SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3801 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

zateznistub wrote:
O'zone wrote:A ja se živ poj'doh dok ne platim kaznu od 40 KM

http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zni/234055
Meni ovo nikako ne ide u glavu...kako????
u prevodu za 121 prekršaj to je išlo oko 176KM
pa kakva je budala nije mu problem bio nakucati tolike kazne
jedino rješenje zabraniti trajno upravljanje i polaganje jer očito nije zdravstveno sposoban, znači regularno ga proglasiti zdravstveno nesposobnim
jer da jeste sposoban ne bi toliki imbecil bio
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3802 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

zateznistub wrote:
O'zone wrote:A ja se živ poj'doh dok ne platim kaznu od 40 KM

http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zni/234055
Meni ovo nikako ne ide u glavu...kako????
Iznenadio bi se koliko je tih bolida na ulicama.
A onda kao neka vijest kad jednog iskljuce i oduzmu vozilo :lol: :lol:
Sto kaze kokuz, cim to predje milju, poslije toga ide lakse. I tako milja po milja...a nema se odakle.
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2774
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#3803 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by alphonse kauders »



Damir Nikšić napadnut u Opštini Centar (počinje od ca 2:45)
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#3804 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ranger »

alphonse kauders wrote:

Damir Nikšić napadnut u Opštini Centar (počinje od ca 2:45)
moj damire...
totalno nepotrebno, posebno za nekoga ko se prestavlja kao ozbiljan tip.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51298
Joined: 29/06/2011 23:39

#3805 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

Koliko vidim, on je prvi poslao u pm ove klince, jer su mu se narugali.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3806 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by johntra »

OK, provocirali ga, on reagirao...ali što im je sakrio lica?
Je li se to boji ili malo ovo sve izgleda iscenirano?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51298
Joined: 29/06/2011 23:39

#3807 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

Malo samoreklame pred izbore, nebi li po portalima osvanulo.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3808 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

[emoji23][emoji23] joj lika


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83516
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3809 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Jebiga Damire ili ga odmah zaljepi sakom ili ne trazi belaj kad su se vec krenuli udaljavati.
User avatar
helpdesk1
Posts: 551
Joined: 04/08/2011 14:14

#3810 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by helpdesk1 »

autogol :izet:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3811 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

Možda je i inscenirano, a ako nije, zaslužio je.
Klasična attention whore.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#3812 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by __Phoenix__ »

Svaka čast momcima na samokontroli :thumbup:
al-em
Posts: 3174
Joined: 01/03/2014 00:26

#3813 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by al-em »

Jesul momci na listi za izbore, prije bih glasao za njih nego za ovog cobana.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3814 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Ne želim čak ni da pogledam.....
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3815 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

on svako malo ima neki eksces
prije toga je pravio skandale sa nekim penzionerom jer mu je spijunirao PIN na bankomatu
neka policajka intervenisala,vise se i ne sjecam
lik pati od poremecaja paznje,a kad vec hoce tako silno da je dobije treba mu dobro vilicu izdrobiti da vise ne vapi u prazno
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3816 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

O'zone wrote:Ne želim čak ni da pogledam.....
I bolje...da je fasovo, vrijedilo bi pogledati :D
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#3817 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

julisiz es grant wrote:
O'zone wrote:Ne želim čak ni da pogledam.....
I bolje...da je fasovo, vrijedilo bi pogledati :D
Dobro ba doktore, lahko je pisati takve baljezgarije anoniman, na forumu. Bil tako nešto smio reći u javnosti ili na predizbornom skupu? ;-)
Zašto je Nikšić trebao fasovati!? OK, kao vjernik se ne slažem sa načinom na koji je otpilio one delikvente, šaljući ih u neku stvar, ali odgovorio im je kako su ga i provocirali. A na to magarad odgovaraju fizičkom prijetnjom! Akademski obrazovanom insanu je to OK? Ma daj doktore, možeš ti i bolje.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#3818 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by AmirBaa »

bravo sugradjani mirni, oni koji ovdje pisu kako bi pomagali ljudima u nevolji u tramvaju, da vide na ulicama nekog da pljackaju, koji bi da se otkrivaju imena lopova i ubica...i onda stanu na stranu 3-4 klosara koja bi da biju jednog covjeka (sto bi vjerovatno i uradili da nije snimao i da nije bio ispred mup-a) naspram obrazovanog covjeka (koji takodjer izdrzava zenu i dijete) koji ima fula ali i ima i pametnih par. Bravo COBANI :thumbup:
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#3819 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

ne gotivim ni ja ovog sto se snima ali ne gotivim ni ovo seljacko ponasanje danasnje omladine,sto napadaju ko kerovi u coporu a kad su sami podviju rep.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#3820 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by basicm »

Antipatican ili ne, ovo se ne treba dogadjati na ulici, ove zgolje su velika opasnost po drustvo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#3821 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ripicipi »

Ne volim ni ja ove klosarluke, ali i on ih je bezze poslao u p.m.
To se ka'e... sta ti je seljacino... a ne mrs u p.m. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3822 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Ripicipi wrote:Ne volim ni ja ove klosarluke, ali i on ih je bezze poslao u p.m.
To se ka'e... sta ti je seljacino... a ne mrs u p.m. :D
To se ne govori nista ako nisi spreman za pobiti se
A ne "milicijaaaaaa"
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]



Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#3823 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/discipli ... /160804090

op op otpravnik vozova :izet:

nek sam i ovo dočekao :mrgreen:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#3824 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

ovaj nikšić je naporan i dosadan a klošare ne treba ni komentirati to je zrelo za batina i zatvora

nije im trebao ništa ni govoriti ako se ne smije tući a ne urlati policija
policija mu se smije a i ovi ga podjebavaju jer znaju da je mup kurac od ovce
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3825 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Teško da će šta biti od ovog disciplinskog....
Post Reply