Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#38026 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by cLo »

johnnykolabir'o :D :( schmrtz!
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38027 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

Znam ja sta je fazon u vezi "novijih" filmova. Omatorilo se morate priznati, vise ne mozete gledati "svasta" (a volite stare filmove jer su "bolji") :thumbup:
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#38028 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

doktor fil iz in d haus.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#38029 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by zomri »

dobar je, "ubio" je navodnicima :lol:
Mibej
Posts: 40
Joined: 27/04/2013 21:28

#38030 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Mibej »

"Borba crnaca u tunelu" - spektakularan!
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38031 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

zomri wrote:dobar je, "ubio" je navodnicima :lol:
Naravno, navodnici su samo za raju "u cosku" :lol:
User avatar
listopad
Posts: 800
Joined: 18/10/2016 19:14

#38032 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by listopad »

Europa ’51

Image

Klasik talijanskog neorealizma koji je tada potpao pod cenzuru. Ne radi se bas o najboljem predstavniku ovog zanra, ali jednom od posljednih.

Nadam se da se forumska cool raja ne ljuti sto sam opet stavio jedan "starinski"...

Image
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#38034 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

imal tu natalie portman? ako nema, necu ti ja to gledat. :D
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#38035 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Guardians of the Galaxy Vol. 2 je sasvim ok ... iskreno ja mislio da je vise za djecu hehe ali nisam se zaj... sto sam otisao. :-D
EKSER1337
Posts: 335
Joined: 24/09/2014 22:12

#38036 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by EKSER1337 »

GET OUT 2017, vrijedi pogledati, kraj je malo li-la, ali 8/10!
http://www.imdb.com/title/tt5052448/
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#38037 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Snake Eyes »

EKSER1337 wrote:GET OUT 2017, vrijedi pogledati, kraj je malo li-la, ali 8/10!
http://www.imdb.com/title/tt5052448/
Ekseru zakucao si sa postovima :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38038 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

Dobar horor, Evil within (2017), ocjena 8-/10.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38039 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

Snake Eyes wrote:
EKSER1337 wrote:GET OUT 2017, vrijedi pogledati, kraj je malo li-la, ali 8/10!
http://www.imdb.com/title/tt5052448/
Ekseru zakucao si sa postovima :lol:
:pisnuo: :thumbup:
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3162
Joined: 16/06/2014 20:33

#38040 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Dosadno mii »

JoseMujica wrote:
:thumbup: mlogo dobro...hvala

preporuka i od mene

7/10
mada djeluje ko kopija True detectiva
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#38041 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

http://www.imdb.com/title/tt5078204/

Konacno i Omar Sy da nešto fino snimi poslije The Intouchables
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#38043 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by last mohicans »

nema me tamo wrote:http://www.imdb.com/title/tt5078204/

Konacno i Omar Sy da nešto fino snimi poslije The Intouchables
Sinoc ga počeo gledati. Odličan, nekako mu leze ove drama komedije. Ima tu neku karizmu za zajebanciju, a da nije Ben Stiler fazon ili ti sličnih lafo komedijaša. Ovaj Nedodirljivi je genijalan film i ide u mojih top 20. Ko nije gledao, obavezno pogledati.
User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#38044 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by drag_gost »

User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#38045 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by relativno84 »

drag_gost wrote:http://www.imdb.com/title/tt1800302/ - GOLD

Odlican!!!
:thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38046 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

Image

Sulivans travel
iz vremena kad je holivud bio zlatan

znate već priču

bogataš filmadzija želi vidjeti kako je živjeti kao skitnica kako bi mogao praviti realističnije filmove

gledao sam barem 3 filma slične tematike

počeo sam ovaj

Image

lik je lud to je jasno :D bizarni vestern :D gledao sam ga davno i ničega se ne sjećam tako da ponovo uživam u ovoj ludoriji na divljem zapadu
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#38047 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by JoseMujica »

Dosadno mii wrote:
7/10
mada djeluje ko kopija True detectiva
ima neki resemblence što jes jes :D al pošto su iz iste godine, a snimanje filma se ne realizira po kafanskom principu hoćemo li - hajmo, već ima tu dobrog posla na artikulaciji ideje, foundraisingu, pripremi i organizaciji realizacije, koja može trajati i po par godina, tako da sumnjam da je bilo ko koga kopirao
artuditu
Posts: 334
Joined: 04/11/2015 12:09

#38048 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by artuditu »

Neko veče na jednom od HRTova - finski film - Čovjek bez prošlosti. Slučajno naletila, šaltala kanale. Privukli su me šturi dijalozi, gluma i fotografija koji svojom jednostavnošću zadiru duboko u dubinu ljudske prirode kao društvenog bića. Savršeno. Topla preporuka!
http://www.imdb.com/title/tt0311519/
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38049 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

7/10
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#38050 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by milann1971 »

EKSER1337 wrote:GET OUT 2017, vrijedi pogledati, kraj je malo li-la, ali 8/10!
http://www.imdb.com/title/tt5052448/

izgubljen sat i 44 min u zivotu, ocaj, uz to deja vu tematika... :evil: :evil: :evil:
Post Reply