Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3801 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Boga mi nista se u igri nije promijenilo. Milion netacnih dodavanja, bespotrebnog peglanja lopte, okretanja i vracanja lopte unazad, za 90 minuta nijednu akciju smislenu i izvedenu do kraja nismo napravili. Nekakva prebacivanja lopte sa jedne na drugu stranu, centarsutevi KRIZA. Prava patnja sa Koseva, totalno dominiramo na terenu ali bezopasno. Nadam se da ce Jarni moci sta posloziti. Mozda sam ja ocekivao previse od ove prve u ovome sastavu ali po meni nema nekog individualnog kvaliteta da odskace osim Radovca donekle u prvom poluvremenu. Nadam se da ce Bilbija opravdati ocekivanja.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3802 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Ako si ozbiljan u ovom postu nadam se da ti je jasno da je ovo prva utakmica našim, teške noge, u ovoj fazi priprema rade najviše na snazi i brzini itd.
User avatar
cobe_fks
Posts: 321
Joined: 30/07/2013 01:09

#3803 Re: Utakmice.

Post by cobe_fks »

Baric na stoperu odigrao, ako ce ga Jarni tu koristiti opet imamo problem na desnom beku, jedino ako ce Kalasi doci pa da popuni tu prazninu!?
User avatar
thomasgravesen
Posts: 250
Joined: 18/07/2013 21:26

#3804 Re: Utakmice.

Post by thomasgravesen »

Desno igra tatko <3. :oops:
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3805 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

thomasgravesen wrote:Desno igra tatko <3. :oops:
Dobar je tatko, jos ako ga Jarni nauci da ubaci loptu... 8-)
F&N
Posts: 5278
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3806 Re: Utakmice.

Post by F&N »

cobe_fks wrote:Baric na stoperu odigrao, ako ce ga Jarni tu koristiti opet imamo problem na desnom beku, jedino ako ce Kalasi doci pa da popuni tu prazninu!?
polahko ljudi tek je prva utakmica rano je govoriti uopste ko ce biti u kombinaiji za tim a kamo li na kojoj poziciji ce igrti... gdje vam se zuri sto bezveze srkletite... opusteno... uzivajte u svim lijepim stvarima :D 8-) :izet: :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3807 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

PRIJATELJSKA UTAKMICA

NK Sloga LJubuski - FK Sarajevo

Subota, 25.1.2014 u 14:00
Stadion: Babovac
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3808 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Desno bi Sirijac trebao igrati.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3809 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

slabo igramo. treba rastjerati sve :zjev:
User avatar
Logovan
Posts: 102753
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3810 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Velkoski. :thumbup: :thumbup:
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#3811 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

Uprava nije u stanju da nam omoguci normalan prenos utakmice :evil:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3812 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Abdihodžić, Ćulov, Dupovac, Trivunović, Puzigaća, Kovačević, F.Handžić, Osmanagić, Travačić, Velkoski, Aganspahić.

Krste :thumbup:

Travančić i Velkoski ponovo u glavnim ulogama kod drugog gola FK Sarajevo - ovaj put Krste Velkoski u ulozi asistenta je loptu precizno plasirao prema Anidu Travančiću koji je sa desetak metara u 44. minuti prvog poluvremena preciznim udarcem matirao golmana domaćina za 0-2.

Bravo Trava! :thumbup:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3813 Re: Utakmice.

Post by Baltazar_khan »

sad očekujem bilbiju u 2 poluvremenu da zabije :mrgreen:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3814 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Baltazar_khan wrote:sad očekujem bilbiju u 2 poluvremenu da zabije :mrgreen:
Al' ovaj put iz igre da pogodi. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102753
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3815 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

wannabe_ultra wrote:znaci u drugom jos 4 gola, ako je suditi po sastavu :D
Neka zabiju još dva pa da dobijem na nagradi što je postavljena na zvaničnoj. :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3816 Re: Utakmice.

Post by north »

Interesantno je da nema Bandovića ni u prvom ni u drugom.... sutra Delač dolazi.....nije teorija zavjere....u prvoj je branio od prve minute...jedini ako nije kakva lakša povreda što ne upratih....nadam se da je sve u redu oko toga....jer ne treba Deju sad izignorisati niti on treba da se ljuti..doduše je dao izjavu da mu je drago što ovaj dolazi i da je potrebna konkurencija, ali davao je razne izjave i Komazec ranije i neki drugi ranije pa bi svašta nešta....mada vjerovatno samo fantaziram od ranijih fula koje su nam se dešavale i razočarenja koje smo doživljavali pa čovjek još ne može da se opusti :D ..

Krste i Travančić opet zabijaju....Bilbija opet na klupi....valjda će u Antaliji početi polako igrati od prve minute, valjda nije toliko grohnuo pa daj to razlog što dvije zaredom počinje od prve minute iako je još sve rano i Jarni će još dosta kombinivati i eksperimentisati dok se ne odluči za najboljih 11....
User avatar
thomasgravesen
Posts: 250
Joined: 18/07/2013 21:26

#3817 Re: Utakmice.

Post by thomasgravesen »

Travančić 8-)
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3818 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Purkeeee :thumbup: Hajde Bilbija, jebem mu misa. :D


edit. forum :hmpf:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3819 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Rano je bilo sta govoriti o sastavima i igracima i prvih 11. Ovo je tek druga utakmica, i to protiv amatera. Jarni ocigledno jos uvijek u fazi testiranja.
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3820 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

wannabe_ultra wrote:jel sa 10 igraca igramo drugo poluvrijeme to ?
Vidis da se Trba zajebava, ispod napisao: Pogodi ko je jedanaesti? :D
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3821 Re: Utakmice.

Post by Nuken »

wannabe_ultra wrote:jel mandzo to dosao ipak :D
Jeste :lol:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3822 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3823 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Opa, daju se golovi iz 'akcija' 8-) 8-)

mislim da ce nam igranje po ovako grbavim terenima super doci za nastavak prvenstva
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#3824 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

-LIBERO- wrote:Golovi sa utakmice.

http://www.youtube.com/watch?v=uKcdO9UjL1A
Pa ova uprava ni brojeve na dresovima ne moze da omoguci... :oops: :evil: :(


















Sta ce nam kone reci :( :P
PIMP-Meister-2000
Posts: 669
Joined: 26/06/2013 20:27

#3825 Re: Utakmice.

Post by PIMP-Meister-2000 »

omega369 wrote:Opa, daju se golovi iz 'akcija' 8-) 8-)

mislim da ce nam igranje po ovako grbavim terenima super doci za nastavak prvenstva
Ma ni to nije dovoljno za neke "objektivne" i vječno nezadovoljne među nama koji će reći: "Lako je protiv ovih ubleha dati!" (kao da igramo protiv nekih likova sa termina) ili "Pa nisu dovoljno lijepi golovi!" (čisto da se nešto negativno nađe)! :roll:

I kao da to nije dovoljno, eno na infu se neki žale kako dovodimo lika koji nije zaigrao u najjačoj ligi svijeta! :run: :run:

lakapo i saburli braćo! 8-)
Last edited by PIMP-Meister-2000 on 26/01/2014 00:04, edited 1 time in total.
Post Reply