BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3801 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Ma Spaha kao Spaha, spremniji će biti od ostatka ekipe. :-D

Sedmicu dana mislim, zavisno da li je lakši ili teži potres u pitanju.
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3802 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Koshpa »

Spahu iznesose u bolnicu, a eno izgleda i pandza povrijedzen, znaci bez stopera na lihtejnstajn :roll:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3803 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

I ne trebaju ti protiv takve ekipe stoperi. Mislim da bi ih dobili i sa 10 igrača. Ne potcjenjujem njihovu ekipu, no naša je ekipa puno kvalitetnija. Napad je najbolja odbrana.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3804 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Mračajski proto »

Emir Spahić u polusvjesnom stanju prebačen sa utakmice u bolnicu!

Na današnjem meču 3. kola španjolske Primere između Raya Vallecana i Seville koji još nije završen u 77. minuti pri rezultatu 0:0 naš kapiten Emir Spahić zadobio je težu povredu glave.
Naime, prilikom pokušaja izbijanja lopte Emir Spahić i njegov stoperski kolega Boita su se direktno sudarili glavama, a deblji kraj izvukao je kapiten fudbalske reprezentacije BiH.
Nekoliko minuta Spahiću je ukazivana pomoć na terenu, a onda je na nosilima u gotovo nesvjesnom stanju Spahić iznesen do kola hitne pomoći kojima je prebačen u obližnju bolnicu.
Pretpostavka je da se radi o potresu mozga, no kako zvaničnih informacija još uvijek nema nemoguće je tačno konstatirati ozbiljnost Spahićeve povrede.
U svakom slučaju našem kapitenu želimo brz oporavak i dolazak na pripreme reprezentacije za mečeve protiv Lihtenštajna i Latvije kako je i bilo planirano.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3805 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by It_is_a_Leclerc »

Povrede jagodične koste su vrlo teške. Pogotovo ako se radi o lomu jer ta kost sporo i bolno zarasta. Nadam se da nije to u pitanju, već manji potres mozga, pa će to za pet-šest dana sjesti na svoje mjesto.
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2774
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#3806 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by alphonse kauders »

Ibricic dade gol iz penala, pa onda poslije toga crveni (drugi žuti).

Za ovaj vikend crvene kartone dobili Ibricic, Salihovic i Ibisevic.

Nervoza pred kvalifikacije, šta li :D

User avatar
Tayyip
Posts: 620
Joined: 22/07/2012 19:49
Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika

#3807 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tayyip »

panjenka ibrice :thumbup: 04:15, medunjanin nije igrao

User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3808 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

Zukanović opet zabio za svoj tim :thumbup: , dobili 0-1 u gostima.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3809 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Je l' mi se ovo cini ili je Ibricic podobro smrso? Sta Rusija uradi od co'eka! :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3810 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by karanana »

da li smo izgubili harisa seferovica?
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3811 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

karanana wrote:da li smo izgubili harisa seferovica?
Je li to kao retoricko pitanje, ili stvarno samo zelis da znas? :D
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3812 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by karanana »

zlajapravaraja wrote:
karanana wrote:da li smo izgubili harisa seferovica?
Je li to kao retoricko pitanje, ili stvarno samo zelis da znas? :D
nisam nista cuo o njemu vec duze vremena i vidjeh jucer da je u fiorentini pa zaista ne znam sta se desava vezano za njegovo igranje u bh ili svicarskoj reprezentaciji.
pretpostavljam da je tvoje kontra pitanje ustvari odgovor DA.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3813 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tomahawk11 »

Spahic u idealnom timu proslog kola u Primeri :thumbup:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#3814 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by udrch »

zlajapravaraja wrote:Bicakcicev Braunschweig danas opet pobijedio bez primljenog gola, i to u gostima (0:3), Bicakcic odigrao svih 90 minuta naravno.

Braunschweig znaci i dalje prvi, s gol razlikom 7:1. Otkako frajer tamo dodje, ovi jedvi da su par golova primili.

Zna li neko 100% sta je s njegovim papirima i statusom?
Danas pobjedili 3:0 kod kuće..i dalje prvi sa šest pobjeda i neriješenim..sa dva primljena gola..
Koliko znam trebao je zaigrati prije povrede, a onda se povrijedio..s obzirom da je iz Zvornika ne mislim da bi bio problem za papire..roditelji su naši državljani garant..
mislim da zaslužuje poziv..
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3815 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

Vrancic i danas na klupi u svojoj zwajti. Jel i njemu Sejad Susic menedzer?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3816 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Igrao redovno dok nije dobio pozic u BiH :lol:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3817 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

udrch wrote:
zlajapravaraja wrote:Bicakcicev Braunschweig danas opet pobijedio bez primljenog gola, i to u gostima (0:3), Bicakcic odigrao svih 90 minuta naravno.

Braunschweig znaci i dalje prvi, s gol razlikom 7:1. Otkako frajer tamo dodje, ovi jedvi da su par golova primili.

Zna li neko 100% sta je s njegovim papirima i statusom?
Danas pobjedili 3:0 kod kuće..i dalje prvi sa šest pobjeda i neriješenim..sa dva primljena gola..
Koliko znam trebao je zaigrati prije povrede, a onda se povrijedio..s obzirom da je iz Zvornika ne mislim da bi bio problem za papire..roditelji su naši državljani garant..
mislim da zaslužuje poziv..
Po kvalitetu sigurno zasluzuje poziv, mali je vec sada kalibar za najvece domete u Bundesligi. Iskreno se nadam da Pape zna za njega, a papiri fakat ne bi trebali biti problem.

Poslije Spahe, trenutno daleko najbolji stoper sa BH korijenima (ako vec ne perspektivniji od Kolasinca)! A predvidjam mu jos sjajniju buducnost!
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3818 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by and »

zlajapravaraja wrote:
udrch wrote:
zlajapravaraja wrote:Bicakcicev Braunschweig danas opet pobijedio bez primljenog gola, i to u gostima (0:3), Bicakcic odigrao svih 90 minuta naravno.

Braunschweig znaci i dalje prvi, s gol razlikom 7:1. Otkako frajer tamo dodje, ovi jedvi da su par golova primili.

Zna li neko 100% sta je s njegovim papirima i statusom?
Danas pobjedili 3:0 kod kuće..i dalje prvi sa šest pobjeda i neriješenim..sa dva primljena gola..
Koliko znam trebao je zaigrati prije povrede, a onda se povrijedio..s obzirom da je iz Zvornika ne mislim da bi bio problem za papire..roditelji su naši državljani garant..
mislim da zaslužuje poziv..
Po kvalitetu sigurno zasluzuje poziv, mali je vec sada kalibar za najvece domete u Bundesligi. Iskreno se nadam da Pape zna za njega, a papiri fakat ne bi trebali biti problem.

Poslije Spahe, trenutno daleko najbolji stoper sa BH korijenima (ako vec ne perspektivniji od Kolasinca)! A predvidjam mu jos sjajniju buducnost!
nisu papiri problem,nego se valja odreći njemačkog pasoša :x
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3819 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Na Papetu je da zovne momka, a na Bicakcicu onda da se odluci hoce li se odricati ili ne...

Pasos ko pasos :roll: ; ionako zadrzava trajni boravak u Njemackoj, moze putovati (skoro) svugdje bez vize, a pare u zivotu isto ne bi trebale biti problem, s tim da ce mu igranje u reprezentaciji BiH visestruko podici i cijenu i reputaciju.
Odricali su se ljudi mnogo vecih i znacajnijih stvari nego sto je to pasos, a ovaj ima i dobar razlog za to :zjev:

No, moguce je i da momak ima aspiracije da zaigra u Elfu, a to onda treba postovati bez daljnjeg :wink:

Ali, kao sto rekoh; u momentu je vazno da Pape sazna za njega, ako vec nije...
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#3821 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ole69 »

@pape aka @nedimko sa ss.ba foruma jel tako? :D
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3822 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

Rossi07 wrote:@pape aka @nedimko sa ss.ba foruma jel tako? :D
Ne, ali je Ibricic nas najbolji igrac poslije Dzeke, Spahica i mozda Pjanica.
User avatar
luckylaka
Posts: 26218
Joined: 15/01/2010 06:28

#3823 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by luckylaka »

PapeSusic wrote:
Rossi07 wrote:@pape aka @nedimko sa ss.ba foruma jel tako? :D
Ne, ali je Ibricic nas najbolji igrac poslije Dzeke, Spahica i mozda Pjanica.
:thumbup:
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#3824 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ole69 »

PapeSusic wrote:
Rossi07 wrote:@pape aka @nedimko sa ss.ba foruma jel tako? :D
Ne, ali je Ibricic nas najbolji igrac poslije Dzeke, Spahica i mozda Pjanica.
Ibro mama i tata fudbala :mrgreen: :dance: :-)
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3825 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Vec kruze price kuloarima da Ibro vec na zimu treba da predje u neki zvucniji klub. Pominju se tu Juventus, Malaga, Dortmund, ali i Paris, Chelsea i Junajted.
Post Reply