Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38052 Re: Utakmice.
Pa ovo je ofsajd cisti, samo Musa je bio ispred igraca slobode
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#38053 Re: Utakmice.
Kakvi nehljebovići Bože dragi
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#38054 Re: Utakmice.
Ne mogu se s loptom sastaviti. Uzas.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38056 Re: Utakmice.
Ma nema ovdje neke smislene igre po ovom terenu, jedino nesto slučajno ako ispadne
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38057 Re: Utakmice.
Bože sačuvaj, kakav idiot od sudije!! Dzafic slucajno nagazi čovjeka kojeg uopšte ne vidi na zemlji i dobije zuti. Ovaj debil tijelom i laktom ulijece u glavu covjeku i ne dobija zuti... nevjerovatno
-
last mohicans
- Posts: 18167
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38058 Re: Utakmice.
Joj rastrzane igre,oči mi ispadoše. Nema ovdje igre,mora se preskakati igra,ne moze se na ovakvom terenu ništa odigrati.
-
last mohicans
- Posts: 18167
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38059 Re: Utakmice.
Ovaj Avram fasovo sindrom kapitena. Koje zajebavanje 
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38060 Re: Utakmice.
A ne mogu da vjerujem sta gledam, nekakve pete, finte lafo pokusavaju a ne znaju najosnovniji pas odigrati i primiti loptu... fuj
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#38061 Re: Utakmice.
Kakva raspuštena banda, onaj dudić je teški idiot.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#38062 Re: Utakmice.
Cim vidim da se stavljaju igraci na neprirodne pozicije, nema od tog trenera nista.
Uvijek je bolji igrac kojem je prirodna pozicija LB nego stavljati desnog beka na LB.
Yebo majku, pa ni na FM to ne moze proci, i ovi uporno guraju. Yebo ti Dudiceva taktika mater
Uvijek je bolji igrac kojem je prirodna pozicija LB nego stavljati desnog beka na LB.
Yebo majku, pa ni na FM to ne moze proci, i ovi uporno guraju. Yebo ti Dudiceva taktika mater
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#38063 Re: Utakmice.
Nista nismo napravili za 40 minuta, ove duge lopte nam ne idu a teren los.
Ovo je mozda utakmica za Ahmetivica.
Ovo je mozda utakmica za Ahmetivica.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#38064 Re: Utakmice.
A mrš ba. Pa kako više 1 na 1 ne pogađamo. Šta je ovo ba?!
Hebem ti napadača koji i ne gleda gdje je golman.
Hebem ti napadača koji i ne gleda gdje je golman.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38065 Re: Utakmice.
Katastrofa sve redom, igra, teren i suđenje. Musa ne moze igrati lijevo. Avramovski ko na terminu, ali eto bar je dao dobro ovu loptu za Catakovica. A za tu promasenu sansu ne treba komentar.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#38066 Re: Utakmice.
E hajde jebite se, ljudi zadnji na tabeli, ne pamte kad su posljednji put pobijedili, a gubimo 1:0
Da je makar remi pa hajde, valja sad preokrenuti.
Jos Catakovica
Avramovski je pogrijesio sto je dodao u onoj situaciji. Morao je sutati.
Jos Catakovica
- GandalfSivi
- Posts: 22737
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38067 Re: Utakmice.
Pratiti fudbal u drzavi gdje sudije ne znaju osnove sudjenja, gdje su tereni oranice nakon prve kapi kise, gdje ne postoji niti jedan cak i osrednji trener je fakat mazohizam.
Bas mi se danas nakva tegoba uvukla dok gledam sve ovo…
Bas mi se danas nakva tegoba uvukla dok gledam sve ovo…
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#38068 Re: Utakmice.
okrenucemo mi ovo,samo da nisanske sprave namjestimo 
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#38069 Re: Utakmice.
Ma i nije Avramovski pogrijesio vec je Catakovic kasnio, nije pratio. Da je bio tri koraka naprijed bilo bi kako treba. Vise je do njega.
Za ofsajd, mozda jeste ali bio je i faul u napadu u Posusju kad smo uzeli tri boda, nekad ovako, nekad onako.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#38070 Re: Utakmice.
Sreca jos jedna je ostala tekma da se vise ne gleda ovo brukanje imena kluba.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#38071 Re: Utakmice.
Ma problem je što sudija ne zna da je ono ofsajd, a treba da maše ili ne maše isti.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#38072 Re: Utakmice.
Pa Avramovski je bio u dobroj situaciji, sta je dodaje bezveze. Ima dobar sut, imao je prostora i vremena, cak se mogao jos malo pribliziti. Ovo je ono sto mene pravo puno nervira, previse se kombinuje.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38073 Re: Utakmice.
Ma ne, ovo je bilo puno bolje rješenje, mat situacija. Samo Hamza je morao pogledati golmana i samo je lagano dici preko njega...
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#38074 Re: Utakmice.
Stvarno je tuzno gledati ovakvo Sarajevo poslije svega sto je uradjeno i poslije svih silnih para koje su ulozene. Nas se vise nijedna ekipa ne boji, izgledamo tako bezopasno, bezidejno... taktika nam je "Probajte nekako dati go".
P.S. Maloprije me ulazak Saida podsjetio na utakmicu s Levskim, kakva igra tad, pune tribine, masina...ono Sarajevo bi ovom sadasnjem dalo deset golova lagano
P.S. Maloprije me ulazak Saida podsjetio na utakmicu s Levskim, kakva igra tad, pune tribine, masina...ono Sarajevo bi ovom sadasnjem dalo deset golova lagano
- van Basten
- Posts: 7957
- Joined: 21/09/2006 02:59
#38075 Re: Utakmice.
Da nije poslusao bolje bi bilo...last mohicans wrote: ↑05/11/2022 12:58Da se repliciram. Emir me poslušaolast mohicans wrote: ↑30/10/2022 19:06 Obuća vadi negativnu gol razliku od kloca,polahko. Ovaj rezultat je trebao biti jos u prvom poluvrenu. Danas puno bolja i smislenija, nadsve, organizovana igra, sa dosta raspolozenih pojedinaca. Tako da rezultat nije slučajan,još nas je govno sabotiralo debilnim odlukama. Ali moram treci put Andreja istaći, dva gola je zasluzan i jos koliko dobivenih duela na sredini iz kojih smo kreirali sanse. Dzafić je bio dobar,Dal ne treba počinjati narednu utakmicu da mu je babo Pape himself. A ni Tomasević,radije Musu lijevo.![]()
