Kako Bosancu slava lako udari u glavusvi u napad wrote:Od nas su trenutno u Evropi realno bolji Njemacka, Spanija, Holandija, Italija i Portugal.
Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3801 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3802 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Po Kipru mi smo bolji od Andore ,Lihtenštajna i Luxemburga,egal smo sa Azerbejdžanom,Makedonijom i Albanijom,a svi ostali su bolji od nas,samo što mi ponekad bljesnemo i dobijemo ih,uz sve to zabijamo najviše golova,ali to ne znači da smo mi dobri nego da je to slučajni splet okolnosti i trenutak inspiracije....
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3803 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Zaboravio si napisati da iako smo bolji od Andore, Lihtenštajna i Luxemburga oni su opet jako opasni za nas, ne bi bilo čudo da nas iznenade, nagazna mina.Šibicar wrote:Po Kipru mi smo bolji od Andore ,Lihtenštajna i Luxemburga,egal smo sa Azerbejdžanom,Makedonijom i Albanijom,a svi ostali su bolji od nas,samo što mi ponekad bljesnemo i dobijemo ih,uz sve to zabijamo najviše golova,ali to ne znači da smo mi dobri nego da je to slučajni splet okolnosti i trenutak inspiracije....
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3804 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ma jok, šesta smo najjača selekcija u EvropiŠibicar wrote:Po Kipru mi smo bolji od Andore ,Lihtenštajna i Luxemburga,egal smo sa Azerbejdžanom,Makedonijom i Albanijom,a svi ostali su bolji od nas,samo što mi ponekad bljesnemo i dobijemo ih,uz sve to zabijamo najviše golova,ali to ne znači da smo mi dobri nego da je to slučajni splet okolnosti i trenutak inspiracije....
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3805 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Po prikazanoj igri i atraktivnosti smo sigurno medju prve 3,sad druga je stvar što su neke reprezentacije kvalitetnije od nas,i što nemamo veći broj kvalitetnih igrača na odredjenim pozicijama(posebno u odbrani).cyprus wrote:Ma jok, šesta smo najjača selekcija u EvropiŠibicar wrote:Po Kipru mi smo bolji od Andore ,Lihtenštajna i Luxemburga,egal smo sa Azerbejdžanom,Makedonijom i Albanijom,a svi ostali su bolji od nas,samo što mi ponekad bljesnemo i dobijemo ih,uz sve to zabijamo najviše golova,ali to ne znači da smo mi dobri nego da je to slučajni splet okolnosti i trenutak inspiracije....![]()
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3806 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Baš tako,nekad i filozofiranje prelazi u preseravanje,a sujeta u neizliječivu bolest._terminaš_ wrote:Zaboravio si napisati da iako smo bolji od Andore, Lihtenštajna i Luxemburga oni su opet jako opasni za nas, ne bi bilo čudo da nas iznenade, nagazna mina.Šibicar wrote:Po Kipru mi smo bolji od Andore ,Lihtenštajna i Luxemburga,egal smo sa Azerbejdžanom,Makedonijom i Albanijom,a svi ostali su bolji od nas,samo što mi ponekad bljesnemo i dobijemo ih,uz sve to zabijamo najviše golova,ali to ne znači da smo mi dobri nego da je to slučajni splet okolnosti i trenutak inspiracije....![]()
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3807 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Po prikazanoj igri da... Međutim, treba uzeti u obzir i jačinu grupe... Ne znam da li bi smo bili baš ovako efikasni i atraktivni u drugim grupama...Šibicar wrote:Po prikazanoj igri i atraktivnosti smo sigurno medju prve 3,sad druga je stvar što su neke reprezentacije kvalitetnije od nas,i što nemamo veći broj kvalitetnih igrača na odredjenim pozicijama(posebno u odbrani).cyprus wrote:Ma jok, šesta smo najjača selekcija u EvropiŠibicar wrote:Po Kipru mi smo bolji od Andore ,Lihtenštajna i Luxemburga,egal smo sa Azerbejdžanom,Makedonijom i Albanijom,a svi ostali su bolji od nas,samo što mi ponekad bljesnemo i dobijemo ih,uz sve to zabijamo najviše golova,ali to ne znači da smo mi dobri nego da je to slučajni splet okolnosti i trenutak inspiracije....![]()
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3808 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Jebiga Kipre,to je već šbb kbb,uživaj u trenutku kad nam se može.
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#3809 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
pa pored 5 nabrojanih bolji od nas su i francuzi englezi belgijanci rusi svedjani
mi smo ta neka druga skupina hrvati turci grci danci norvezani cesi mi
mi smo ta neka druga skupina hrvati turci grci danci norvezani cesi mi
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3810 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa i uživam... Znam ja da je ovo najviše što smo ikad bili, sa tendencijom da možemo ići još više... Ali preseravanje tipa da smo jači recimo od Francuza, Engleza, Rusa, Belgijanaca, pa i Šveđana, Švicaraca i Hrvata mi uništava uživanje, jer se sjetim kako bi nam ta neosnovana bahatost mogla obit o glavu... Opet...Šibicar wrote:Jebiga Kipre,to je već šbb kbb,uživaj u trenutku kad nam se može.
Last edited by cyprus on 13/07/2013 13:03, edited 3 times in total.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3811 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Uživaj jarane, prvi smo u grupi, sjajno igramo, napredujemo na onim rang listama. Pusti se ove priče. Uživaj.cyprus wrote: Po prikazanoj igri da... Međutim, treba uzeti u obzir i jačinu grupe... Ne znam da li bi smo bili baš ovako efikasni i atraktivni u drugim grupama...
- fantom slobode
- Posts: 9023
- Joined: 07/09/2006 15:24
#3812 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
obavezno se treba dodati da su Srbi bolji od nas...sila su. 4-ta u grupi. Teskoj. Jer naime igra tamo Skotska.

A i ti belgijanci, e ti su ustvari najbolji tim Evrope. I sasvim drugi od onih sto smo mi dobijali. Pa makar sa istim igracima. A i tad smo ih dobili na guzove, oni su bili mnogo bolji. Lako je nama s Grcima niko ih ne dobi onako godinama, mi smo ih ustvari iznenadili. Englezi su isto jaki, samo to jos niko vidio nije.
Ne treba zaboraviti i da je naravno udruzeni tim Finske, Madjarske, Moldavije i Poljske jaci od nase reprezentacije bez Dzeke i oba kreatora igre, sa golmanom koji mora da brani jednom rukom.
A i ti belgijanci, e ti su ustvari najbolji tim Evrope. I sasvim drugi od onih sto smo mi dobijali. Pa makar sa istim igracima. A i tad smo ih dobili na guzove, oni su bili mnogo bolji. Lako je nama s Grcima niko ih ne dobi onako godinama, mi smo ih ustvari iznenadili. Englezi su isto jaki, samo to jos niko vidio nije.
Ne treba zaboraviti i da je naravno udruzeni tim Finske, Madjarske, Moldavije i Poljske jaci od nase reprezentacije bez Dzeke i oba kreatora igre, sa golmanom koji mora da brani jednom rukom.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3813 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Da, znam... I ja kažem, umjesto da uživamo u činjenici da smo napokon ušli u krug 15-tak najkvalitetnijih reprezentacija u Evropi, mi moramo svoj ego dodatno dizat nerealnim guranjem u TOP 5_terminaš_ wrote:Uživaj jarane, prvi smo u grupi, sjajno igramo, napredujemo na onim rang listama. Pusti se ove priče. Uživaj.cyprus wrote: Po prikazanoj igri da... Međutim, treba uzeti u obzir i jačinu grupe... Ne znam da li bi smo bili baš ovako efikasni i atraktivni u drugim grupama...
Last edited by cyprus on 13/07/2013 13:08, edited 1 time in total.
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3814 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa Hrvati kad igraju sa Brazilom kažu da su bara-bara u najmanju ruku,da ne kažem da se proglase favoritima,
pa su opet najuspješnija reprezentacija iz bivše Juge.To je bahato ponašanje,ali što je najgore ne odmaže im,naravno da se ne treba tako ponašati,ali ne treba ni ko kurava da se naguziš čim pročitaš sastav protivnika,ne ide ni to jebiga.Treba k'o i do sad,lagano igrati našu igru i mljeti sve pred sobom,neka se naši protivnici zamaraju nama a ne mi njima,a doći će uskoro i trenutak kada ćeš ti i svi koji slično razmišljaju doći na svoje tj. kada naša reprezentacija bude odmjeravala snage sa najjačim reprezentacijama svijeta na SP,tada ćemo sve vidjeti a do tada nam ostaje da uživamo u trenutku.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3815 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Hrvati zato od 1998. godine nižu razočarenje za razočarenjem na svakom prvenstvu od tad...Šibicar wrote:Pa Hrvati kad igraju sa Brazilom kažu da su bara-bara u najmanju ruku,da ne kažem da se proglase favoritima,pa su opet najuspješnija reprezentacija iz bivše Juge.To je bahato ponašanje,ali što je najgore ne odmaže im,naravno da se ne treba tako ponašati,ali ne treba ni ko kurava da se naguziš čim pročitaš sastav protivnika,ne ide ni to jebiga.Treba k'o i do sad,lagano igrati našu igru i mljeti sve pred sobom,neka se naši protivnici zamaraju nama a ne mi njima,a doći će uskoro i trenutak kada ćeš ti i svi koji slično razmišljaju doći na svoje tj. kada naša reprezentacija bude odmjeravala snage sa najjačim reprezentacijama svijeta na SP,tada ćemo sve vidjeti a do tada nam ostaje da uživamo u trenutku.
Ili ako već seremo, zato onda priznavati Španiji i Njemačkoj da su bolji od nas?
Last edited by cyprus on 13/07/2013 13:13, edited 1 time in total.
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3816 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
I misliš da je to bahato ponašanje razlog?
Last edited by Šibicar on 13/07/2013 13:16, edited 2 times in total.
- Edin H.
- Posts: 53660
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3817 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kemal Malovčić wrote:- mogu dva zapada pašaEdin H. wrote:Nismo zapadni levati da nesto brljas sa ulaznicama tri mjeseca prije tekme, odes ko pasa na dan utakmice, kulturno i pristojno sa ostalima u redu sacekas i od onog simpaticnog gospodina u kiosku kupis ulaznicumO k3 wrote:Kada ce se moći kupiti ulaznice bih-USA???
- HA?!
- dva zapada paša
- joj imaš šta sitnije od joje, nemam ti sitno
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3818 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Djelomično... Mnoge selekcije uništava bahatost...Šibicar wrote:I misliš da je to bahato ponašanje razlog?
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3819 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
njemačka jeste sigurno, ali španija pada...cyprus wrote:Hrvati zato od 1998. godine nižu razočarenje za razočarenjem na svakom prvenstvu od tad...Šibicar wrote:Pa Hrvati kad igraju sa Brazilom kažu da su bara-bara u najmanju ruku,da ne kažem da se proglase favoritima,pa su opet najuspješnija reprezentacija iz bivše Juge.To je bahato ponašanje,ali što je najgore ne odmaže im,naravno da se ne treba tako ponašati,ali ne treba ni ko kurava da se naguziš čim pročitaš sastav protivnika,ne ide ni to jebiga.Treba k'o i do sad,lagano igrati našu igru i mljeti sve pred sobom,neka se naši protivnici zamaraju nama a ne mi njima,a doći će uskoro i trenutak kada ćeš ti i svi koji slično razmišljaju doći na svoje tj. kada naša reprezentacija bude odmjeravala snage sa najjačim reprezentacijama svijeta na SP,tada ćemo sve vidjeti a do tada nam ostaje da uživamo u trenutku.
Ili ako već seremo, zato onda priznavati Španiji i Njemačkoj da su bolji od nas?
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3820 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kipre shvati nešto,bolji je onaj ko te pobijedi u tom trenutku,da mi kojim slučajem dobijemo tu Španiju ili Njemačku,bili bi bolji u tom trenutku,ne po igračima i cijeni,ali po tom rezultatu mi bi bili pobjednici,a to je jedino što se pika.cyprus wrote:
Ili ako već seremo, zato onda priznavati Španiji i Njemačkoj da su bolji od nas?
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3821 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Naravno, ali po tom kriteriju smo mi trenutno bolji od Grčke, Litvanije, Latvije Lihtenštajna i nadam se da ćemo biti i od Slovačke, a o ostalim je bezveze pričat...Šibicar wrote:Kipre shvati nešto,bolji je onaj ko te pobijedi u tom trenutku,da mi kojim slučajem dobijemo tu Španiju ili Njemačku,bili bi bolji u tom trenutku,ne po igračima i cijeni,ali po tom rezultatu mi bi bili pobjednici,a to je jedino što se pika.cyprus wrote:
Ili ako već seremo, zato onda priznavati Španiji i Njemačkoj da su bolji od nas?
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3822 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa zato i kažem da je to na čemu se zasniva tvoja priča u domenu šbb kbb,a uskoro će doći vrijeme kada ćemo se svi uvjeriti na čemu smo i koliko smo jaki.
- fantom slobode
- Posts: 9023
- Joined: 07/09/2006 15:24
#3823 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
deveti, deveti...a nakon potvrde kvalifikacija cemo vidjeti koji smo...cyprus wrote:Da, znam... I ja kažem, umjesto da uživamo u činjenici da smo napokon ušli u krug 15-tak najkvalitetnijih reprezentacija u Evropi, mi moramo svoj ego dodatno dizat nerealnim guranjem u TOP 5_terminaš_ wrote:Uživaj jarane, prvi smo u grupi, sjajno igramo, napredujemo na onim rang listama. Pusti se ove priče. Uživaj.cyprus wrote: Po prikazanoj igri da... Međutim, treba uzeti u obzir i jačinu grupe... Ne znam da li bi smo bili baš ovako efikasni i atraktivni u drugim grupama...
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3824 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Jesmo li u ovom momentu ispred Hrvatske Cypruse?
- fantom slobode
- Posts: 9023
- Joined: 07/09/2006 15:24
#3825 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kipre nije tebi lako, sta ces...to se desava i mnogima slicnih razmisljanja...evo i ja mislim: gdje ba, kakva ta Bosna...nikad srece od toga. Ne znaju oni fudbal igrati. Ovo je sve na guzove. Deveti u Evropi, ko zna ko je sastavljao tu listu.cyprus wrote:Naravno, ali po tom kriteriju smo mi trenutno bolji od Grčke, Litvanije, Latvije Lihtenštajna i nadam se da ćemo biti i od Slovačke, a o ostalim je bezveze pričat...Šibicar wrote:Kipre shvati nešto,bolji je onaj ko te pobijedi u tom trenutku,da mi kojim slučajem dobijemo tu Španiju ili Njemačku,bili bi bolji u tom trenutku,ne po igračima i cijeni,ali po tom rezultatu mi bi bili pobjednici,a to je jedino što se pika.cyprus wrote:
Ili ako već seremo, zato onda priznavati Španiji i Njemačkoj da su bolji od nas?
