38151 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by _BataZiv_0809 »

Tito_i_Partija wrote:
Mislis na Liar Liar? Joj bjezi ba, meni je taj film jedan od njegovih najgorih. Cijeli film, znaci od samog pocetka pa do kraja, frajer se krevelji k'o da ima neku zescu bolest na nervnoj bazi. Nit' je smijesno, nit' interesantno, al' je preglupo do bola.

Ako stvarno hoces neko remek djelo sa Jim Carrey-em u ulozi, poslusaj Dejla Kufera ( :razz: ) i odgledaj Eternal Sunshine of the Spotless Mind.
Ne znam, meni je taj film genijalan. Gledao sam ga mozda i trocifren broj puta i opet bih mogao i opet cu sigurno :D

Image
:lol: :lol: :lol: Koji brat
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#38152 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

Dumb and dumber and ace ventura su bili vrh. Ostalo....pocelo ici na zivce njegovo kreveljenje i face
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#38153 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

karanana wrote:Dumb and dumber and ace ventura su bili vrh. Ostalo....pocelo ici na zivce njegovo kreveljenje i face
Tako nekako. Sto se tice njegovih komedija, mislim da jedino Dumb and Dumber danas mogu gledat'. Al' to je bilo neko vrijeme kad su braca Farrelly jos uvijek radili dobre komedije, al' ubrzo nakon toga su i oni grohnuli.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#38154 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by JoseMujica »

The Comedian (2016)
R | 2h | Comedy | 3 February 2017 (USA)
http://www.imdb.com/title/tt1967614/
Image

jedan old school :thumbup:
User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#38155 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by drag_gost »

sizifinho wrote:kakva demagogoija, pa hajd da je neki od ovih vrsnih ljubitelja pravog filma napisao zasto ne valja jedan od tih pobrojanih filmova, vec se puno napise kompliciranim rijecima i onda ti servira kao neko misljenje

evo ja cu prvi reci da nije forrest gump kriv sto listopad nije shvatio sarkasticnost filma i poruje koju on salje. Forrest Gump pokazuje kako zivot moze biti jednostavan da jednostavnim pristupom i kako ljudi sa manama mogu ostavit svoj otisak jednako kao i mi ostali, "savrseni".
Forrest Gump je oda svemu u americkom drustvu sto se izdvaja kao nebuloza, film idealizira prostog covjeka koji nesvjesno prolazi kroz zivot sa uspjehom i svojim pecatom, i bezuslovnom dobrotom koju pokazuje konstantno pa i djelomicno najebe zbog tog.

Sve u svemu mrsko mi tipkat sad ali film ima toliko pouka da je zabrinjavajuce da neko toliko ide kontra amerike da cak nmze biti ni objektivan u toj svojoj "ljubavi" prema filmu


A Truman show, takodjer salje sublimalnu poruku kako zivot nikad nije ono sto se cini i kako uvijek u pozadini imaju sile koje su vece od nas i koje su izvan naseg dosega, ali ako se potrudis i odes izvan svojih limitacija mozes otkriti drugu realnost... Mozda da se skinu binokulari osobnih bijasa i generalizacije, mogao bi de cijenit dobar film.
Do tad, laku noc ameriko
Ili ti ga: I Forest Gump i Trumanov Sou su odlicni filmovi.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#38156 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by relativno84 »

beni-bu-man wrote:The Hateful Eight
http://www.imdb.com/title/tt3460252/
Image
Kurton film, maraton smaracine Image
John Cleese
Posts: 42913
Joined: 25/05/2010 18:30

#38157 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

omar little wrote:...imbecilnog lijepljenja postera...
:|
Sto me vrEdjas, uz sve moje jade?
Ti prokleta zeno iz Kanade... :cry:
John Cleese
Posts: 42913
Joined: 25/05/2010 18:30

#38158 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

Umalo da zaboravim...

Image
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#38159 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

John Cleese wrote:
omar little wrote:...imbecilnog lijepljenja postera...
:|
Sto me vrEdjas, uz sve moje jade?
Ti prokleta zeno iz Kanade... :cry:
:lol:

izvini :stidljiv:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#38160 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Džone, jel bio kakav čitak poster?
Šta je ovo, ruski?
User avatar
Altsa
Posts: 9223
Joined: 19/03/2004 18:31

#38161 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Altsa »

ovi rusofili navalili.... :D
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#38162 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

bog otac vam ne ugodi! :D

eto.

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#38163 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Hvala :kiss: :mrgreen:

(salio sam se :oops: )
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#38164 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

znam da se zezas. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#38165 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

S Džonom.
S tobom ne smijem :kakoste: :napoleon: :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#38166 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

Kliz postavlja preporuke k'o neki anonimni policijski informant. De malo reci sta o njemu, majka mu stara. :-D
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#38167 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Sanchez22 »

Posaljite u inbox link neke dobre torent stranice,ako ima jos takvih.
Dugo vremena koristio extratorent,izgleda da je i ova ugasena.
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#38168 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nightvision »

Alahimanet.

Image
John Cleese
Posts: 42913
Joined: 25/05/2010 18:30

#38169 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

omar little wrote:
John Cleese wrote:
omar little wrote:...imbecilnog lijepljenja postera...
:|
Sto me vrEdjas, uz sve moje jade?
Ti prokleta zeno iz Kanade... :cry:
:lol:

izvini :stidljiv:
Ma nema frke :D
Nisam_fin
Posts: 918
Joined: 31/12/2008 09:34

#38170 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Nisam_fin »

gone girl
John Cleese
Posts: 42913
Joined: 25/05/2010 18:30

#38171 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

Tomahawk11 wrote:Džone, jel bio kakav čitak poster?
Šta je ovo, ruski?
Ruski, nego sta.
Samo mi treba da neko procita imena glumaca, pa jos i taj belaj... :| :D :run:
User avatar
dale cooper
Posts: 31350
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#38172 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dale cooper »

Kakva je to zajebancija sa omarkom i Kanadom, nisam u toku? :zoka: :mrgreen: Jel' nam to
omarka živi u Kanadi? :D
John Cleese
Posts: 42913
Joined: 25/05/2010 18:30

#38173 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

Tito_i_Partija wrote:Kliz postavlja preporuke k'o neki anonimni policijski informant. De malo reci sta o njemu, majka mu stara. :-D
Kad neki film ostavi snazan utisak na mene, ja naprosto zanijemim :D :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#38174 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Jesi cuo za Vukove sa Ontaria? E, tu ti je to negdje :mrgreen:
John Cleese
Posts: 42913
Joined: 25/05/2010 18:30

#38175 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

dale cooper wrote:Kakva je to zajebancija sa omarkom i Kanadom, nisam u toku? :zoka: :mrgreen: Jel' nam to
omarka živi u Kanadi? :D
Nemam pojma, meni je bilo bitno da se rimuje :D
Post Reply