Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3801 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

Doduše :D
Ma čim su bijele čarape, odmah je asocijacija na sandale :P
Inače, bijele čarape idu uvijek u tene :thumbup:
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#3802 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by gidra »

Image
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#3803 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

Dobre ove crne, ih kad ih Sampion vidi. :sabur:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22579
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3804 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by SmokingMan »

eltroxin wrote:
SmokingMan wrote:Zadnji put sam ih nosio 2001.god,i rekao sam nikada više,starke su ubice tabana...
konektovan wrote:Starke su zlo veliko, ali u trendu uvijek. :mrgreen:
Pa starke 2 imaju nike ulozak + sto im se "jezik" vise ne uvija :D
Image
Ne bi ih obukao ni sa tim "ULOŠKOM" starke su rinaka i tu se završava svaka rasprava. :D
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3805 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

lijepo je vidjeti starke na zenskoj nozi :srce:
ja kad ih obucem, sam sebi djelujem maksimalno smotano :D
User avatar
Nastasia
Posts: 3472
Joined: 12/01/2018 13:44

#3806 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Nastasia »

Nosim starke, imala sam ih tonu, sad sam se ograničila. Jedne duboke bijele, kožne, jedne teget plave, crvene i crne.
Zadnjih godinu-dvije sam jako zavoljela vansice, i njih imam tonu, pretežno u nekim ludim dezenima, roze ružice, šahovnica, crne sa crvenim srcadima i bijelim krilima hahah i imam jedne muške patike, za koje me prodavač 10 minuta ubjeđivao da su muške ZNAM hoću da kupim, makse.

Tenisice nosim uz sve, od farmerki i opuštene majice, do suknjica, pa i haljine, čak i navečer u izlazak.
Imam jedne ravne sandale i jedne sa štiklom, u nekom retro fazonu, vrlo rijetko ih nosim.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#3807 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

Joj frostija...kakve patike, vid nogu :-)

E, ja mislim da sam vam s ovima pokazala sve patike koje imam :hm:

Image
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3808 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ExNihilo »

I više od toga.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3809 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

ExNihilo wrote:I više od toga.
:lol:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3810 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

cendlerbing wrote:Joj frostija...kakve patike, vid nogu :-)

E, ja mislim da sam vam s ovima pokazala sve patike koje imam :hm:

Image
hola chica, imas ti pravo fine noge 8-)
a bile bi sigurno jos finije kad bi malo manje hljeba jele :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3811 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ExNihilo »

Hajd sad da vidimo kakve majice imaš.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3812 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

Nastasia wrote:Nosim starke, imala sam ih tonu, sad sam se ograničila. Jedne duboke bijele, kožne, jedne teget plave, crvene i crne.
Zadnjih godinu-dvije sam jako zavoljela vansice, i njih imam tonu, pretežno u nekim ludim dezenima, roze ružice, šahovnica, crne sa crvenim srcadima i bijelim krilima hahah i imam jedne muške patike, za koje me prodavač 10 minuta ubjeđivao da su muške ZNAM hoću da kupim, makse.

Tenisice nosim uz sve, od farmerki i opuštene majice, do suknjica, pa i haljine, čak i navečer u izlazak.
Imam jedne ravne sandale i jedne sa štiklom, u nekom retro fazonu, vrlo rijetko ih nosim.
na pravom si putu, samo tako nastavi :thumbup: :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#3813 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

ExNihilo wrote:Hajd sad da vidimo kakve majice imaš.
Nisu majice tema. :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#3814 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

Sherbett jesi to ti. :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3815 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

pizarro wrote:
Nastasia wrote:Nosim starke, imala sam ih tonu, sad sam se ograničila. Jedne duboke bijele, kožne, jedne teget plave, crvene i crne.
Zadnjih godinu-dvije sam jako zavoljela vansice, i njih imam tonu, pretežno u nekim ludim dezenima, roze ružice, šahovnica, crne sa crvenim srcadima i bijelim krilima hahah i imam jedne muške patike, za koje me prodavač 10 minuta ubjeđivao da su muške ZNAM hoću da kupim, makse.

Tenisice nosim uz sve, od farmerki i opuštene majice, do suknjica, pa i haljine, čak i navečer u izlazak.
Imam jedne ravne sandale i jedne sa štiklom, u nekom retro fazonu, vrlo rijetko ih nosim.
na pravom si putu, samo tako nastavi :thumbup: :D
Nisu teniske za svaku priliku. :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3816 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

kako nisu? pozz
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3817 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by S4mpion »

Kako nisu?

Evo jednih za svaku priliku, nebitno je li u pitanju utakmica ili treća svadba najboljeg jarana iz petog razreda osnovne škole.

Image
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3818 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

One crne Nike sam vidjao vecinom kod Grobara.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3819 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

[quote="S4mpion"]Kako nisu?

Evo jednih za svaku priliku, nebitno je li u pitanju utakmica ili treća svadba najboljeg jarana iz petog razreda osnovne škole.

:facepalm:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3820 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

moonca wrote:
pizarro wrote:
Nastasia wrote:Nosim starke, imala sam ih tonu, sad sam se ograničila. Jedne duboke bijele, kožne, jedne teget plave, crvene i crne.
Zadnjih godinu-dvije sam jako zavoljela vansice, i njih imam tonu, pretežno u nekim ludim dezenima, roze ružice, šahovnica, crne sa crvenim srcadima i bijelim krilima hahah i imam jedne muške patike, za koje me prodavač 10 minuta ubjeđivao da su muške ZNAM hoću da kupim, makse.

Tenisice nosim uz sve, od farmerki i opuštene majice, do suknjica, pa i haljine, čak i navečer u izlazak.
Imam jedne ravne sandale i jedne sa štiklom, u nekom retro fazonu, vrlo rijetko ih nosim.
na pravom si putu, samo tako nastavi :thumbup: :D
Nisu teniske za svaku priliku. :-)
jesu! :srce:
howdy
Posts: 3605
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#3821 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by howdy »

Image
User avatar
travar
Posts: 2800
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#3822 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by travar »

SmokingMan wrote:
eltroxin wrote:
SmokingMan wrote:Zadnji put sam ih nosio 2001.god,i rekao sam nikada više,starke su ubice tabana...
konektovan wrote:Starke su zlo veliko, ali u trendu uvijek. :mrgreen:
Pa starke 2 imaju nike ulozak + sto im se "jezik" vise ne uvija :D
Image
Ne bi ih obukao ni sa tim "ULOŠKOM" starke su rinaka i tu se završava svaka rasprava. :D
Image
User avatar
konektovan
Posts: 51434
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3823 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

S4mpion wrote:Kako nisu?

Evo jednih za svaku priliku, nebitno je li u pitanju utakmica ili treća svadba najboljeg jarana iz petog razreda osnovne škole.

Image
E svaka ti cast. :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3824 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Kinaski »

S4mpion wrote:Kako nisu?

Evo jednih za svaku priliku, nebitno je li u pitanju utakmica ili treća svadba najboljeg jarana iz petog razreda osnovne škole.

Image
U tim mozes samo granap obit, cuj na svadbu u tenama. Boze sacuvaj
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#3825 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

Vidi, ima i gorih od mene u nekontanju zafrkancije.
Post Reply