SDA-All about
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38126 Re: SDA-All about
Oni sjede po vazdan i namisljaju koju bi novu beskorisnu nebulozu mogli plasirati da se digne dovoljno prasine da pokrije nesto drugo.
-
statixx
- Posts: 9834
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#38127 Re: SDA-All about
Sto ti je kada SDA i SNSD dogovore da "spuste loptu". 
- tvojkomsija
- Posts: 1493
- Joined: 21/04/2014 17:59
#38128 Re: SDA-All about
Naravno da je diskriminirajuce ime RS-a, ali nemam neku ideju u sta bi se moglo promijeniti, tako da mi je ovo malo beskorisno od strane SDA. Poslije toliko vremena sad su se ovoga sjetili, kao da nemamo dovoljno problema. Iduca godina, 2020, ce bit upamcena kao godina sa najvise odlazaka iz BiH i najnizom izlaznoscu na izbore, definitivno.
- pici
- Posts: 46387
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#38129 Re: SDA-All about
treci se izgustiro sad ide ukidanje pa oCepljenje... i tako u krug
- pici
- Posts: 46387
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#38131 Re: SDA-All about
odo kandilo i ikonu oprasit na tavanu pa kod hodze po zapis i da okaljam grijehe su deset oce nas i zdravo marija... jebote dje ja zivim...
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#38132 Re: SDA-All about
Mozes biti jednom naivan, jednom ispasti glup ali ne mozes citav zivot biti takav i zvakati ove price.pici wrote:SDA pokreće proceduru, želi promjenu imena entiteta Republika Srpska
evo ih krenuli su...![]()
tako je i hare pa osta dodik evo kolko godina na tom fazonu a rezoluciju o srebrenici, el bake to zaboravio pod tepih... de malo da se zabavljamo... selam
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#38133 Re: SDA-All about
Same here!!!!Nivelacija wrote:Ako sjebete opet SDP uclanit cu se u SDA i imate moj glas zauvijek![]()
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#38134 Re: SDA-All about
Saving private DodickSDA pokreće proceduru, želi promjenu imena entiteta Republika Srpska
-
addy_sa
- Posts: 759
- Joined: 06/09/2002 00:00
#38135 Re: SDA-All about
Zar nije vec bila ta apelacija rahm Tihica Ustavnom sudu, pa je on povukao?
- Kiki_Musampa
- Posts: 1797
- Joined: 11/06/2011 07:36
#38136 Re: SDA-All about
Aaa, ti kao da nisi odavde, hehheheMaraschino wrote:Mozes biti jednom naivan, jednom ispasti glup ali ne mozes citav zivot biti takav i zvakati ove price.pici wrote:SDA pokreće proceduru, želi promjenu imena entiteta Republika Srpska
evo ih krenuli su...![]()
tako je i hare pa osta dodik evo kolko godina na tom fazonu a rezoluciju o srebrenici, el bake to zaboravio pod tepih... de malo da se zabavljamo... selam
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#38137 Re: SDA-All about
znaci ovo je sdaov model ucjene i kontroliranja dodika.
tzv as iz rukava.
tzv as iz rukava.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#38138 Re: SDA-All about
hoce kao i revizija presude ....Bakir da bi skrenuo paznju na sebe ce i bosnu zrtvovatimalakh wrote:znaci ovo je sdaov model ucjene i kontroliranja dodika.
tzv as iz rukava.
-
DonieBrasco
- Posts: 20107
- Joined: 31/08/2016 16:09
#38139 Re: SDA-All about
Isto kao sto su pokrenuli za agresiju Srbije, pa onda cekali zadnju sedmicu pred istek roka da reaguju.SDA pokreće proceduru, želi promjenu imena entiteta Republika Srpska
Uz ovakvu SDA, sve zelje i zahtjevi SNSD i HDZ ce se ostvariti, sve moguce pozicije u drzavi drze cetnici i ustase, bravo Baikre, bravo SDA. Imaju oni svoju "drzavu Sarajevo", a cetnci ce potpisai odcjepljenje, ustasama uskoro treci entitet pa onda i njihovo odcjepljenje.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#38140 Re: SDA-All about
malakh wrote:znaci ovo je sdaov model ucjene i kontroliranja dodika.
tzv as iz rukava.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#38141 Re: SDA-All about
sihir i voodoo su tu negdje sa ovim sadamalakh wrote:znaci ovo je sdaov model ucjene i kontroliranja dodika.
tzv as iz rukava.
- dembele
- Posts: 4210
- Joined: 19/06/2014 09:15
#38142 Re: SDA-All about
Večeras vjerovatno vanredno stanje na RTRS. Dževdo Galijašević i Lazanski već hitaju prema BL.
Očekujem uživo javljanje Vučka, Vulina a i južnog brata.
Očekujem uživo javljanje Vučka, Vulina a i južnog brata.
-
Dr Arsla
- Posts: 2076
- Joined: 05/01/2013 16:16
#38143 Re: SDA-All about
Poslije 23 godine postojanja imena PC pametne glave se sjetile da je to vrijeđanje ostala dva konstitutivna naroda i sad traže promjenu naziva
Gdje ste dosad bili u PM
Gdje ste dosad bili u PM
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#38144 Re: SDA-All about
Samo budala ne vidi da je ovo čista demagogija da se stvari skrenu s pravih tema, jer SDa nikad u interesu nije bila država i njen napredak, već samo ostanak na vlasti i pljačka do iznemoglosti.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#38145 Re: SDA-All about
smiješno ili ne, mislim da ovim prelaze crvenu liniju.Banksy wrote:malakh wrote:znaci ovo je sdaov model ucjene i kontroliranja dodika.
tzv as iz rukava.
samo me interesira što je to toliko bitno, da bh javnost ne sazna, dabsu oni posegli za ovim kako bi odvukli pažnju istih.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#38146 Re: SDA-All about
mene zanima kojoj li je budaletini u SDA naumpala ova ideja...da u ovakvoj situaciji radi ovakve gluposti
ovo se ne moze rijecima opisati,koliko je SDA stetna po drustvo i drzavu
u trenucima kada nemamo vlast skoro pa ni na jednom nivou (izuzev par kantona),kada nam ljudi masovno odlaze,kada skupoca ubija,kada budzeti nisu usvojeni pa su cak i penzije upitne,kada imamo 1000+ problema ,ovi debili iz SDA prave jos novih problema i skrecu pricu sa pravih problema na neke gluposti,koje ce samo homogenizovati Srbe u RSu i jos vise ce se zainatiti
vecih debila od SDA mafije nema na planeti
ovo se ne moze rijecima opisati,koliko je SDA stetna po drustvo i drzavu
u trenucima kada nemamo vlast skoro pa ni na jednom nivou (izuzev par kantona),kada nam ljudi masovno odlaze,kada skupoca ubija,kada budzeti nisu usvojeni pa su cak i penzije upitne,kada imamo 1000+ problema ,ovi debili iz SDA prave jos novih problema i skrecu pricu sa pravih problema na neke gluposti,koje ce samo homogenizovati Srbe u RSu i jos vise ce se zainatiti
vecih debila od SDA mafije nema na planeti
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38147 Re: SDA-All about
Pa izbor tuziteljice vjerovatno. Izgubili su sve jer nisu sposobni da ponude ista osim demagogije.malakh wrote:smiješno ili ne, mislim da ovim prelaze crvenu liniju.Banksy wrote:malakh wrote:znaci ovo je sdaov model ucjene i kontroliranja dodika.
tzv as iz rukava.
samo me interesira što je to toliko bitno, da bh javnost ne sazna, dabsu oni posegli za ovim kako bi odvukli pažnju istih.
- Haris.ba
- Posts: 35296
- Joined: 08/09/2005 20:08
#38149 Re: SDA-All about
Ima izgleda u Baketu jos kuveta.
Puna podrska za ovu odluku.
Puna podrska za ovu odluku.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
