SDA-All about

Kristina taster
Posts: 53
Joined: 06/01/2019 12:01

#37976 Re: SDA-All about

Post by Kristina taster »

User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#37977 Re: SDA-All about

Post by nikad_vise »

Smecari jedni,svi puni para sto su se nakrali od naroda,primanja im po 3-4 hiljade maraka i treba im jos 7 miliona da pomalo sebi dignu platu...Fujj
Umjesto da izdvoje 70 miliona za naknade,da probaju zaustaviti bioloski nestanak svog naroda,njima treba jos koja marka,..za lijeka im trebalo :thumbup:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#37978 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Ništa to, SDA na svim nivoima, SDP u opoziciju i kokice, uživanje u kmečanju.

Ništa bolje niste ni zaslužili.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#37979 Re: SDA-All about

Post by bingov buraz »

Naknada i nagrada za izlazak na izbore budžetskoj armiji.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#37980 Re: SDA-All about

Post by julisiz es grant »

Našli papka i u BPK. Ali to se dalo naslutiti da će tako biti.
To je ovaj desni na slici. Inače pištoljem se obračunava sa onima koji pokušaju napustiti njegovu "stranku" i povremeno popije ženine tablete za održavanje trudnoće :D

https://www.klix.ba/vijesti/bih/skupsti ... /190111028
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#37981 Re: SDA-All about

Post by Digresija »

julisiz es grant wrote:Našli papka i u BPK. Ali to se dalo naslutiti da će tako biti.
To je ovaj desni na slici. Inače pištoljem se obračunava sa onima koji pokušaju napustiti njegovu "stranku" i povremeno popije ženine tablete za održavanje trudnoće :D

https://www.klix.ba/vijesti/bih/skupsti ... /190111028
Ali nije ga niko prozivao za pucnjavu dok je bio u koaliciji sa Gradjanskim blokom. Tad je bio castan i moralan bez mrlje u zivotu...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#37982 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Evo u ova dva ,tri mjeseca sto aktivno pratim,po postovima forumasa bi se reklo da cim se udje u antisda koaliciju postaje se bezgresan :lol:
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#37983 Re: SDA-All about

Post by criticos »

Gdje je sada SDA kao brana obrane BiH da organizira sa BH blokom sastanak na kojem će se donijeti i poslati jasan STAV da se formira ''Protestna nota'' prema Hrvatskoj zbog činjenice da je hrvatski veleposlanik prisutnošću neustavnom danu RS i jasno podstakao kršenje odluke Ustavnog suda BiH mješajući se kao hrvatski zvaničnik u unutarnju politiku BiH. Isto važi i za Srbiju, gdje su srbijanska premijerka Brnabić i Vulin kao ministar obrane Srbije, također podržali svojom prisutnošću neustavan dan RS i jasno i javno podstakli i podrpli kršenje odluke Ustavnog suda BiH izravnim mješanjem i kršenjem rada unutarnje politike BiH! Tražiti od Hrvatske i Srbije da sankcioniraju svoje dužnosnike, a isto to tražiti i od EU da sprovedu sankcije za ovakvo ponašanje hrvatskih i srbijanskih dužnosnika, ali isto tako insistirati da EU iskoristi svoje mehanizme i stavi na crnu listu sve one Srbe iz BiH koji obnašaju funkcije na BH državnim pozicijama (blokade računa, zabrana ulaska u EU i dr.).
Last edited by criticos on 11/01/2019 11:26, edited 4 times in total.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#37984 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Yebi ga od prvog dana nakon izbora sda pokusava da se poveze sa Bh blokom a Masic ili ko je vec tamo glavni stalno pisa po sda i odbija bilo kakav normalan dijalog.
Doduse mozda to hoce kad si mlad i nadobudan :mrgreen:
Last edited by bunk on 11/01/2019 11:26, edited 2 times in total.
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#37985 Re: SDA-All about

Post by criticos »

bunk wrote:Yebi ga od prvog dana nakon izbora sda pokusava da se poveze sa Bh blokom a Masic ili ko je vec tamo glavni stalno pisa po sda i odbija bilo kakav normalan dijalog.
Pogledati poziv za reviziju tužbe protiv Srbije. Kad se želi i može se!
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#37986 Re: SDA-All about

Post by bunk »

criticos wrote:
bunk wrote:Yebi ga od prvog dana nakon izbora sda pokusava da se poveze sa Bh blokom a Masic ili ko je vec tamo glavni stalno pisa po sda i odbija bilo kakav normalan dijalog.
Pogledati poziv za reviziju tužbe protiv Srbije. Kad se želi i može se!
Ja sam oduvijek za BH koaliciju .
Znaci da se napokon ujedinimo sve patriote u jedan front.
Bez 168 nepotrebnih stranaka koje sluze samo da iscijepaju najbrojnije glasacko tijelo,naravno neka ostane identitet sda,sdp kako god ko hoce ljevica,desnica,centar ali da se na nivou federacije i Drzave djeluje zajedno bez sukobljavanja jer tu nam se svima radi o glavi.
Na nizim nivoima tipa opcina ili kanton neka se lokalni krkaju za glasove cineci gradjanima zivot laksim..
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#37987 Re: SDA-All about

Post by criticos »

bunk wrote:
criticos wrote:
bunk wrote:Yebi ga od prvog dana nakon izbora sda pokusava da se poveze sa Bh blokom a Masic ili ko je vec tamo glavni stalno pisa po sda i odbija bilo kakav normalan dijalog.
Pogledati poziv za reviziju tužbe protiv Srbije. Kad se želi i može se!
Ja sam oduvijek za BH koaliciju .
Znaci da se napokon ujedinimo sve patriote u jedan front.
Bez 168 nepotrebnih stranaka koje sluze samo da iscijepaju najbrojnije glasacko tijelo,naravno neka ostane identitet sda,sdp kako god ko hoce ljevica,desnica,centar ali da se na nivou federacije i Drzave djeluje zajedno bez sukobljavanja jer tu nam se svima radi o glavi.
Na nizim nivoima tipa opcina ili kanton neka se lokalni krkaju za glasove cineci gradjanima zivot laksim..
Svako neka radi svoje, ali kada je državni interes u igri i reakcije prema susjedima i komšijama kao i prema EU tu ne smije biti podjela.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#37988 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Apsolutno,cijeli zivot idealiziram Ameriku :mrgreen: od onog latinosa preko japanca ,kineza,irca,talijana pa ne znam do afroamera svako bastini svoje da li vjeru ili neku vrst tradicije ali jarane svi do jednog su amerikanci kad zakuca cas i kad je Drzava u pitanju..
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#37989 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Sta ba pricate? Kakva SDA i patriotizam?
Buncate, koji vam je...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#37990 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Antagonizam prema pojedincima mogu shvatiti ali jarane nemoj pretjerivati.
SDA je uz SDP stolna stranka patriota Bosne i Hercegovine.
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#37991 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

bunk wrote:Antagonizam prema pojedincima mogu shvatiti ali jarane nemoj pretjerivati.
SDA je uz SDP stolna stranka patriota Bosne i Hercegovine.
Jesi ti bunika jeo majke ti?
Ili imas pamcenje zlatne ribice? Sta smo ono pricali o delegatima doma naroda iz RS? Ko je SNSD-u dao kljuceve drzave?
Ko je DVA PUTA dizao Dodika iz nokdauna u prethodnom cetverogodisnjem mandatu?

SDA odavno patriotske osjecaje kod ljudi koristi samo da bi ostvarila svoje materijalne interese. SAMO TO.
Samo budala ili taldzija ce ici sa SDA u koaliciju.
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#37992 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

DA dodam kako te patriote nsiu glasale za krajnje moralan i iznad svega patriotski prijedlog da s poveca budzet za porodilje umjesto povecanja svojih ionako prevelikih plata.
Znali su da je glasanjem kao suzdrzan, jednako blokada prijedloga. A ko fol nisu protiv.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#37993 Re: SDA-All about

Post by jefff »

bunk wrote:Antagonizam prema pojedincima mogu shvatiti ali jarane nemoj pretjerivati.
SDA je uz SDP stolna stranka patriota Bosne i Hercegovine.
Pa suzavce i pendreke na borce.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#37994 Re: SDA-All about

Post by bunk »

A yebi ga sad.
Nisam vam ja niciji advokat.Ali nije u redu pisati da stranka koja konstantno ima 300k ljudi iza sebe nije patriotska.
Ovo za dodika gore.
I ja i vi znamo da je svejedno ko sjedi u domu naroda i da ce svi oni "kociti" tamo gdje misle da treba ko jedan.
Dizanje dicka iz mrtvih(pretpostavljam da mislis na transe mmf) i meni nije bilo drago ali ponavljam,na neki uvrnut nacin taj lik radi u korist Bosne i Hercegovine.
Da nije njegovog sranja s rusima ne vjerujem da bi Kongres bacio oko na nas barem jos 10 godina jer bili su nas prekrizili kad je Silajdzic upropastio americki aprilski paket...
Kamo srece pa da se u svijetu ne moramo poznavat kao mjesto gdje neki fanatik pokusava zaguzvat sa NATO-m ali sta je tu je..
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#37995 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Ako su oni patrioti sta li su tek Dodik i Civic.
ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#37996 Re: SDA-All about

Post by ketronsd1 »

bunk wrote:Antagonizam prema pojedincima mogu shvatiti ali jarane nemoj pretjerivati.
SDA je uz SDP stolna stranka patriota Bosne i Hercegovine.
Udomi ih onda.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#37997 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image
od zla oca i gore matere... selam :bih:
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#37998 Re: SDA-All about

Post by Digresija »

drug_profi wrote:Sta ba pricate? Kakva SDA i patriotizam?
Buncate, koji vam je...
SDP ti u federalnom parlamentu ima clana SNSD-a iz USK.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#37999 Re: SDA-All about

Post by insomnia78 »

jefff wrote:
bunk wrote:Antagonizam prema pojedincima mogu shvatiti ali jarane nemoj pretjerivati.
SDA je uz SDP stolna stranka patriota Bosne i Hercegovine.
Pa suzavce i pendreke na borce.
Pa pendrecio je i Obama.
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#38000 Re: SDA-All about

Post by Digresija »

insomnia78 wrote:
jefff wrote:
bunk wrote:Antagonizam prema pojedincima mogu shvatiti ali jarane nemoj pretjerivati.
SDA je uz SDP stolna stranka patriota Bosne i Hercegovine.
Pa suzavce i pendreke na borce.
Pa pendrecio je i Obama.
I Macron pendreci, 4500 uhapsenih zbog protesta. Ne daj Boze da se to kod nas desilo.
Post Reply