GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#3801 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by r_faruk »

dresdener78 wrote:
Pitarrr82 wrote:Mozes putovati i onda se samo sjebati jos vise kad se vratis, tvoj post je vjerovatno dobronamjeran ali nema veze s nasom stvarnoscu...

Znaci to o cemu ti pricas mozemo samo sanjati jos dugo...
Ja nisam neka naivna budala, ali nije mi jasno jesu li ljudi u BiH baš toliko glupi da prihvaćaju kad se njima nudi gov*o i tvrdi se njima da je to krafna... i ovi ljudi još takve gluposti stalno ponavljaju kao papagaji u kavezu.

da jesu, glupi su........... da si samo vidio haosa kad je toraabi dolazio
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#3802 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by P308 »

Fuj, stvarno fuj!
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3803 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by O'zone »

Tuča,tuča,tuča :mrgreen:

Haj nek se nešto događa i jes bilo dosadno
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#3804 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by zli_hordas »

Ma nek i šine povade puca mi rack....dabogda ih ukinuli i napravili dole dobar trzni centar a mi cemo nabavit rikše i vrtit po gradu ono baš ekološki.
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#3805 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Joker88 »

Kako bih ja otpustila sve radnike i uposlila one sto zele da rade...
Ok, nek im se ne svidja direktor, ali sta je sa onima koji su kupili kupon , a morat ce davati pare na taxi!
l33t
Posts: 4790
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#3806 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by l33t »

zli_hordas wrote:Ma nek i šine povade puca mi rack....dabogda ih ukinuli i napravili dole dobar trzni centar a mi cemo nabavit rikše i vrtit po gradu ono baš ekološki.
zdrav zivot !



ili ne, zagadjen nam zrak
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3807 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by kokuz_sa »

Image

skreni ako smijes 8-)
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#3808 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by P308 »

kokuz_sa wrote:Image

skreni ako smijes 8-)
Ne bi me cudilo da skrene
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21068
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3809 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by DaysleepeR »

GRAS je javno preduzeće i MORA voziti građane. Sindikat koji je odlučio ovo treba u zatvor strpat po kratkom postupku.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#3810 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by megaman4 »

e sada će vlastodžci u SARAJEVU osjetiti kada NAROD pomahnita....... :lol: :lol: :lol:

GRAS U stečaj, ili konkurencija kao u Zagrebu i Beogradu.....
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3811 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by julisiz es grant »

Čuj kurvi, ne dopada im se direktor?
Nije ovo više samoupravljanje, adano!
Nadam se da je ovo početak kraja OVAKVOG Grasa.
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#3812 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by zli_hordas »

megaman4 wrote:e sada će vlastodžci u SARAJEVU osjetiti kada NAROD pomahnita....... :lol: :lol: :lol:

GRAS U stečaj, ili konkurencija kao u Zagrebu i Beogradu.....
Boli njih briga imaju sluzbena vozila.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#3813 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Hemera »

protivzakonit strajk u reziji sinidkata koji nezakonito zeli da imenuje direkotre
koji kriminal i nezakonitost gradjani trebaju da tuze sindikat jer je organizator strajka i traze naplatu stete
i hitno uvesti centortrans
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#3814 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by megaman4 »

neće ni to imati kada stignu na račun naplate za dug, GRAS se mora konačno reformisati, jer ovo je početak kraja ovakvg GRAS-a, a oni koji ne žele raditi, bujrum na biro, jer ima ljudi koji jedva čekaju da zarade koru hljeba...
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#3815 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Innovation »

Valjda im malo sto su isplatili 12 km toplog obroka. :mrgreen:
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#3816 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Hemera »

to nas ne zanima nek prodaju vile i kucerine koje su napravili i rijesen problem
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#3817 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by tataćusak »

Hemera wrote:protivzakonit strajk u reziji sinidkata koji nezakonito zeli da imenuje direkotre
koji kriminal i nezakonitost gradjani trebaju da tuze sindikat jer je organizator strajka i traze naplatu stete
i hitno uvesti centortrans
Samo kad bi Bog dao da uprava podnese prijave za nezakonit štrajk, ali ne ide to kod nas tako.
A radnici kao radnici, nije do njih. A to da su preplaćeni stoji.
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3818 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Logovan »

Gras prno u fenjer... :skoljka:

Građani ispaštaju a ovi malo rade, pa malo ljenčare, pa malo štrajkuju, pa malo ovo, pa ono.... :roll:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3819 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by kokuz_sa »

tataćusak wrote:
Hemera wrote:protivzakonit strajk u reziji sinidkata koji nezakonito zeli da imenuje direkotre
koji kriminal i nezakonitost gradjani trebaju da tuze sindikat jer je organizator strajka i traze naplatu stete
i hitno uvesti centortrans
Samo kad bi Bog dao da uprava podnese prijave za nezakonit štrajk, ali ne ide to kod nas tako.
A radnici kao radnici, nije do njih. A to da su preplaćeni stoji.
oni su birali svoje sindikate
ista su to g****
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#3820 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Hemera »

tataćusak wrote:
Hemera wrote:protivzakonit strajk u reziji sinidkata koji nezakonito zeli da imenuje direkotre
koji kriminal i nezakonitost gradjani trebaju da tuze sindikat jer je organizator strajka i traze naplatu stete
i hitno uvesti centortrans
Samo kad bi Bog dao da uprava podnese prijave za nezakonit štrajk, ali ne ide to kod nas tako.
A radnici kao radnici, nije do njih. A to da su preplaćeni stoji.
uprava je tuzila nekoliko puta pa je sud donio odluku i to je poznato,moguce da ce se to opet desiti
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3821 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by kokuz_sa »

17:26 Nakon što su skoro svi tramvaji došli, u Remizu pristižu i autobusi, minibusi te trolejbusi. Radnika je sve više, sada već nekoliko stotina, i kako kažu stupaju u štrajk i tako će ostati sve dok ime ne ispune zahtjeve. Hasana Bašića ne žele na čelu preduzeća.

Predsjednik Sindikata komunalne privrede Adnan Himzanija optužio je Vladu Kantona Sarajevo na čelu s SDA koja, prema njegovim riječima želi da uvuče "Centrotrans" u javni prijevoz u KS.

- Od ovoga trenutka zahtjevamo od Vlade KS da napokon kaže ko je pokrao GRAS i ko ga je doveo na prosjački štap. U Vladi ima i onih koji su to uradili. se tiče Hadana Bašića, on je "Radovan Karadžić" za GRAS - kazao je Himzanija.


:lol: :lol:
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#3822 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by tataćusak »

kokuz_sa wrote:
tataćusak wrote:
Hemera wrote:protivzakonit strajk u reziji sinidkata koji nezakonito zeli da imenuje direkotre
koji kriminal i nezakonitost gradjani trebaju da tuze sindikat jer je organizator strajka i traze naplatu stete
i hitno uvesti centortrans
Samo kad bi Bog dao da uprava podnese prijave za nezakonit štrajk, ali ne ide to kod nas tako.
A radnici kao radnici, nije do njih. A to da su preplaćeni stoji.
oni su birali svoje sindikate
ista su to g****
Ne možeš tako. Nije u redu generalizovati. Možemo reći da smo mi birali naše političare pa ista smo mi ....
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3823 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by O'zone »

Što volim kad biraju izraze kako će nekoga opisati :-?
Što se tiče Hadana Bašića, on je "Radovan Karadžić" za GRAS - kazao je Himzanija.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3824 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by kokuz_sa »

jedno je birat politicku stranku a drugo je birat ljude s kojima godinama radis i znas ih u dusu kakvi su..

sto se grasa tice..generalizacije je taman ono sto treba..

sve dok tamo cistacica ima platu 800Km sa osnovnom skolom
sve ih treba generalizovat
tataćusak wrote:
kokuz_sa wrote: oni su birali svoje sindikate
ista su to g****
Ne možeš tako. Nije u redu generalizovati. Možemo reći da smo mi birali naše političare pa ista smo mi ....
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#3825 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Hemera »

kokuz_sa wrote:17:26 Nakon što su skoro svi tramvaji došli, u Remizu pristižu i autobusi, minibusi te trolejbusi. Radnika je sve više, sada već nekoliko stotina, i kako kažu stupaju u štrajk i tako će ostati sve dok ime ne ispune zahtjeve. Hasana Bašića ne žele na čelu preduzeća.

Predsjednik Sindikata komunalne privrede Adnan Himzanija optužio je Vladu Kantona Sarajevo na čelu s SDA koja, prema njegovim riječima želi da uvuče "Centrotrans" u javni prijevoz u KS.

- Od ovoga trenutka zahtjevamo od Vlade KS da napokon kaže ko je pokrao GRAS i ko ga je doveo na prosjački štap. U Vladi ima i onih koji su to uradili. se tiče Hadana Bašića, on je "Radovan Karadžić" za GRAS - kazao je Himzanija.


:lol: :lol:

PIČKE!!!!!!!!
NISTE DOLAZILI KAD JE SNIJEG PAO U FEBRUARU DA OTRPAVATE SVOJU IMOVINICU
KAD SAD TREBATE RADITI SERETE!!!!
Post Reply