SDA-All about

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38076 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Naravno da sve obavlja prema instrukcijama centrale, ali način provedbe zadatog, te vokabular, prezentacija i argumentacija, su slika njenog odgoja, svjetonazora i sredine i krugova u kojima se kreće i u kojima se tako komunicira i razmišlja.
demagog
Posts: 648
Joined: 26/11/2003 00:00

#38077 Re: SDA-All about

Post by demagog »

JThomas wrote:sda ne prodaje priču kako se to popularno misli. ona prodaje kontrolu budžeta, administracije, sudova i tužilaštava, dozvola, tendera. jebe se onome ko je u talu i na pipi za priču :mrgreen:
Kako kome. Nekima (narodnim masama/biracima) prodaje pricu a onima koji su u talu prodaje ove druge stvari. Te dvije kategorije klijenata se djelimicno preklapaju ali nema toliko budzetskih para da svi budu time kupljeni. Mnogi dobiju samo pricu.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38078 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

ja mislim da je ova prva veća i to značajno. kad bi sišli sa svih budžeta četiri godine vidjeli bi. oni su sad manje dobili postotaka nego što su godina na vlasti...
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#38079 Re: SDA-All about

Post by bingov buraz »

Ne može marama sakriti poganu dušu,ispliva to.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#38080 Re: SDA-All about

Post by vješalica »

seln wrote:
vješalica wrote::kiss:
Cim se to zove Kenela nije dobro
Dusa su mi ovakva imena, kod kojih vidis da su ono bas "izvucena iz guzice".
Doduse, sad je Bosna puna toga, kod imena je najvaznije kako zvuce neukom papanskom uhu...
ali ovo je stara kobila, rodjena u vrijeme kad su se davala koliko-toliko normalna imena.
Vjeruj najgori je ovo otpad koji se negde gajio u pripizdini i ugledao svjetlo dana iza 1992
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38081 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

U međuvremenu, u SDA vri....

Već mjesecima nije održana sjednica Glavnog odbora SDA što je nekada bila uobičajena praksa te stranke da o važnim pitanjima odlučuje upravo Glavni odbor.

Sjednica GO nije održana ni nakon Općih izbora kako bi se analizirali rezultati stranke.

Prema informacijama dostupnim u medijima posljednja sjednica GO SDA održana je u martu 2018. godine.

User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#38082 Re: SDA-All about

Post by Faruk »

seln wrote:
vješalica wrote::kiss:
Cim se to zove Kenela nije dobro
Dusa su mi ovakva imena, kod kojih vidis da su ono bas "izvucena iz guzice".
Doduse, sad je Bosna puna toga, kod imena je najvaznije kako zvuce neukom papanskom uhu...
ali ovo je stara kobila, rodjena u vrijeme kad su se davala koliko-toliko normalna imena.
meni one kućice za pse padnu napamet kad se ona pojavi
dog kennel :D :D :D
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#38083 Re: SDA-All about

Post by Faruk »

bingov buraz wrote:Ne može marama sakriti poganu dušu,ispliva to.
baš ono pravo sda go.no
ono se našlo da priča protiv isplata novca za porodilje
zamisli kolika ljudska bijeda moraš biti da bebama uskraćuješ
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#38084 Re: SDA-All about

Post by Faruk »

Labirint wrote:
Pravi prototip sda neprskane ambiciozne papanke. Ovakvi će vedriti i oblačiti do smaka svijeta na ovom prostoru, zatucani, priglupi, seljačkih imena i prezimena ( čuj Kenela :skoljka: ) i ko god ostane nek' mu je Bog na pomoći sa "kenelama"...
:lol: :lol: :lol: ali to niko ne konta
glasaju i dalje da bi sisali budžetsku sisu
a kenele se množe kao na traci
tu su i zukići u njihovi susedi koji ubijaju i režu ljude svojim u kokainskim obračunima
sve je to stoka sa dna kace
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#38085 Re: SDA-All about

Post by bunk »

militantni liberali :lol:
User avatar
meme_machine
Posts: 283
Joined: 03/11/2018 08:30
Location: Mehmeda Spahe 14

#38086 Re: SDA-All about

Post by meme_machine »

bunk wrote:militantni liberali :lol:
Al' bas, ovo je postalo degutantno
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#38087 Re: SDA-All about

Post by Digresija »

Nije da nije zaslužila ove salve uvreda.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#38088 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

Digresija wrote:Nije da nije zaslužila ove salve uvreda.
I ovo nam buduca elita? :roll: :(

Kuku nama s nama kakvi smo.

Ako je ovo buducnost, onda je bivsi sistem bio zapad za ovo danas. BiH puca po savovima, a oni se svadjaju?

Kako je krenulo, vlast nam nece ni trebati, jer cemo ostati bez ljudi.
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#38089 Re: SDA-All about

Post by Digresija »

megaman4 wrote:
Digresija wrote:Nije da nije zaslužila ove salve uvreda.
I ovo nam buduca elita? :roll: :(

Kuku nama s nama kakvi smo.

Ako je ovo buducnost, onda je bivsi sistem bio zapad za ovo danas. BiH puca po savovima, a oni se svadjaju?

Kako je krenulo, vlast nam nece ni trebati, jer cemo ostati bez ljudi.
Mislis na postere uvreda ili na Kenenisu Bekele?
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#38090 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

Digresija wrote:
megaman4 wrote:
Digresija wrote:Nije da nije zaslužila ove salve uvreda.
I ovo nam buduca elita? :roll: :(

Kuku nama s nama kakvi smo.

Ako je ovo buducnost, onda je bivsi sistem bio zapad za ovo danas. BiH puca po savovima, a oni se svadjaju?

Kako je krenulo, vlast nam nece ni trebati, jer cemo ostati bez ljudi.
Mislis na postere uvreda ili na Kenenisu Bekele?
Govorim opcenito o politickom diskursu i ponasanju na sceni koje je katastrofalno kao i nacin obracanja ljudima. Ovo je dno dna na sta smo spali. Tuga. :(
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#38091 Re: SDA-All about

Post by Digresija »

megaman4 wrote: Govorim opcenito o politickom diskursu i ponasanju na sceni koje je katastrofalno kao i nacin obracanja ljudima. Ovo je dno dna na sta smo spali. Tuga. :(
Ma mi smo prije dvadeset godina dotakli diskusijsko dno.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#38092 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

U svakoj drzavi bi se desnicarska/narodnjacka/konzervativna/klerikalna stranka zalagala za prava porodilja i opcenito pronatalitetnu politiku.

Jos jedan dokaz da kod nas nema ideologija i da je sve podredjeno sisanju budzeta :D
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#38093 Re: SDA-All about

Post by convict »

dzukela cuko
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#38094 Re: SDA-All about

Post by Digresija »

ultima_palabra wrote:U svakoj drzavi bi se desnicarska/narodnjacka/konzervativna/klerikalna stranka zalagala za prava porodilja i opcenito pronatalitetnu politiku.

Jos jedan dokaz da kod nas nema ideologija i da je sve podredjeno sisanju budzeta :D
:thumbup:
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#38095 Re: SDA-All about

Post by asker »

megaman4 wrote:
Govorim opcenito o politickom diskursu i ponasanju na sceni koje je katastrofalno kao i nacin obracanja ljudima. Ovo je dno dna na sta smo spali. Tuga. :(
Jes vidio Krsticevica kako razbija igracku u saboru, a Plenki bi malo na sake sa onim zastupnikom? Kod brace Srba preko Drine isto tako uopste nije dosadno na politickoj sceni. Ako ista, nasa je dosadna i pederska.

Usput, ova Kenela je curka neopjevana.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#38096 Re: SDA-All about

Post by agent_zero »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hadis-j ... /190122078

To je ta balijsko-kriminalna uhljebljena hobotnica za kojom SDP kretenoidi hoće u koaliciju?
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#38097 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/hadis-j ... /190122078

To je ta balijsko-kriminalna uhljebljena hobotnica za kojom SDP kretenoidi hoće u koaliciju?
Cim se uhvate pozicije to pocne zloupotreba podrzana od stranke. Onda ti stranka sama slozi krivicnu da te ima u saci i onda ubuduce radis sve sta ti se kaze.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#38098 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

http://www.javnarasprava.ba/fbih/Parlamentarac/183
Rođena je 1.2.1976. godine u Sarajevu.

Osnovnu školu i Treću gimnaziju završila je u Sarajevu. Dodiplomski studij uspješno je okončala 1995.godine na Pedagoškoj akademiji i 2005. godine na Filozofskom fakultetu u Sarajevu.
Jel ovo samo gramatička greška ili... :shock:
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#38099 Re: SDA-All about

Post by djkurt »

Član sam SDP-a ali zelim postati SDA-ovac, vi ste meni kraljevi, kapa do poda.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38100 Re: SDA-All about

Post by kmirsad »

Šeherzada Delić
3 sati ·
A jutros su u Skupštini USK-a, zastupnici mnogih partija
Hadisa Jusića, bivšeg direktora JU Komrad, i SDA "prvaka" izglasali za delegata u Dom naroda!
Ovako se, političkim imunitetom, štite zaslužni!!
Ustaj Bosno, ili nestani!
Ujutro optužnica Tužilaštva za milionske pronevjere, u Sudu bude potvrđena... za dva sata mu kolege iz SDA daju imunititet u domu naroda...
Brižna je SDA za svoje kadrove...


https://usn.ba/usn-novosti/potvrdena-op ... raMcQjILwg
Post Reply