FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3801 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

ultima_palabra wrote:
ćiro wrote:Nakon hayata još jedan pogrešan potez. Žao mi čovjeka.
:lol:
Image sour grapes :lol:
:lol: :thumbup:

Bajram Šerif Mubarek Olsun,svim navijačima najvećeg i najtrofejnijeg sarajevskog kluba,a i onima koji nisu imali tu sreću da se rode plave krvi,pa k'o mušice dosadjuju na ovoj temi... :)
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3802 Re: FK Zeljeznicar

Post by Halleluhwah »

Zdravo svima! :mrgreen:
Kao prvo želim da čestitam dobronamjernim Manijacima rođendan njihovog kluba, te uspjehe protiv Bosne i Rudara. Kao drugo, želim se zahvaliti upravi Željezničara zbog postavljanja Amara Osima na poziciju šefa stručnog štaba, jer čovjek je ogroman potencijal u nasmijavanju. Otkad sam čuo i pročitao rečenicu ''Imamo tup napad'', ne mogu joj se prestati smijati. Od srca hvala!

P.S. Carslberg, volim i ja tebe. ;)
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3803 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

Halleluhwah wrote:Zdravo svima! :mrgreen:
Kao prvo želim da čestitam dobronamjernim Manijacima rođendan njihovog kluba, te uspjehe protiv Bosne i Rudara. Kao drugo, želim se zahvaliti upravi Željezničara zbog postavljanja Amara Osima na poziciju šefa stručnog štaba, jer čovjek je ogroman potencijal u nasmijavanju. Otkad sam čuo i pročitao rečenicu ''Imamo tup napad'', ne mogu joj se prestati smijati. Od srca hvala!

P.S. Carslberg, volim i ja tebe. ;)
Hvala na čestitkama.Znam da nije lako biti ravnodušan prema čovjeku zbog kojeg niste spavali 5 godina...Lijepi strah :D
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3804 Re: FK Zeljeznicar

Post by Halleluhwah »

Ubija monotoniju i čamotinju lige. Tu je dobročinitelj.
''Kome mi dva damo, taj ispada iz lige!''
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3805 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

Halleluhwah wrote:Ubija monotoniju i čamotinju lige. Tu je dobročinitelj.
''Kome mi dva damo, taj ispada iz lige!''
Pa reci da nije realan? :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3806 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

čovjek je iskren i realan, a ne k'o svi ostali treneri u ligi - sudije su nas pokrale, dočekani smo na nož, sunce nam je išlo u oči, puhao je jak vjetar... :skoljka:
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3807 Re: FK Zeljeznicar

Post by Halleluhwah »

Šibicar wrote:
Halleluhwah wrote:Ubija monotoniju i čamotinju lige. Tu je dobročinitelj.
''Kome mi dva damo, taj ispada iz lige!''
Pa reci da nije realan? :D
Realan kao visak. :mrgreen: Poštujem. :thumbup:
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#3808 Re: FK Zeljeznicar

Post by slucajan »

Sretan rođendan FK Željezničaru, dabogda živio 100 godina!
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3809 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

slucajan wrote:Sretan rođendan FK Željezničaru, dabogda živio 100 godina!
Hvala na cestitkama .....zivjece on mnogo duze ...

Željo je BESMRTAN - kao i svaki VELIKAN !!!!!
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3810 Re: FK Zeljeznicar

Post by nikad_izvini »

NEXT STOP : BANJA LUKA
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3811 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

Nadam se borbenoj igri naših igrača,i da će ostaviti srce na terenu za sveti dres,jedino tako se možda možemo nadati nekom povoljnom rezultatu,što bi bio i neriješen rezultat.Nadam se još i da nas sudije neće masakrirati,ukoliko rezultat ne bude išao na ruku Borcu...
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3812 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

Da li ce Borac - Zeljo prenositi kao Derbi kola ????
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3813 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

veljaca wrote:Da li ce Borac - Zeljo prenositi kao Derbi kola ????
Najavljuje se Sarajevo-Celik. Tako barem stoji na TXT-u BHT.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3814 Re: FK Zeljeznicar

Post by The 51st State »

Plavih_11 wrote:
veljaca wrote:Da li ce Borac - Zeljo prenositi kao Derbi kola ????
Najavljuje se Sarajevo-Celik. Tako barem stoji na TXT-u BHT.
Realno je u ovom trenutku zanimljivija utakmica u Banjaluci, sastaju se lider i ekipa koja je dosad solidno gurala u prvenstvu.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3815 Re: FK Zeljeznicar

Post by -LIBERO- »

Prenosit ce sa kOseva jer im je tu "pred pragom"..a realno je daleko ovo od derbija na Kosevu,sem po imenima ekipa.
Sarajevo je tri puta jace od Celika,trenutno.

Puno boljih utakmica ima za prenositi,ali eto
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3816 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

The 51st State wrote:
Plavih_11 wrote:
veljaca wrote:Da li ce Borac - Zeljo prenositi kao Derbi kola ????
Najavljuje se Sarajevo-Celik. Tako barem stoji na TXT-u BHT.
Realno je u ovom trenutku zanimljivija utakmica u Banjaluci, sastaju se lider i ekipa koja je dosad solidno gurala u prvenstvu.
Mozda ovi iz Banja Luke ne zele da se vidi domacinsko sudjenje ....
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3817 Re: FK Zeljeznicar

Post by The 51st State »

Mozda ovi iz Banja Luke ne zele da se vidi domacinsko sudjenje ....
moguce, mada ne znam jeli se iko ove sezone zalio na sudjenje gore?
kontibih
Posts: 50
Joined: 04/08/2008 23:32

#3818 Re: FK Zeljeznicar

Post by kontibih »

Ujednoj utakmici što sam gledao na TV-u, Borcu nije sviran čist penal,ali su pobjedili.Gledao sam još jednu tekmu i sve je bilo regularno.
15 utakmica računajući i kraj prošlog prvenstva oni nisu zijanili.Nadam se da će Željo nastaviti sa čvrstom igrom u gostima i da će protiv Borca pomoći i zakon velikih brojeva.
Od naših novinara me ništa ne iznenađuje:
-nisu očekivali ovakav oporavak reprezentacije ( zijanili se)
-nisu očekivali ovakve igre naših klubova u Evropi ( zijanili se )
-zanimljivija liga ( totalni zijan )

A na kraju gledamo susret na Koševu umjesto derby-a !
peti novembar
Posts: 15
Joined: 04/09/2009 15:18

#3819 Re: FK Zeljeznicar

Post by peti novembar »

U kupu protiv rođenih !
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3820 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

peti novembar wrote:U kupu protiv rođenih !
Ovo bi trebali PROCI ....
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#3821 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

veljaca wrote:
peti novembar wrote:U kupu protiv rođenih !
Ovo bi trebali PROCI ....
trebala su se i rudaru uzeti 3 boda. nego jeste li jos na limitu od jednog gola po tekmi jer nasa masinerija ne daje nikome ispod 3? ovo zadnje dvije tekme malo odmaraju.

gdje se igra prva?
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3822 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

karanana wrote:
veljaca wrote:
peti novembar wrote:U kupu protiv rođenih !
Ovo bi trebali PROCI ....
trebala su se i rudaru uzeti 3 boda. nego jeste li jos na limitu od jednog gola po tekmi jer nasa masinerija ne daje nikome ispod 3? ovo zadnje dvije tekme malo odmaraju.

gdje se igra prva?
Prva u Vrapcicima ( i to moze odluciti u nasu korist ) .... mi malo dajemo - ali manje primamo .....
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3823 Re: FK Zeljeznicar

Post by Halleluhwah »

Kakva vam je odbrana ako vam je napad tup? :mrgreen:
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#3824 Re: FK Zeljeznicar

Post by al_akhisari »

Halleluhwah wrote:Kakva vam je odbrana ako vam je napad tup? :mrgreen:
I........sta sad...treba da se smijemo necemu....ljutimo se.... :lol:
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3825 Re: FK Zeljeznicar

Post by Halleluhwah »

al_akhisari wrote:
Halleluhwah wrote:Kakva vam je odbrana ako vam je napad tup? :mrgreen:
I........sta sad...treba da se smijemo necemu....ljutimo se.... :lol:
Ma ne, onako pitam. Otkad se vratio, Osim ima tri odlične izjave. :mrgreen: Ja ne provociram, ako na to misliš. :thumbup:
Post Reply