Sedmicu dana mislim, zavisno da li je lakši ili teži potres u pitanju.
BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3801 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ma Spaha kao Spaha, spremniji će biti od ostatka ekipe.
Sedmicu dana mislim, zavisno da li je lakši ili teži potres u pitanju.
Sedmicu dana mislim, zavisno da li je lakši ili teži potres u pitanju.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3802 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Spahu iznesose u bolnicu, a eno izgleda i pandza povrijedzen, znaci bez stopera na lihtejnstajn 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3803 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
I ne trebaju ti protiv takve ekipe stoperi. Mislim da bi ih dobili i sa 10 igrača. Ne potcjenjujem njihovu ekipu, no naša je ekipa puno kvalitetnija. Napad je najbolja odbrana.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3804 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Emir Spahić u polusvjesnom stanju prebačen sa utakmice u bolnicu!
Na današnjem meču 3. kola španjolske Primere između Raya Vallecana i Seville koji još nije završen u 77. minuti pri rezultatu 0:0 naš kapiten Emir Spahić zadobio je težu povredu glave.
Naime, prilikom pokušaja izbijanja lopte Emir Spahić i njegov stoperski kolega Boita su se direktno sudarili glavama, a deblji kraj izvukao je kapiten fudbalske reprezentacije BiH.
Nekoliko minuta Spahiću je ukazivana pomoć na terenu, a onda je na nosilima u gotovo nesvjesnom stanju Spahić iznesen do kola hitne pomoći kojima je prebačen u obližnju bolnicu.
Pretpostavka je da se radi o potresu mozga, no kako zvaničnih informacija još uvijek nema nemoguće je tačno konstatirati ozbiljnost Spahićeve povrede.
U svakom slučaju našem kapitenu želimo brz oporavak i dolazak na pripreme reprezentacije za mečeve protiv Lihtenštajna i Latvije kako je i bilo planirano.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3805 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Povrede jagodične koste su vrlo teške. Pogotovo ako se radi o lomu jer ta kost sporo i bolno zarasta. Nadam se da nije to u pitanju, već manji potres mozga, pa će to za pet-šest dana sjesti na svoje mjesto.
- alphonse kauders
- Posts: 2774
- Joined: 12/10/2004 22:10
- Location: def: a place of settlement, activity, or residence
#3806 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ibricic dade gol iz penala, pa onda poslije toga crveni (drugi žuti).
Za ovaj vikend crvene kartone dobili Ibricic, Salihovic i Ibisevic.
Nervoza pred kvalifikacije, šta li
Za ovaj vikend crvene kartone dobili Ibricic, Salihovic i Ibisevic.
Nervoza pred kvalifikacije, šta li
- Tayyip
- Posts: 620
- Joined: 22/07/2012 19:49
- Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika
#3807 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
panjenka ibrice
04:15, medunjanin nije igrao
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3808 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Zukanović opet zabio za svoj tim
, dobili 0-1 u gostima.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3809 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Je l' mi se ovo cini ili je Ibricic podobro smrso? Sta Rusija uradi od co'eka! 
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3810 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
da li smo izgubili harisa seferovica?
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3811 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Je li to kao retoricko pitanje, ili stvarno samo zelis da znas?karanana wrote:da li smo izgubili harisa seferovica?
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3812 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
nisam nista cuo o njemu vec duze vremena i vidjeh jucer da je u fiorentini pa zaista ne znam sta se desava vezano za njegovo igranje u bh ili svicarskoj reprezentaciji.zlajapravaraja wrote:Je li to kao retoricko pitanje, ili stvarno samo zelis da znas?karanana wrote:da li smo izgubili harisa seferovica?
pretpostavljam da je tvoje kontra pitanje ustvari odgovor DA.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3813 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Spahic u idealnom timu proslog kola u Primeri 
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#3814 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Danas pobjedili 3:0 kod kuće..i dalje prvi sa šest pobjeda i neriješenim..sa dva primljena gola..zlajapravaraja wrote:Bicakcicev Braunschweig danas opet pobijedio bez primljenog gola, i to u gostima (0:3), Bicakcic odigrao svih 90 minuta naravno.
Braunschweig znaci i dalje prvi, s gol razlikom 7:1. Otkako frajer tamo dodje, ovi jedvi da su par golova primili.
Zna li neko 100% sta je s njegovim papirima i statusom?
Koliko znam trebao je zaigrati prije povrede, a onda se povrijedio..s obzirom da je iz Zvornika ne mislim da bi bio problem za papire..roditelji su naši državljani garant..
mislim da zaslužuje poziv..
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3815 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Vrancic i danas na klupi u svojoj zwajti. Jel i njemu Sejad Susic menedzer?
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3816 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Igrao redovno dok nije dobio pozic u BiH 
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3817 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Po kvalitetu sigurno zasluzuje poziv, mali je vec sada kalibar za najvece domete u Bundesligi. Iskreno se nadam da Pape zna za njega, a papiri fakat ne bi trebali biti problem.udrch wrote:Danas pobjedili 3:0 kod kuće..i dalje prvi sa šest pobjeda i neriješenim..sa dva primljena gola..zlajapravaraja wrote:Bicakcicev Braunschweig danas opet pobijedio bez primljenog gola, i to u gostima (0:3), Bicakcic odigrao svih 90 minuta naravno.
Braunschweig znaci i dalje prvi, s gol razlikom 7:1. Otkako frajer tamo dodje, ovi jedvi da su par golova primili.
Zna li neko 100% sta je s njegovim papirima i statusom?
Koliko znam trebao je zaigrati prije povrede, a onda se povrijedio..s obzirom da je iz Zvornika ne mislim da bi bio problem za papire..roditelji su naši državljani garant..
mislim da zaslužuje poziv..
Poslije Spahe, trenutno daleko najbolji stoper sa BH korijenima (ako vec ne perspektivniji od Kolasinca)! A predvidjam mu jos sjajniju buducnost!
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3818 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
nisu papiri problem,nego se valja odreći njemačkog pasošazlajapravaraja wrote:Po kvalitetu sigurno zasluzuje poziv, mali je vec sada kalibar za najvece domete u Bundesligi. Iskreno se nadam da Pape zna za njega, a papiri fakat ne bi trebali biti problem.udrch wrote:Danas pobjedili 3:0 kod kuće..i dalje prvi sa šest pobjeda i neriješenim..sa dva primljena gola..zlajapravaraja wrote:Bicakcicev Braunschweig danas opet pobijedio bez primljenog gola, i to u gostima (0:3), Bicakcic odigrao svih 90 minuta naravno.
Braunschweig znaci i dalje prvi, s gol razlikom 7:1. Otkako frajer tamo dodje, ovi jedvi da su par golova primili.
Zna li neko 100% sta je s njegovim papirima i statusom?
Koliko znam trebao je zaigrati prije povrede, a onda se povrijedio..s obzirom da je iz Zvornika ne mislim da bi bio problem za papire..roditelji su naši državljani garant..
mislim da zaslužuje poziv..
Poslije Spahe, trenutno daleko najbolji stoper sa BH korijenima (ako vec ne perspektivniji od Kolasinca)! A predvidjam mu jos sjajniju buducnost!
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3819 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Na Papetu je da zovne momka, a na Bicakcicu onda da se odluci hoce li se odricati ili ne...
Pasos ko pasos
; ionako zadrzava trajni boravak u Njemackoj, moze putovati (skoro) svugdje bez vize, a pare u zivotu isto ne bi trebale biti problem, s tim da ce mu igranje u reprezentaciji BiH visestruko podici i cijenu i reputaciju.
Odricali su se ljudi mnogo vecih i znacajnijih stvari nego sto je to pasos, a ovaj ima i dobar razlog za to
No, moguce je i da momak ima aspiracije da zaigra u Elfu, a to onda treba postovati bez daljnjeg
Ali, kao sto rekoh; u momentu je vazno da Pape sazna za njega, ako vec nije...
Pasos ko pasos
Odricali su se ljudi mnogo vecih i znacajnijih stvari nego sto je to pasos, a ovaj ima i dobar razlog za to
No, moguce je i da momak ima aspiracije da zaigra u Elfu, a to onda treba postovati bez daljnjeg
Ali, kao sto rekoh; u momentu je vazno da Pape sazna za njega, ako vec nije...
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#3821 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
@pape aka @nedimko sa ss.ba foruma jel tako? 
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3822 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ne, ali je Ibricic nas najbolji igrac poslije Dzeke, Spahica i mozda Pjanica.Rossi07 wrote:@pape aka @nedimko sa ss.ba foruma jel tako?
- luckylaka
- Posts: 26218
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3823 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
PapeSusic wrote:Ne, ali je Ibricic nas najbolji igrac poslije Dzeke, Spahica i mozda Pjanica.Rossi07 wrote:@pape aka @nedimko sa ss.ba foruma jel tako?
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#3824 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ibro mama i tata fudbalaPapeSusic wrote:Ne, ali je Ibricic nas najbolji igrac poslije Dzeke, Spahica i mozda Pjanica.Rossi07 wrote:@pape aka @nedimko sa ss.ba foruma jel tako?
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3825 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Vec kruze price kuloarima da Ibro vec na zimu treba da predje u neki zvucniji klub. Pominju se tu Juventus, Malaga, Dortmund, ali i Paris, Chelsea i Junajted.

