



Moderators: _BataZiv_0809, anex




po tome se vide kolko im je bitno nase trziste.. kad pogledate Tomica i ako krenete njima vozit auto skontate da BMW zivo boli cuna za BH trziste (ako tako nesto uopce i postojiinsomnia78 wrote:Dodje mi sad pismo od BMW-a
Fala na povjerenju...bla, bla...mi brinemo za nase musterije...bla, bla...trebamo izvrsiti neke provjere i/ili preinake...
Elem zamjenice mi modul suvozacevog airbaga o svom trosku, trebam izabrati ovlasteni, po svom izboru i prikazati im taj kod
PS:auto nije u garanciji

Infornacije o ugrađenom airbagu se moraju cuvati 20 godina, i ukoliko se desi negdje problem tipa da airbag nije reagovao, odmah ide provjera kompletne ugrađene serijeinsomnia78 wrote:Dodje mi sad pismo od BMW-a
Fala na povjerenju...bla, bla...mi brinemo za nase musterije...bla, bla...trebamo izvrsiti neke provjere i/ili preinake...
Elem zamjenice mi modul suvozacevog airbaga o svom trosku, trebam izabrati ovlasteni, po svom izboru i prikazati im taj kod
PS:auto nije u garanciji
Dizelom, cime drugim?!530i wrote:Čime li ga on puni za 40 minuta!?

