Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3801 Re: Real Madrid C.F.

Post by bordo gandalf »

Pretvori se ovo u temu o golmanima :D casillas :thumbup:
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#3802 Re: Real Madrid C.F.

Post by fedor »

Dobra tekma sinoć! :D :thumbup:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3803 Re: Real Madrid C.F.

Post by missko »

extraordinary wrote:Da, Valdes je dobar, Stekelenburg također, ali Hart je u posljednje vrijeme u prilično lošoj formi. Ne mogu ga jednostavno u rečenicu s ovim golmanima, kad je u zadnjih 3-4 kola direktan krivac za isto toliko golova. Cesar večeras najbolji igrač utakmice Inter - Roma, iako je Inter primio 3 gola. To dovoljno govori o njegovim kvalitetima.

Što se Neuera tiče, nisam ga nikad gotivio, jest dobar golman, ali zna ići od nevjerovatno dobrog, do nevjerovatno glupih grešaka. Ako to ispravi, ima potencijala da bude najbolji na svijetu. On mi je nekako prirodni nasljednik Olivera Kahna.
Kad smo kod golmana uz Casilasa i Neuera ima i Adler i Akifeevi uz Cesara cine najbolje golmane danasnjice. Al Ronaldo, nemam rijeci kojima bi opisao umjetnost igranja lopte. Kaka pocinje ples po zelenim poljima kao nekada. Özil, pocetak tekme (Elham na centru i simfonija tokom cijele tekme). Di Maria , mladost explozivnost brzina. Necu vise
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3804 Re: Real Madrid C.F.

Post by simonese »

Mesut rules
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3805

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 17/03/2015 07:46, edited 1 time in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3806 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Povelika razlika između Madrida, Barce, par engleskih klubova i ostalih... Bayern se još dobro drži.
A nisam znao to za finale CL, kako se uopšte dijele pare od karata?
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#3807 Re: Real Madrid C.F.

Post by extraordinary »

Nisam čitao taj članak, nego samo taj kopirani dio, ali to ne dokazuje da je Real najbogatiji klub na svijetu, nego da ima najveće prihode.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3808 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

extraordinary wrote:Nisam čitao taj članak, nego samo taj kopirani dio, ali to ne dokazuje da je Real najbogatiji klub na svijetu, nego da ima najveće prihode.
Pa dobro, ali konsekventno :D ako nisi u vrhu liste u zadnjih par godina nema šanse da ćeš biti najbogatiji... ako se ne zoveš Manćester Si Ti :D
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3809

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 08/06/2015 08:32, edited 2 times in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3810 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Ma gledao sam... you've been DeJong'ed :-) Hernanes wins by fatality :run:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#3811 Re: Real Madrid C.F.

Post by Charuga »

BENZEMA I 60 MILIONA EURA ZA FABREGASA

Nakon Barcelone i Chelseaja svoje redove španjolskim reprezentativcem i igračem Arsenala, Cescom Fabrgasom, želi pojačati i madridski Real.
Naime, madridski dnevni lista Marca navodi da je Real spreman Arsenalu za Fabregasa ponuditi 60 miliona eura i francuskog reprezentativca Karima Benzemu.

Zvaničnu ponudu Real još uvijek nije poslao, no prema navodima Marce već su uspostavljeni kontakti na relaciji Madrid - London i postoji velika mogućnost da transfer bude realiziran u ljetnom prelaznom roku.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3812 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

Plavih_11 wrote:BENZEMA I 60 MILIONA EURA ZA FABREGASA

Nakon Barcelone i Chelseaja svoje redove španjolskim reprezentativcem i igračem Arsenala, Cescom Fabrgasom, želi pojačati i madridski Real.
Naime, madridski dnevni lista Marca navodi da je Real spreman Arsenalu za Fabregasa ponuditi 60 miliona eura i francuskog reprezentativca Karima Benzemu.

Zvaničnu ponudu Real još uvijek nije poslao, no prema navodima Marce već su uspostavljeni kontakti na relaciji Madrid - London i postoji velika mogućnost da transfer bude realiziran u ljetnom prelaznom roku.
Boze sacuvaj :oops:
Vecu glupost nisam u zivotu procitao :shock: Nek' jos i Ronalda daju pride, pa koliko to vrijedi Fabregas. I gdje ce mu igrati?! AAAAAAAAAAAAAA :-)
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#3814 Re: Real Madrid C.F.

Post by extraordinary »

Ja fakat ne znam šta toliko vide u Fabregasu. Jest on dobar igrač, ali da je neki world beater, da se tako izrazim, i nije. U Barceloni bi sigurno bio rezerva i Xaviju i Iniesti, u Realu su mi i Kaka i Ozil bolji od njeg. Jedino da mijenja Xabi Alonsa, ali ne vidim smisao te zamjene. Fabregas po meni nije ni najbolji igrač Arsenala.
User avatar
Lunizz
Posts: 696
Joined: 26/08/2010 18:36
Location: OBI-U potrazi za usisivacem

#3815 Re: Real Madrid C.F.

Post by Lunizz »

3 najjaca svijetska kluba zele Fabregasa,svi strucnjaci ga ocjene kao jednog od najboljih samo forumasi sa saxa znaju bolje :D
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3816 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

RM ne treba nove igrace i nove trenere, nego novu Upravu
MrSejo38
Posts: 151
Joined: 05/02/2011 00:58

#3817 Re: Real Madrid C.F.

Post by MrSejo38 »

Ako se ne dovede Fabregas treba forsirati Canalesa koji je vec sad mozda i bolji od Alonsa, to je buducnost Reala,[/quote]

Canales bolji od Alonsa WTFFFFFFFF :D jesi ti inace tako dobar il ti samo ponekad naleti takva inspiracija za dobrim postom :zoka:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3818 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Ozil wrote:Po mom misljenju on je igrac koji je potreban Realu da bi se nosio sa barcelonom. Ne vidim koji drugi igrac bi se mogao dovesti na toj poziciji a da je klasa za Reala, Gerard mozda ali on je star. Kaka i Ozil su ipak nesto ofanzivniji igraci pa se ne mogu porediti sa Fabregasom. Ako se ne dovede Fabregas treba forsirati Canalesa koji je vec sad mozda i bolji od Alonsa, to je buducnost Reala.
Znaš li ti koju poziciju igra Alonso, a koju Canales?
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3819 Re: Real Madrid C.F.

Post by kory_galaktikos »

hej tugo moja...tamam se kaka vratio n ateren..cini mi se vraca se i u formu.ozil citavu sezonu dobar oni odma govore o fabregasu.jest on sila igrac svi bi voljeli..tu nema rijeci al gledaj malo i u svoje dvoristeima ti extra igraca,ova ekipa je sila,netreba sad davat neke silne pare,onda benzemu davat,dobar je ba i on..
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#3820 Re: Real Madrid C.F.

Post by fedor »

ratata wrote:RM ne treba nove igrace i nove trenere, nego novu Upravu
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3821 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Ozil wrote:
ultima_palabra wrote:
Ozil wrote:Po mom misljenju on je igrac koji je potreban Realu da bi se nosio sa barcelonom. Ne vidim koji drugi igrac bi se mogao dovesti na toj poziciji a da je klasa za Reala, Gerard mozda ali on je star. Kaka i Ozil su ipak nesto ofanzivniji igraci pa se ne mogu porediti sa Fabregasom. Ako se ne dovede Fabregas treba forsirati Canalesa koji je vec sad mozda i bolji od Alonsa, to je buducnost Reala.
Znaš li ti koju poziciju igra Alonso, a koju Canales?
To sto Mou koristi Canalesa kao zamjene Di Mariji i Ozilu ne znaci da on ne zna igrati klasicnog veznjaka, jest da je Alonso mozda vise zadnji vezni u Realu ali bi mozda bilo bolje da se igra sa samo jednim DMF kao sto to radi i barcelona.
Siguran sam da ce Canales uskoro biti jedan od glavnih igraca. A gledajuci godine igraca jedino Alonso odskace, svi ostali imaju rok upotrebe od najmanje 5 godina sto je dovoljno da se napravi jedan super jaki tim.
Ma može i Alonso igrati još bar 3-4 godine na najvišem nivou, njegov stil igre ne zavisi puno od fizičke spreme. A trenutno nema igrača koji može nadomjestiti njegovu ulogu u timu. Njega ne vidim toliko kao klasičnog zadnjeg veznog, nego kao igrača koji diktira tempo iz pozadine kao Pirlo ili Xavi.

Canales je meni više napadač ili ofanzivni veznjak, kao što je Raul bio na početku karijere...ali još je dovoljno mlad da mu trener može i promijeniti poziciju... šteta što nema više prilike za igru, vjerovatno će dobivati malo više minuta u prvenstvu ako razlika ostane -7 ili se poveća...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3822 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Tračak nade :)
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3823

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 08/06/2015 08:32, edited 2 times in total.
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3824 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

dzemmo wrote:umalo da pike postane heroj :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#3825 Re: Real Madrid C.F.

Post by fedor »

Lud i ponosan wrote:Konacno da i ovi izgube bodove... Sutra da se ovaj kiks ovjeri na pravi nacin i prvenstvo opet postaje zanimljivije ;)
:thumbup:
Nadam se da će RMD upisati 3 boda! ;)
Post Reply