F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3801 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hamo majstore

- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3802 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
smoki_choko wrote:pu mamu mu balavu
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3803 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Glopo pricati sta bi im Hamilton uradio da je sve bilo oke sa bolidom
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3804 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
naravno i plus jos jedna kazna za kontakt posle utrke +10 sekundiEdin H. wrote:Hamo majstore![]()
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3805 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ma naravnoIndustrialyzer wrote:Glopo pricati sta bi im Hamilton uradio da je sve bilo oke sa bolidom
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3806 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Opet Hamdzo po starom pravilu glavom kroz zid
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3807 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
smoki_choko wrote:ma naravnoIndustrialyzer wrote:Glopo pricati sta bi im Hamilton uradio da je sve bilo oke sa bolidom![]()
![]()
Vidio si pocetak
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3808 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pa ne gleda se pocetak nego valjda krajIndustrialyzer wrote:smoki_choko wrote:ma naravnoIndustrialyzer wrote:Glopo pricati sta bi im Hamilton uradio da je sve bilo oke sa bolidom![]()
![]()
Vidio si pocetak
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3809 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nista tosmoki_choko wrote:naravno i plus jos jedna kazna za kontakt posle utrke +10 sekundiEdin H. wrote:Hamo majstore![]()
![]()
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3810 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
smoki_choko wrote: pa ne gleda se pocetak nego valjda kraj![]()
![]()
Pa na kraju je imao probleme sa bolidom. Ne kontas ti mene je l' de
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3811 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pa ko mu je kriv, da nisam ja mozdaIndustrialyzer wrote:smoki_choko wrote: pa ne gleda se pocetak nego valjda kraj![]()
![]()
Pa na kraju je imao probleme sa bolidom. Ne kontas ti mene je l' de
jel imo probleme i na kvalifikacijama. njemu je uvijek neko drugi kriv
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3812 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jesi , ti si mu kriv 
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3813 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
isplaci se, ipak je tvoj ljubimac pokazao kako se vozi i zasluzio poziciju koja mu dolikujeIndustrialyzer wrote:Jesi , ti si mu kriv
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3814 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mozda sto je crnsmoki_choko wrote:pa ko mu je kriv, da nisam ja mozdaIndustrialyzer wrote:smoki_choko wrote: pa ne gleda se pocetak nego valjda kraj![]()
![]()
Pa na kraju je imao probleme sa bolidom. Ne kontas ti mene je l' de
jel imo probleme i na kvalifikacijama. njemu je uvijek neko drugi kriv
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3815 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jesi ti jedan od onih koji jos uvijek vjeruju u Schumachera ?smoki_choko wrote:isplaci se, ipak je tvoj ljubimac pokazao kako se vozi i zasluzio poziciju koja mu dolikujeIndustrialyzer wrote:Jesi , ti si mu kriv
Inace , Hamilton i Alonso su najbolji vozaci trenutno , to niko ne moze osporiti. Krenuti sa 10. mjesta i napraviti ono sto je on napravio ne moze svako
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3816 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ma slobodno pusti suzu, nije prvi put na ovoj temi da se zaplace za balomIndustrialyzer wrote:Jesi ti jedan od onih koji jos uvijek vjeruju u Schumachera ?smoki_choko wrote:isplaci se, ipak je tvoj ljubimac pokazao kako se vozi i zasluzio poziciju koja mu dolikujeIndustrialyzer wrote:Jesi , ti si mu kriv![]()
Inace , Hamilton i Alonso su najbolji vozaci trenutno , to niko ne moze osporiti. Krenuti sa 10. mjesta i napraviti ono sto je on napravio ne moze svako
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#3817 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ima li gdje da se pogleda snimak trke, tek sada dosao kuci :S !?
Bilo bi fino ako bi bio komentator na engleskom jeziku
Bilo bi fino ako bi bio komentator na engleskom jeziku
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3818 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
jako zanimljiva i uzbudljiva utrka, cim malo kise padne odmah se zakoplikuju stvari
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3819 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
E moj Vettel, jebase te mehanicari...Tacnije puko nakav saraf kako rekose na RTL-u tako da i nije do njih direktno, ali kako Lauda rece, vjerovatno i da nije bilo kiksa u boxu da bi ga Alonso zaganjo jer je strasan na ovoj trci bio, haman da je Vettel sa RB-om prnjo u fenjer, zaustavi ih FIA sa svojim seljackim mijenjanjem pravila u serd sezone!

- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#3820 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
neo7 wrote:Ima li gdje da se pogleda snimak trke, tek sada dosao kuci :S !?
Bilo bi fino ako bi bio komentator na engleskom jeziku
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#3821 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Malo ga je i Hamilton usporio u onih par krugova prije zadnjeg pita.BHF_Manijak wrote:E moj Vettel, jebase te mehanicari...Tacnije puko nakav saraf kako rekose na RTL-u tako da i nije do njih direktno, ali kako Lauda rece, vjerovatno i da nije bilo kiksa u boxu da bi ga Alonso zaganjo jer je strasan na ovoj trci bio, haman da je Vettel sa RB-om prnjo u fenjer, zaustavi ih FIA sa svojim seljackim mijenjanjem pravila u serd sezone!![]()
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#3822 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ona dva klovna su se opet naprosipala ko nikad:
- Denis: Rauch sok sampiona, vodi vas na veliku nagradu Imole
(kasnije je rekao ispravno, Monza)
- Davor: Gume ''intermedije'', nije legendo intermedija vec Intermediate (Intermidijet-cit)
- Davor kralj prica tokom trke: ''Whitmarsh veli da sa Webberom jos nisu produzili ugovor'' (Martin Whitmarsh je sef tima McLaren, nije sef Red Bulla) Trebao je reci Christian Horner (ako je uopste tacna spekulacija koju je naveo).
- jedan od tandema (ne sjecam se koji): ''Red Bull je jednostavno nastala firma''. Nisu jednostavno nastali nec su kupili tim Jaguar, koji je ex.Stewart.
-Webber pomaze pri konstrukciji bolida
''I tako dalje, I tako dalje...'' Sto bi Denis rekao, zapisat cu ispade sa sledece trke
edit:
I naravno, zaboravio sam na live timing sa f1.com kao njega prate ne vide sta se desava na stazi, prolazci kroz bokseve se registruju dva tri kruga kasnije.
- Denis: Rauch sok sampiona, vodi vas na veliku nagradu Imole
- Davor: Gume ''intermedije'', nije legendo intermedija vec Intermediate (Intermidijet-cit)
- Davor kralj prica tokom trke: ''Whitmarsh veli da sa Webberom jos nisu produzili ugovor'' (Martin Whitmarsh je sef tima McLaren, nije sef Red Bulla) Trebao je reci Christian Horner (ako je uopste tacna spekulacija koju je naveo).
- jedan od tandema (ne sjecam se koji): ''Red Bull je jednostavno nastala firma''. Nisu jednostavno nastali nec su kupili tim Jaguar, koji je ex.Stewart.
-Webber pomaze pri konstrukciji bolida
''I tako dalje, I tako dalje...'' Sto bi Denis rekao, zapisat cu ispade sa sledece trke
edit:
I naravno, zaboravio sam na live timing sa f1.com kao njega prate ne vide sta se desava na stazi, prolazci kroz bokseve se registruju dva tri kruga kasnije.
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3823 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ne moras svaki put nam jos i ponavljati sta su rekli, ako ti smeta ne gledaj ih i zdravo. ko da nekog jos zanimaju njih dvojica
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#3824 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne citaj ako ti smeta. 
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3825 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pa i ne citam
