BiH proizvodi (domaće je najbolje)
Moderator: anex
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3801 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Teška sudbina za Ditu jer ako i dalje bude blokirana nemaju izgleda za kupovinu sirovine
Najvažnije je da im odblokiraju račune
Najvažnije je da im odblokiraju račune
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#3802 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
dok se ne desi skupstina povjerilaca u okviru stecajnog postupka, to se nece desiti. ovo sto sad pokrecu radnici je prakticno na "crno", iako u svakom slucaju podrska.StupskaBitanga wrote:Teška sudbina za Ditu jer ako i dalje bude blokirana nemaju izgleda za kupovinu sirovine
Najvažnije je da im odblokiraju račune
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3803 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
izgleda poprilicno jadno i mizerno. jedan radnik puni 3de, dvije radnice zavrcu i stavljaju onu prskalicu na napunjenu posudu.
daj boze da se uspiju dici. mislim da sami nece moci.
daj boze da se uspiju dici. mislim da sami nece moci.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#3804 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
možda izgleda jadno i mizerno ali veći je jad i mizerija da kupujemo tuđe i seremo po foumu kako nam ekonomija pala kurcu za uši
kako god da su počeli,nek se barem imaju čemu nadati,a mi im možemo i trebamo pomoći
kako god da su počeli,nek se barem imaju čemu nadati,a mi im možemo i trebamo pomoći
- Država
- Posts: 4968
- Joined: 31/10/2010 15:15
#3805 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
m_l wrote:Izdvojila bih:
Vraca se softly.
Podrzimo i kupujmo domace!
Jedva čekam da kupim...
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#3806 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
upravo tako, ne trebaju radnici nase sazaljenje nego pomoc pri kupovini takvih proizvoda!vješalica wrote:možda izgleda jadno i mizerno ali veći je jad i mizerija da kupujemo tuđe i seremo po foumu kako nam ekonomija pala kurcu za uši
kako god da su počeli,nek se barem imaju čemu nadati,a mi im možemo i trebamo pomoći
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
- saiks
- Posts: 1195
- Joined: 12/11/2013 13:06
#3808 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Da li je netko koristio Teta Violeta omeksivac? Do sad sam cuo samo rijeci hvale. Tecnom deterdzentu trebaju cijenu spustiti,ovako je poskup.
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#3809 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
ljudi moji, ovi radnici dite su prvi radnici koji su sami pokusali nesto uradit, a da to nije blokada saobracajnice, protest izspred zgrade ovoga i onoga, pjesacenje do sarajeva, il najnoviji trend od kog mi se kosa na glavi dize a to je jednokratna finansijska pomoc - radnici dobiju po 400KM. pa majku mu jebem kakva je to logika tih ljudi? ok dobit ces 400KM a sta cemo za mjesec kad nestane tih 4 stoje? s druge strane, mogli su i radnici dite rec, daj i nama 400 kad mogu radnici aide sto ne bi i mi?Država wrote:m_l wrote:Izdvojila bih:
Vraca se softly.
Podrzimo i kupujmo domace!
Jedva čekam da kupim...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
jok ljudi uzeli zavrtit proizvodnju pokusat, pa jebi ga ako ne uspiju ionako ce propast. hajmo ih pogurat, svakako kupujem jebeni deterdzent, ne jedem ga, kesa d.za ves kosta 10-15KM i onog za sudje 3-4 pa jbt jel tesko okrenut tih 20KM sa tamo nekog arijela il fax-a na ditine proizvode pa makar bili kvalitetom i slabiji? dat ljudima sansu jbg...
-
walk_M-A-N
- Posts: 2003
- Joined: 09/05/2007 16:35
#3810 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Ima u Amku, ne znam zašto ne i u drugim. Navodno i u Klas prodavnicama. Ja kupujem i EZ, nije baš gust ali za cijenu je dobar. Ditu još nisam vidio.Rizvan wrote:Bio danas u Penny-u na Velešićima, nema. Izgleda da je firma skroz propala.Ciprol wrote:Potraži u Penny.Rizvan wrote:Gdje se može kupiti Likval deterdžent iz Vogošće? U Bingu i Konzumu ga nema.
Kad smo kod Klasa, neki dan kupim crni hljeb, 500 gr 1,80KM. Pa stvarno previše, neka im neko drugi finansira reklame, ja neću. Srećom ima drugih, čini mi se da je inače hljeb od 700 Gr. 1,30, da ne spominjem one navodno crne napuhane 350 Gr. 0,60.
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#3811 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
A jel iz HR ili BiH?BIONA wrote:1,5 L ovog tecnog deterdzenta kosta oko 10 KM, a vece pakovanje 20 KMglossyB wrote:Neko probao?
- saiks
- Posts: 1195
- Joined: 12/11/2013 13:06
#3812 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Bas sam neki dan gledao,sve pise Made in BiH
-
dreamliner
- Posts: 17
- Joined: 12/06/2015 19:16
#3813 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Nisam uopste znao da ima Violetin deterdzent. Zanimljivo...glossyB wrote:Neko probao?
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3814 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Nejeftino.BIONA wrote:1,5 L ovog tecnog deterdzenta kosta oko 10 KM, a vece pakovanje 20 KMglossyB wrote:Neko probao?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3815 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
omekšivac 9KM
LUDILOOOOOOOO
LUDILOOOOOOOO
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#3816 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Ovaj violetin??
- saiks
- Posts: 1195
- Joined: 12/11/2013 13:06
#3817 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Oko 9km cijena za 3l
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#3820 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
StupskaBitanga wrote:
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#3821 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Odličan (ne isušuje ruke), a jeftin (1.65KM za 1l).


-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3822 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
gdje si kupio?
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#3823 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Hoše.StupskaBitanga wrote:gdje si kupio?
Probao sam sve vrste tečnih sapuna (od jeftinih turskih do skupih od poznatih proizvođača)... ovaj se stvarno pokazao kao odličan, a ujedno cjenovno prihvatljiv.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83399
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3824 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Violetini deterdzenti i omeksivaci su fakat skupi, ali uzecu da probam. Kad sam davao pare na raznorazne Tajdove, Persile, Arijele, sto ne bih probao i nesto domace?
Inace jedva cekam deterdzent IDA. Tako mi se zvala prva cura
Znam kad smo hodali, da su bile neke prezentacije deterdzenta po VF komercu i da sam hostesu nespretno (citaj pred djevojkom) upitao da mi da majicu na kojoj pise Ida
Obe su pogresno protumacile
DITA NAPRIJED
Inace jedva cekam deterdzent IDA. Tako mi se zvala prva cura
Znam kad smo hodali, da su bile neke prezentacije deterdzenta po VF komercu i da sam hostesu nespretno (citaj pred djevojkom) upitao da mi da majicu na kojoj pise Ida
Obe su pogresno protumacile
DITA NAPRIJED
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#3825 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Valja li ovaj 3D ili FAS sta u poredjenju sa Feryem , ili ovim novim od Violete??StupskaBitanga wrote:
Kod nas se u kuci vec poodavno uvijek kupuje Fery jer iako je nesto skuplji, zbog svoje snage i iskoristivosti izadje zapravo NAJPOVOLJNIJI!




