Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38051 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Dobar početak.
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38052 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Pa ovo je ofsajd cisti, samo Musa je bio ispred igraca slobode
sencobih
Posts: 7532
Joined: 08/09/2010 08:33

#38053 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Kakvi nehljebovići Bože dragi
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#38054 Re: Utakmice.

Post by dulekrele »

Ne mogu se s loptom sastaviti. Uzas.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38055 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

vicious wrote: 05/11/2022 13:14 Pa ovo je ofsajd cisti, samo Musa je bio ispred igraca slobode
Ofsajd ko kuća. Sudija sudi, a pravila ne zna. Bože sačuvaj
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38056 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma nema ovdje neke smislene igre po ovom terenu, jedino nesto slučajno ako ispadne
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38057 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Bože sačuvaj, kakav idiot od sudije!! Dzafic slucajno nagazi čovjeka kojeg uopšte ne vidi na zemlji i dobije zuti. Ovaj debil tijelom i laktom ulijece u glavu covjeku i ne dobija zuti... nevjerovatno
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#38058 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Joj rastrzane igre,oči mi ispadoše. Nema ovdje igre,mora se preskakati igra,ne moze se na ovakvom terenu ništa odigrati.
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#38059 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ovaj Avram fasovo sindrom kapitena. Koje zajebavanje :-)
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38060 Re: Utakmice.

Post by vicious »

A ne mogu da vjerujem sta gledam, nekakve pete, finte lafo pokusavaju a ne znaju najosnovniji pas odigrati i primiti loptu... fuj
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#38061 Re: Utakmice.

Post by al-em »

Kakva raspuštena banda, onaj dudić je teški idiot.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#38062 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Cim vidim da se stavljaju igraci na neprirodne pozicije, nema od tog trenera nista.

Uvijek je bolji igrac kojem je prirodna pozicija LB nego stavljati desnog beka na LB.


Yebo majku, pa ni na FM to ne moze proci, i ovi uporno guraju. Yebo ti Dudiceva taktika mater
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#38063 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Nista nismo napravili za 40 minuta, ove duge lopte nam ne idu a teren los.

Ovo je mozda utakmica za Ahmetivica.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38064 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

A mrš ba. Pa kako više 1 na 1 ne pogađamo. Šta je ovo ba?!

Hebem ti napadača koji i ne gleda gdje je golman.
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38065 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Katastrofa sve redom, igra, teren i suđenje. Musa ne moze igrati lijevo. Avramovski ko na terminu, ali eto bar je dao dobro ovu loptu za Catakovica. A za tu promasenu sansu ne treba komentar.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#38066 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

E hajde jebite se, ljudi zadnji na tabeli, ne pamte kad su posljednji put pobijedili, a gubimo 1:0 :roll: Da je makar remi pa hajde, valja sad preokrenuti.

Jos Catakovica :run: Avramovski je pogrijesio sto je dodao u onoj situaciji. Morao je sutati.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22737
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#38067 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Pratiti fudbal u drzavi gdje sudije ne znaju osnove sudjenja, gdje su tereni oranice nakon prve kapi kise, gdje ne postoji niti jedan cak i osrednji trener je fakat mazohizam.

Bas mi se danas nakva tegoba uvukla dok gledam sve ovo…
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#38068 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

okrenucemo mi ovo,samo da nisanske sprave namjestimo :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#38069 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Logovan wrote: 05/11/2022 13:53 E hajde jebite se, ljudi zadnji na tabeli, ne pamte kad su posljednji put pobijedili, a gubimo 1:0 :roll: Da je makar remi pa hajde, valja sad preokrenuti.

Jos Catakovica :run: Avramovski je pogrijesio sto je dodao u onoj situaciji. Morao je sutati.
Ma i nije Avramovski pogrijesio vec je Catakovic kasnio, nije pratio. Da je bio tri koraka naprijed bilo bi kako treba. Vise je do njega.

Za ofsajd, mozda jeste ali bio je i faul u napadu u Posusju kad smo uzeli tri boda, nekad ovako, nekad onako.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#38070 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Sreca jos jedna je ostala tekma da se vise ne gleda ovo brukanje imena kluba.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38071 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ma problem je što sudija ne zna da je ono ofsajd, a treba da maše ili ne maše isti.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#38072 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Grean wrote: 05/11/2022 13:57
Logovan wrote: 05/11/2022 13:53 E hajde jebite se, ljudi zadnji na tabeli, ne pamte kad su posljednji put pobijedili, a gubimo 1:0 :roll: Da je makar remi pa hajde, valja sad preokrenuti.

Jos Catakovica :run: Avramovski je pogrijesio sto je dodao u onoj situaciji. Morao je sutati.
Ma i nije Avramovski pogrijesio vec je Catakovic kasnio, nije pratio. Da je bio tri koraka naprijed bilo bi kako treba. Vise je do njega.

Za ofsajd, mozda jeste ali bio je i faul u napadu u Posusju kad smo uzeli tri boda, nekad ovako, nekad onako.
Pa Avramovski je bio u dobroj situaciji, sta je dodaje bezveze. Ima dobar sut, imao je prostora i vremena, cak se mogao jos malo pribliziti. Ovo je ono sto mene pravo puno nervira, previse se kombinuje.
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38073 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Logovan wrote: 05/11/2022 14:02
Grean wrote: 05/11/2022 13:57
Ma i nije Avramovski pogrijesio vec je Catakovic kasnio, nije pratio. Da je bio tri koraka naprijed bilo bi kako treba. Vise je do njega.

Za ofsajd, mozda jeste ali bio je i faul u napadu u Posusju kad smo uzeli tri boda, nekad ovako, nekad onako.
Pa Avramovski je bio u dobroj situaciji, sta je dodaje bezveze. Ima dobar sut, imao je prostora i vremena, cak se mogao jos malo pribliziti. Ovo je ono sto mene pravo puno nervira, previse se kombinuje.
Ma ne, ovo je bilo puno bolje rješenje, mat situacija. Samo Hamza je morao pogledati golmana i samo je lagano dici preko njega...
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#38074 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Stvarno je tuzno gledati ovakvo Sarajevo poslije svega sto je uradjeno i poslije svih silnih para koje su ulozene. Nas se vise nijedna ekipa ne boji, izgledamo tako bezopasno, bezidejno... taktika nam je "Probajte nekako dati go".
P.S. Maloprije me ulazak Saida podsjetio na utakmicu s Levskim, kakva igra tad, pune tribine, masina...ono Sarajevo bi ovom sadasnjem dalo deset golova lagano
User avatar
van Basten
Posts: 7957
Joined: 21/09/2006 02:59

#38075 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

last mohicans wrote: 05/11/2022 12:58
last mohicans wrote: 30/10/2022 19:06 Obuća vadi negativnu gol razliku od kloca,polahko. Ovaj rezultat je trebao biti jos u prvom poluvrenu. Danas puno bolja i smislenija, nadsve, organizovana igra, sa dosta raspolozenih pojedinaca. Tako da rezultat nije slučajan,još nas je govno sabotiralo debilnim odlukama. Ali moram treci put Andreja istaći, dva gola je zasluzan i jos koliko dobivenih duela na sredini iz kojih smo kreirali sanse. Dzafić je bio dobar,Dal ne treba počinjati narednu utakmicu da mu je babo Pape himself. A ni Tomasević,radije Musu lijevo.
Da se repliciram. Emir me poslušao :D
Da nije poslusao bolje bi bilo...
Post Reply