kopija
sjajnog meksičkog filma
Instructions Not Included (2013)
No se aceptan devoluciones (original title)
PG-13 | 2h 2min | Comedy, Drama | 6 September 2013 (USA)
http://www.imdb.com/title/tt2378281/

Moderator: _BataZiv_0809


Tema nije @listopad.sizifinho wrote:imal listopada da doprinese temi il je tu bio samo da istrola narod svojom kvaziekspertivnoscu? rekao bih da je ipak ovo drugo.
eno bogomi vidim da sad istu politiku antiamerikanizma prosipa na temi "omiljene porno glumice".
sta ti je rec kad padnes s konja na magarca
il jos bolje sta ti je rec odanost svojim bijasima
Jedan od jacih filmova da covjek spozna sebe, dozivi neko unutrasnje budjenje. Nije za one koji vole plitke filmoveomar little wrote:trumana slobodno makni s liste i skini si nesto drugo.
triconja wrote:Jedan od jacih filmova da covjek spozna sebe, dozivi neko unutrasnje budjenje. Nije za one koji vole plitke filmoveomar little wrote:trumana slobodno makni s liste i skini si nesto drugo.![]()
omar little wrote:triconja wrote:Jedan od jacih filmova da covjek spozna sebe, dozivi neko unutrasnje budjenje. Nije za one koji vole plitke filmoveomar little wrote:trumana slobodno makni s liste i skini si nesto drugo.![]()
ma vala trebalo bi bitiO'zone wrote:Tema nije @listopad.sizifinho wrote:imal listopada da doprinese temi il je tu bio samo da istrola narod svojom kvaziekspertivnoscu? rekao bih da je ipak ovo drugo.
eno bogomi vidim da sad istu politiku antiamerikanizma prosipa na temi "omiljene porno glumice".
sta ti je rec kad padnes s konja na magarca
il jos bolje sta ti je rec odanost svojim bijasima
Forum je skup jedinki koje imaju svoje mišljenje o svemu i svačemu i ako Vas iz takta može izbaciti neko koga uopšte ne znate ili Vam ostavlja utisak da ste osoba niže vrijednosti nakon par komentara onda vjerujte da imate ozbiljan problem sa samopouzdanjem.sizifinho wrote:ma vala trebalo bi bitiO'zone wrote:Tema nije @listopad.sizifinho wrote:imal listopada da doprinese temi il je tu bio samo da istrola narod svojom kvaziekspertivnoscu? rekao bih da je ipak ovo drugo.
eno bogomi vidim da sad istu politiku antiamerikanizma prosipa na temi "omiljene porno glumice".
sta ti je rec kad padnes s konja na magarca
il jos bolje sta ti je rec odanost svojim bijasima
dosao je tu, napisao par nadmenih komentara, generalizirajuci americku kulturu i one koji mogu uzivati u holivudskim filmovima. Nakon njegovih postova covjek koji je gledao, bubam, The Prestige ili Alien ili Dumb and Dumber i svidjeli su mu se ti filmovi - nakon listopadovog upada se osjecao kao neko nize vrijednosti, neko kome je mozak ispran pr kampanjama, a sve to dok on uziva u jedinoj pravoj umjetnosti, crno bijelik filmovima ceske produkcije iz 1919.
Hajd da je on ostao na temi, pa da doprinese svojim antiamerikanizmom, to bi bilo ok.
Ali cim je jonny banovan, lik je nestao sa teme a vidi se da pise na drugima, iste stvari.
Ako ovo nije trol, ja nezz sta je.
Tema nijr listopad ali mozda bi trolanje po forumu gdje ljudi raspravljaju trebalo biti?
Ne samo na ovoj temi. Na skoro svakoj ima trolova, ofirnih trolova koji tako provociraju bockaju i slicno i prodju nesmeteno.
Pregledaj, neces se pokajatiSmokingMan wrote:Drugarica mi je nedavno preporučila ovaj,a ja ga još nisam pogledao.I am Happy wrote:Your Name. (2016) za ljubitelje japanske animacije, ako takvih ima ovdje![]()
http://www.imdb.com/title/tt5311514/?ref_=nv_sr_1
Preporučujem ti obavezno japanski animirani film Gardens of words (Kotonoha no Niwa).
Vjeorvano večeras,prvo da pogledam posljdnju epizodu nove sezone Attack on titan.I am Happy wrote:
Pregledaj, neces se pokajatiKud ces vise kada je prvi na https://myanimelist.net/topanime.php
Nisam taj gledao, stavio sam na watchlist pa kada dodje na red![]()
Hvala.
To se ne smije propustitiSmokingMan wrote:Vjeorvano večeras,prvo da pogledam posljdnju epizodu nove sezone Attack on titan.
Imaš na kiss anime ovu epizodu.I am Happy wrote:To se ne smije propustitiSmokingMan wrote:Vjeorvano večeras,prvo da pogledam posljdnju epizodu nove sezone Attack on titan.Svega mi, jedino to jedva cekam da izadje i odma gledam. Ostalo moze i sacekati koji dan.
Gledas li My Hero Academia, u isto vrijeme je pocela druga sezona kao i AoT tako da su sada na epizodama 7.
Kako onako glupo uradise kraj epizode na aot, sad treba cekat 6 dana da vidimo sta je bilo.SmokingMan wrote:Imaš na kiss anime ovu epizodu.I am Happy wrote:To se ne smije propustitiSmokingMan wrote:Vjeorvano večeras,prvo da pogledam posljdnju epizodu nove sezone Attack on titan.Svega mi, jedino to jedva cekam da izadje i odma gledam. Ostalo moze i sacekati koji dan.
Gledas li My Hero Academia, u isto vrijeme je pocela druga sezona kao i AoT tako da su sada na epizodama 7.![]()
Mislim da mi ovaj anime koji si mi preporučio ne bi legao.Ipak o ukusima se ne raspravlja.![]()
Moram nastaviti onaj Experiments Lain,volim ove malo depresivnije.![]()
Jedva čekam ovaj novi Evangelion movie.Ipak su mi onih 26 epizoda daleko bolje legle od ona tri remastered filma.
Jasta... nema nista gore od cliffhangera.triconja wrote:Kako onako glupo uradise kraj epizode na aot, sad treba cekat 6 dana da vidimo sta je bilo.
Zahvaljujem za stranicuSmokingMan wrote:Imaš na kiss anime ovu epizodu.![]()
Moramo biti dobri jedni prema drugima.Odlična stranica,koju mi je nekadašnji prijatelj preporučio.I am Happy wrote:Jasta... nema nista gore od cliffhangera.triconja wrote:Kako onako glupo uradise kraj epizode na aot, sad treba cekat 6 dana da vidimo sta je bilo.
A steta, epizoda je bila odlicna kao i citava sezona.
Zahvaljujem za stranicuSmokingMan wrote:Imaš na kiss anime ovu epizodu.![]()
nisam znao da su tako brzi, i to jos 1080p
![]()
Kad malo bolje skontam 20 minuta proslo na jedan dogadjaj i kad je vrhunac trebao biti mrka kapaSmokingMan wrote:Moramo biti dobri jedni prema drugima.Odlična stranica,koju mi je nekadašnji prijatelj preporučio.I am Happy wrote:Jasta... nema nista gore od cliffhangera.triconja wrote:Kako onako glupo uradise kraj epizode na aot, sad treba cekat 6 dana da vidimo sta je bilo.
A steta, epizoda je bila odlicna kao i citava sezona.
Zahvaljujem za stranicuSmokingMan wrote:Imaš na kiss anime ovu epizodu.![]()
nisam znao da su tako brzi, i to jos 1080p
![]()
Meni je dobo legla ova zadnja epizoda Aot,samo bi volio da je valo više "gore".
Vise puta ga pokusavao gledati,svaki put neki drugi film dodje na red