Pa vise si ti u pravu nego on.
Burek je.pita in general.
A on ...hereza...!
Moderator: anex
Pa bas i nije statican, dok skuham ovaj njihov grah pogledam seriju, odradim trening, pospremim po kuci i nakon cetiri sata kuhanja grah je k'o dusa mekan.exliberal-ex wrote: ↑06/02/2020 04:32 jedno pitanje....koliko vam je statican jelovnik.
mislim fino je skontat nesto fino ali nemozes imat ideje svaki dan za kuhanje ili eksperimentisanje....ni vremena , ni raspolozenja....
Podsjeća na one buhtle sa siromvjesticanametli wrote: ↑05/02/2020 20:16
tomo chopajovo je po receptu kolegice neki turski burek....sve zovu burek....tijesto i jufka i oklagija je radila .....elem meni je ovo strudla sa sirom
![]()
![]()
Posto radim i "home office" imam vise vremena nego moja bolja polovica automatski i vise kuham n uglavnom rotiram svake sedmice imaju makaroni sa nekom drugom sose , riza dva puta sedmicno jednom jasmin riza, drugi putkao risoto gdje opet variram sa skampama , bundeva itdexliberal-ex wrote: ↑06/02/2020 04:32 jedno pitanje....koliko vam je statican jelovnik.
mislim fino je skontat nesto fino ali nemozes imat ideje svaki dan za kuhanje ili eksperimentisanje....ni vremena , ni raspolozenja....
vjesticanametli wrote: ↑06/02/2020 08:48wow moke sunce ti
daj recepAt i sve mi kazi kako i sta ide
![]()
![]()
predobroooo
Ponjava iz ikea![]()
![]()
imas li kiselo tijesto??

gdje si u de??vjesticanametli wrote: ↑06/02/2020 09:10 O bozehaj motacu
nemam kiselo t. Jesi ti u de....gdje da kupim
![]()
Hamburg......al hljeb je mrakmO k3 wrote: ↑06/02/2020 09:16gdje si u de??vjesticanametli wrote: ↑06/02/2020 09:10 O bozehaj motacu
nemam kiselo t. Jesi ti u de....gdje da kupim
![]()
vjesticanametli wrote: ↑06/02/2020 09:18Hamburg......al hljeb je mrakmO k3 wrote: ↑06/02/2020 09:16gdje si u de??vjesticanametli wrote: ↑06/02/2020 09:10 O bozehaj motacu
nemam kiselo t. Jesi ti u de....gdje da kupim
![]()
..prilicno.. ....exliberal-ex wrote: ↑06/02/2020 04:32 jedno pitanje....koliko vam je statican jelovnik.
mislim fino je skontat nesto fino ali nemozes imat ideje svaki dan za kuhanje ili eksperimentisanje....ni vremena , ni raspolozenja....