Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
ćiro wrote:Nakon hayata još jedan pogrešan potez. Žao mi čovjeka.
sour grapes
Bajram Šerif Mubarek Olsun,svim navijačima najvećeg i najtrofejnijeg sarajevskog kluba,a i onima koji nisu imali tu sreću da se rode plave krvi,pa k'o mušice dosadjuju na ovoj temi...
Zdravo svima!
Kao prvo želim da čestitam dobronamjernim Manijacima rođendan njihovog kluba, te uspjehe protiv Bosne i Rudara. Kao drugo, želim se zahvaliti upravi Željezničara zbog postavljanja Amara Osima na poziciju šefa stručnog štaba, jer čovjek je ogroman potencijal u nasmijavanju. Otkad sam čuo i pročitao rečenicu ''Imamo tup napad'', ne mogu joj se prestati smijati. Od srca hvala!
Halleluhwah wrote:Zdravo svima!
Kao prvo želim da čestitam dobronamjernim Manijacima rođendan njihovog kluba, te uspjehe protiv Bosne i Rudara. Kao drugo, želim se zahvaliti upravi Željezničara zbog postavljanja Amara Osima na poziciju šefa stručnog štaba, jer čovjek je ogroman potencijal u nasmijavanju. Otkad sam čuo i pročitao rečenicu ''Imamo tup napad'', ne mogu joj se prestati smijati. Od srca hvala!
P.S. Carslberg, volim i ja tebe.
Hvala na čestitkama.Znam da nije lako biti ravnodušan prema čovjeku zbog kojeg niste spavali 5 godina...Lijepi strah
čovjek je iskren i realan, a ne k'o svi ostali treneri u ligi - sudije su nas pokrale, dočekani smo na nož, sunce nam je išlo u oči, puhao je jak vjetar...
Nadam se borbenoj igri naših igrača,i da će ostaviti srce na terenu za sveti dres,jedino tako se možda možemo nadati nekom povoljnom rezultatu,što bi bio i neriješen rezultat.Nadam se još i da nas sudije neće masakrirati,ukoliko rezultat ne bude išao na ruku Borcu...
Prenosit ce sa kOseva jer im je tu "pred pragom"..a realno je daleko ovo od derbija na Kosevu,sem po imenima ekipa.
Sarajevo je tri puta jace od Celika,trenutno.
Ujednoj utakmici što sam gledao na TV-u, Borcu nije sviran čist penal,ali su pobjedili.Gledao sam još jednu tekmu i sve je bilo regularno.
15 utakmica računajući i kraj prošlog prvenstva oni nisu zijanili.Nadam se da će Željo nastaviti sa čvrstom igrom u gostima i da će protiv Borca pomoći i zakon velikih brojeva.
Od naših novinara me ništa ne iznenađuje:
-nisu očekivali ovakav oporavak reprezentacije ( zijanili se)
-nisu očekivali ovakve igre naših klubova u Evropi ( zijanili se )
-zanimljivija liga ( totalni zijan )
A na kraju gledamo susret na Koševu umjesto derby-a !
trebala su se i rudaru uzeti 3 boda. nego jeste li jos na limitu od jednog gola po tekmi jer nasa masinerija ne daje nikome ispod 3? ovo zadnje dvije tekme malo odmaraju.
trebala su se i rudaru uzeti 3 boda. nego jeste li jos na limitu od jednog gola po tekmi jer nasa masinerija ne daje nikome ispod 3? ovo zadnje dvije tekme malo odmaraju.
gdje se igra prva?
Prva u Vrapcicima ( i to moze odluciti u nasu korist ) .... mi malo dajemo - ali manje primamo .....