Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Pitarrr82 wrote:Mozes putovati i onda se samo sjebati jos vise kad se vratis, tvoj post je vjerovatno dobronamjeran ali nema veze s nasom stvarnoscu...
Znaci to o cemu ti pricas mozemo samo sanjati jos dugo...
Ja nisam neka naivna budala, ali nije mi jasno jesu li ljudi u BiH baš toliko glupi da prihvaćaju kad se njima nudi gov*o i tvrdi se njima da je to krafna... i ovi ljudi još takve gluposti stalno ponavljaju kao papagaji u kavezu.
da jesu, glupi su........... da si samo vidio haosa kad je toraabi dolazio
Kako bih ja otpustila sve radnike i uposlila one sto zele da rade...
Ok, nek im se ne svidja direktor, ali sta je sa onima koji su kupili kupon , a morat ce davati pare na taxi!
zli_hordas wrote:Ma nek i šine povade puca mi rack....dabogda ih ukinuli i napravili dole dobar trzni centar a mi cemo nabavit rikše i vrtit po gradu ono baš ekološki.
protivzakonit strajk u reziji sinidkata koji nezakonito zeli da imenuje direkotre
koji kriminal i nezakonitost gradjani trebaju da tuze sindikat jer je organizator strajka i traze naplatu stete
i hitno uvesti centortrans
neće ni to imati kada stignu na račun naplate za dug, GRAS se mora konačno reformisati, jer ovo je početak kraja ovakvg GRAS-a, a oni koji ne žele raditi, bujrum na biro, jer ima ljudi koji jedva čekaju da zarade koru hljeba...
Hemera wrote:protivzakonit strajk u reziji sinidkata koji nezakonito zeli da imenuje direkotre
koji kriminal i nezakonitost gradjani trebaju da tuze sindikat jer je organizator strajka i traze naplatu stete
i hitno uvesti centortrans
Samo kad bi Bog dao da uprava podnese prijave za nezakonit štrajk, ali ne ide to kod nas tako.
A radnici kao radnici, nije do njih. A to da su preplaćeni stoji.
Hemera wrote:protivzakonit strajk u reziji sinidkata koji nezakonito zeli da imenuje direkotre
koji kriminal i nezakonitost gradjani trebaju da tuze sindikat jer je organizator strajka i traze naplatu stete
i hitno uvesti centortrans
Samo kad bi Bog dao da uprava podnese prijave za nezakonit štrajk, ali ne ide to kod nas tako.
A radnici kao radnici, nije do njih. A to da su preplaćeni stoji.
Hemera wrote:protivzakonit strajk u reziji sinidkata koji nezakonito zeli da imenuje direkotre
koji kriminal i nezakonitost gradjani trebaju da tuze sindikat jer je organizator strajka i traze naplatu stete
i hitno uvesti centortrans
Samo kad bi Bog dao da uprava podnese prijave za nezakonit štrajk, ali ne ide to kod nas tako.
A radnici kao radnici, nije do njih. A to da su preplaćeni stoji.
uprava je tuzila nekoliko puta pa je sud donio odluku i to je poznato,moguce da ce se to opet desiti
17:26 Nakon što su skoro svi tramvaji došli, u Remizu pristižu i autobusi, minibusi te trolejbusi. Radnika je sve više, sada već nekoliko stotina, i kako kažu stupaju u štrajk i tako će ostati sve dok ime ne ispune zahtjeve. Hasana Bašića ne žele na čelu preduzeća.
Predsjednik Sindikata komunalne privrede Adnan Himzanija optužio je Vladu Kantona Sarajevo na čelu s SDA koja, prema njegovim riječima želi da uvuče "Centrotrans" u javni prijevoz u KS.
- Od ovoga trenutka zahtjevamo od Vlade KS da napokon kaže ko je pokrao GRAS i ko ga je doveo na prosjački štap. U Vladi ima i onih koji su to uradili. se tiče Hadana Bašića, on je "Radovan Karadžić" za GRAS - kazao je Himzanija.
Hemera wrote:protivzakonit strajk u reziji sinidkata koji nezakonito zeli da imenuje direkotre
koji kriminal i nezakonitost gradjani trebaju da tuze sindikat jer je organizator strajka i traze naplatu stete
i hitno uvesti centortrans
Samo kad bi Bog dao da uprava podnese prijave za nezakonit štrajk, ali ne ide to kod nas tako.
A radnici kao radnici, nije do njih. A to da su preplaćeni stoji.
oni su birali svoje sindikate
ista su to g****
Ne možeš tako. Nije u redu generalizovati. Možemo reći da smo mi birali naše političare pa ista smo mi ....
kokuz_sa wrote:17:26 Nakon što su skoro svi tramvaji došli, u Remizu pristižu i autobusi, minibusi te trolejbusi. Radnika je sve više, sada već nekoliko stotina, i kako kažu stupaju u štrajk i tako će ostati sve dok ime ne ispune zahtjeve. Hasana Bašića ne žele na čelu preduzeća.
Predsjednik Sindikata komunalne privrede Adnan Himzanija optužio je Vladu Kantona Sarajevo na čelu s SDA koja, prema njegovim riječima želi da uvuče "Centrotrans" u javni prijevoz u KS.
- Od ovoga trenutka zahtjevamo od Vlade KS da napokon kaže ko je pokrao GRAS i ko ga je doveo na prosjački štap. U Vladi ima i onih koji su to uradili. se tiče Hadana Bašića, on je "Radovan Karadžić" za GRAS - kazao je Himzanija.
PIČKE!!!!!!!!
NISTE DOLAZILI KAD JE SNIJEG PAO U FEBRUARU DA OTRPAVATE SVOJU IMOVINICU
KAD SAD TREBATE RADITI SERETE!!!!