Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3801 Re: Utakmice.
Boga mi nista se u igri nije promijenilo. Milion netacnih dodavanja, bespotrebnog peglanja lopte, okretanja i vracanja lopte unazad, za 90 minuta nijednu akciju smislenu i izvedenu do kraja nismo napravili. Nekakva prebacivanja lopte sa jedne na drugu stranu, centarsutevi KRIZA. Prava patnja sa Koseva, totalno dominiramo na terenu ali bezopasno. Nadam se da ce Jarni moci sta posloziti. Mozda sam ja ocekivao previse od ove prve u ovome sastavu ali po meni nema nekog individualnog kvaliteta da odskace osim Radovca donekle u prvom poluvremenu. Nadam se da ce Bilbija opravdati ocekivanja.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3802 Re: Utakmice.
Ako si ozbiljan u ovom postu nadam se da ti je jasno da je ovo prva utakmica našim, teške noge, u ovoj fazi priprema rade najviše na snazi i brzini itd.
- cobe_fks
- Posts: 321
- Joined: 30/07/2013 01:09
#3803 Re: Utakmice.
Baric na stoperu odigrao, ako ce ga Jarni tu koristiti opet imamo problem na desnom beku, jedino ako ce Kalasi doci pa da popuni tu prazninu!?
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#3805 Re: Utakmice.
Dobar je tatko, jos ako ga Jarni nauci da ubaci loptu...thomasgravesen wrote:Desno igra tatko <3.
-
F&N
- Posts: 5278
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#3806 Re: Utakmice.
polahko ljudi tek je prva utakmica rano je govoriti uopste ko ce biti u kombinaiji za tim a kamo li na kojoj poziciji ce igrti... gdje vam se zuri sto bezveze srkletite... opusteno... uzivajte u svim lijepim stvarimacobe_fks wrote:Baric na stoperu odigrao, ako ce ga Jarni tu koristiti opet imamo problem na desnom beku, jedino ako ce Kalasi doci pa da popuni tu prazninu!?
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3807 Re: Utakmice.
PRIJATELJSKA UTAKMICA
NK Sloga LJubuski - FK Sarajevo
Subota, 25.1.2014 u 14:00
Stadion: Babovac
NK Sloga LJubuski - FK Sarajevo
Subota, 25.1.2014 u 14:00
Stadion: Babovac
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3808 Re: Utakmice.
Desno bi Sirijac trebao igrati.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3809 Re: Utakmice.
slabo igramo. treba rastjerati sve 
- Logovan
- Posts: 102753
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3810 Re: Utakmice.
Velkoski.

-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#3811 Re: Utakmice.
Uprava nije u stanju da nam omoguci normalan prenos utakmice 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3812 Re: Utakmice.
Abdihodžić, Ćulov, Dupovac, Trivunović, Puzigaća, Kovačević, F.Handžić, Osmanagić, Travačić, Velkoski, Aganspahić.
Krste
Travančić i Velkoski ponovo u glavnim ulogama kod drugog gola FK Sarajevo - ovaj put Krste Velkoski u ulozi asistenta je loptu precizno plasirao prema Anidu Travančiću koji je sa desetak metara u 44. minuti prvog poluvremena preciznim udarcem matirao golmana domaćina za 0-2.
Bravo Trava!
Krste
Travančić i Velkoski ponovo u glavnim ulogama kod drugog gola FK Sarajevo - ovaj put Krste Velkoski u ulozi asistenta je loptu precizno plasirao prema Anidu Travančiću koji je sa desetak metara u 44. minuti prvog poluvremena preciznim udarcem matirao golmana domaćina za 0-2.
Bravo Trava!
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3813 Re: Utakmice.
sad očekujem bilbiju u 2 poluvremenu da zabije 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3814 Re: Utakmice.
Al' ovaj put iz igre da pogodi.Baltazar_khan wrote:sad očekujem bilbiju u 2 poluvremenu da zabije
- Logovan
- Posts: 102753
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3815 Re: Utakmice.
Neka zabiju još dva pa da dobijem na nagradi što je postavljena na zvaničnoj.wannabe_ultra wrote:znaci u drugom jos 4 gola, ako je suditi po sastavu
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3816 Re: Utakmice.
Interesantno je da nema Bandovića ni u prvom ni u drugom.... sutra Delač dolazi.....nije teorija zavjere....u prvoj je branio od prve minute...jedini ako nije kakva lakša povreda što ne upratih....nadam se da je sve u redu oko toga....jer ne treba Deju sad izignorisati niti on treba da se ljuti..doduše je dao izjavu da mu je drago što ovaj dolazi i da je potrebna konkurencija, ali davao je razne izjave i Komazec ranije i neki drugi ranije pa bi svašta nešta....mada vjerovatno samo fantaziram od ranijih fula koje su nam se dešavale i razočarenja koje smo doživljavali pa čovjek još ne može da se opusti
..
Krste i Travančić opet zabijaju....Bilbija opet na klupi....valjda će u Antaliji početi polako igrati od prve minute, valjda nije toliko grohnuo pa daj to razlog što dvije zaredom počinje od prve minute iako je još sve rano i Jarni će još dosta kombinivati i eksperimentisati dok se ne odluči za najboljih 11....
Krste i Travančić opet zabijaju....Bilbija opet na klupi....valjda će u Antaliji početi polako igrati od prve minute, valjda nije toliko grohnuo pa daj to razlog što dvije zaredom počinje od prve minute iako je još sve rano i Jarni će još dosta kombinivati i eksperimentisati dok se ne odluči za najboljih 11....
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3818 Re: Utakmice.
Purkeeee
Hajde Bilbija, jebem mu misa. 
edit. forum
edit. forum
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3819 Re: Utakmice.
Rano je bilo sta govoriti o sastavima i igracima i prvih 11. Ovo je tek druga utakmica, i to protiv amatera. Jarni ocigledno jos uvijek u fazi testiranja.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3820 Re: Utakmice.
Vidis da se Trba zajebava, ispod napisao: Pogodi ko je jedanaesti?wannabe_ultra wrote:jel sa 10 igraca igramo drugo poluvrijeme to ?
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#3821 Re: Utakmice.
Jestewannabe_ultra wrote:jel mandzo to dosao ipak
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3823 Re: Utakmice.
Opa, daju se golovi iz 'akcija'
mislim da ce nam igranje po ovako grbavim terenima super doci za nastavak prvenstva
mislim da ce nam igranje po ovako grbavim terenima super doci za nastavak prvenstva
-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#3824 Re: Utakmice.
Pa ova uprava ni brojeve na dresovima ne moze da omoguci...
Sta ce nam kone reci
-
PIMP-Meister-2000
- Posts: 669
- Joined: 26/06/2013 20:27
#3825 Re: Utakmice.
Ma ni to nije dovoljno za neke "objektivne" i vječno nezadovoljne među nama koji će reći: "Lako je protiv ovih ubleha dati!" (kao da igramo protiv nekih likova sa termina) ili "Pa nisu dovoljno lijepi golovi!" (čisto da se nešto negativno nađe)!omega369 wrote:Opa, daju se golovi iz 'akcija'![]()
![]()
mislim da ce nam igranje po ovako grbavim terenima super doci za nastavak prvenstva
I kao da to nije dovoljno, eno na infu se neki žale kako dovodimo lika koji nije zaigrao u najjačoj ligi svijeta!
lakapo i saburli braćo!
Last edited by PIMP-Meister-2000 on 26/01/2014 00:04, edited 1 time in total.
