top 5 na bh mobile:

Moderator: Chloe

pici wrote:seljak nabavio preludog pijevca koji je pok*rao sve zivo i ne zivo na farmi dok seljaka nije bilo. Dođe seljak, vidi sve mrtvo ispojeb*no i spazi pijevca kako se pravi mrtav, a lešinari kruze iznad njega. Došulja se do njega i pita ga sta je bilo. A pijevac samo sapne: "Pssst, p*čke"



























gluuupatko wrote:sta je ovo ponestaje viceva pa navalili kaciti ove snapshot-e stranica ... upropasticete temu![]()
Ev da se okusam i u kategoriji izmisljanja vicOva![]()
Ide mujo a na majici mu natpis 666 pita ga suljo
-sta ti je to jarane
-cuj sta , pa to ti je simbol za zlo
Sutradan ide suljo sa natpisom 999
-e a staje to kod tebe
-to ti je zlo i naopako jarane
Op3r4t0r wrote: gluuup
sirocco wrote:preplivavajuci karipsko more prije 23 godine, chuck norris se odmorio na jamajci, te je upoznao mladu damu prezimena Bolt...
JThomas wrote:i srbi su imali more.
oko golog otoka.
atko wrote:Mujo napravio udes i sudija ga pita
-jeste li bili pijani
-ne
-jeste li bil itrijezni
-ne
-pa kakvi ste bili
-bio sam taman
pupa hava wrote:Obećao sam sam sebi da ću držati dijetu: izbjegavati alkohol i masnu hranu.
I nakon dvije sedmice izgubio sam....
![]()
![]()
![]()
14 dana.
Dobar!atko wrote:Vratio se mujo poslije rata u SA, Suljo ga doceko i po gradu ga voda
da mu pokaze kako se oporavlja grad i tako idu pored ogromne vile
-suljo jarane a cija je ovo vikla
-to je od jednog Focaka
-neka neka, nek se gradi tako i treba.
Idu dalje kad jos veca vila
-a cija je ovo vila
-to je od jednog iz sandzaka
-fino fino, neka ljudi neka grade
Idu dalje opet ogromna vila
-a cija je ovo
-to od jednog ovdje iz SA
-eee odakle mu paree!?!?!